• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak to vypadá že malé lezou fakt špičáky. Už máte nékdo?????
15. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa ahoj, vítej :slight_smile:
@xkacatkox bydlíme ve vesnici u Prahy
@terezka87 špičáky ještě nemáme, Kuba se se zubama fláká, má jich teprve 5 ... od října čekáme na nový přírůstek a furt nic .... ale slyšela jsem, že špičáky bývají porod .... asi je se na co těšit :unamused: tak držím pěsti, aby to Romča zvládla co nejlépe :wink:

jooo golfky, ty budu taky časem řešit, zatím se v nich moc neorientuju, ještě jezdíme ve sporťáku a asi i do léta budeme ... ale tipy si taky ráda poslechnu ... spíš teda přečtu :grinning:

a co jinak holky? sobota? dobrý? :slight_smile:
15. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zuby taky nic moc, tak čekám, jednou vyrostou :slight_smile: máme 6, no sobota dobré, procházka dopolko nákup, a zítra balení a žehlení, ach jo, ještě mám tedka blbec nervy, bo jsem podepsala manžovi, že můj příjem nepřesáhl 68 tis, kvůli odepčtu z daní a blbec jsme zapoměla do doho započíta proplacenou dovolenou a vůbec nemůžu najít kolik jsme za ni dostala, jsme děsnej sklerotik,příští týden jsme fuč tak nic nezjistím, na mzdovce mají dovču, tak to stojí za prd, tak budu doufat, že si to snad finančák zkontroluje, já jsme takový stresmetr, no děs :confounded:
15. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox přiznám se,že pár zrníček cukru mu tam dám,ale pokud je chuťově sladký,tak nedávám.Vždy musím prubnout.
@terezka87 tak hlavně ať je brzo úplně OK
15. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox teda ty musíš mít ale příjmy,když takhle stresuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Že bys za 20 dní(popř.25 dní)dostala 68tisíc??Buď v klidu :wink: :wink:
@smidla u nás zuby=6 kusů a my měli mezi prvníma špičáky a já o tom ani nevěděla,vyšly úplně v pohodě,to byly horší teda jedničky nahoře.Teď už mu začínají na dásních bělat další kousky,ale kdy vylezou,kdo ví. A sobota??Měli jsme jít po hoodně dlouhé době pařit,ale mamka onemocněla,tak nemáme hlídání.Takže jsem skládala prádlo a čučela na telku :frowning2: A partija si vesele hraje bowlng a kecá :frowning2: :frowning2:
15. led 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dnešní noc byla uplně o.k :slight_smile: odpoledne pojedem popřát tchánici k narozkám, tak doufám že nebude pršet.
16. led 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...tak jsme taky nemocní...od včerejška 40 teploty, nechce nic jíst ani pít, mlíko vyzvracel a pořád jenom plače nebo poklimbává...ach jo... :frowning2:
16. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 no že jo, já jsme fakt stresař, no ona se do toho počítá mateřská a tu já pobírala do čísti dubna, ale pochybuji, že by mě z dovči dali více jak 7 tis :slight_smile: do práce jsm echodila do poloviny března, tak by to vycházelo na necelých 7 dní dovči, no a že by bylo naše zdravotnictví tak stědré a já si za necelé 4 mm vidělala 68 tis tak to jsme asi hodně najivní, takže s ehodím do klidu a nějka to dopadne, však on by se finančák ozval, kdyby se mu to nezdálo, jak to máte vy?jak vám to vychází?valim dělat květák a žehlit, musím se pobalit do OL abych zítra mohla brzy vyrazit
16. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já budu dělat daňovku,ale manžel mi musí donést papíry z práce.No a já si napíšu na sociálku o potvrzení,abych to měla všechno v cajku.Ona už jen sleva na mě bude celkem slušná a doufám,že tam přibude ještě i něco na malého.Ale nedělám si iluze,moc toho nebude.Tady na Moravě nejsou ty platy tak závratné.Ale budeme rádi za každou korunku.A to bychom odložili na dovču.
16. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... tak koukám, že si některé z vás docela užíváte s těma prdelkama... tak at sou brzo zravé/í :slight_smile:... vy občas píšete šílený nemoci a teploty... to já bych už asi umřela strachy.. my naštěstí zatim nic horšího než něco málo přes 38 a nastydnutí neměli... jinak mě napadá... budou zase vracet daně? nebo když sme na mateřský tak se to nepočítá... já jenom vim, že jsem byla na nemocenský jednou měsíc a půl a pak mi vraceli asi 6000... kolik to bylo minule to nevim... tak jestlis eto furt počítá???
16. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no pokud jsi neměla příjem za rok 2010 vyšší jak 68tis, může si tě manža oečíst z daní a vrítí se vám dle jejich výppočtu (známým to dělalo 17tic co jim vrátily)počítí se do toho tvá mateřská a pokud to propláceli dovči a pokud jsi pracovala na ŽL, rodičák se do toho nepočítá, mě to snad zítra zjistí tchánovci jedou také do špitálu, tak se mi zepatjí kolik mi proplatily dovču

@pampusik77 také by jsme chtěli odložit penízky na dovču, jen pořád tápu kam pojedeme, moře to teda nebude, ale nemůžeme vybrat zda lednicko,Šumava, jižní čechy
16. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, děkuji za přivítání - jinak budu ráda za tipúy na ty golfky :wink:
17. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to ale žije :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 asi není čásek...... :wink: :wink: :wink:
18. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už druhý den máme problémy s odpoledním uspáváním...já už se snad picnu né a né zabrat.....to si radči bude hodinu povídat v postílce :angry: :angry: :angry: prostě na palici :angry: Od 12 jsem ji zkoušela uspat........no usnuli jsme z malým brekem tet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždyt je ještě maličká spánek potřebuje :wink:
Až se vyspinká jdeme na náštěvu ke kamarádce ná malou holčičku 3 roky tak se těším jak si spolu budou hrát :wink:
Tak zatím pa pa...jo a koukám,že nás začíná být čím dál víc :wink:
18. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa ahojky a vítej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jj jak říká Zdena, asi není čas ...
@stipa hele s golfkama osobní zkušenosti ještě nemám a nevím, tudíž moc neporadím, ale kamarádka má Espiro Magic 4, koupila přes internet a je s nima nadmíru spokojená ... a malé se v nich taky prý líbí ...
@zdenka33 Já byla dnes s Kubou plavat, takže problémy s odpoledním spaním nemáme, je z toho vždycky utahanej jako blázen :grinning:
18. led 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 a užijte si návštěvu :slight_smile:
18. led 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smidla díky za tip, ale to je sporťák, ne? Ale vypadá jako golkfy, pěkný :slight_smile:
18. led 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smidla ahoj, tak koukala jsem na ten kočík - je to sportáček a vybrala jsem si jiný, ale skoro podobný kočárek. Je o něco levnější, jen se rozhoduji zda trojkolku či čtyřkolku. Když golfky budou lehčí, tak by asi byla lepší čtyřkolka :frowning2: :slight_smile: Víc se mi líbí ale ta trojkolka :grinning: mám dilema, tak ještě je čas - tak uvidíme :slight_smile:

http://www.detatko.eu/zbozi/1599/Kocarek-ZOPA-VIPER-3-s-nanoznikem-a-plastenkou-c-4.htm
nebo
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Kocarek-VIPER-4-2009
19. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa pěkný kočárek, taky jsem se na něj kdysi dívala je jich hodně podobných, zopa, babypoint, euro cart měla švagrová líbí se mi i gesslein swift. určitě bych chtěla 4kolku, někde tu je i diskuze k těmhle kočárkům, kdysi jsem ji četla
19. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa pěkný kočárek, taky jsem se na něj kdysi dívala je jich hodně podobných, zopa, babypoint, euro cart měla švagrová líbí se mi i gesslein swift. určitě bych chtěla 4kolku, někde tu je i diskuze k těmhle kočárkům, kdysi jsem ji četla
19. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 díky, koukala jsem na to :slight_smile: Je fakt, že se říká, že co má děláno do 3jky, že je stabilnější, ale já tomu moc nevěřím :unamused: Ještě když má někdo takového čerta jako mám já, tak abych ho pak z 3kolky pořád nezvedala i s golfkama :grinning: Teď máme taky 4 kolku - sporťák, akorát větší kola a jsem s ním spokojená :slight_smile:
Tak jo pett7 asi dám na TEBE a koupíme 4 kola, když nám jedno upadne, budeme mít 3kolku :grinning: :wink:
19. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám sportovní kočár 3kolku a nedám na něj dopustit, když blbě najedu na obrubník tak se podaří ho trochu naklopit, ale už se mi to stalo i s golfáčem 4kolkou s nezaaretovanými kolečky..není to kočárkem ale mojí chybou.. ty golfáče na mě působí líp jako 4 kolky :slight_smile: já se nemůžu rozhodnout co koupit líbí se mi ten gesslein F4,ale zase je dost velký i když bych ho využila i v zimě pokud by byl příští rok sporťák malý a nebo koupit něco menšího... teď mám golfáč který má sezení ve stylu kolébky a malý v něm nechce být :angry:
19. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska spánek už v pohodě...spinkala hodinu a půl a usnula do 2 minut :wink: ..prostě zkouší moje nervíky :wink:
@stipa taky jsme byly o vánocích v bazénu mooooc si to Ada užila :wink: .V malém koupališti nechtěla být nejvíc se jí líbilo ve velkém :grinning: :grinning: :grinning: ...no už předce nemám mimino :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak kašle se malá zbavila ale dostala průjem. Nevim z čeho. Myslíte že by to mohlo být těma ATB????
19. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
my zase odnaučujeme od dudlíku...taky dobrá zábava :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v noci si ho ještě vyřval, ale dneska přes den už dobrý a dokonce ho šel hodit do koše, protože jsem říkala, že je to fuj a smrdí :grinning: ...tak už žádnej nemáme. Jsem zvědavá na noc :confused:
19. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 já myslím, že určitě...a jestli byla zahleněná, tak to má napolykaný a může mít řidší bobek :frowning2: a do toho jí rostou určitě zoubky...chuděrka...
19. led 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to držím palce s dudlíkem.Já ho Filipovi zatím nechávám jen na spaní a jak se vzbudí,tak ho dá ke mně na postel a přes den nenosí.Ale usíání nám bez něho zatím nehrozí.To stejné je i s nčníkem-je to boj.
19. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek