• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 Tak je to ještě prcek, já bych na jeho místě měla taky psotník :slight_smile: pučošky si rozbalil, a hned papal sunarky, spokojenost
5. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox mu nevadil ani tak Mikuláš, ale byl to někdo cizí a on řve jen na něj někdo promluví...strašný maminčák
5. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 to máme stejné, máme mamináčky, zítra jdu na gyndu, tak ho bude hlídat babička jen v čekárně a tuším, že to bude mela
:grinning:
5. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak největšího mamánka mám asi já :grinning: :grinning: jen co se objevil Mikuláš spustil řev a ještě řval dál když už byl pryč :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr chuděrka, je to všade stejné
5. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho můžu nechat jen s mojí máti a ne moc dlouho...
5. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlap mi tvrdí, že musí chodit víc mezi lidi :slight_smile: já si myslím, že to je jen období které přejde...navíc to máme všechny stejné...
5. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dneska jsme opět spali spolu.... naštěstí už vyžaduje pití jen jednou, než mu to ohřeju tak přijde do kuchyně za mnou
6. pro 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooj holky...tak Mikuláš za námi!!!Adrianka byla moc hodná i čertům udělala paci paci...no uvidíme co příští rok :grinning: :grinning: :grinning: To už bude horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pett7 jinak Adrianka už semnou spinká každý den...v noci už mlíko nechce..sem tam dáváme čaj :wink: ,ale budí se mi pořád tak dvakrát za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady zase sněžíííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo a dneska nám tatka zaspal do práce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už mám nervy v kýblu Ada si už umí sama vylést na sedačku...no a pak tam řádí jak čert...je to síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamanka mám taky,ale naštestí se nechá pohlídat :wink: ,když potřebuji :wink:
6. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj, malý se mi budí tak 3x i víc většinou ho pohladím, dám mu trošku napít a hned spí dál. zkusím už i čaj dřív ho probral :confounded: je to lepší než když jsem ho kojila co 2-3 hodiny přes noc
6. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7Ahojky :slight_smile: No ani nemluv...kojení je sice nádherná věc,ale jsem ráda,že už taky nekojím...aspoň se trošku vyspíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no u nás pohlazení moc nezabýrá...je prostě zvyklá na čajík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čajík máme místo dudlíka :confounded:
6. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, také jsme spinkali společně v noci nepije vůbec,ani kojení ani čajík, kojím už jen jednou denně, po večeři, jinak už ne, na hlídání nezabírá nikdo, leda manža, a nejlepší je prababička, škoda, že má na stzarost dědu, člověk by toho využil, Matýsek ji miluje
6. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si mikuláše užili a Filipovi se to moooc líbilo.Hned se začal hrát s ostatníma dětma a tancoval a šel ke všem.Čert i anděl s mikulášem se mu líbili...
6. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to máš aspoň v noci klid :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,škoda,že nemáš nikoho kdo by pohlídal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pampusik77 jo jo jako u nás :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no stím už nic nenadělám, holt některé babičky nebabičkují co naplat, snad já budu lepší :slight_smile: kamarádky otravovat nechcu, tak ho tahám všude sebou, jak klokaní matka, si člověk zvykne, jsme zvědavá jak dneska u mudry bude vyvádět že nevidí maminku
6. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já už celý minulý týden nekojila, ale v pátek jsem to nevydržela myslela jsem, že mi upadnou prsa :angry: tak jsem mu dala napít..od pátku zase nekojím, a je to dobré snad to tak už zůstane musím zkusit nějaký čaj na zastavení tvorby mléka..
6. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 naštěstí jsem přestala kojit ani nevím jak :wink:
ach jo tet jsme přišli z venku a měla studené nožičky...a to jsme měli zimní botičky :frowning2:
6. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je Adinka moooc šikovná,že se Mikuláše nebála :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my máme botičky s žirafou a max. spokojenost :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky boty s žirafkou a ovčím kožichem uvnitř,ale když byl minulou středu ten mráz,tak měl kapku studené nožky.Ale camral ve sněhu a dost dlouho byl venku....Jinak si nemůžu vůbec stěžovat.
6. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky máme boty s žirafou a je v nich ovčí kožich, má pořád teploučké nožky
6. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky tak sem začala konečně péct. píšu mezi obědem a pečením Romanka mi poháhá :grinning: pomocnice jak višňa. jak budu mít čas šoupnu sem fotky:slight_smile: tak zatim se mějte a neuhoňte se :slight_smile:
8. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 pačení zdar, těšíme se na fotky, mě naštěstí Matýsek nepomáhá :grinning: já budu dělat druhé kolo perníčků, jsou moc dobré, tak jsme trochu ujedli :grinning:
8. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky vy jste ,ale šikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá,že až do silvestra tu skoro nikdo nebude chodit :grinning: :grinning: Jen pečte,my začneme až příští týden,to ještě nehoří....
8. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ale bude, ty co už budou mít napečíno :grinning: , nějak jsem chytla slinu, začalo mě to bavit, tak asi ještě něco uplácám
8. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...kde jste?????...je tu někdo :wink:
tet nachviličku vylezlo sluníčko,ale jinak pada snížek a pěkně fučííííí...už jsme nebyly venku tak 5 dní :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek