• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Holky dáváte večer mimčům kaši nebo mlíko na spaní :wink: ????
10. pro 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já dávám normální nutrilon a stačí pije až ráno, někdy si sice vzpomene i kolem půlnoci.. asi je nemocný kašle a měl teplotu
10. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak už mám linecké, a nějaké drobné cukroví ještě rohlíčky a peču na to :slight_smile: . Od pondělka znova přebehnu barák a to bude doufám naposled. Ale bordel máme každý den protože romča má hračky všude.
10. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 večer dávám mlíko...i po ob ědě...bez mlíka neusne. Kaši dávám občas na snídani...když v noci nemá mlíko. Rozhodně když jsem zkoušela kaši na večeři tak líp nespal...spíš naopak...mylím, že ho bolelo břicho.
Jo a pam...chci moc poděkovat...zkoušela jsem na ten opruzenej zadeček Niveu a je to mnohem lepší...kožařka nám napsala kortikoidy...a to jsem dávat odmítla tak mám radost. Jo a přestali jsme ho utírat vlhčenýma ubrouskama...to asi taky pomohlo...
Jinak Kuba už zkouší chodit sám...ale ještě má strach...taky jsme byli na procházce za ručičku...no radost obrovská ale já mám odrovnaný záda :grinning:
A píct budu zítra...taky jen linecké, rohlíčky a něco malýho...možná ořechový nepečený kuličky....já to stejně nejím a každej rok jsme spoustu vyhazovali....
10. pro 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mám napečeno...uff...ale jsem přeslazená, že snad to nebudu jíst ani o Vánocích. Ještě mě čeká velkej úklid a nakupování dárků.... :unamused:
11. pro 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:
omlouvám se, ale moc teď nemám čas...pořád jsme někde pryč, děti mají besídky, my zase večírky a taky jsem trochu uklízela atd...dneska jsme měli u mamky zabíjačku :slight_smile: , tak jsme přežraný jako čuňátka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dárky mám všechny, jen je zabalit, ale zatím není kdy..
Jo, musím se pochlubit, že už líp spíme :slight_smile:

Tak se mějte hezky :slight_smile:
11. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to mám radost, že lépe spíte, dárky také nemám zabalené, jen napečíno zítra ještě peču znova linecké, nějka nám zachutnalo, tak by asi do vánoc nevydrželo, a pak už konec, zamknu spíž :grinning: , ještě bych chtěla něco pokoupit, ale nechám to na týden před vánocema, manža bude doma, tak bude mocobstarávat Maťu, ale jak to vidím, tak asi bude furt, spát, je jak jezevec , zalaze a spí, ach jo
11. pro 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... jak pak se máte??
my se máme hrozně :cry: ... vánoce budou na prd... jestli náký budou :frowning2:
no taky jsem dneska zjistila, že sme ještě v horší situaci než byla sluníčko... manžel si nasekal miliardy dluhů u jeho rodičů už byli exekutoři a maj oblepíno a to co jsem se dozvěděla kolik on všude dluží... no spdla mi čelist až do přízemí :frowning2: ... no a ted vážně nevim jak z toho ven.. tchánovci tu dneska byli a že se to musí řešit.. ted co a jak... no mazec martin momentálně navíc nemá žádnej příjem... takže vůbec netušim jak z toho vybruslit... a j mi fakt hrozně a martinovi asi ještě hůř... něco vymyslet musíme...
každopádně nám popřejte asi hodně štěstí...
12. pro 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ahojky :slight_smile:
@kacamura tak to je hrozný do čeho vás to dostal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi líto malého a tebe :unamused:
13. pro 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ahoj, to je hrozné :angry: :angry: já bych ho asi zabila...ještě se to dozvíš jako poslední....
13. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já bych ho asi poslala ......, jak si to mohl dovolit vůči vám, a celé vaší rodině, držím ti palce at se to vyřeší pokud možno co nejlépe, je mi vás líto :frowning2: bych sbalila kufry, tot můj názor,nechápu tu nezodpovědnost dospělého chlapa
13. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... no to jak to mohl nechat dojít takhle daleko nepochopí asi nikdo, ale sbalit kufry si nehodlám páč to už bych ho poslala do úplnejch sr..... a myslim, že by udělal hooodně velkou blbost a to nechci... jsem asi divná, ale neumim si představit, že by Jonášek vyrůstal bez vlastního tatínka a už vůbec si neumim sama sebe představit po boku jinýho chlapa... jenom to chce aby se prostě vzpamatoval začal všechno řešit a za nákou dobu bysme to mohli začít zvládat... ale musí začít jednat sám já to za něj neudělám :(
13. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura chápu, že odejít by nebylo lehké, musíš ho mít hodně ráda,já jsem vyrůstala bez tatínka a měla jsem se taky dobře,ale to jedno, hlaně ať už se o vás začne pořádně starat a nedělá blbost jako dělal doposavaď,budeme věřit že se polepší a situaci vyřeší,držíme palce hlavně tobě a Jonáškovi
13. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura taky ti budeme držet palce, ať se to rychle vyřeší! od chlapa je to hodně nezodpovědné ..
13. pro 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v noci příšerná noc :frowning2: :frowning2: :frowning2: pořád se budila....že by další zoubek :wink: no uvidíme :wink:
14. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem Adriance udělala mrkev s bramborem...no noc jsem s tím neuspěla...nebylo tam žádné maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: u nás nic novýho :wink: jen se Jakub naučil lezt z postele nohama napřed :slight_smile: tak je to fajn :slight_smile: s jídlem je to katastrofa,opět držíme dietu :frowning2: :angry: ,on vidí lžičku a už si hrajem na honěnou :angry: ach jo...spinkání celkem jde,ale nechávám si ho u mě v posteli a je klid :slight_smile: už dáváte Pribináčky?
14. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ano dáváme pribináčky, chutnají nám, Matýsek také musí masenko, s barmborem a mrkví bych se mohla jít bodnout, tak vybírám další kočár, nějak jsme z něj vyrostli a na nákup nechce chodit po svých
14. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr Ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jo jo pribináčky a lipánky dáváme a moc nám chutnají...bílý jogurt nechce ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi je po mamince :wink:
14. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Kočár jsem zase vytáhla a golfáč dala na půdu vytáhnu až na jaře!!!!Kočár je lepší protože má velký kolečka a ve sněhu to v pohodě vzládneme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak s bílím jogurtem jsme na to stejně, taky nechce jako já, no my máme kočár, je super ale už nám nestačijou pásy tak ho to táhne dolu, to že mu přečuhuje hlavička, bych neřešila, atak mám vyhlídl taková sprtovní golfák, má ho tu jedna paní a jezdí supr, pošlu odkaz vydržte
14. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox vypadá senzačně :wink: ...ale radči bych ho někde vyzkošela nebo si najdi na koníkovy recenze :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jééé ty už máš zkušenosti !!!!!blbě čtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jojo, mám, už jsme i koníkovala na gessleinu, a dobré, koupím ho na kamenné prodejně máme u nich slevu, bo jsme tam kupovali F6,tak asi 1000Kč dolu,musím ještě vyzkoušet jak se bude Matýskovi jezdit
14. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Tak to je super :slight_smile: každá slevička se hodí :wink:
14. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@kacamura holka přeju ti pevný nervy...asi to pro vás a hlavně pro malýho nebude pěkný období :cry: ono je to těžký, ale někdy lepšíbez tatínka, než s tatínkem, kterej toho pro to děcko moc neudělá, nebo přináší do rodiny jen starosti... V :cry: každým případě ti držím palce,ať to zvládneš a nepřijdeš o nervy.. :wink:

My jsme taky masový, ale klidně zbouchne i mrkev, když není nic jinýho. Pribiňáčky máme moc rádi, a taky Krajanku.. :slight_smile:
14. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox pěknej kočárek :slight_smile:
14. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: my spíme dobře... spíme totiž od půlnoci spolu :pensive:

@xkacatkox dej vědět jak se s ním jezdí :slight_smile: taky se mi líbí, jen se mi zdá trochu velký na golfáč..
14. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek