• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak já něco zhubla v porodnici, ale doma nic co kojím ani nepřibírám a to jsem na sladkém denně já nikdy tolik sladkosti nejedla dbala jsem na své zdraví..tak snad to pujde dolů jak přestanu kojit.. já nosím vlasy v culíku jinak mi je malý rve
7. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zapékané brambory a těstoviny mám ráda, ale chlap ne tak bych musela dělat dvě jídla..
7. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
s malym jsem rodila na 75kg,domu jsem sla s 68 a mesic po pordu jsem mela 57.
po male jsem mela 72,po mesici z porodky jsem mela 64,po mesici doma 70.mazeeeeeec
7. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no já mám culík taky...ale stejně to vypadá neupraveně, jak mi za ně malej tahá a já nemám za celej den čas se podívat do zrcadla tak se až večer při sprchováno zhrozím jak zas vypadám...chudák manža že se na to musí dívat :grinning:
my budem mít zítra řízky...můj je vyžaduje, já radši omáčky :slight_smile: A dnes jsem si dala fazolový lusky nakyselo s masem a bramborama...moje pblíbený jídlo, ale když jsem kojila tak jsem měla z fazolí strach. Zlatý nekojení :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu taky do postele...zítra mě opět čeká dlouhej den při vymýšlení zábavy pro Kubíka, ta ať mám sílu
7. kvě 2010 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam culik,ofinu tak hnusnou ze bud je sepnuta nebo celenka.
des bes hruza
7. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jdu spát :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé,vy mě tu necátééééééééééééééééééééééééééé?????????????????????????????????????? :unamused: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak jak ste se vyspaly??? Jonášek spal do 5 a Pak ještě do čtvrt na osm :slight_smile: ..... tak mám poslední dvacku a tak jsem přemejšlela jestli koupim mlíko na br. kaši... a nebo čokoládu :slight_smile: .... no zatím vede čokoláda, pže jsem zjistila, že nemám ani máslo.... musím vymyslet něco jinýho... hele pomůže fenyklovej čajík aby se vykadil???
8. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak my spali od desíti do pěti a pak do půl sedmé, takže paráda. Zato teď je protivnej a furt se vzteká, tak nevím co s ním. Jestli čajík pomůže to nevím, Kuba se vykadí po heřmánkovým sladkým a když už se hodně trápí tak mu pomůžu teploměrem
8. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám rourku... ale většinou si jenom prdnea někdy taky ani to ne... ale už druhej den tlačí jak blázen, rozčiluje se a tak... tak ho dávám víc na bříško to on už se lí vyprdí... ale nevykadí.. tak nevim... jsem zase měla chlebíčky tak jestli mu to tam neudělalo nějakej zmatek.... lin rostou zoubky??? Jonášek je taky docela protiva poslední tři dny, ale de to... furt vyadá, že by spál a jak ho dám do postýlky tak je řev a usne až třeba hodinu po tom... tak jsem se naučila, že když začne v postýlce řvát tak asi ještě spinkat nechce tak ho vyndám a dem si zase hrát :slight_smile: ... někdy už prostě pláče a pláče a pláče a nic nepomáhá tak počkám až se uklidní a dávám ho do postýlky...
8. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac to by ty zoubky musely růst už asi měsíc :grinning: . V lehátku se vzteká a když ho dám na zem na deku tak se hned přetočí na břicho, za dest minut mu začne padat hlava, tak ho vrátím na záda a zase brečí dokud se neotočí na břicho a tak pořád dokola ...
Zkus mu masírovat bříško a cvičit nožičkama, někdy nám pomohla teplá plínka na bříško
8. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no vždyt ono to někdy trvá i dva měsíce než e vyklube a dítko je protiva.... a všechno tohle dělám ale když už něco tak si prdne... kakání furt nikde...
8. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
LIN: ty mluvis o nasem kubovi,ne?holky?prevarujete vodu?zkusim udelat cajicek :slight_smile: sranda :grinning: :grinning: ,zapomela jsem,ze je st: svatek :stuck_out_tongue_closed_eyes: to fakt nevim,co tem chlapum uvarim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
já nemám kojeneckou, takže převařuju... ale když už je jednou převařená tak už jí dyštak jenom ohřeju....
8. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kac: co zkusit jiny mliko?pokud zelenina nezabira....
8. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jak jiný mlíko??? mě žádný UM nechce jenom prso... už měl Bebu ta mipřišla taková hořká se nedivim, žemu to nechutnalo, ale ted mám hami tak to by u mohlo chutnat to je sladký :slight_smile: ... taky si ho párkrát vzal ale vypil tak třicet a poslední dny nechce nic... teda mrkvičku by si dal, ale čekám na pondělí...
8. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ktr...no asi Kuba jako Kuba :grinning:
8. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, zkus ten heřmánek a v nejhorším trochu švestkové štávy o hippu to nám zabralo vždycky teď už naštěstí kaká často
8. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
našla jsem celkem zajímavé stránky o příkrmech a ostatním http://www.maminkam.cz/recepty-pro-deti/
8. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
zkusim :slight_smile: .... tý jo Jonášek už hodinku spinká... nevěřím svým očím a uším :grinning: :grinning: :grinning: ... koukáte někdy na to máte doma uklizeno??? já to viděla včera a necháp, jak ženká se dvouma dětma může mít doma něco takovýho... a že já zrovna pořádná nejdem občas se stydim si pozvat někoho domů... ale přecejenom se snažim a uklízim tohle byl humus největšíí.... blééé
8. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem mu mázla bříško pupíkem... už ho to fakt mooooc tlačilo... po chvilce začal strašně prdět a dvě plínky na to málem nestačily :grinning: :grinning: :grinning: ... a hned je lepší nálada :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska jsme trhli rekord v pití.....zkoušíme sunar hipp nebyl a tak rychle flašku ještě nevypil :slight_smile: pokud z něj nebude mít prdíky nebo zácpu tak u něj zůstanem.
8. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jo sunar prej chutná.... :slight_smile: ... já furt zkoušim to hami ale furt nic... dneska úspěch žužlal flašku a myslim že částečně vyžužlal a částečně vyplival 20 :sweat_smile: .... no tedka jsem mu udělala další tak uvidim.... musim na to přijít.... hrozně se u toho kroutí červená a řve... je to tim, že nechce flašku, nebo že mu to nechutná, nebo ho bolí bříško??? ono to totiž vypadá na bříško, ale on to začne dělat ještě než mu to dám do pusy.... a taky se začal zaklánět... ale chce a mě prostě koukat... a na bříško se otáčí víc a víc :slight_smile:
8. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
a zkoušela jsi mu třeba dát odstříkané mléko přes flašku?
8. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooooj

joo sunar je dost sladky,proto asi chutna nejvic.
ja davam nutrilon. beba nam taky nejdela. maly byl na hipu a pak ne hero baby lactum,to uz ale neni k sehnani
8. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych i odstříkala,ale ono moc neni co... odstříkávám taky růčo mám nějakou hloupou odsávačku a to neodsaju už vůbec nic.... a myslim, že jsem to zkoušela a dělal to samé :frowning2:
8. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
aspon bys vedela jestli je to um nebo flaskou... vic nez sunar mi chutnal nutrilon
8. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já mysim, že si prostě vymejšlí a až prostě dostane hlad tak bude pít z toho co je... jako před dvaceti lety taky nebylo tolika dudlíků a lahviček ke spokojenosti miminka.... je od půl čtvrtý vzhůru a stále nespí du za nim mu zkusit dát ještě jídlo ale nevim....
8. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to mladý pán spal půl hodiny v postýlce v poledne a odpoledne 10 minut v kočáře ráno vstanul v 8
8. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já nevim co s nim to ho mám vyndat a ještě si s nim půl hodiny hrát nebo co??? je zvyklej usínat v půl devátý ale po tom co spal aspon do půl pátý....
8. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek