• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahojky holky :slight_smile:))))
také vítám nové maminky i batolátka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás spaní jak kdy.ale nechci to zakřiknout....začínáme spinkat celou noc.Kromě dnešku to jsme toho moc nenaspali.Ale každý den nemůže být posvícení!!!!Když vařím omáčky dávám tam obyčejné mléko,ale jinak jí dávám pořád sunar.Ani nevím od kdy se dává dětem mléko!!!!Zatím je mi to jedno,protože malá moc mléko nechce!!!Holky jaké čajíky dáváte dětem???Ada si oblíbila ovocný byliné nesnáší!!!!
@xkacatkox krásnej kočárek ...tak si ho pěkně užijte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@pett7 jak Martínka uspáváš odpoledne???Usne sám nebo ho taky hodinu usáváš????
U nás to uspávání je na palici někdy mi usne do 2 minut a někdydo půl hod....no a po hodině už to vzdávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj, včera mi usnul po 23 :cry: v úterý v 22... a ještě se budí v 6 ráno, hodinu pochoduje po posteli a ložnici a potom usne dneska naštěstí do 9,ale je to takový nijaký spánek, ale aspoň něco...asi blbé období nebo co má rozházený celý den a spí jen jednou :unamused: ve dne usne na rukách, včera jsem ho ale brzo položila tak bylo po spánku a nebo v kočárku. teď si hraje s pokličkami tak mám chvilku :slight_smile:
13. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 to je fakt na palici...nikdy tak už vypěním!!!!!Nemám na to uspávání nervy. :wink: Ale člověk musí být v klidu pak je klidná i Ada:Když jen zvýším hlas nebo jí dám přes plínu.....tak řev jak blázen.Takže čekám až sama odpadne a to někdy trvá i hodku!!!!No horor...už se těším na dobu kdy si půjde sama lehnout a usne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky... to je hrozný jak vám ty děti nechtěj usínat a tak :frowning2: ... já už bych se zvencla... Jonáška tea dávám spát až když na něm vydim, že je unavenej, ale on bejvá unavenej každej den ve stejnou dobu takže pohoda... a on jak je unavenej tak si prostě usne sám... někdy sou výjimky někdy aky brečí, ale není to často :slight_smile:
jinak dávám ovocný čaje ale musim dosladit jinak ho moc nepije páč jsou kyselý... a nebo dám vodu :slight_smile:
13. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá pomoc co jsem to napsala... to asi působí ještě ten alkohol :confounded: ... tak oprava: když na něm vidim, že je unavenej.....
13. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky chodíme spinkat ve stejnou hodinu jak polední tak večerní spánek,ale u nás to nějak nezabírá,ale zase jak kdy :grinning:
13. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už spí :slight_smile: jen nevím jestli dopolední, nebo odpolední spánek
13. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ještě jednou díky všem za přivítání :slight_smile:

my večer usínáme ve stejnou dobu, přes den jak kdy, závisí na tom, v kolik se vzbudí ... prý je pro děti nejlepší stereotyp, že je to uklidňuje, tak se snažím to dodržovat - večer v sedm nástup na koupačku, pak večeře a šup do postele a každý den to samé ve stejnou dobu

jinak ze začátku jsem nejdřív dávala vodu, protože čaj nechtěl (asi to bylo tím, že jsem mu cpala bylinkovej) a od prosince má čaj, granulovanej od Hippu, teď zrovna borůvkovej a chutná, vypije plus minus dvě deci za den, hrneček má položenej na konferenčním stolku, aby ho měl na očích a v dosahu, ale stejně mu to pití musím spiš nabízet nž že by se napil sám od sebe :unamused:

holky a vám už caparti vesměs chodí, co? snažím se vás průběžně pročítat a dočítat, abych byla v obraze :slight_smile: a máte doma koberce nebo plovoucí podlahu? myslíte, že třeba na koberci se mu to chození učí líp (jako že je měkčí na padání a vůbec tak nějak pohodlnější i a hraní apod)? Kuba ještě úplně nechodí a já mám totiž pocit, že u babiček, kde jsou koberce, je odvážnější a pouští se častěji, kdežto doma na plovoučce se nějak bojí nebo co.

jejda to jsem se rozepsala :slight_smile:
13. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak noc byla zase horor malá řvala a měla horečku. Dneska přes den jen mírná teplota ale je konečně v pohodě :slight_smile: . Doufám že v noci bude dobrá.
@smidla Naše Romanka chodí jen kolem nábytku a v chodítku jinak se hrozně bojí.
13. led 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:
Právě jsem udělala nájezd na Tesco a málem jsem to nepobrala... Maj v akci všechno možný pro děti, včetně oblečení atd.. Adam taky pije ty granulovaný čaje, tak jsem jich taky pár nabrala. Měli je za slušnou cenu.. :slight_smile: . Jo a taky plín jsem zase přivezla dvě krabice :slight_smile: .
My teď spíme dobře, ale možná je to tím, že mu zrovna neroste žádnej zub..má jich 10! Chodí spát pořád ve stejnou dobu a prostě lehne a spí, ale tak to naštěstí dělá už od malička :slight_smile: . Ale vstává brzy a okolo osmý znovu usíná a je schopnej spát do jedenácti, pak zrovna obědvá a odpolední spaní mu musím zkracovat, aby večer usnul... Má to teď nějaký divný, přes tren den.. :sweat_smile:
@smidla my chodíme krásně už i venku, ale každej to má jináč...já myslím, že pokud po tý plovoučce neklouže, tak mu to je asi jedno :slight_smile: , počkej, brzy bude lítat taky :slight_smile:
13. led 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smidla stereotyp jak u koho...u nás to nikdy nefungovalo...ani něco jako režim :angry: když nechce spát tak prostě nebude..malý už chodí krásně, dokonce začíná běhat i venku, a konečně zvládáme chůzi za ruku bez záchvatu vzteku a lehání na zem :slight_smile: dneska mě z toho bolely záda, měl by ještě vyrůst :slight_smile:
13. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smidla tak mě napadá, že jsem tě zapomněla přivítat, tak opožděně, vitej mezi námi děvčaty :slight_smile:...ale když já teď řeším to spaní, to jsi určitě četla...jinak chodíme spát taky přibližně ve stejnou dobu a ve stejnou dobu i vstáváme...jinak neboj, u nás se taky zatím ještě nechodí, jen kolem nábytku jako u terezky87 a s chodítkem (ne v chodítku) a to máme koberce, zatím se ani moc nepouští a nezkouší to sama, no snad to přijde, jsme až koncem listopadu tak mají ostatní trochu náskok :slight_smile:...vypije ještě míň než Kubík, tak 150ml a musím jí to taky zkoušet nabídnout, protože když jí nechám flašku dole, tak s ní třepe a líbí se jí jak to tam žbluňká a polovina je vylitá (nebo ve vršku)
@miska73 já se chystám do Tesca zítra, tak doufám, že tam na mě ještě něco zbyde, kámoška tam byla už včera a měli poloprázdný regály :frowning2:...a závidím to chození...ale tak taky se dočkám, jen to možná bude trochu později, aspoň si zatím moje záda v tomto trochu odpočinou...
13. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak noci se u nás lehce lepší, tak ještě pár dní počkám, jestli se to ještě víc nezlepší a pak se pochlubím (snad) :slight_smile:
13. led 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiprcek já byla okolo poledního, vydržela jsem tam skoro hodinu a půl a měli všechno, ale je fakt, že když jsem odcházela, tak se tam valilo plno mamin s kočárkama...to chce hned, jak ta akce začne, ale většinou to taky nestíhám...
13. led 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem byla v tescu ale dovezla jsem jen plenky a dvoje bodíčka. no a nákup ovoce maso atd....
13. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, u nás taky pijeme granulované čaje, Sunárek bez sacharozy měli je Tescu v akci, měla jsme tam nákup za 3 tis, plány, jídla, čaje, včak to znáte, někdy vypije můj černý když nechám někde hren a to by jste se divili jka rychle, no je oslazený a s citronem, snažím se mu dávat neslazené ovocné(bylinné taky nene)ale vypije tak jeden hrnek za celý den, jinak vypije tak 2-3 hrnky, chození na plovoučce nechce, jen kolem nábytku a tak, a u babi kde je koberec chodí o něco lépe ale jako machra přes chození bych ho neviděla,tak příští týden budu mít dámsko dětskou jízdu tak mě asi týden neuvidíte :grinning: jo a holky, už vám někdo vynadal, že jste si koupily více než jeden kočár?mě kámoška, čuměla jsme jak puk
13. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my máme taky režim stejnej už aspoň 4 měsíce a stejně uspávám kolikrát i hodinu...ale to mi nevadí aspoň je pak klid....zato když někdy usne hned u mlíka tak se pak budí co půl hodiny...
My už chodíme krásně a doma máme lino a dlažbu...ale je pravda, že doma je pořád v bačkůrkách tak to tak neklouže, jenom v punčochách se taky bojí...
Kuba vypije denně tak 400 ml...už dělám jenom slabounkej neslazenej ovocnej čaj...přišlo mi, že ty slazený od Hippu hrozně rychle zkvasí...
13. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k uspávání, uspávám cca 30 minut, jdu si sním lehnout do postele, a až usne tak odcházím,režim máme už taky dlouho stejný, jne večer se nám trošku pokazil, občas se nad ránem vzbudí anemůže znova zabrta tak mrčí hodinu a pak znova usne, ale to se nám stalo až po tom co byl nemocný, snad se upraví
13. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 to máš pravdu, taky máme od hippu ty čaje ale dávám je jen někdy. Malá se naučila na ty dětské sáčkové od lerrosu. Fakt rychle kvasí pořád sem vyvařovala flašky.
13. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý mi před 20 usnul, spal půl hodiny a je vzhůru... to dneska spal jen hodku kolem 1
13. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiprcek děkuju za přivítání :slight_smile: k tomu pití, Kuba má hrnek se silikonovým pítkem, které nekape, je to od Nuku, sem tam s tím taky třepe a rád hrnek obrací dnem vzhůru :grinning:
@lin18
@terezka87 Hipp rychle zkvasí? To jsem ještě nezjistila, tak jste mě teď vyděsily ... já mu to pití nechutnám a jinak jsem si ničeho nevšimla :confused: a flaška je taky skoro jako nová ....
@xkacatkox to je snad tvoje věc, jestli máš jeden kočár nebo dvacet .. asi ti je kamarádka závidí nebo ti závidí, že na víc kočárů máš :grinning:
ať vám drahouškové pěkně spinkají a pokud možno až do rána :slight_smile: a doufám, že Terezčina Romanka už bude bez teplot, držím pěsti :slight_smile:
13. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy :wink:
teda jste mě kapku vystrašily,já mám v plánu nájezd na Tesco dneska.Ale já chci nakoupit hlavně kaše a možná nějaký overál.Samozřejmě něco na žrádlo,tak snad něco vyberu :sweat_smile:

Zdravím i nově příchozí.Filip už chodí od 10 měsíců a už je profík.Musel zvládnout i přechod z normálních bot na zimní a teď mu nedělá zádný problém i chůze ve sněhu.Režim máme v podstatě od začátku a už to má hodně zažité.Spí celou noc,akorát by mohl vstávat kapku později než v 6!!! :grinning:
14. led 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my dneska spali celou noc až do 8..až na to usínání...dneska ho zkusím dát spát kolem 5 a třeba usne v 9..
@pampusik77 já se tam chystám zítra pro bodyna, to už tam asi nic nebude :unamused:
14. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky, tak dobře nakupte, snad toho budou mít ještě dost :slight_smile: . Čaj od Hippu se faklt rychle kazí, ale já mu ho dělám slabší a míň, aby ho stačil vypít a je to v pohodě :slight_smile:
@xkacatkox to kámoška asi fakt jen závidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to je přece jen vaše věc :wink: , ale nesetkala jsem se s tím.., já ti zase závidím tu dámsko dětskou jízdu :grinning:
14. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď dávám sunárek, ale jablečný hipp máme taky :slight_smile: nedělám u je moc silné..
@xkacatkox nějak jsem to přehlídla, že jsi psala o kočárku, na kamarádku kašli..asi závidí, ona ti ten kočárek neplatila tak co..já chci nový golfáč, malý mi v něm řve má kolébkové sezení, to se mu moc nelíbí..chlap je proti, ale on s ním nejezdí tak se s ním o tom ani nebudu bavit..hlavně, že on si blbosti dopřeje..
14. led 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
znám paní, která na jedno dítě použila (nakoupila a pak zase prodávala) 9! kočárků :astonished: , myslím,
@xkacatkox , že dva kočárky je málo :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: u nás je taky každý den stereotyp :slight_smile: my jsme nakupovali v Globusu ,v podstatě jen jídlo :slight_smile: hader máme dost a dost :slight_smile: Na pití dáváme čaj od Hippu,ale dělám ho hodně slaboučkej,protože v noci hodně pije,tak aby zoubky nebyli zkažený.My chodíme tak od 10 měsíců :slight_smile: někdy je i malá procházka do o obchodu :slight_smile:
14. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo já měla pro každýho 3 kočíky :slight_smile: tak to je celkem 9 kočárků :sweat_smile:
14. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky dávám čajík od hippu,ale je fakt,že se strašně kazí :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takže taky děláme jen slaboučkej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek