• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tedka sem se v jedné diskuzi dočetla, že ho asi budu muset nechat hladovět aby se na ní naučil.... ale to mi příde drastický moc... navíc tam zatim furt něco málo teče...
8. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý mi usnul při kojení už ted :unamused:
8. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba ho to donutí pít
8. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to nák vadí, že usnul už tedka??? on chodí spát později?? a jestli ti spal přez den tam málo tak se ani nedivim
8. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kolem 10 ráno se budí v 5 :slight_smile: tak doufám že nebude v noci pauza na hraní
8. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě když usne třeba o hodinu dřív než je zvyklej tak spí většinu do stejného času... pak má ale taky dny kdy se vzbudí v šest to ho nakrmim on zabere ještě tak na deset minut a dál už spinkat nechce... ale když spí přez en mín tak spí víc v noci... dneska mi přez den spal max hodinu a půl, ale to je u něj tak normál... ježiš on byl celý odpoledne tak pohodovej jak se vykadil... ale byla to teda nálož... štve mě, že jsem mu musela pomoct... to totiž znamená, že si stále nemohu jíst co chci :frowning2: ... ale něco málo už snese...
8. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý teď kaká pravidelně, ale byly doby kdy měl pauzy 10 dní :unamused: už má zase míchaná vajíčka i když přikrmuju a dávám zeleninu
8. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonášek když měl mrkev tak měl jedno hovýnko tuhý a pak takovou kaši ale bylo to lepší než míchaná vajíčka :grinning: :grinning: :grinning: ... pže se to líp drží v tý plínce....
8. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to měl taky, za další den zase zelenou a dneska vajíčka :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sranda se bavit o hovínkách nasich dětí... já už si připdám jak v to STEBOU MĚ BAVí SVĚT ... co ta ženská to dítě vlastně naučí... jíst, řvát a kadit... to je samý jkej nám udělal bobeček :grinning: :grinning: :grinning: ....
8. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a mám vytřeno, nachystaný oběd a schované prádlo :slight_smile: co neudělám večer :slight_smile: ještě že mám notebook jinak bych neměla šanci jít na internet. malý začal brečet dostal dudel a spí dál :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jako takhle večer ještě něco děláš??? já teda ne já se snažim dopoledne a sem tam veer žehlim u telky ale jinak už mě nikdo k ničemu večer nedonutí...
8. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
většinou večer žehlím... ale už jsem nutně potřebovala vytřít s malym toho moc neudelam a musim ho brat všude sebou aby mě viděl...
8. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je špatné... taky potřebuju vytřít, ale to až zejtra po tom co vyluxuju... pže vytírat když jsou na zemi psí chlupy je jako nevytřít.... a kdybych furt neseděla u toho počítače tak toho udělám za den víc... ale zase kyž mě chatne nějaká zvláštní uklízecí nálada tak uklízim i několik hodin v kuse... dneska jsem dělala to na co jsem se chystala už jakou dobua hned to tu vypadá líp :slight_smile: ... ale furt tu nemám a nikdy mít nebudu tak uklizeno jak bych chtěla :frowning2:
8. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bréé ránečko

dneska je mi uz dobre,tak si davam svoji kavicku s polomacenyma oplatkama.....

...po te patecni smrsti,piva,becherovky a nakonec vodky...mi nebyl opres den moc dobre.teda blbe ne,ale v hlave tloukli permonici az do vecera
9. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj.... jéé taky už bych ráda nějaký to pivčo :slight_smile: .... já si sem tam dám, ale nealko.. ale tu kococvinu ti nezávidim.... malej psal v noci krásně takže jsem se snad vyspala :slight_smile: ... a už se čim dál tim víc obrací na bříško tak musim víc hlídat pže to umí i zpátky a mám tu docela rohy všude :frowning2: .... včera se obrátil dvakrát a dneska už jsem ho taky našla na bříšku...
9. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis, se zdokonalil.

tak kocovina...jednou za cas neuskodi. loupla jsem ibalgin,a sla si s malou dopo lehnout a bylo dobre.
jeste ze byl manzel doma
9. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ibalgin :grinning: .... vždycky když jsem měla kocovinu a měla ráno čas si jít ještě aspon na hodinu lehnout tak jsem kousla do housky nebo do nákýho pečiva, vzala si ibalgin a šla si na hodinu lehnout a když jsem se vzbudila nebolela ani hlava a ani žaludek :slight_smile: ... ale na to kolik toho snesu (jako, že snesu málo) mám vždycky teda mega kocovinu... už se otáčí moooc hezky :slight_smile: ... občas nechá ruku pod sebou a neví jak s ní ven....
9. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to s ibalginem zjistila nedavno.
kdyz se probudim nad ranem,treba v pet se susakem,jdu na wc a napit se ,rovnou ho loupnu a jdu spat.v osm mi pak neduni tak hlava
9. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj... to sou někdy zázraky :grinning: ...a už byl zase na břiše :grinning: ... takovej dotaz... mám v bytě málo místa a Jonášek si tam hraje na takový tý kulatý hrací dece s tou hrazdičkou přez to... jenže už mu to začíná bejt malý, jak se obrátí na břicho tak už je třeba jednou rukou venku... tak přemejšlim, že to schovám a dám mu tam normální deku... ale to by se mu zase nic nehoupalo nad hlavou tak nevim.... víc místa nemám abych mu dala někam deku a někkam hrazdičku
9. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac ja hrazdicku dala kamaradce(a to jsem nemela tu s dekou,ale klasicku presnosnou,kterou jsem mohla dat kamkoliv),bo je nam k nicemu.ona se od ni stejne odvali, a na zadech lezet uz nevydrzi.
ma na zemi penove puzzle,u nej v kosicku hracky (prece si hraje vic na brise nez na zadech)a staci to. za chvili se nam z tama odplazi,odlezou a na jedno mmite je stejne neudrzis.
9. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jonášek si furt hraje právě víc na zádech tak aby mu to nechyběloale asi už mi nic moc jinýho nezbyde... kolik tak stojej ty puzzle já náký mám ale to je malý na to aby na tom ležel a moh se kutálet a tak
9. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jedno baleni .je jich tam deset cca 200kc
9. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já si dám k snídani asi brufen bolí mě zub :confounded: :confounded: jenže kojím tak mám smůlu...... malý v noci zase nespal já usnula v 1 tak se mi ve 4 opravdu chtělo hrát si s ním..
9. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett ibalgin narazove muzes,nebo nemas panadol,ten se smi
9. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš ibalgin a brufen když mám migrénu si dávám taky... a nebo paralen ten můžeš po 4 hodinách...
9. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
panadol moc nepomůže..
9. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne zabira stejne jako ibalgin.
a ibalgin vim ze muzes pri koju,protoze nam ho davali i v prododnci
9. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tky tuhle někd řikal, že když ty ibalginy nebudu žrát jak bonbony (max jeden denně) tak si vzít můžu.. a panadol vůbec neznám
9. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak to přežiju a zítra vyrazím... taky se vám prckové houpou na koleně? malý skáče jak kdyby měl pružinu :grinning:
9. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek