• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@kacamura jukni na vývojou psychologii, za mluvení se poavažuje už ji zkomoleniny kdy ty a dítko si rozumíte, mi na světlo říkáme blik blik :slight_smile: , kočárek bude gesslein F4 buggy v zelené barvě, zachvíli vám dám odkaz, al ejinak v celku pár slov dá, jo a umí ahoj--to jsme šla do kolen, teda zná to jako áááájoj :slight_smile:
5. led 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky tady je ještě složený vejde se za sedačku spolujezdce takže skladnost úžasná, máme ozkoušeno u známých
http://www.ffi-kocarky.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=246
5. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ty katalogové fotky nemusím..potom to vypadá úplně jinak :confounded: škoda, že ho nemají tady v obchodě :confounded:
5. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox moc pěknej...ale týýý jo...sedm tisíc?! Myslím, že ten rok už odjezdíme se sporťákem...stejně bude víc capkat než jezdit a na výlety je sporťák dobrej.....
5. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a byli jsme poprvé u zubaře...no řev hroznej a to mu nic nedělala :slight_smile: co bych měla říkat já :grinning:
Holky dáváte ještě Vigantol? A ty fluoridový tablety?
5. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ono už se chodí k zubaři takhle brzo? když si vzpomenu tak vigantol dám.. máme dobrat lahvičku... a vůbec netušim o jakejch fluoridovejch tabletách to mluvíš...
5. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no k zubaři už od půl roku...nejpozději prej v roce...Ty fluoridový tablety nám nutila dětská na zuby, ale zubařka řekla, že nejsou nutný...
5. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaře už máme za sebou, fluoridové tablety dávám, dej mu je do jídla, kočík už máme doma, je supéér že budu tak nadšená jsme nedoufala, zítra vyrazíme na delší procházku, ta skladnost, bomba, ložisková kolečka a odpružení nezklamali,fotky dám časem, mám ho složený v autě, jedeme zítra na kontrolu k doktorce, tak jsme zvědavá jaký bude poslech na plicích
5. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já ty tablety dávat nebudu...dle zubařky zbytečný...prej až bude starší.....
5. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 nám to doporučila zubařka, samozřejmně nenutí, ale z jejího pohledu by to bylo fajné, tož když si to myslí, já je taky brala, a mě to asi pomohlo a samozřejmně genetika :grinning:
5. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tablety nemáme zkusím se zeptat...vigantol moc nedávám :pensive: u zubaře jsme ještě nebyli co by jsme tam v roce s jedním zubem dělali :grinning: :grinning: prý stačí do 2 let...teď už má 4 zuby má 2 dolní a vrchní pravou 1 a 2, teď mu leze ten špičák a levá strana nic :slight_smile:
@xkacatkox já počkám do jara, teď ho ještě nepotřebuji zatím golfáč mám v zimě s ním nejezdím..jsem zvědavá na fotečky
5. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme šest zubů.. taky se musim objednat tak objednám rovnou i prdolu...
5. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě taky bolí zub tak tam musím :cry: malého tam brát nebudu, ten bude mít prohlídku klidně doma :slight_smile:
5. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
odstrojila jsem stromek...zítra to bude radost jak ho budeme vynášet všechno bude na koberci a malý to bude roznášet ani mu nevadí, že to píchá dneska jedl čokoládu málem i s obalem naštěstí na to, že je to k jídlu přišel až dnes :slight_smile:
5. led 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Ada už má také zkušenosti z čokoládou :wink: :wink: :wink: mooooc jí chutnala :slight_smile: :Byla pěkně zapatlaná :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na stromeček se taky chystám,ale vůbec se mi do toho nechce!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoubečky náme jen 4 :wink: ,vigantol už nedávám,ale tablety nám napsala mudr. tak je dáváme :wink:
6. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:
kolik máme přesně zubů nevím, protože mě nechce pustit do papuly, ale co vidím, tak 10! Má už i dvě stoličky!! Žádný tablety dávat nebudu, ani nám je nepíšou...ani zubařka, ani mudra.. Vigantol už nedávám.
Na stromek se chystám odpoledne....taky se mi nechce :angry:
6. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox kočárek je hezkej, tak atˇ jste spokojení :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my budeme stromeček odstrojovat až v sbotu u našich.Ale příští rok si nazdobíme i doma,koupili jsme ozdoby.

Tablety na zoubky dávám,spapá ji samotnou.Vigantol už nedávám,ale my měli v roce krevní testy,tak když vše dopadlo v pořádku a sluníčka je dost,tak už nedávám.

Jinak dneska mě chytla uklízecí nálada,takže mám vygruntováno,povysáváno a odpoledne navíc dávám malucha tchýni,ať si ho taky užije.Takže budu mít čas na odpočinek :sunglasses: :sunglasses:
6. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my stromeček asi o víkendu,byli jsme u mudry tak průdušky OK, ATB máme do pátku, no a kašel bohužel zůstal předává nás do péče alergoložky, a ten ekzém ani nemluvím, je mi ho líto, snad nás vezme brzy :frowning2: , jsme oba alergici, já má AB tak holt nám něco podědil,jinak kočík pohodička supr odproužení na kočičích hlavách pohoda
6. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kupujem stromek živej v kontejneru takže jehliček tolik na zemi nebylo. Odstrojovali jsme dneska...je to rychlejší jak zdobení...cca půl hodinky...ale Kuba je naštvanej, stromek ho moc bavil...hlavně trhání čokoládek :grinning:

@xkacatkox tak snad to nic nebude...známé syn pokašlával půl roku a nakonec to samo odeznělo...
6. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 já si také mylsím, a kdyby jo, tak to známe u sebe, on už měl problémy loni na jaře, ale u tak malých dětí se testy nedělají, tak jdeme letos, příštý týden jedeme ke kámošce a tá má kočky, tak oestujeme jak to zvládne, já tam vždycky kašlu, ale apson si pokecám a uděláme útok na Olympii v Brně, snad nám to vyjde
6. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já málem ucpala vysavač :grinning: do velikonoc budu vysávat jehličí
6. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě k tomu mluvení...Kuba říká máma, táta, bába, děda, teta, baf, ham, bůů, mimi a brm (jako auto). A spoustu dalších neidentifikovatelných zvuků... :grinning:
7. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 to jste moc šikovní, my dnes zase perlili, naučil se říkat kaťata :grinning: zní to tak srandovně
7. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jééé to ste šikovný :slight_smile: ...
@xkacatkox katata to je super :grinning:
my používáme spíš neverbální mluvu a nebo vzteklej jekot
7. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar tak sem dneska odstrojila stomeček a sem ráda že to mám za sebou. Romča taky nic moc nemluví. Říká jen táta, mama a teta. Jednou jí vyklouzlo agar (nazdar) ale už to nechce opakovat. pak brrr to je auto a traktor, haha pes vů je sova a kráva a aum ke kočka.
8. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek