• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
au au
31. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 chudák, ten teda brzdil my taky spíme v posteli, co už člověk nadělá hlavně když se vyspí :grinning:
31. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: dneska je vysvědčení :wink: tak jsem zvědavá,copak asi klučíci přinesou :confused: misko ,jak u vás?jinak dneska byla polívečka s játrovýma knedlíčkama a na přání klučíků i s nudlama :confused: Kubíček spapal celou misku,jen ty knedlíčky vyplival :angry: a ted si chrupká :slight_smile:
31. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jé vysvědčení, tak to se jistě těšíš, razíte někam do cukrárny za odměnu? :slight_smile:
31. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to se ještě uvidí,jestli bude nějaká odměna :wink:
31. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr u nás dobrý, jsem spokojená. Matěj je na horách do středy, tak si dáme s Péťou nějakou mňamku, určitě bude chtít palačinky s vanilkovou omáčkou a šlehačkou...tak si dáme dobrotu :slight_smile: , zatím je ve třetí třídě, tak to je ještě pohodička. Ale Matěj příští rok maturuje, tak mi dělá radost, že se snaží :wink: :slight_smile:
31. led 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jééé, vy už Maturujete, víš ty stejně vypadáš fakt dobře, když už máš tak velkého kluka, co používáš na plet :grinning: já mám vrásky už ted tak nevím jak budu vypadat za 10 let
:slight_smile: nechte si chutnat, takový dívčí mejdan
31. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jééé děkuju za pochvalu :grinning: :grinning: , zatím nechodím ani na kosmetiku, ale asi bych měla začít :grinning: , abych se pak nedivila... Nepoužívám právě skoro nic, jen krém od Weledy :wink: . na mejdan se těším, taky mi to moc chutná...tak si trošku zahřeším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 téééda, no asi někdy méně znamená více, a jaký zázračný krém to je, že bych ho valila koupit
31. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
používám ho už dlouho...a nic jinýho na sebe nemažu..mám ještě ten s granátovým jablkem na ruce a pak ještě nějakej na nohy..
na Adama taky používám Weledu :slight_smile:
31. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox měl by být dobrý i na atopickou pleť...myslím, že ty máš AE, nebo si to pletu?
31. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 a objednáváš to z těchto stránek, nebo někde je to ještě levnější?já na Matýska mám taky welledu, linolu excipial a pak další už jiné druhy, na sebe mám la roche posay, ale poslední dobou se v něm nějak necítím, nevím zda změnily trochu složení
31. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo jo přímo na weleda.cz a nebo kupuju v drogerce v Rosmanu.. Tam mívají někdy slevy.. :wink:
31. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
brrrrrrr venku je pěkná zima :wink: :wink: jáááá už se těším na jaro :wink:
@miska73 teda pěkně Adámek havaroval :frowning2:
1. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mažete dětičky něčím...my nepoužíváme vůbec nic,ani když jdeme ven!
1. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska vaříme slepku na paprice pak malou dáme po obědě spinkat a jedeme po spa na náštěvu k sestřenici.Takže dneska bude příjemné odpoledne...musíme využít tatínka když je jeden den doma.O víkendu má odpolední takže zase budeme sami doma!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky teď sem dojela z nákupu a oběd dělala mamka. Milovaný smažák :slight_smile: . Malou trošku mažu indulonou a sebe taky. Už roky :grinning: Měla jsem jednou krém skoro za tisícovku a myslim že byl na prd. Mázla sem se pak indulonou a v pohodě :slight_smile: Akorad po koupání malou mažu niveou. Na návštěveě sem byla včera za kamarádkou, taky budou mít mimi. V pátek má termín tak jsem zvědavá :slight_smile:
1. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 taky miluji smažák...ráda chodím do hospůdky kde ho mají fakt výbornej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Když ho dělám doma tak se mi vždycky rozteče :angry: :angry: :angry: :angry:
1. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho taky neumim, mace se nikdy nerozteče. Prý nemá být moc tučný sýr. A mamka ho plní šunkou a dvakrát ho obaluje. :slight_smile:
1. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já mažu linolou, nebo od salosu dětským krémem, ten je super, lepší než welleda ta zimní, ta Matýskovi vůbec nesedla, no indulona nám taky bohužel nesedne, kdyby jste viděli mě, když jsme si kdysy napatlala obličej indulonou, no i alergoložka si to fotila, ale my jsme extrém na citlivou pokožku, smažák mám také ráda, v restaraci je lepší ale poslední dobou se mi neroztekl, obalovala jsm e2 krát kraje a dávala 30%eidam, tedak máme tu novou fritézu actfry a je super ty hranolky chutnají dobře a nemastně, jsme spokojení, Matýsek asi bude zase choř, uvidíme jka zítra, ale co mě štvě najela jsem na potraviny neobsahující BKM a je více olezlý než před tím, já už fakt nevím, co máme doma za klenot, že je olezlej
1. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: venku svítí sluníčko člověk má hned lepší náladu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teda nesvítí........... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky pod mrakem :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska vařím Matýskovi obědy, má telecí tak já mám radost, jakou bude mít on se pozná
3. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox my měli dneska špenát a dal si teda pořádně :slight_smile: :slight_smile: , telecí má ale taky v oblibě :grinning:
3. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 špenát dáváš mražený?
3. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska byl mražený :slight_smile:
3. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tady je hnusně ani jsme nesli ven spala jsem přes poledne s malým..jsem nějaka znavena. k jýdlu byly zapečené těstoviny s brokolicí, malý měl svou verzi..
3. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tady je hnusně ani jsme nesli ven spala jsem přes poledne s malým..jsem nějaka znavena. k jýdlu byly zapečené těstoviny s brokolicí, malý měl svou verzi..
3. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jůůůů brokolici tu bych si dala :slight_smile: ..musíme jí taky zařadit do jídelničku.Více děláme špenát :wink: Holky už jste malým dávali třeba květák????
co jsem vypozorovala tak nejvíc mi prdí z kuřecího masa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek