• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 ahoj :slight_smile: tak šupky dupky do postýlky a prášeček a hajat :wink:
@miska73 ahoj :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 au au :cry:

@ktr kdyby to bylo tak jednoduchý...mně ani prášky nezabíraly... :frowning2:
29. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahojky...no odpočívat se moc nedá protože to bolí jak čert...prášky moc nezabírají.Tet volal Luky takže mu dají jen 3 dny ošetřování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže soboto,neděle,pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pěkně pošupajdí a já tady chcípnu...to nikoho nezajíma!!!!
29. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to je síla...já měla ty nejhorší bolesti asi týden... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Přijeď k nám, dám ti kafe a brčko k tomu, děti si budou hrát a ty budeš odpočívat :wink: :slight_smile:
29. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 hmmm....ted jsi mi připoměla,jak jsem měla asi 3 týdny po porodu 40 horečky a u manžela v práci se divili,proč si bere 2 dny volna... :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak at je to aspon trošku lepší :pensive:
29. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jejda tak at je to brzo lepší :slight_smile:... tohle naštěstí neznám... osmičky nemám a mít nebudu ... tak hlavně at to brzo přejde....
@ktr no já měla 40ky tejden po tom co jsem přišla dom... tak si mě nechali v porodnici a Jonáše jsem dva dny vůbec neviděla :(... taky to bylo fajn...
ale aspon mě nic nebolelo ty zuby musej bejt šílený...
29. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 kdo ti psal ošetřování? Mě to dala doktorka na jak dlouho chci...
29. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 to není ošetřování na mně ,ale na malou!!!!!Zubař řekl 3 dny pak už to trej bude v pohodě...a je to vyřízený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já vím, já to měla na malého když mě bolel krk
29. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidim že zuby otravují i Zdeničku. Mamka má taky zánět a je chudina upln hotová. Zdeni přejem brzké uzdravení. Tady skoro všechen sníh roztál. Snad napadne jiný a vydrží, doufám že letos budou Vánoce bílé.
30. lis 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jdeme dneska na roční prohlídku a venku skoro metr sněhu... no aspoň nesněží :grinning: pojedeme autobusem...mám radost :angry: ale autem si netroufám...
30. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, snad ten sníh vydrží aspoň do vánoc, když už napadl :slight_smile:

@pett7 dobře dojeďte :wink:
30. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak my už včera s Matýskem bobovali, super, škoda, že s náma nebyl tatka aby to nafotil, moc se mu to líbilo, byl teda trošku zmrzel, dneska ho obléknu více, ale vyblbnul se, až z toho chrněl celou noc
@zdenka33 zdení mylsíme na tebe, at to brzy přejde, co zmrzlinka, nezabírá?
30. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem doma :slight_smile: malý už spí...dostal hexu i prevenar tak jsem zvědavá jaká bude noc :confounded: jinak má 80cm a má skoro 11kg
30. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ať je brzo líp.Mně praškl moudrák včera a zítra budu volat doktorce,jestli by mě do pátku nevzala.A budu to muset nějak zvládnout.Ale je to vrchní a ta by měla jít vyrvat v pohodě.Minule mě to moc nebolelo,tak snad to bude stejné.....
30. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jůůů tak to jste chlapáci....já jsem vždycky dala preventivně panadol a musím říct všechny očkování v pohodě.Jen tet ta poslední byla teplůtka :frowning2:
@pampusik77 ahojky tak to jsi odvaha...jen tak na vytrhnutí!!!!!Bych se pos.....la :wink: :wink: :wink: bolestí.
Jinak holky dneska už je líp...dokonce jsem se zaměstnala a začala jsem péct.Už to dokonce přestává bolet tak snad se v noci vyspinkám....pokuď malá dovolí :wink: Jen můj obličej je jedna velká modřina :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox děkuji moc,že na mně myslíte :slight_smile:To potěší :slight_smile: zmrzlinku jsem nezkoušela snad už si zítra dám něco dobrého :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, noc byla klidná :slight_smile: spali jsme spolu... večer měl 37,2 tak jsem mu dala panadol nebo co to máme a ráno kolem 6 měl stejně 38..
když to tak čtu tak jsem ráda, že nemám moudráky a snad mít nebudu...po porodu se mi hrozně kazily zuby teď už je klid...tak hlavně ať je brzy líp :slight_smile:
1. pro 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ona kamarádka šla taky na vysekávání moudráků, před vánocema a moc jí pomáhala zmrzlina, měli jsme plný mražák :grinning: a pořád pila kolu, no každému dělá dobře něco jiného :grinning: hlavně at jsi brzy Ok :slight_smile:
@pett7 to je fajn, že jste to zvládli v noci, také hajaté spolu jako my :slight_smile:
1. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem u našich, malý spal tak jsem pekla perníčky a než se vyspal napadl asi metr sněhu a já myslela, že nedojedeme domů... do jara asi nevylezu :grinning:
1. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...přiznávám,že Ada taky spinká semnou .....a je klid :wink: Dneska jsem poprvé spala celou noc :wink: Adrianka nepila od 23 hodiny a spala až do 7 hodin :wink: Jupí...aspoň jsem to jednou zažila :wink:
1. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tady už je jak na horách...nádhera...právě jsme si říkali jestli si neuděláme Vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a my jdeme za chvíli na rozsvícení stromečku a ohňostroj.Je to krása tolik sněhu,všechen bordel je zakrytý.....

1. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je hrozná vánice..... už se těšim jak přestane sněžit vyrazíme na sáňky
1. pro 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska v noci dělala mléko taky až ráno :slight_smile:
1. pro 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máme za sebou roční prohlídku...váží 11,4 kg a měří 79 cm. Dostali jsme jen Prevenar, hexu prý až v 18ti měsících. A ten Prevenar jsme fakt platili! Kuba je po injekci rozmrzelej...celý odpoledne jsem chovala...tak už se těším na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . On už spával v kuse až do 6ti ráno a pak ještě do osmi....tak doufám, že se mu to nerozhodí.
Zdeni je mi tě líto...já byla s osmičkou taky...ale mně ji vysekávali...nakonec jsem byla na ATB...nejhorší to bylo tak 4. den. Doporučuji celý den popíjet šalvějový nebo heřmánkový čaj...dezinfikuje ústní dutinu.
U nás je sněhová kalamita....tak nám asi skončí každodenní výlety do města...sice mám přezuto, ale radši nebudu riskovat....ach jo....No vytáhneme sáňky a budem jezdit po lese... :slight_smile:
1. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my jsme ho taky platili..
1. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dostali na výběr jestli ten normální nebo 13.Ale já budu dávat ten normál a za ten platiti nebudu.

Jinak dnesk je dost špatný den.Moji sestřenici dnes umřel manžel.Nebyl nějak nemocný a najednou už není.....Jsem z toho v šoku,pořád to nedokážu nějak pobrat.Prý ho jen bolely záda,to měl kolem 50!!!Je mi líto i sestřenice ale hlavně dětí 7 a 10 let,jak to mají pochopit....Hrůza!!!
1. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... :slight_smile:
holky a kolik ste platili??? Jonášek je furt nastydlej tak ho ještě neočkovala...
taky je u vás kalamita?... tady auta nemůžou vyjet kopec a to sme v praze... to bude zima :confounded:
1. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jé to je mi líto :frowning2: ... děti se s tim časem srovnaj... ale bude to trvat dlouho... a tomu mladšímu to bude trvat kratší dobu si myslim... mám s tím bohaté zkušenosti, ale jednou mi bylo 12 a věděla jsem, že se to stane a podruhý mi bylo 17 a to jsem rozdejchávala taky hodně špatně, ale jelikož to byla asi sebevražda tak jsem to tátovi dodnes neodpustila a jsem naštvaná... ale už moc často nebrečim... jenom se nesmim koukat na určitý filmy a tak.... jenom nevim jak se s tim srovnávaj mladší děti no... tak at se z toho všichni co nejdřív dostanou... což neni jednoduchý :frowning2: ...
1. pro 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek