• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
cvičit taky můžu každý den,ale není nějaká inspirace :confounded: :confounded: :confounded:
26. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
když beru 7 600 tak je to tak na přežití.......ze 3000 bysme nevyšli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
26. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mi přijde, že mám po tom císaři furt nějaký hnusný břicho..tak se snažím a hlavně mě tam tahá nejstarší syn...ten si tvaruje tělo :slight_smile: a tak se snažím taky :wink:
26. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s těma penězma máte pravdu, že je to almužna... :frowning2:
26. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já až tak kolem 2 narozenin nejdřív...sestřenka má teď druhé 15m od prvního to bude celkem mazec...
26. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to se máš..když máš s kým cvičit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já už musím taky ....zachviličku bude jaro a já jsem jak bečka!!!O břichu ani nemluvím....jedna velká pneumatika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jo jo taky tak to plánujeme.....tak doufám,že se to povede
budeme mít zase listopadové miminko :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla mít děti tak tři, čtyři roky od sebe a podívejte jak jsem dopadla...no hlavně že je mám :slight_smile:
26. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co dneska vaříte???Nevím coooooo!!!
26. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro malýho tady mám rýži s kuřecím a já si asi namažu chleba...nějak se mi nechce vařit
26. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
15m...to už bysme nestihli :wink:
26. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá by se rýže užrala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš malej se může užrat všeho...nemám slov...jí víc než Petruška, který je 9 :confused: :sweat_smile:
26. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 vlastně ne 15 ale 17m... to je skoro stejné :slight_smile: necelých 15 od něj bude Martin..listopadové není špatné, ale brala bych i srpen, září :slight_smile: jen nevím jak s mateřskou když mi neprodloužili smlouvu, tak snad nezruší možnost volby na manžela..
26. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to jasné-druhé mimčo chceme,ale kdy nevím.I Filip je zázračné dítě a není jistota,že druhé budeme mít.Každopádně musím zhubnout,aby byla větší šance.Tak snad příští rok
26. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak to je na h..... když ti zrušili smlouvu to by si padla do té 4 variaty...no a stím se nedá vyžít!!!
26. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 u nás to samé pořád něco v pusince...no a když jí nedám...tak jde sama si něco vzít už ví kam mrška :wink:
@pampusik77 neboj druhé určitě bude :wink:
26. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ono to jde převést na chlapa který zvolí délku rodičáku, pokud to do té doby taky nezruší
26. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 nějak tomu nerozumím...jak to jde převést na chlapa...to jako bude na mateřský???
Tak snad mně nevyhodí když už tam dělám 5 let!!!Jenže člověk nikdy neví :frowning2:
26. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jde to, ale chlap musí pracovat a mít odpracovaný minimálně necelý rok..nevím jak to je přesně, ale matka mu svěří dítě do péče stačí pár dní on zvolí délku rodičáku a předá ji dítě zpátky do péče...někde tu je i diskuze na tohle téma..
26. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata, tak dneska jsme byli na alergu a vyfasovali aerius a jšět různé věci na ekzém, ale ty už má stejně doma, pozitivní kravvské mléko, kočka, pes pyli a trávi a ryby, a na podzim nás čeká další testování, jinak já mám ve smlouvě že musím nastoupit na 3 letou variantu na 4 letou nedrží místo a pokud po 3 leteé nenastoupím do práce tak také nedrží místo ale nám to tak vyjde než doděláme baráček tak určitě povalim tak minimálně na rok makat :slight_smile: dneska mám čínské nudle, kuřecí, zeleninku a porkovou polevku mnamka
26. led 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to jste teda dopadli... :frowning2: , ale hlavně že máte léky a víte čemu se vyvarovat..
26. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox šmudlíček je mi ho mooooc líto :unamused: ...snad bude líp :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to je blbé,ale apoň víte čeho se vyvarovat.
26. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox :frowning2: a jak je to s jogurty a jim podobné???To taky nesmíte?
26. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 taky jsem nějak tu dietu zmrazila :frowning2: :frowning2: :frowning2: budu se muset zas do toho pustit....ach jo.... :frowning2: :frowning2: já bych chtěla zkusit chodit na zumbu...mám kamarádku co tam chodí :wink: jenže nevím jak Kubík..on je mamánek a beze mě neusne ani papat nebude :frowning2: :frowning2: je to od 20 hod..
26. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no jogurty či pribináčky, malé ,nám povolila 3 krát do týdne pokud bude OK bez ekzému a jiných projevů, tak olezlý jsme celkem furt tak stím jsme skončili, ale uvidíme jak to půjde, já mám také alergii na mléko ale občas si dávám jogurty a tak, ono co by pak měl jíst,
@ktr tak držím palečky, já bych s Matýskem určitě nemohla, mámank na druhou, tak někdy se to ale zkusit musí, třeba to jednou za týden dá a bude uspávat chlap
26. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jejda to je nepříjemný :frowning2: ... takovejch alergií.... já sem teda taky exematik a alergik... mám pyly ze stromů, trávu a roztoče... no ale s práškama to celkem jde, navíc tu alergii nemám tak silnou... a manžel je taky exematik a světe div se onášek exém nemá a ani nevíte jak sem ráda :slight_smile:
26. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem si vás dočetla a koukám, že řešíte všechno možný :slight_smile:
my teda teď zažíváme zubní úrodu, od října nic a najednou rostou tři najednou, aktuální stav šest zubů a dva se každým dnem proříznou ... akorát to bude těžká výhra pro horní patro, šest ku dvěma :grinning:
Kuba naštěstí není alergik, ani ekzemy nás netrápí ... po téhle stránce pohoda :sunglasses:
na hubnutí to chce pevnou vůli a hlavně nedojídat po prďolech .... píše se to lehce, hůř provádí ... no a cvičení bych taky měla zahájit, ale jsem líná a slovo posilovna mi dělá zle, radši chodím plavat, každou neděli ráno, tak aspoň něco .... tak držím pěsti, ať se kila shazují lehce a dle přání :grinning:
náš dnešní oběd dopadl tak, že jsem dojídala po Kubíkovi a měli jsme čočku s bramborem
26. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já se musím pohlubit, že chodím na zumbu každou neděli (zatím se ale byla jen 3x) a je to super :slight_smile:, spocená a zadýchaná jsem byla hned po rozcvičení :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ta hodinka velice rychle utekla...mám výhodu, u nás je to od 17 do 18hod. a ještě kousek od našeho baráku, takže super...ani mě tolik nebolelo celé tělo jak jsem se obávala, abych byla schopná se o malou vůbec postarat :slight_smile:, ale bolely mě jen trochu záda a zadek, přece jenom jsem se slušně vrtěla a třepala zadečkem :grinning: ...jestli můžete, určitě na zumbu běžte, tolik spálených kalorií se hned tak nevidí...
26. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek