• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahoj holky. Tak naši Romču to taky netáhne. stromek máme na zemy a ani si ho nevšimne. Hraje si z hračkama co dostala. Dala jsem sem fotky tak se mrkněte. na večeři jsem jí uvařila hejka se zeleninou a jak jí šmakovalo :grinning:
27. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:46 • agenturaberuska
Ahojky holky...přejeme Vám do Nového roku vše nej nej hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a moře lásky :slight_smile:
31. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :slight_smile:
Také přejeme do Nového roku samé zdraví, štěstí, lásku a pohodu :slight_smile:
31. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vše nej do nového roku :slight_smile:
31. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do nového roku vše nej :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky přejeme všechno nejlepší do Nového roku :slight_smile:
31. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, také přeji vše nej do nového roku :slight_smile:
31. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky taky přejeme všechno nejlepší do nového roku :slight_smile:
1. led 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...tak co jak je v Novém roce????Nám se na nový rok rozbil kočárek :frowning2: jeli jsme na ohnostrojdo města a ulomilo se mi kolečko :confounded: :confounded: :confounded: ach jooooo nic to nevydrží!!!!! :frowning2:
jinak jsem se o silvestra pěkně nachladila,takže se tak nějak poflakuji :wink:
3. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak to ti teda nezávidim. Romča je taky trošku nachladěná a kašle. Doufám že ji to brzo přejde. Tak ten kočárek by mě naštval. Pořád se nemůžu rozhodnout jaký golfáč si koupit :unamused: . mám pár tipů ale nevim nevim nejvíc sem si zamilovala golfáček od nuny ale mevim jak by jezdil v terénu
3. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je on
3. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 také pochyubuji jak by projel terénem, jinak je hezký, ale na terén mi to fakt nepřijde, ale záleží na tom jaký máte terén vy, mi u nás na vsi, tak to bych ho za chvíli asi zničila, nikde jsme se nedočetla, jak je odpružený, my měli jet tento týden ozkoušet ten gesslein F4, ale asi až ve středu, až bude mít Matýsek dobraná ATB, už ho taky chci, kdyby jste viděli co dnes vyvýděl ve velkém kočáře, no ostuda, málem mi vystoupil za jízdy
3. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 jaké máš ješttě typy, já peg perego uno, ale je těžký, pak ještě od janéčka, ale ten má malou ložnou plochu oproti gessleinu,my potřebujeme dlohý, Matýsek je dlouhán, tak aby nám to vydrželo
3. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky peg perego, graco a babypoint mark 4
3. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. tak u nás se nic moc nezměnilo na Novej rok... Jonášek akorát začíná skvěle chodit... už převážně jenom chodí a mín leze... aje to raubíř veselej :slight_smile:... furt něco vymejšlí a směje se a má radost z každý raubířiny... ale na druhou stranu je taky dost vzteklej... a taky už mi konečně začal jíst co uvařim :slight_smile:... na kočárky fakt zatim nekoukám... zima bude dlouhá :frowning2: ... ale pak taky nějaký golfky chci koupit, ale nějak mě netrápí jaký to budou hlavně aby se líbily a dobře jezdily tot vše... nějaký dylema od jaký firmy mě moc netrápí :wink: ... jinak jak se vaš děti chovaj k Jinejm přibližně stejně starejm dětem? Jonš na ně bejvá totiž dost agresivní a docela mě to trápí... třeba svojí tetu chytá za ruku a kouše jí... přitom ona k němu chodí a chce mu dělat malá nebo se přitulit... tak nevim jestli se bojí nebo co to má bejt :unamused:
3. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky z dědiny ale silnice máme nové:slight_smile: Připadne mi jako jen tak do obchoďáku a ne na terén nebo na pískoviště.
3. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně podle mě už toho na jaře zvládnou spoustu pěšky :slight_smile: ... a když v tom kočárku drobek nesedí tak se to i terénem tlačí líp :slight_smile:
3. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no náš prcek ještě nechodí a to z malou i cvičim ale ona je strašpytel. V chodítku řádí jako černá ruka :grinning: ale jinak se jí moc chodit nechce.
3. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 top peg perégo pliko je taky hezké, já osobně půjdu do spojené rukojeti, no my s novým kočárkem pojedeme letos na Šumavu a na Jižní Moravu, tak zas tak velké štreky nenachodí tak ho využijem, u gess se mi líbí, že se sním dá jezdit ve sněhu dobře ve srovnání s jinýma golfkama, mě Matýsek moc nechodí, teda takhle na nákup pěšky nepůjde, a v kočárku taky nechce, taky na nás přišlo vzteklé období, a je to na budku, doufám, že to za 2 mm přejde a pak až ve 3 letech jinak mě odvezou :slight_smile: to chození přijde časem, Matýsek taky převážne leze
3. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky :slight_smile:
svátky jsme si užili, dokonce jsme zvládli jet i párkrát na hory lyžovat, ale už mě nebavilo to věčný vaření...je fajn, že už jsou děti zase ve škole :wink:

@zdenka33 to je síla, peněz za to chtějí a prd to vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ať jsi brzo zdravá :wink:

koukám, že řešíte nový kočárky :slight_smile: , já z vlastní zkušenosti můžu říct, že po prvním roce už ten kočárek není zase tak moc potřeba a stačí něco skladnýho a levnýho (nebo teda aspoň u nás). Třeba u Petrušky jsme na 14 měsících kočár prodali a chodila jen pěšky, neměi jsme ani golfáč.. Adam mám to Chicco za pár kaček a stačí nám to.. Jsem ráda, že už za to nemusím vyhazovat peníze. Ale je to taky tím, že spí doma...kdo potřebuje kočárek na spaní, tak to je asi něco jinýho.. Tak dobře vyberte :slight_smile: :wink:
3. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Kam na Moravu???
3. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 To já kvůli tomu že než z Hlohovce dojedu Do Břeclavi do tesca tak mi malá umí i zaspat tak abych ji moc nebudila tak chci i polohovací.
3. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 to je jasný, jak to máte někam dál, tak to chce pořádnej kočár, my to máme fakt jen na výlety :slight_smile:
3. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
@kacamura náš celkem hezky :slight_smile: tulí se s nima :slight_smile: ale začal se bát dost cizích lidí :frowning2: jsem byla dneska v práci a on se mi držel jak klíště a když na něho promluvili tak začal plakat :frowning2: dřív se bál ale mín :frowning2: ted je fakt dost velkej závislák :confounded: pěšky chodíme ,ale spíš se neseme ,on pořád chodí jinam :angry: a na jaro taky budu kupovat golfáč asi Chicco..se mi líbí :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, poraďte mi.... Potřebuju pro Adama nějakou pěknou vkládačku, spíš plastovou, než dřevěnou a na netu mě nic moc nezaujalo.. :frowning2: Máte někdo nějakou dobrou??
3. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 já mám radši dřevěný věci, takže ti neporadim... :frowning2: ... a přesně nevim co pod pojmem vkládačka mám hledat...
3. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no já taky, ale docela jsem se vyděsila, když strčil do papuly dřevěnou kostku (samozřejmě vhodnou pro děti, zdravotně nezávadnou) a měl celou pusu červenou...jsem to mrskla do koše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je to zrádný někdy... Jonáš už to tedka do pusy moc nedává... máme doma takovou kostku která má víc využití a je tam i vkládačka... ale Jonáškovi to zatim moc nejde... takže spíš stavíme lego a dáváme na sebe kostky a tak... :slight_smile:
3. led 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je to zrádný někdy... Jonáš už to tedka do pusy moc nedává... máme doma takovou kostku která má víc využití a je tam i vkládačka... ale Jonáškovi to zatim moc nejde... takže spíš stavíme lego a dáváme na sebe kostky a tak... :slight_smile:
3. led 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek