• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
pam já měla ten normální a taky jsem ho platila...cca 360 Kč...už si to nepamatuju :wink:
,
2. pro 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 to je hrozný....na to není slov :cry:

holky, u nás pořád sněží....to snad už není možný...jestli budou vánoce na blátě, tak budu fakt nas... :confounded:

Prevenar jsem nadávala, ale panuje v tom nějakej chaos...v těch platbách..
2. pro 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura my platili 250 za prevenar 13 dřív jsme měli jen prevenar, ale ten se prý nedělá
2. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda hokej v prevenarech, my jdeme příští týden na Synflorix a platit nebudeme nic, a kámoška za poslední dávku prevenaru taky neplatila, sněhu jako blázen, měla bych jet dnes do města, ale nechce se mi, asi raději vytáhneme boby, když se to hezky zachumelilo :slight_smile:
2. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela že je jen prevenar a synflorix...ale ještě je i prevenar 13...
2. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar děvčata tak dítě konečně spí sem o usaňovala :slight_smile: už přemýšlím co napeču za cukroví.... mňamíííí :slight_smile:
2. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 taky jsme se ubobovali :slight_smile: cukroví už mám z větší části napečené, ještě dva druhy upeču a pak ještě upachtím tučnáky,a le ty až před vánocema těsně :slight_smile:
2. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sou tučňáci???? já nemám zhola nic.... dala bych si žloutkové řezy, nebo floryda řez.... :grinning:
2. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já letos asi stíhat péct nebudu...budou jen rohlíčky, linecký a nějaká nepečená roláda....ostatním mě vybaví babičky :wink:
2. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to vydim na karamel řez, rohlíčky, pracny a na silvestra udělám takovou bombu. chtěla sem perníčky ale nemám nervy je namalovat. po neděli pojedem z mažou pro stromek. snad seženem nějaký dobrý a levný
2. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 ahojky naši tučnáci jsou z rormičky na vosí hnízdy, kokosové těsto, kakaová náplně z mandlí uděláš křídla z papáji nos, z korálku oči a z čokolády frak, dobré ale děsně pracné, pokud bys chtěla recept s fotkou pošli mail na IP :slight_smile: no já dělám jiné perníčky, jednoduché a s citronovoi polevou, hlavně dobé a rychlé, též nemám nervy se s něčím piplat, prababička mi také napeče, je to poklad, já udělám pár kousků, mám citronové a kakaové linecké, perníčky, ještě skořicové těsto a pak uvidím, možná rohlíčky a zbytek nechám na babičce, ještě že je máme :grinning: jak děláš karamelové řezy
?jakou bombu myslíš na silvestra, to já určitě jen chlebíčky a jednohubky, sladké už nebudu moc vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox koupím 4 balení těch měkkých karamelek ve vodní lázni je z osminkou másla rozpustím,přidám půlku balení nesladkých burizonů+ lžíce kakaa promíchám a do formy na srnčí hřbet dám alobal a do toho to vyleju a nechám ztuhnout.
3. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 to musí být mnamka :slight_smile: ach jo holky, já se z toho ekzému zblázním :angry: Matýsek se taky zhoršil zatracená zima :unamused: je tak krásná ale pro ekzematiky nic moc, Matýsek je olezlý, o sobě ani nemluvím, na fotkách se raději neukazuji, lidi v obchodě na mě čuměj jak na mor, a na kožní mám jít až za 2 mm, už jsem to vzdala
3. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox zkoušela jsi konopnou mast? Mě to kdysi pomohlo na olezlou ruku...ale už se mi to zase vrací :cry: pomáhá téměř na vše..dneska ukazovali i česnekovou tinkturu v tv na ekzém
4. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahojky zkouším, no výsledek se zatím nedostavil,,ale už to tolik nesvědí, :slight_smile: tak se asi zásobuji
4. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, a to zkoušíš mast nebo česnek? Já uvažuju nad tou tinkturou
4. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 mám mast, cannaderm exema, maže se 2 krát denně, česneku se bojím, vždyt to štípe jako p...., když sním pracuji, možná pokud to člověk nemá do krve tak to třeba jde, nevím, bych se asi zbláznila :slight_smile:
4. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox myslím, že se to jmenuje Allivictus prý to ani nechutná jako česnek..já třeba syrový česnek nesnesu vůbec
4. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 aha, tak která z nás do toho půjde :slight_smile:
4. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím se na to podívat, ale delší dobu nad tím uvažuju... má to hodně reklam tak to snad funguje
4. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme, já zatím vymažu fucicort a nakoupím konopnou kosmetiku i pro Matýska
4. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám od kožařky namíchanou super mastičku... a kdybych dodržovala dietu ekzematickou tak už ho nemám vůbec asi... ale ted jak je zima tak to mám taky malinko horší, ale jenom malinko na prstech u ruky.. jinak konopný mastičky mi vůbec nepomáhaly teda...
a co jinak dětičky? :slight_smile:
4. pro 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně konopná taky nepomáhala vůbec...a teď to mám fakt hrozný. Kuba má opruzenej zadek, dr nám napsala Imazol a po něm to měl skoro do krve...ach jo.
Jinak pro změnu je Kubík zase nemocnej...rýma a kašel, tak máme zase šílený noci....no naštěstí je bez teplot. Ale dneska vůbec nechce jíst a oběd celej vyblinkal...tak doufám, že to nebude nic vážnýho.
5. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty konopné z lékárny jsou prý na nic, já měla pravou, ale už mi došla :cry: babičce zabírá i na revma a na opary je super
5. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já když má maluch opruzený zadek,tak dávám obyčejnou niveu a vždy zabere.Teď mi došla a dala jsem indulonu a je to už krásné...A žádný krém na orpuzeniny mi takhle nezabral....

Dneska jdeme na mikuláše a budeme tam mít 15 dětí.Tak jsem zvědavá,jak bude Filip reagovat na mikuláše,čerta a anděla.Je to naše partijová akce a střídáme se v maskách.
5. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox pošli na ip. mail a já ti ten recept pošlu. je to rychlovka.
5. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já uvidím, zítra si vyzvednu fucicort a locoid, ta konopná mě přijde kepší, tedy aspon s porovnání s excipialem a nechám si nějakou udělat, asi dexaleniens, uvidím jak dopadnu, já to mám na hrudníku, břiše, od ramen až na dlaně, na čele a tvářích, super věc, asi objednám od La roche Baume, ten docela zabíral, i když ta cena je taky kvalitní
5. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tak to vemte přes Hlohovec Romance nikdo Mikuláše nechce dělat... . Ale sem zvědavá když někoho uvidíme přes okno co budě dělat. Počítám že se bude bát, páč se bojí i normlních lidí...
5. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mikuláše taky neděláme, dám mu věci do punčochy at si vytáhne překvápko, tady se to také nevede, ale zas tak mě to nevadí :slight_smile:
5. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli včera, ale malý nebyl vyspaný a byl protivný a Mikuláše se bál a řval
5. pro 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek