• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ahoj, taky hledám nový kočár...teutonka se zmenšuje :grinning: chci něco skladného a prostorného :frowning2: a hlavně do terénu a nejlépe obličejem k sobě.. mám v plánu jezdit i příští zimu i když malý bude chodit.. nuna není do terénu ani omylem a četla jsem, že je tak od 18 měsíců, ale jinak pěkná
3. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 máme tenhle a Kuba je z něj nadšenej...figurky se dají vkládat různými otvory, dveře se dají zamykat různými klíči a ještě se dají klíče pověsit...spousta aktivit a moc pěkně udělané...
http://www.malvik.cz/Detske-hracky/ostatni-hracky/Smoby-vkladaci-domecek-Cotoons
3. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 to ještě pořádně nevíme, chtěli bychom navštívit Lednice, a okolí, budeme muset ještě pokoukat a naplánovat různé výlety a dle toho bude dovča, taky musíme najít nějaký vzhodný penzion, nevíš o nějakém???celkově musím vymyslet co a jak ny výlety kam na dovču, na 5 dní pojedu do Olmiku, a budeme dělat výlety--OL ZOO na Svatém kopečku, a pak tak různě, ještě uvažujume o Chorvatsku, ale to se ještě uvidí, chtělo by to někam kde je takový rodinný apartmán, a dobré zkušenosti, Matýsek se cizích dětí bojí, ale to je tím, že mi se snikým nevídáme, a když knám někdo jendou za čas přijde tak na ně není zvyklý
3. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ten je nádherný, škoda, že už máme mraky hraček
3. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme klasickou kostku, ale byla zabavena :grinning: malý vkládal tvary do pusy a né do kostky :grinning: :grinning: :grinning:
@xkacatkox já chtěla do Lednice loni, ale chlapovi se s malým nikam nechtělo... letos bych ráda do Chorvatska
3. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no tak to jsme na tom byli stejně, a kam do Chorvatska plánujete výlet, máte něco osvědčeného
3. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox možná Rab tam není moc vody a písek takže super pro prcky, ale je to dost nahoře a chci jet až začátkem září když končí prázdniny není tam moc lidí a nebo Tučepi to je kousek za Makarskou a je tak větší klid, ale zase štěrkové pláže...
3. led 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ještě si na mě pamatujete???Jsem opět mezi vámi děvčaty.A po dlouhé době doma.Vánoce jsme byli u našich a silvestra na chalupě a moc jsem neměla možnost jít na PC.Na chalupě už vůbec ne,tam není ani TV :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pošlu ti na ip. co majitele znám:slight_smile:
4. led 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já bychtaky chtěěla někam k moři ale můj muž nemá moře rád miluje hory. Já zase opačně:slight_smile: tudíž na dovolenou nepojedem.
4. led 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 tak to musíte na hory i k moři :grinning:
4. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 no tak to máte pěkně blbý :grinning: ... my s manželem naštěstí můžem obojí, ale zase nemáme za co bysme jeli... akorát já víc vydržim takže když dem lyžovat manžel už po dvou hodinách skučí že ho bolej nožičky :grinning: :grinning: ... přitom teda lyžuje líp než já... a u moře já zvládnu ležet tak dva dny a pak musim jezdit po památkách... on jeschopnej tam proležet celejch 14 dní.... já spíš tak, že 1 den výlet 2 dny válení (třeba) ... vždycky jsem měla ráda poznávací zájezdy se školou...
@terezka87 tak jedte do jižních čech k rybníku :wink:
4. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem si s Adamem pospala pěkně do 9 :dizzy_face: a jsem do růžova :grinning:
@lin18 děkuju za typ, vypadá fakt velice dobře, asi to vyhraje :slight_smile:

my máme před sebou teď dovču na jarňáky...to pojedeme na hory a budeme se střídat, jeden bude lyžovat s dětma a jeden bude sáňkovat s Áďou :slight_smile: , v červnu zase razíme do Chorvatska týden v soukromu u Primoštenu a pak přejedeme na Istriii k Vrsaru. |Už se těším na léto :slight_smile: :slight_smile: a zbytek po Česku a na chalupě :slight_smile: :slight_smile:

@pampusik77 vítej z chaloupky, to víš, že si matně vzpomínáme :grinning:
4. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to jsem ráda

Až dám malucha spát,tak hodím pár fotek :wink:
4. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ahojky, vítej zpět, mi taky spíme, dnes hajal do 9 tak jsme trochu pozadu, už mám uklizeno, tak můžu brouzdat :slight_smile: já se z toho plánování dovolené zblázním, chlap se taky nemůže rozhodout co by raději, ale mylsím, že Chorvatsko by bylo dobré ještě s někým kdo má caparta (aby to tam Matýska bavilo)což v našem okolí nemám nikdo, takže asi vyhraje ta jižní morava, krásná zem :grinning: ještě přemýšlím nad Horskou Kvildou na Šumavě, a chlap něco si vyber, to mám nejraději, bych uvítala trochu iniciativy :grinning:
4. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky jsem hodaila na FB,tak jukněte....
4. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 moc hezké, měli jste fajn vánoce, máš šikovného kluka :slight_smile:
4. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox děkuju,bylo to všechno super.
4. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem nadhodila že bych se podívala ráda k moři a bylo mi řečeno že možu jed ale sama.... Ten chlap je střelený :rolling_eyes:
4. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jen na skok...stále ležím a potím se :wink: tet jsem tatku a Adu vypravila ven...tak mám na chviličku klídeček.
Na dovolenou bych strašně moc ráda jela....ale to naše spaní je stále horor....takže uvidíme jak bude v létě :wink:
4. led 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 fotečky super :slight_smile:
4. led 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli o silvestra v terénu..hlídala babička...Ada měla premiéru v kočárku(doma) :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jinak jí mamka nemohla uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 brzy se uzdrav :wink:
4. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak se máte?Nějak není vůbec čas se sem dostat.U nás Vánoce proběhly normálně.Kupodivu Tomáška ani stromeček nijak nelákal jen na něho ukazoval.Máme ale novinky.Tomášek konečně přišel na to ,na co se používá nočník.Spaní celkem taky ujde,budí se jednou za noc ale nedávno se budil víckrát protože ho bolely dásně.Téď to přešlo ale zub zatím žádný.Ještě by mě zajímalo jestli ty vaši prckové už něco říkají?
Za to Stáník už konečně něco poví.Nedávno se naučil už i máma a bába,tak doufám že to bude jen a jen lepší.Tomáškovi říká mimi a jinak umí táta,teta,občas děda a já.A samozřejmě jak dělají zvířata.Dokonce si toho všimly i ve školce a dalo by se říct že ho i chválily.V únoru jdeme ještě k psychologovi tak se snad ještě něco naučí.Pak už nás snad pošle k logopedovi. :wink:
4. led 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 tak mám radost, že jste tak šikovní, a situace ve školce se taky uklidnila, nám mluvení, dle vývojové psychologie naprosto OK, domluvíme se po svém, jinak klasika, tata, mama, babi, auto, světlo--blik blik , jídlo -mňam, to je jen výčet, zato nočník se u nás nekoná, odložila jsme ho na léto, bylo to akorát k vzteku :confounded:
zítra jedem pro nový kočík, snad nám bude pasovat, jsme natěšená, máme ho i rezervovaný, tak doufám, že zase nebudu mít smůlu a nebude Matýskovi malý,Zdeni přeji brzké uzdravení také jsme byli marodní tatínek se s námi podělil o zánět průdušek, ještě máme ATB, ve čtvrtek jdeme k DR, ale že by byl nějaký supr zdravý ten můj prcek to se mi nezdá, a o sobě nemluvím, ale ATB mi končí čekám kdy mi odlehnou uši ,docela naprd :grinning:
4. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ahoj, jakou barvu máte vybranou? potom ho vyfoť, hlavně složený :slight_smile: mě už jde z těch kočárků hlava kolem...u nás se konečně spí, už jsem myslela, že neusne..
4. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak u nás se zatím žádná slova nekonají,občas sice řekne táta,máma ale to jen vyjímečně.Mám strach že to bude stejný jako u Stáníka. :frowning2:
5. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tý jo vy mluvíte dost teda... my taky nemluvíme... teda on furt něco žvatlá, ale to jsou nesmysly... jediný co vim, že řiká vědomě je tytyty a ještě u toho mává tim ukazováčkem :grinning: ... jinak z něj občas vypadne auto, máma, táta, éma (to řiká bud jako máma nebo ham to sem ještě neidentifikovala), ha (haf), ale nevim jestli to tak jenom zní nebo jestli opravdu řiká co vyslovil naprosto vědomě... pak řiká něco jako co to je? tak mu vždycky řeknu co to je a on je spokojenej :wink:
5. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 sousedka má kluka ,který do 4 let neřekl ani máma....a vůbec si s tím nelámala hlavu,ani s ním nikam nešla, na vyš. jak ji všichni doporučovali...kluk se rozmluvil až po 4 roce a dneska studuje elektro průmyslovku a vyhrává olympiády :wink: sice je dodnes takovej tichej,ale to už bude povahou :wink: tak snad jsem tě trochu povzbudila :slight_smile:
5. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tžak Tomášek taky žvatlá ale nic mu rozumět není,občas řekne tatata,máma ale to je všechno,si myslím že je stejně ještě docela brzo tak to zatím nebudu nijak hrotit,spíš toho Stáníka ale tam se zdá že mluvit nechce a teď teprve začíná :wink:
5. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek