• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pampusik77 taky jsme ho měli už jen na spaní, ale už má tolik zubů, že chci, aby už nedudal...snad to dokážeme, uvidíme :sweat_smile: , na nočník chodí teď spíš z donucení...ještě nedávno se nám docela dařilo, teď zaleze do rohu, aby ho nikdo neviděl a podělá se.. :confounded:
19. led 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 my ještě máme málo zubů,takže to moc neřeším.A nočník-tak na ten mi vůbec nechce,to ho chytne hotový hysterák.
19. led 2011 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky....
koukám spánek stále boj :wink: ... no my to máme super se spaním, páč jak je Jonáš unavenej tak musí jít prostě co nejdřív spát (nejlíp tak do půl hodiny) jinak je děsně protivnej... a to se ho dopoledne snažim udržet prostě do 12 na obídek a pak spát... ne vůbec neexistuje... jíme už v půl a ve 12 už spí... a večer se ho snažim udržet, že tak v půl sedmý pudem koupat a kdepak koupat musim bud už v půl šestý nebo v šest jak kdy a pak papat a rychle spinkat... uklidní se většinou až když je v postýlce páč už ví že pude spát... tak si poslechne pohádku (poslední dobou už mě fakt poslouchá :slight_smile: ) a pak dostane dudlík a sloníka pepíka (odedneška, jinak měl plínu) a spí :slight_smile:... ted už spinká a to máme půl sedmé prosím :confused: ... jinak s dudlíkem hlavně spíme, ale ve dne ho stejně vždycky někde najde tak ho šoupne do pusy a jede... asi je začnu schovávat :grinning: ... aa nočník začíná pomalu chápat... kakání nechytám... páč jak já se ráno probudím tak už je podělanej takže to bude trvat :frowning2: ... ale začíná čůrat večer na nočník... přisuzuju to teda spíš náhodě ale začíná to vycházet :slight_smile:
19. led 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
My chodíme spát až okolo osmé, ale usíná sám a hned...dokonce už i docela dobře v noci spí, přes den to samý, dám do postele, lehne si a spí...plínu má taky jako mazlíka :slight_smile:
19. led 2011 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no já se snažim aby usínal tak kolem půl osmý, ale nedaří se ... aspon mám večer víc času pro sebe a ráno taky moc brzo nevztává tak to jde ale já se chci naučit chodit spát před půlnocí... no Jonášekmá taky plínu jako mazlíka a i přes den jí furt tahá po bytě, tak chci aby se naučil na plyšáka :slight_smile: ... pč sem tu plínu nák nemohla dneska najít nevim kam jí zašantročil... a nechtěla jsem tahat čistou tak dostal prostě sloníka pepíka :grinning:
19. led 2011 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jsou s tou plínou jak jatý :grinning: , my ji máme taky jak kačera, všude jí tahá za sebou :grinning: ... Já bych poslední dobou spala pořád, kdyby to šlo, tak chodím spát už v 8... To máš dobrý, že chodí tak brzy spát s vstává normálně..
19. led 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
asi je po mamince a po tatínkovi :slight_smile:... my oba hrozně rádi spíme s tim rozdílem, že manžel se nedá vzbudit a spí třeba 12hodin a je pak ještě unavenej :grinning: :grinning: ... a jeho usínání bych chtěla mít... usne v tu chvíli kdy si lehne do postele...
19. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se ještě nespí ach jo... jinak spánky přes den máme dva jeden tak 3 hodiny po probuzení a druhý jak kdy kolem 13-15... večer usíná taky jak chce a dneska zrovna nechce
19. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@kacamura s tím spaním to máme úplně stejný :wink: až na večer,to chodí spát až kolem 21 hod :wink: dudlíka máme na noc a zatím nevidím důvod mu ho brát....pro mě je důležitý,aby se kvalitně vyspinkal a je jedno jestli s dudinkem nebo bez něho :slight_smile: přes den ho nechce,vyplivuje ho...ale když je protivnej nebo unavenej ,tak mu ho nechám :slight_smile:
19. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se zatím spí i bez dudánku :wink: , tak jsem ráda... spí od osmi a zatím (ťuk, ťuk) dobrý :dizzy_face: , tak se maminy dobře vyspěte, ať už s dudlíkama, nebo bez :wink:
My zítra jedeme do Prahy, di Ikei, tak jdu chrnět, ať jsem čilá a vyberu něco pěknýho :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se šlo spát před 22 :unamused: teď jsem žehlila a hora prádla se trochu zmenšila...ani se mi nechce spát.. já dudlíka neřeším, má jen 4 zuby doma si ho vezme jen když ho najde a brzo ho vyhodí, má to výhodu, že nic nedává do pusy... v kočárku mu ho dávám jinak ožužlává šňůrky z čepice nebo bundu..a občas s ním usíná..asi budu muset nějaký koupit, ty jeho začínají být hnusné..
20. led 2011 v 01:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Kuba má dudlíka jenom na spaní, minulý týden jsem zrušila nošení dudlíka na prochajdách, přes den ho má schovanej, takže se po něm ani neshání, ale když zapomenu, šup a je v pusině :grinning:
@stipa tak už jsi definitivně vybrala? ten espiro, co jsem ti dávala za tip, kamarádka ho používá jako golfáč, sporťák má taky, proto jsem automaticky myslela, že je klasifikovaný jako golfky ... ale koukala jsem na internetu, že jsi měla pravdu, je to sporťák ... tak pardóóón za špatný tip :slight_smile: dívala jsem se na ten Viper od Zopy, je hezký ... šla bych do 4kolky (možná proto, že sporťák mám 3kolku a patníky jsou někdy zákeřný :grinning:
20. led 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@smidla :grinning: tak jo, dám na radu že 3kolku raději ne :slight_smile: Jinak tip to byl velmi dobrý, vypadají jako golfky....

Jinak náš prcek už před rokem z ničeho nic dudlíka nepotřeboval :confused: až jsem se sama divila, zato ale večer stejně špatně spíme ať dudlík, byl či nebyl :frowning2:
20. led 2011 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, musím vám říct, že spaní bez dudle bylo lepší než s ním...asi se budil tím, že mu vypadl :sweat_smile: , to vědět dřív, tak už jsem ho dávno zrušila :slight_smile: . Zatím se po něm vůbec neshání, tak jsem ráda, čím dýl je mají, tím hůř se ho vzdávají :wink:
20. led 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky zitra valíme k dr na kontrolu tak doufám že budeme o.k . Dudlík dávám jen na spaní jinak jen když malou bolí zuby tak ho má místo kousátka. Taky pořád řešim ty golfky a asi to nakonec vyhraje neonato piuma
20. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já dudlíka zatim nerušim, ale snažim se ho přes den schovávat... a když ho najde tak šup do pusy :grinning: ...
a nějak nevimjak to dělá, ale někam schovává hračky a tak... nemůžu to vůbec najít a denně toho chybí víc a víc... dokonce ani tu plínu co sní spal nemůžu najít :confused: ... tak ho učim na ty plyšáky... a večer při usínání děsně řve a jak za nim přídu tak je klid, ale je to hroznej řev... držim dlouho vždycky, ale pak už to nemůžu vydržet a chvíli u něj zůstanu pak du pryč a už je klid... a nedělal to moc... jestli mu nechybí plína nebo co :unamused: ...
20. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura tak to u nás hrozně řve když večer zabere a pak se několikrát za noc probudí (nemá žádného usínáčka ani nic takového zatím nechce) tak musím k němu a musím mu dát prso aby se napil. To je tak cca každé 2 hod. už od narození, někdy se vzbudí dříve, když mu zrovna vadí, že je přikrytý atd... Tak nevím, asi je to jen rozmazlenost nebo co :frowning2: a pořád se mele a kope kolem sebe - hrůůůza!!!
20. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura Kačko, jestli ti je nehází do koše...náš Adam je v tom teď přeborník :grinning: , dneska vyhodil ovladač na televizi.. Další jeho skrýš je pod naší postelí a pod sedačkou :sweat_smile:
20. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@stipa no tak hrozný to nemám... my spíme celkem dobře a dost, ale tedkaa posledních pár dní to usínání je děs... najednou nevim proč... jinak už jsem si ho před hooodně dlouhou dobou už naučila na postýlku a usínání... a taky už dlouho nekojim a když sem kojila tak sem ho později naučila, že se u prsa neusíná a tak... no myslim, že to bylo dobrý řešení... páč pak nebyly takový problémy se spaním :wink: ...
dneska mám nákej bolehlav, ale ošklivej... já tomu řikám náběh na migrénu, páč nemůžu skoro nic hlava mi třeští, je mi blbě, ale nikdy sem nezvracela a hluk a světlo jsou děsný... ale migréna ato asi nebude páč fakt nezvracim a navíc když si vezmu ibalgin hned v začátcích tak to povolí ale běda jak to nechám rozjet :confounded: .. jako dneska.. i když dneska ten ibalgin zabral aspon trochu :slight_smile:
@miska73 já si myslim, že do koše nic nehází...páč ten je furt přiklopenej a on na něj moc nesahá a ni a když najde odpadek co patří do koše tak mi to vždycky přinese... tak nevím... zejtra asi pořádně prohledám ložnici... tam jsem se ještě moc nekoukala
20. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: náš prcek taky pořád někam něco rve, hlavně pod svůj kobereček (křeček jeden :grinning: ) a hračky nehází do koše, ale všude kolem sebe :angry: takže jsem zvědavá, kdo to odnese... Jo a co taky velmi rád dělá - zašívá se pořád někam, hlavně co v bytě miluje jsou rohy, do rohů si vždycky sedne a hraje si nebo se jako schovává atd...
20. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@stipa Adam chodí do rohu kakat... :grinning:
20. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura tak to mi tedy prozraď (až budeš mít bolehlav pryč :wink: ) ten recept jak na ty děti. Začni tou postýlkou a ukonči to tím kojením :wink: :slight_smile: :grinning:
20. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 :grinning: :grinning: :grinning: to mě pobavilo - no, co není....
20. led 2011 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura tak jsem ti chtěla napsat, že souhlasím s miskou, že ti to malej uklízí do koše, ale předběhlas mě s tím svým příspěvkem ... u nás se už pár drobností navěky ztratilo, počítám, že v odpadcích, zatím to byly dílky z takové té vkládací kostky :slight_smile: jinak jestli ti kramaří v šuplíkách nebo ve skříňkách a skříních, tak to mohl uklidit i tam :grinning: hlavně ať tě brzo přejde ten bolehlav, musí to bát pěkná otrava :frowning2:
@miska73 byli jste v te Ikee, jaks psala myslím že včera? A byly tam davy lidí nebo to ušlo? :slight_smile: my tam byli v sobotu a byl to děs a hrůůůůůza, jen vjezd a výjezd na parkoviště bylo doslova peklo :unamused: no a zapomněla jsem koupit zarážky na dvířka nebo jak se to jmenuje, prostě aby se nedal otevřít šuplík s nožema apod. takže tam budu muset znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@stipa, jooo, má rád soukromí...nočník hází do vany, je to u nás divočina poslední dobou :grinning: :grinning:
a taky mě poslední dobou hrozně moc pusinkuje, drží mě za vlasy a líbe a líbe :grinning: :grinning: :grinning: , ale taky vám musím napsat co mi ten uličník provedl.. Vyndávala jsem něco z ledničky, ohnutá, hlavu strčenou v lednici a ten malej prevít se rozběhl a zavřel mi hlavu do lednice...zavřel je slabý slovo... Na jednom spánku mám modřinu od dvířek od mrazáku a z druhý strany od přihrádky na vejce....až mi tekly slzy, jaká to byla prda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@smidla jo jo, dneska dopoledne jsme tam byli, já tam o víkendu nejezdím, to tam je moc lidí... Když jsme přijeli tak bylo poloprázdný parkoviště :wink: , potřebovala jsem novou sadu talířů a pár věcí do kuchyně,koupelny a na WC. Dokonce jsem vzala i pár těch ručníků co mají kus za 5kč..
20. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 :grinning: to jsou tedy divočáci!!! Tak holky nevím, jestli bychom se něměly nechat ještě připojistit, co vy na to??? :grinning:
20. led 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@stipa stojí to za úvahu :wink: :slight_smile:
20. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, malý dneska usnul v 8 :slight_smile: jinak u nás se všechno hází do vany, koš máme zamčený :slight_smile: jednou jsem málem vytahovala ovladač z wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: zapomněli jsme zavřít...
20. led 2011 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek