• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahojky tak sem byla z Romčou u mudry a ta nám napsala antibiotika. Hrečka ustoupila ale za to kašel se zhoršil. Říkala dr že je toho hodně. Tak snad se jí po těch patácích uleví
14. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 :frowning2: , ať se malé brzy uleví..
14. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 :frowning2: ach jo....to známe....malej měl angínu o vánocích,chytl to ode mě :frowning2: copak berete??My jsme dostali Ospen a dávat mu to i vnoci byl horor :confounded: nakonec jsme mu to dávali stříkačkou,lepší než lžička,to byla půlka rozlitá,jak se bránil :frowning2: tak se brzo uzdravte!
14. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 jejej, tak ať se malá brzo uzdraví!
14. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 tak se holky držte at je Romča brzo zdravoučká :wink:
14. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 tak at se ti brzy uzdraví, my stolali celý prosinec, nejdřív 6 nemoc a pak zánět průdušek, ATB jsm eměli také a stříkačkou je to fakt lepší dávat,
@miska73 dámsko dětská jízda snad bude v pohodě, Matýsek bude takto poprvé s dětma a v jiném prostředí, tak snad to zvládneme :grinning: @pett7 se neptej a kup, chlap nikdy s kočárkem nejezdí tak často jako my, můj taky chvíli kafral a le o vánocích co viděl pár hysterických záchvatů, ho to přešlo, a já na něj měli našetřeno i tak,hippacké čaje jsou strašné,dneska jsme byli u babičky bylo to moc super,ani se mu nechtělo odjíždět s babičkou se fakt vyblbne ani o mě neměl zájem, jako hlídal si mě, ale ne tolik, no staroušci budou dobře spát
14. led 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 at je malé brzy líp :slight_smile:...
jinak s těma kočárkama... já ještě teda nekupovala ani jeden... hlubokej sem měla pučenej a sporták mám taky pučenej... na jaře plánuju koupit golfky... prostě naše momentální finanční situace nám nedovolí vůbec nakupovat takovýhle věci...
Jinak mě teda hooodně moc trápí jak je Jonáš zlej na tu adélku... jak k němu příde tak jí napadne a kousne a vždycky s děsnym vzteklym řevem :cry: :cry: :cry: ... a ona je na něj taaak hodná...
14. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox na závistivce se vykašli....můžeš si koupit kočárů třeba deset...je to čistě tvoje věc...
terezko hodně síly...snad to bude brzo lepší
Holky jak dlouho koupete? Kuba byl dneska ve vaně 35 minut a ječel když měl jít ven...
Taky začal dostávat záchvaty když na něj promluví někdo cizí...dneska na něj jukla prodavačka a se málem zvencnul...když k nám příjde někdo cizí ani nemluvě....a já byla vždycky ráda jaký mám společenský dítě... :frowning2:
14. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jo tak my taky koupeme dlouho, někdy i 45 minut dotáčíme teplou a stejně ječí, že by tam ještě byl, no a nacizí je jak na cizí, taky držkuje, hlavně na tmavovlasé, a vysoké ženské, hlavně tmavovlasé, to ječí už něž na něj promluvěj, jinak když se chová tak po delší době se otrká ale visí na mě furt, dokud cizí člověk nezmizne
14. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 náš Kuba se koupe tak 15 - 20 minut a taky je problém ho z vany dostat, vztekle kope nožičkama a vydává k tomu příslušné nesouhlasné výkřiky :unamused: buď ho to tam tak baví nebo ví, že bude následovat jídlo a pak hned postel :grinning: taky jsem si dřív říkala, jaká je to paráda, že se Kubajs nestydí ... no a je to tady, už aspoň dva měsíce na cizí lidi reaguje buď honem k mámě do náruče a od onoho člověka se odvrací nebo začne rovnou bulet ... asi všude stejný a asi taky nějaký vývojový období :wink:
@kacamura no to ti nezávidím, ale netuším, co s tím :frowning2:
@xkacatkox to máš tu jízdu v Olmiku, co? to bude paráda, malej bude v pohodě, uvidíš :sunglasses:
14. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smidla jasně v Olmiku, už se začínám i těšit uděláme výlet do Olympie v Brně, no snad se tam trošku kulturně vyžijeme hlavně nesmím zapomenout vytáhnout slámu z bot v pondělí, vyjíždíme hned po snídani , jen cestování mě znervoznuje, co mám prcka tak se bojím aby se něco nestalo, ale to by člověk nemohl nikam :wink:
14. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox bych se taky těšila :slight_smile: a jak to máš do Olomouce daleko? tohle si říkat nesmíš, jinak bys fakt nikam nemohla ...ale znám to, když jedu s Kubou k našim, je to nejlepší a nejrychlejší po D1 a to taky bojim, bojim .... tak hlavně šťastnou cestu a užij si to tam a po návratu podej hlášení, jak jste se měli :wink:
14. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smidla no hodku a půl, v mohelnici uhnu a jedu po vedlejších nemáme dálniční známku a tak často nejezdíme aby se nám vyplatila, hlášení určitě podám :grinning: , odkud jsi, v profilu jsem to nenašla, denska se Matýsek tak přepapal, že ani nevečeřel, tak jsme zvědavá kdy bude vstávat :wink:
14. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jsem z Olmiku :slight_smile: ale už tam nějakou dobu nebydlím .... naposledy jsem byla u rodičů na Vánoce a vykysli jsme tam až do novýho roku :grinning:
tak snad Mates vydrží do rána :sunglasses: :slight_smile:
14. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smidla a kde tedka bydlíte?jo uvidíme, ale takový štěstí, co se jeho spánku týče mít asi nebudu :grinning:
14. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 malého už to období pomalu přechází, tak snad to bude dobré :slight_smile: když na něj někdo promluvil tak byl řev...ještě větší hrůza byla když ho někdo vzal...aspoň ho neukradnou :slight_smile:
@terezka87 tak ať se malá brzy uzdraví :slight_smile:
@kacamura počkej za pár let :grinning:
14. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 já se bohužel obávám, že za pár let se toho nemusí moc změnit... jo na jiný holky asi jo.. ale adélka je jeho teta... a jestli se budou víc vídat tak budou spš jako bratr a sestra a tam to někdy bejvá hodně ošklivý a jindy zase ne, ale co tedka pozoruju mě hrozně děsí :cry:
15. led 2011 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura myslím, že se to srovná samo...no já mám bratra a občas jsme se teda prali, ale spíš jsme si normálně hráli...malý mě taky místo hlazení bacá a tahá za vlasy nebo zkouší kousnout a má z toho radost
15. led 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7... no já doufám, že se to srovná... jenže to co dělá on adélce neni, že by z toho měl radost... on je nepříčetnej jak se k němu přiblíží on okamžitě zaútočí a kousne a vůbec to nebere jako legraci... jako legraci to bere když kouše mě, nebo mě tahá a tak... ale tohle.... :cry: ... no asi byste to vážně musely vidět... včera seděli a on se na ní najednou vrhnul s tim šílenym vzteklym řevem a začal jí útočit na stehno... pak třeba do ramene nebo do ruky... no prostě cokoliv co z ní bylo nejblíž... nejhorší je že i když u nich stojim a hlídkuju tak je to takovej fofr,že ani nestihnu zareagovat :frowning2:
15. led 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba žárlí :slight_smile:
15. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura a co jiné děti?nebo je to jen na ní?
15. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no nevim jestli žárlí... myslim, že opravdu nemá na koho...

@ktr k jinejm dětem se většinou tak blízko nedostane, třeba je vidí i se na ně usměje... tuhle si s jedním klukem podávali věci, ale Jonáš byl v židličce a kluk v kočárku... jako do bližšího kontaktu se s žádnym moc nedostane a když tak se staršíma a to je v pohodě... nevim, ale je fakt, že mi příde, že až takhle přehnaně reaguje jenom na ádu, ale nevim musela bych to vyzkoušet jinde
15. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura zkus to s nějakou kamarádkou jak bude reagovat na jiné děti.
15. led 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím se k vám přidat :slight_smile: koukám, že nejsme sami, co špatně večer spí. Prcek chodí spát večer už v 6 a ráno vstává také v 6hod. Přes den chodí spát už jen jednou a to dopoledne tak na 1/2hod. Jinak večer ho stále kojím a to každé 2 hod. se mi probouzí :frowning2: na mlíko. Spí se mnou v posteli, protože od 2 měsíců máme Atopický ekzém, takže se pořád škrábal, tak jsem si ho nechala v posteli a držela mu ruce aby to nedělal!!! Hrůza :frowning2: Už si nedokáži ani představit, že bych ho šoupla zpět do postýlky, to by mi ji roztřískal :grinning: Jinak co mi dělá je, že se také pořád v posteli mele, kope, vzteká se, prohýbá se, sedne si a brečí. Je možné, že mu zase rostou zuby. I když on spal špatně už od narození, spíš je to nějaký vztek či co.

Ohledně čaje - dříve pil čaj od Hippu ten Fenyklový, nyní již skoro půl roku pijeme jen čaj Rooibos, je to i přírodní antihistamikum (kvůli AE)

Chtěla jsem se vás zeptat - již se poohlížím po golfkách. Máte někdo nějakou zkušenost, doporučení na nějaké lehké, skladné a ne zrovna super drahé golfky ? Máme stále sporťák, ale ten chci pak prodat a koupit si nějaké golfky.

Díky za případné info
15. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jen co bude příležitost tak to vyzkouším :slight_smile: ... on se vztekat umí parádně i doma, ale aby mě přitom chytal a kousal to ne...spíš mě třeba odstrkuje... je ale možný, že jiný děti na něj nejsou tak hrrrr... ona ho má hrozně ráda a má tak velkou radost vždycky když ho vidí, že se toho Jonáš asi bojí nebo co :unamused: ... a přitom když k němu pak příde tak ho jde třeba obejmout nebo mu udělat malá a neni nějak nebezpečná tak nevim co ho na ní tolik dráždí...
15. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa ahojky, vítáme tě tu, a jakou značku Rooibos máš vyzkoušenou, my máme tak AE, tohle jsme teda nikde nevyčetla, co se týče škrábání,jukni na www.proalergiky.cz, mají tam pri dětičky speciální oblečení a má to packy na ručičkách tak pokud by se hodně škrábal, třeba by to nebylo šptné :slight_smile: my jdeme 26 na testy tak uvidíme, zase se mu zhoršil kašel, ale musíme vysadit léky před testama tak to bude super, jo a jukni na mé album mám tam nafocený náš nový F4 buggy, skladný, lehký, super ovladatelnost, no klidně ti toho napíšu více pokud budete mít zájem
15. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox díky za tip ohledně kočárku. To jsou golfky? Vypadá trochu jako náš sporťák :wink: Teď už máme AE relativně o.k., znám ty stránky, ale spíše chodím tady na Forum kde je kam.zyk, která nám všem radí, co máme děti s AE. Nám s AE pomohla hodně. Jukni na "babske recepty" na atop. ekzem miminiek - třeba Ti tam bude něco užitečné. Čaj Rooibos mi právě doporučily holky, že je vhodný pro děti s AE, protože je to přírodní antihistamikum. Malý ho pije cca něco přes půl roku. Zrovna se tam holek ptám na jiný čaj, abych ho prckovi střídala. :slight_smile:
15. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa ahoj,vítej mezi námi :wink:

Filip pije čaje sáčkové(granulované pil kdysi,ale pak jsme přešli na sáčkové) a jinak si dá čistou vodu,nebo vodu se šťávou.On má rád všechno.
15. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa aha, tak tam juknu, díky za tipy, F4 má váhu 9Kg takže se řadí mezi golfky, nepo lehčí sportovní kočíky, maminky si ho kupuji jako golfky, je skladný, lehký, dobrá ovladatelnost :slight_smile:
@pampusik77 tak mi sáčkové moc neeee, nela od teekane ten ovocný jinak ne, sladíš mu je nebo ti je pije neoslazené?
15. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa Ahojky :slight_smile:. Tak holky malá horečku nemá akorad ten kašel. I rýma se zlepšila. ohledně golfek sem teda hrozně nerozhodná.... fakt nevim jakou značku :frowning2: hrozné je to semnů :slight_smile: . Malá od sedmi chrní, tak doufám že se v noci to bude v pohodičce.
15. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek