• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 no mě se líbí že je velký a skladný, Matýsek je velký a do F6 se nám nevejde, takže potřebujeme dlouhý kočár
14. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen vás chci pozdravit :wink: Sice jsem na netu,ale pořád něco sháním a hledám,tak vždy jen nakoukn a jdu zase kramařit
Doufám,že se máte všechny dobře a i dětičky se mají

14. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už dávám skoro všechno...pribiňáky už celkem dlouho...a zkouším další věci, aby měl změnu, celkem mu chutnal tvaroháček, taky klasický ochucený tvaroh, jurášek...no prostě zkoušíme různý značky a příchutě.
Kuba je taky masovej...kaši tak na snídani...ale večer a odpoledne musí být normální jídlo....ale třeba dneska měl jenom brambory s cibulkou a máslem a šmakovalo mu.
Já mám kočár Tako a je teda celkem obrovskej...Kuba je taky obřík a vleze se tam v pohodě...a není ani nejdražší
kac...nemám slov...chová se jako by byl svobodnej...ale chlap se musí především starat o rodinu...a bohužel jeho dluhy jsou i vaše...jelikož jste rodina... :unamused:
u nás teď řádí střevní chřipky...chlap už to chytl...tak doufám, že nás to s Kubou nečeká....
14. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura teď to čtu....Přeju pevné nervy a vím o čem mluvím.Manžel měl taky nějaké dluhy,ale naštěstí nám pomohli moji rodiče a teď to splácíme jim bez úroků.Hlavně ho musíš donutit,aby s tebou o všem mluvil a hlavně si našel práci u zaměstnavatele!!!a přerušil to jeho podnikání....Díky němu jste tam kde jste.Takže hlavu vzhlru a hlavně pokud vám i někdo pomoc nabídne,tak neodmítejte,vím o čem mluvím....Jinak dluhy má skoro každý,ale je důležité je splácet.takže pevné nervy....
14. pro 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar děvčata. Tak zase nestíhám. Romči rostou dva zuby naráz. :unamused: Neví do čeho dřív kousnout. Sháním na jaro nějaký golfáč. Ale nevim si rady. mám v merku peg-perégo a babypoint tak nevim.
15. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím,že tady sněžánkuje :wink: tak to vypadá,že budou vánoce na sněhu :slight_smile: .Aspoň děti budou mít pěkný prázdiny na sněhu.Noc už jsme měli dobrou......jen už asi týden bojujeme s usínáním.Nevím jestli je to pro ní brzo nebo nevím co se děje!!!! :confounded: Už jsem s toho smutná,když po hodině uspávání nic nezabírá!!!! :frowning2: Položím ji do postýlky a začne si povídat...nesnáší když ji přikriji to se hned odkopává :unamused: nějaké hlazení,zpívání čtení pohodek...to my připadá,že jí ještě víc probudí:Takže máme zasnuto a ticho...nedej,ale bože kdybych odešla...tak to je řev jak blázen.Včera jsem jí nechala vyřvat....a pak jsem si připadala jak krkavčí matka!!!!Samozřejmně se mi posrala :unamused: Už to neudělam...fakt jsem to obrečela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Romča si pokazila spaní taky spí mezi náma ńa postely. Jak zaspí okamžitě ji předělám do postýlky. a pak nad ránem už je mi to jedno. Ona si totiž i ve spánku sedne a praští sebou do buku a nebo dopředu. Hrůza. Taky sem ji zkoušela nechat vyřvat ale nemá to cenu. Zbytečně je pak víc vystresovaná. Když nechce spát tak ji dám na zem anechám ji si hrát dokud vyloženě nepadá na pusu pak ji položim a hned je tuhá.
15. pro 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 To už jsem si říkala,že je to tet v pohodě...aono se to pokazí zničeho nic!!!!
@terezka87 už aby ty zuby byly všechny venku :wink: :wink: :wink:
15. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to už aby to bylo. Už se těším na jaro:slight_smile: Snad už bude chodit.
15. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 jůůůů tak to je dobrý zima nám ještě pořádně nezačala a ty už myslíš na jaro :grinning: :grinning: :grinning: Tak to já už se těším na léto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já se těším na vánoce a následně na silvestra na chalupě :wink: :wink: Už je tam půl metru a pořád sněží,tak se budeme na slivestra sáňkovat i s Filipem.
15. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máme 6 zubů a musím říct,že horní jedničky byly katastrofální.Špičáky vylezly ani nevíme jak...
15. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj na pribináčky a lipánky pozor... docela bych s nima šetřila páč v jednom lipánku nebo pribináčku je 6 kostek cukru...
jinak moc děkuju za podporu :slight_smile: ... manžel snad na něco přišel tak uvidíme jak se mu povede...
15. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem přes hodinu odhazoval sníh, jsem KO a to má ještě uklízet a zdobit cukroví, nevím kdy to stihnu, a honit se jak debil nebudu, zubu mame taky 6 je pravda špičáky byli celkem v pohodě oprotijedničkám, spaná a upsávání je v klidu ale je to tím, že spí s náma, takže já si tam sním lehnu a on se tulí a za chvíli usne :slight_smile: ale neberte to jako recept, nám to takto vyhovuje, vše je v klidu, vyspíme se, takže pohoda as odnaučováním to také nějak půjde, když dám na svůj instinkt tak to dopadne talk jak má, Matýsek se asi už odtstavil 14 dní nekojím, je mi to léto, ještě počkám, ale mylsím, že je to konečná,
@terezka87 koukni se na předchozí stránku dávala jsme tam, odkaz na super kočár na jaro (ale dá se sním jezdit v pohodě v zimě)
15. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura budeme držet palce, at se to povede
15. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo viděla sem hezký kočárek, ale já pořebuju hodně skladný aby se mi vešel do auta. Máme feldu tak máme maličký kufr.
15. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky gruntuju. a už mě to nebaví :grinning:
15. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 tak ten je ale mega malý, vcleze se za sedačky, pod nohy, třeba pod autosedačku, opravdu, já už zkoušela
15. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 já mám fiat panda, ta je ještě menší
15. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak dneska si to spaní zas pokazil :frowning2: od 1 do 3 hod byl vzhůru,chtěl rozsvítít jinak plakal :frowning2: tak hačal v posteli a sminkal se na světýlko,máme takový roztomilý sluníčko :slight_smile: no apak si hajnul a usnul.S tím vyřváním u nás nee,je to ještě horší :frowning2: asi má pocit,že je to spaní nějaký trest nebo co :frowning2: co dárky???máte už pro dětičky??
15. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tak to je fajn,že se našlo řešení :slight_smile: držím palečky at to vyjde :slight_smile: já Pribináčky moc nedávám,ale ted nejí skoro nic,tak mu je dávám právě proto,že jsou kalorické :slight_smile: jinak by mi mohl začít hubnout :cry: :cry: :cry:
15. pro 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr dárky už máme o víkendu budu balit,vyřvání u nás taky neplatí, a já bych to nezvládla a chlap by mě asi za..., že ho chudáka zlobím
15. pro 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a včera mě Kuba tak prasknul telefonem do oka,že ho mám celý modrý a oteklý :frowning2: ted vypadám,jako po domácí výměně názorů :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @ktr já měla monokla, hodil mi ho do oka
15. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox je pěkný, je vážně tak skladný? mě se líbil Quinny zapp, ale jen jak se dal složit do tašky jinak kočár nic moc... teď mám teutonii solano, ale zabere půl kufru tak chci jiný golfáč. dej vědět jak se s ním jezdí.
15. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr já měla monokl minulý týden..těsně pod okem dostala jsem hlavou do hlavy, a včera jsem si prokousla ret..
15. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska dostala od Kuby parádní facku, pak mě ještě kousl do nohy a těch ran hračkama ani nepočítám....nebezpečná mateřská :grinning:
já mu zas nedávám přesnídávky...ty jsou taky sladké, čaj má nesladkej...tak jedna sladká svačinka za den mi nepřijde tak moc :wink:
15. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 opravdu je tak skladný,můžeš ho dát třeba ke spolujezdcovi, je odpružený takže super, ve sněhu lze přední kolečka zaaretovat a jede to taky dobře, pro další využití, lze na něj nasvaknout autosedačku, lze využít i na další dítko, ne že já bych to využila,je tu diskuze na gessleinu, ale musíme ho ještě ozkoušet jak se mu bude sedět a ležet mám ještě záložní plán, guinny je maličký, teda alepson pro nás
15. pro 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox quinny mi přišel rozhrkaný už v obchodě..
15. pro 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek