Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
ktr
29. lis 2010
@zdenka33 ahoj 🙂 tak šupky dupky do postýlky a prášeček a hajat 😉
@miska73 ahoj 🙂 🙂
miska73
29. lis 2010
@zdenka33 au au 😢

@ktr kdyby to bylo tak jednoduchý...mně ani prášky nezabíraly... 😞
zdenka33
29. lis 2010
@ktr ahojky...no odpočívat se moc nedá protože to bolí jak čert...prášky moc nezabírají.Tet volal Luky takže mu dají jen 3 dny ošetřování :-p :-p :-p Takže soboto,neděle,pondělí :-p :-p :-p a pěkně pošupajdí a já tady chcípnu...to nikoho nezajíma!!!!
miska73
29. lis 2010
@zdenka33 to je síla...já měla ty nejhorší bolesti asi týden... :-p :-p . Přijeď k nám, dám ti kafe a brčko k tomu, děti si budou hrát a ty budeš odpočívat 😉 🙂
ktr
29. lis 2010
@zdenka33 hmmm....ted jsi mi připoměla,jak jsem měla asi 3 týdny po porodu 40 horečky a u manžela v práci se divili,proč si bere 2 dny volna... 😞 😞 😞 tak at je to aspon trošku lepší |-|
kacamura
29. lis 2010
@zdenka33 jejda tak at je to brzo lepší 🙂... tohle naštěstí neznám... osmičky nemám a mít nebudu ... tak hlavně at to brzo přejde....
@ktr no já měla 40ky tejden po tom co jsem přišla dom... tak si mě nechali v porodnici a Jonáše jsem dva dny vůbec neviděla 😞... taky to bylo fajn...
ale aspon mě nic nebolelo ty zuby musej bejt šílený...
pett7
29. lis 2010
@zdenka33 kdo ti psal ošetřování? Mě to dala doktorka na jak dlouho chci...
zdenka33
29. lis 2010
@pett7 to není ošetřování na mně ,ale na malou!!!!!Zubař řekl 3 dny pak už to trej bude v pohodě...a je to vyřízený :-p :-p :-p
pett7
29. lis 2010
@zdenka33 já vím, já to měla na malého když mě bolel krk
terezka87
30. lis 2010
tak vidim že zuby otravují i Zdeničku. Mamka má taky zánět a je chudina upln hotová. Zdeni přejem brzké uzdravení. Tady skoro všechen sníh roztál. Snad napadne jiný a vydrží, doufám že letos budou Vánoce bílé.
pett7
30. lis 2010
Ahoj, my jdeme dneska na roční prohlídku a venku skoro metr sněhu... no aspoň nesněží 😃 pojedeme autobusem...mám radost ]-( ale autem si netroufám...
miska73
30. lis 2010
Ahojda, snad ten sníh vydrží aspoň do vánoc, když už napadl 🙂

@pett7 dobře dojeďte 😉
xkacatkox
30. lis 2010
ahojda holky, tak my už včera s Matýskem bobovali, super, škoda, že s náma nebyl tatka aby to nafotil, moc se mu to líbilo, byl teda trošku zmrzel, dneska ho obléknu více, ale vyblbnul se, až z toho chrněl celou noc
@zdenka33 zdení mylsíme na tebe, at to brzy přejde, co zmrzlinka, nezabírá?
pett7
30. lis 2010
ahoj, tak jsem doma 🙂 malý už spí...dostal hexu i prevenar tak jsem zvědavá jaká bude noc :-S jinak má 80cm a má skoro 11kg
pampusik77
30. lis 2010
@zdenka33 ať je brzo líp.Mně praškl moudrák včera a zítra budu volat doktorce,jestli by mě do pátku nevzala.A budu to muset nějak zvládnout.Ale je to vrchní a ta by měla jít vyrvat v pohodě.Minule mě to moc nebolelo,tak snad to bude stejné.....
zdenka33
30. lis 2010
@pett7 jůůů tak to jste chlapáci....já jsem vždycky dala preventivně panadol a musím říct všechny očkování v pohodě.Jen tet ta poslední byla teplůtka 😞
@pampusik77 ahojky tak to jsi odvaha...jen tak na vytrhnutí!!!!!Bych se pos.....la 😉 😉 😉 bolestí.
Jinak holky dneska už je líp...dokonce jsem se zaměstnala a začala jsem péct.Už to dokonce přestává bolet tak snad se v noci vyspinkám....pokuď malá dovolí 😉 Jen můj obličej je jedna velká modřina 😞 😞 😞
zdenka33
30. lis 2010
@xkacatkox děkuji moc,že na mně myslíte 🙂To potěší 🙂 zmrzlinku jsem nezkoušela snad už si zítra dám něco dobrého 😃 😃 😃 :-p
pett7
1. pro 2010
ahoj, noc byla klidná 🙂 spali jsme spolu... večer měl 37,2 tak jsem mu dala panadol nebo co to máme a ráno kolem 6 měl stejně 38..
když to tak čtu tak jsem ráda, že nemám moudráky a snad mít nebudu...po porodu se mi hrozně kazily zuby teď už je klid...tak hlavně ať je brzy líp 🙂
xkacatkox
1. pro 2010
@zdenka33 ona kamarádka šla taky na vysekávání moudráků, před vánocema a moc jí pomáhala zmrzlina, měli jsme plný mražák 😃 a pořád pila kolu, no každému dělá dobře něco jiného 😃 hlavně at jsi brzy Ok 🙂
@pett7 to je fajn, že jste to zvládli v noci, také hajaté spolu jako my 🙂
pett7
1. pro 2010
Byla jsem u našich, malý spal tak jsem pekla perníčky a než se vyspal napadl asi metr sněhu a já myslela, že nedojedeme domů... do jara asi nevylezu 😃
zdenka33
1. pro 2010
ahojky holky...přiznávám,že Ada taky spinká semnou .....a je klid 😉 Dneska jsem poprvé spala celou noc 😉 Adrianka nepila od 23 hodiny a spala až do 7 hodin 😉 Jupí...aspoň jsem to jednou zažila 😉
zdenka33
1. pro 2010
jinak tady už je jak na horách...nádhera...právě jsme si říkali jestli si neuděláme Vánoce 😃 😃 😃
pampusik77
1. pro 2010
no a my jdeme za chvíli na rozsvícení stromečku a ohňostroj.Je to krása tolik sněhu,všechen bordel je zakrytý.....

terezka87
1. pro 2010
tady je hrozná vánice..... už se těšim jak přestane sněžit vyrazíme na sáňky
pett7
1. pro 2010
Já dneska v noci dělala mléko taky až ráno 🙂
lin18
1. pro 2010
Ahoj holky, máme za sebou roční prohlídku...váží 11,4 kg a měří 79 cm. Dostali jsme jen Prevenar, hexu prý až v 18ti měsících. A ten Prevenar jsme fakt platili! Kuba je po injekci rozmrzelej...celý odpoledne jsem chovala...tak už se těším na noc :-p . On už spával v kuse až do 6ti ráno a pak ještě do osmi....tak doufám, že se mu to nerozhodí.
Zdeni je mi tě líto...já byla s osmičkou taky...ale mně ji vysekávali...nakonec jsem byla na ATB...nejhorší to bylo tak 4. den. Doporučuji celý den popíjet šalvějový nebo heřmánkový čaj...dezinfikuje ústní dutinu.
U nás je sněhová kalamita....tak nám asi skončí každodenní výlety do města...sice mám přezuto, ale radši nebudu riskovat....ach jo....No vytáhneme sáňky a budem jezdit po lese... 🙂
pett7
1. pro 2010
@lin18 my jsme ho taky platili..
pampusik77
1. pro 2010
my jsme dostali na výběr jestli ten normální nebo 13.Ale já budu dávat ten normál a za ten platiti nebudu.

Jinak dnesk je dost špatný den.Moji sestřenici dnes umřel manžel.Nebyl nějak nemocný a najednou už není.....Jsem z toho v šoku,pořád to nedokážu nějak pobrat.Prý ho jen bolely záda,to měl kolem 50!!!Je mi líto i sestřenice ale hlavně dětí 7 a 10 let,jak to mají pochopit....Hrůza!!!
kacamura
1. pro 2010
ahojky... 🙂
holky a kolik ste platili??? Jonášek je furt nastydlej tak ho ještě neočkovala...
taky je u vás kalamita?... tady auta nemůžou vyjet kopec a to sme v praze... to bude zima :-S
kacamura
1. pro 2010
@pampusik77 jé to je mi líto 😞 ... děti se s tim časem srovnaj... ale bude to trvat dlouho... a tomu mladšímu to bude trvat kratší dobu si myslim... mám s tím bohaté zkušenosti, ale jednou mi bylo 12 a věděla jsem, že se to stane a podruhý mi bylo 17 a to jsem rozdejchávala taky hodně špatně, ale jelikož to byla asi sebevražda tak jsem to tátovi dodnes neodpustila a jsem naštvaná... ale už moc často nebrečim... jenom se nesmim koukat na určitý filmy a tak.... jenom nevim jak se s tim srovnávaj mladší děti no... tak at se z toho všichni co nejdřív dostanou... což neni jednoduchý 😞 ...

Začni psát odpověď...

Odešli