• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Kuba taky rád háže do koše...ale hračky už ne...spíš jak o něčem řeknu, že je to ee tak už s tím valí do koše anebo jde pro vysavač :grinning: Taky hrozně rád zkoumá záchod...líbí se mu jak to žbluňká když tam něco hodí... :grinning:
Horečky mu trvaly dva dny...byla to hrůza...jenom plakal a teď už má třetí den ošklivý kašel a rýmu. Navíc jak byl nemocnej tak jsem ho brala do postele a nějak si na to zvykl potvora....
Holky kdo dáváte UM dáváte už trojku? Nám doktorka nic neříkala, ale na krabici píšou, že je od 9. měsíce tak už ji dávám....
21. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
21. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 já dávám 3 už od ukončeného devátého měsíce. 2 už byla pro Romču slabá a v noci se budila.
21. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my už taky dáváme 3 a chci začít vařit i z kravského mléka, zatím jsem ho dala jen občas do brambor.. Dneska jsem našla stoličku :grinning: hlavně, že nemá na pravé straně nic a vlevo hned 3
21. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky, tak jsme zpět z OLmiku bylo to fááákt super, ta za měsíc si to zopakujeme a asi i na delší dobu pokud mě chlap pustí, děcka se vyblbli Matýsek aspon poznal děti, pohrál si s kočkama, přestal řcát v autě a ve výchově taky pokroky, je taková méně náročný co se týče na chování, tak uvidíme zda se to nevrátí zpět když jsme doma :grinning: ten bordel co tu byl nekomentuji ale myslela jsme že mě asi trefí šlak, tak to budu dávat ještě pár dní do kupy, no chlap rekonstruuje a holt ten prach a bordel nevnímá :grinning: , mlíko nedáváme žádné nechce ho
21. led 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no já 3 zatim nedávám, ale neni to z důvodu toho, že by mi to přišlo brzo (to já už bych klidně dávala), ale ještě jsem nenašla žádný mlíko s 3 bez příchuti ani v tescu neměli (z těch co kupuju)... nevim proč... to nemůžou udělat bez příchuti? tak zatim pijeme sunar od 10ti měsíců...
21. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox .. tak je fajn, že ste se měli dobře :slight_smile:
21. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je mléko vyřešené - protože máme Atopický ekzém, tam pijeme stále AC mléko, které je bez příchutě a je hořké, ale prcklovi to neva, už si zvykl. Ale raději má mé MM - sladké je prostě sladké :wink: :slight_smile:
22. led 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 myslíš, že je trojka silnější? Já se dívala na dávkování a dává se toho míň...4 odměrky místo 5ti na stejný objem vody....jo a dávám Hipp
kac...mrkni na stránky Sunaru jestli vůbec vyrábí bez příchutě...u nás je nejlepší výběr mlík v DM
Kuba spal dneska v kuse až do osmi ráno...tak jsem super odpočatá...i ten kašel se mi zdá lepší...
Ale máme problém s jídlem...on by pořád něco uzobával a pak když je čas na hlavní jídlo tak nemá hlad...sní tři lžičky a už nechce a přitom za půl hodiny už v kuchyni řve ham´ham...sní zas pár lžiček a tak celej den...jak nemá něco v ruce na jídlo tak je nervózní...rohlík, jablíčko, tvrdej sýr....Nevím jak ho naučit, že se celej den v kuse prostě nejí
22. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ... no ted sem tam koukala a dělaj bez příchuti a vanilkovou a banánovou... ale u nás maj jenom tu vanilkovou a banánovou příchut... tak zkusim ještě dm... taky maj hypoalergení, ale tu kupovat nebudu to je podlemě už zbytečný když jakou dobu pije normální
22. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...u nás slunečno snížek nám tady zase napadl a zakryl ten hroznej bordel :wink:
24. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 Ada musí mít taky pořád něco v pusince......doufám,že je to jen takové období :wink: Ale vůbec netloustne tak to vůbec neřeším...horší to bude díl,kdy bude vyžadovat třeba pořád brambůrky :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mléko zkoušíme na snídani už obyč jinak dávám sunar bez příchutě
24. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jsem ráda,že sis to užila :slight_smile:
24. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Ada už zkouší jíst lžičkou...holky to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak tohle období už máme naštěstí za sebou...drželo ho to asi měsíc...pak uznal, že ho nakrmím líp a je v pohodě....nechávám ho dojíst samotnýho jenom zbytek...už to celkem zvládá...teď ale pro změnu touží krmit nás... a to je o zuby :grinning:
24. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my taky zkoušíme jíst lžičkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu kaši jsem dostávala z vlásků deset minut...vůbec to nešlo.....jsem myslela,že ho snad budu muset ostříhat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr AHOOOOOOJ
24. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada my na neco macka a nepise mi to hacky...achjooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. led 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jak se máte????my jsme zase nemocní :pensive: hrozná rýma a v noci měl i horečku...pořád to chytá ode mě...tak já už nevím co s tím.....asi začnu brát nějaký vitamíny :wink: zas musím odložit očkování....a to už po druhý.....
24. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme se dobře..musím zaklepat zatím jsme zdravé jak rybičky :slight_smile:
ach jooo tak at se Kubíčekovi co nejdřív uzdravý :wink:
24. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr už jsme dlouho nepokecali na Fc :wink:
24. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky máme oba rýmu :pensive: navíc má zvýšenou teplotu..asi zuby lezou mu přední i stolička..
taky se nechávám krmit malý z toho má radost :slight_smile: sám jí jen zbytek, ale po dobu jídla musí držet svojí lžičku a občas ji dá do misky a je spokojený :grinning:
24. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme všichni zdravy.....ale mám obavy s té chřipky..tak snad se nám vyhne obloukem....není nic horšího než pozorovat ty naše bobany,když jsou nemocný :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to je fajn :dizzy_face: užijte si sněhu :slight_smile: my se budem léčit a třeba budem za 3 dny dobří a sníh taky užijem :slight_smile:
24. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak to je mi líto...ach ty zuby :unamused: .Ada má pořád jenom 4 :wink:
24. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jo jo po spaní vyrážíme ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ahojky,koukám že se máme fajn.U nás to taky celkem jde.Stáník je dneska po dvou týdnech ve školce a teď je nemocný i Tomášek,ale už to není tak hrozný.Jinak se taky snaží jíst sám tak ho nechávám v tom vrtat a já ho mezitím krmím.Taky říká táta a auto,občas řekne i máma a bába ale to jen vyjímečně.Jen sem se vás chtěla zeptat jestli jste náhodou nebyly na sociálce kvůli rodičáku? :slight_smile: Nějak se v tom nevyznám jak se to pořád mění.
jo a už máme další dva zuby takže dohromady osm
taky je pěkně protivnej :confounded:
24. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 ahojky :slight_smile: rodičák už jsem si vyřídila minulý rok abych měla 3 variantu :wink: ...moc se v tom nevyznám tak jsem radči udělala vše brzo!!!
jé ahoj holky, vás tady je :slight_smile:
koukám, že některé marodíte a dětičky taky :frowning2: , my jsme naštěstí od začátku zimy v pohodě, zatím ani děti nic nepřinesly ze školy..ťuk,ťuk. Tak se marůdkové brzy uzdravte :wink:
24. led 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek