• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 jö to já taky jenže te´d jak se to měnilo od novýho roku tak v tom mám bordel :wink:
24. led 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
rodičák jsem taky zařizovala už vloni, tak snad je to OK :slight_smile:
24. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem rodičák taky vyřídila hned vloni :wink:
24. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho taky zařizovala loni a zůstal stejný..teda snad.... měnila se jen 4letá varianta místo 7600 do 24 měsíců je 7600 jen do 1O měsíců pak 3800 nebo tak nějak co vím moc to nesleduju
24. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jojo...musíme pokecat :wink: :slight_smile:
24. led 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád vymýšlejí blbosti...jsem si myslela,že na první dítě dostanou všechny maminky porodný a bohůžel to není pravda....ty na nás ušetří peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
24. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no jo, vco už naděláš, musíme zase počkat 4 roky a třeba se tam někdo umoudří,berem to tak že jsou země kde porodné a dlouhá mateská neí (i když v některých je teda jiná ivotní úroven,ale co už naděláme. v OL do bylo super, do měsíce budeme opakovat,3 etou variantu jsme si vyřída už loni, dneska jedu podepsat daně do práce reklamovat kámošce tašku od kočáru, kdo je tu marod at se brzy uzdraví, nám se zase zhoršil atopák a rýma, ale ve středu jdeme na alergo, tak snad nám napíš něco dobrého, at s ez toho trošku vyhrabe brouček
24. led 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se zase po delší době hlásím :slight_smile:...chtěla jsem napsat až budeme mít lepší spaní, ale toho se hned tak asi nedočkám :frowning2:...ale zlepšilo se nám usínání, položím ji do postýlky (po nakojení a ukolébavce), ona se chvilku vrtí, občas kecá a do 10 minut usne bez fňukání...tak toto je úspěch, ale v noci se budí pořád často, někdy 5x, někdy 10x ( i po půl hodině)...a to jsem si přirazila její postýlku ke svojí a oddělala jeden bok, takže máme takové miniletiště a nemusím k ní aspoň pořád vstávat...jinak chřipka a nachlazení se nám zatím vyhýbá, ale jsme ve Zlínském kraji kde je nemocnost nejhorší a očekávají chřipkovou epidemii, tak uvidíme, jestli se někdy s nějakým bacilem nepotkáme...tak ať se vám ti vaši drobečkové brzy uzdraví a jsou zase fit a vy taky :slight_smile:...jo a ještě zubů máme 8, z toho 2 stoličky a tak jsme teď přes den občas pěkně otravní (nebo je to tím nevyspáním?) a lžičkou zatím jen míchá v talíři a kydá jídlo všude kolem a do pusy se dostane už prázdná lžička :slight_smile:...tak se mějte zatím hezky, já se zase brzo ozvu :slight_smile:
24. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiprcek tak to se k tobě musím přidat, to noční buzení moc dobře znám - už aby spal až do rána :frowning2: :frowning2: je to hrůza, kolikrát mi připadá, že snad vůbec nespíme :unamused: A s jídlem to máme zase o.k. - sám se nají lžičkou, sám krásně pije z pítka, z hrnečku trošku bryndá :slight_smile: takže mu ho musím držet ale jinak o.k.
24. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
však se dočkáte holky, to mě se Matýsek sám nenají, no ne že by nechtěl, ale to bych musela vařit 2 porce oběda jeden na zem druhý dopusy, ale u baičky to zkoučí mamka má s podivem trpělivost a nechá ho dělat bordel, hlavně je tam kočka, tak co je na zemi to se hned uklidí, mi spíme celou noc ale v posteli, já už si na to zvykla a je mi to příjemné, nedokážu si představit spát bez něj :slight_smile:
25. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak ti Ti závidím, že spíte až do rána. Prcek spí také se mnou v posteli, ale pořád sebou mele, kope, vzteká se, odkopává se, je to děs :unamused: Už se těším na tu dobu kdy prospí konečně jednu, celou noc :wink:
25. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak konečně kdy se malá vyléčila zase chytla asi zánět spojivek :cry: Oči čistíme opthalem ale zatim nic moc. Já se z toho zblázním. Doufám že budem o.k Já jsem si taky rodičák zařizovala loni. Švagrová ale spadla do té čtyřleté varianty. Mě nic nedošlo tak doufám že ani nedojde. Malá se taky v noci budí. Začla jsem ji zase učit na svou postýlku ale vydrží v ní jen do dvou do rána pak se do šesti drží mě za ruku.
25. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa taky doufám, že se toho jednou dočkám až malá prospí celou noc, ale to už možná budu šedivá, vrásčitá a v domově důchodců :slight_smile:
25. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiprcek neboj,tak dlouho to trvat nebude :grinning: my jsme se taky dočkali až ted :wink:
25. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiprcek neboj, já už to zažívám potřetí a ještě nejsem ani šedivá :grinning: , ale je fakt, že ten poslední uličník nám dává nejvíc zabrat :wink:
25. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 že jo????mě taky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73
@ktr tak to abych si holky dalšího uličníky nepořizovala, když bude poslední :slight_smile:
@markiprcek ono to hoky jendou přijde bohužel nikdo neví kdy, u nás to nastoupilo až jsem to přestala řešit, tak jako by si řekl, že už se tím mamka nezabívá tak nemá cenu nic vymýšlat a spí, ale z praxe vím, že každé dítkou jednou uzraje jen se bohužel neví kdy, ale všeci se naučili spát i ty největší nespavci, kolegynka furt honí svoji nespíící dceru na ultrazbuky a neurologie na nic nepřišli akorát na to že maminka asi blázní
25. led 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak rodičák si nemusíte vyřizovat,pokud máte 2 nebo 3 letou variantu.na 4letou variantu by vás převedli,pokud byste neměli odpracováno před mateřskou dostatek dnů........
Jinak se máme fajn,sice Filipovi lezou zuby a přes den je protivný,ale v noci je to dobré a spí v kuse až do rána.Dopoledne už nedávám spát a sem tam se stane,že spí až do půl 8 nebo do 7.
Jinak já jsem začla cvičit a snad to bude mít nějaký účinek.Ale jsem optimistka a věřím,že něco zhubnu.
25. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ahojky tak držím palečky....at něco zhubneš!!!!Já jsem se stále neukecela!!!Pořád jsem se vymlouvala,že až přestanu kojit tak začnu.... uběhlo půl roku a pořád nic!!!!!!
naše spaní je pořád na střídačku někdy mi spinká celou noc a druhý den kňourá celou noc!!!!!Nevím čím to je,ale taky doufám,že se to někdy zpraví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox
@miska73
@ktr ...jen budu doufat,že druhé mimi nebude takový rošták jako Ada...to už by mně asi odvezli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, na cvičení se přemlouvám taky :angry: spaní máme zajímavé, asi další zub a spíme spolu..včera byl vyspaný ve 4 ráno :angry: naštěstí asi po hodině spal dál..
26. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás spaní podobně jako u vás...jednou dobrý, pak zase na prd :angry:
26. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás 6 zubů za 2 měsíce...to je mazec!!!
26. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 představa, že by mi za necelé 2 roky přibyl ještě jeden rošťák no nevím nevím..chlapi to vidí moc jednoduše..
26. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jak se vede.....tady začíná vylézat sluníčko tak půjdeme na chviličku ven....zase nám trochu nasněžilo :wink:
a cvičit chodím skoro každý večer, ale je to tím, že máme posilovnu v baráku....
holky a vy zatím žádná neplánujete hnedka druhý mimčo? :slight_smile:
U nás napadlo docela dost snížku, tak půjdeme taky ven, sluníčko prosvítá, vypadá to krásně :dizzy_face:
26. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to máte zubů....u nás pořád 4 zuby a už tak 2 měsíce nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pett7 my už začínáme uvažovat o dalším roštákovi...ale ještě máme dost času na snažení!!!!!Hlavně jestli zase něco poslanci nevymyslí...jestli si to budeme moc dovolit!!!!
26. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek