Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
lin18
2. pro 2010
pam já měla ten normální a taky jsem ho platila...cca 360 Kč...už si to nepamatuju 😉
,
miska73
2. pro 2010
@pampusik77 to je hrozný....na to není slov 😢

holky, u nás pořád sněží....to snad už není možný...jestli budou vánoce na blátě, tak budu fakt nas... :-S

Prevenar jsem nadávala, ale panuje v tom nějakej chaos...v těch platbách..
pett7
2. pro 2010
@kacamura my platili 250 za prevenar 13 dřív jsme měli jen prevenar, ale ten se prý nedělá
xkacatkox
2. pro 2010
to je teda hokej v prevenarech, my jdeme příští týden na Synflorix a platit nebudeme nic, a kámoška za poslední dávku prevenaru taky neplatila, sněhu jako blázen, měla bych jet dnes do města, ale nechce se mi, asi raději vytáhneme boby, když se to hezky zachumelilo 🙂
pett7
2. pro 2010
Já myslela že je jen prevenar a synflorix...ale ještě je i prevenar 13...
terezka87
2. pro 2010
Nazdar děvčata tak dítě konečně spí sem o usaňovala 🙂 už přemýšlím co napeču za cukroví.... mňamíííí 🙂
xkacatkox
2. pro 2010
@terezka87 taky jsme se ubobovali 🙂 cukroví už mám z větší části napečené, ještě dva druhy upeču a pak ještě upachtím tučnáky,a le ty až před vánocema těsně 🙂
terezka87
2. pro 2010
co sou tučňáci???? já nemám zhola nic.... dala bych si žloutkové řezy, nebo floryda řez.... 😃
lin18
2. pro 2010
Tak já letos asi stíhat péct nebudu...budou jen rohlíčky, linecký a nějaká nepečená roláda....ostatním mě vybaví babičky 😉
terezka87
2. pro 2010
já to vydim na karamel řez, rohlíčky, pracny a na silvestra udělám takovou bombu. chtěla sem perníčky ale nemám nervy je namalovat. po neděli pojedem z mažou pro stromek. snad seženem nějaký dobrý a levný
xkacatkox
2. pro 2010
@terezka87 ahojky naši tučnáci jsou z rormičky na vosí hnízdy, kokosové těsto, kakaová náplně z mandlí uděláš křídla z papáji nos, z korálku oči a z čokolády frak, dobré ale děsně pracné, pokud bys chtěla recept s fotkou pošli mail na IP 🙂 no já dělám jiné perníčky, jednoduché a s citronovoi polevou, hlavně dobé a rychlé, též nemám nervy se s něčím piplat, prababička mi také napeče, je to poklad, já udělám pár kousků, mám citronové a kakaové linecké, perníčky, ještě skořicové těsto a pak uvidím, možná rohlíčky a zbytek nechám na babičce, ještě že je máme 😃 jak děláš karamelové řezy
?jakou bombu myslíš na silvestra, to já určitě jen chlebíčky a jednohubky, sladké už nebudu moc vidět :-p
terezka87
3. pro 2010
@xkacatkox koupím 4 balení těch měkkých karamelek ve vodní lázni je z osminkou másla rozpustím,přidám půlku balení nesladkých burizonů+ lžíce kakaa promíchám a do formy na srnčí hřbet dám alobal a do toho to vyleju a nechám ztuhnout.
xkacatkox
3. pro 2010
@terezka87 to musí být mnamka 🙂 ach jo holky, já se z toho ekzému zblázním ]-( Matýsek se taky zhoršil zatracená zima :-| je tak krásná ale pro ekzematiky nic moc, Matýsek je olezlý, o sobě ani nemluvím, na fotkách se raději neukazuji, lidi v obchodě na mě čuměj jak na mor, a na kožní mám jít až za 2 mm, už jsem to vzdala
pett7
4. pro 2010
@xkacatkox zkoušela jsi konopnou mast? Mě to kdysi pomohlo na olezlou ruku...ale už se mi to zase vrací 😢 pomáhá téměř na vše..dneska ukazovali i česnekovou tinkturu v tv na ekzém
xkacatkox
4. pro 2010
@pett7 ahojky zkouším, no výsledek se zatím nedostavil,,ale už to tolik nesvědí, 🙂 tak se asi zásobuji
pett7
4. pro 2010
ahoj, a to zkoušíš mast nebo česnek? Já uvažuju nad tou tinkturou
xkacatkox
4. pro 2010
@pett7 mám mast, cannaderm exema, maže se 2 krát denně, česneku se bojím, vždyt to štípe jako p...., když sním pracuji, možná pokud to člověk nemá do krve tak to třeba jde, nevím, bych se asi zbláznila 🙂
pett7
4. pro 2010
@xkacatkox myslím, že se to jmenuje Allivictus prý to ani nechutná jako česnek..já třeba syrový česnek nesnesu vůbec
xkacatkox
4. pro 2010
@pett7 aha, tak která z nás do toho půjde 🙂
pett7
4. pro 2010
musím se na to podívat, ale delší dobu nad tím uvažuju... má to hodně reklam tak to snad funguje
xkacatkox
4. pro 2010
tak uvidíme, já zatím vymažu fucicort a nakoupím konopnou kosmetiku i pro Matýska
kacamura
4. pro 2010
já mám od kožařky namíchanou super mastičku... a kdybych dodržovala dietu ekzematickou tak už ho nemám vůbec asi... ale ted jak je zima tak to mám taky malinko horší, ale jenom malinko na prstech u ruky.. jinak konopný mastičky mi vůbec nepomáhaly teda...
a co jinak dětičky? 🙂
lin18
5. pro 2010
Mně konopná taky nepomáhala vůbec...a teď to mám fakt hrozný. Kuba má opruzenej zadek, dr nám napsala Imazol a po něm to měl skoro do krve...ach jo.
Jinak pro změnu je Kubík zase nemocnej...rýma a kašel, tak máme zase šílený noci....no naštěstí je bez teplot. Ale dneska vůbec nechce jíst a oběd celej vyblinkal...tak doufám, že to nebude nic vážnýho.
pett7
5. pro 2010
ty konopné z lékárny jsou prý na nic, já měla pravou, ale už mi došla 😢 babičce zabírá i na revma a na opary je super
pampusik77
5. pro 2010
ahoj, já když má maluch opruzený zadek,tak dávám obyčejnou niveu a vždy zabere.Teď mi došla a dala jsem indulonu a je to už krásné...A žádný krém na orpuzeniny mi takhle nezabral....

Dneska jdeme na mikuláše a budeme tam mít 15 dětí.Tak jsem zvědavá,jak bude Filip reagovat na mikuláše,čerta a anděla.Je to naše partijová akce a střídáme se v maskách.
terezka87
5. pro 2010
@xkacatkox pošli na ip. mail a já ti ten recept pošlu. je to rychlovka.
xkacatkox
5. pro 2010
já uvidím, zítra si vyzvednu fucicort a locoid, ta konopná mě přijde kepší, tedy aspon s porovnání s excipialem a nechám si nějakou udělat, asi dexaleniens, uvidím jak dopadnu, já to mám na hrudníku, břiše, od ramen až na dlaně, na čele a tvářích, super věc, asi objednám od La roche Baume, ten docela zabíral, i když ta cena je taky kvalitní
terezka87
5. pro 2010
@pampusik77 tak to vemte přes Hlohovec Romance nikdo Mikuláše nechce dělat... . Ale sem zvědavá když někoho uvidíme přes okno co budě dělat. Počítám že se bude bát, páč se bojí i normlních lidí...
xkacatkox
5. pro 2010
my mikuláše taky neděláme, dám mu věci do punčochy at si vytáhne překvápko, tady se to také nevede, ale zas tak mě to nevadí 🙂
pett7
5. pro 2010
my byli včera, ale malý nebyl vyspaný a byl protivný a Mikuláše se bál a řval

Začni psát odpověď...

Odešli