• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Z malou nechodím spát protože spinká jen chviličku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 květák jsme teď jedli dva dny... byl dobrý malému taky chutnal :slight_smile: teď jedem jen na jeden spánek přes poledne, ale aspoň chodí spát kolem 8 večer
3. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 Taky jedeme na jeden spánek a už spinkáme kolem 8 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame dneska druhý spánek..jsem zvědavá co večer..asi chce vidět ordinaci :grinning:
3. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 :grinning: :grinning: proto my půjdem až po ní :wink:
3. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dneska mi taky nechtěla usnout......tak to je snad ve vzduchu :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 květák jedl už od 8mm, chutná mu, ale brokolice ne, a oleze po ní jako já, tak když jí uděláš mozeček tak jí bude určitě chutnat, já vařím malému ještě zvlášt, vyhovuje mi to, jen rajskou, roštěnku a těstiviny někdy mívá s námi, dneska blbě spal, jen hodku po obídku, protivnej jak ......, no jo, je asi marod
3. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to jo, dneska to byl boj s usínáním, asi něco lítá :slight_smile:
3. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky doufám,že nám ty bobíšci aspon v noci budou spinkat klidně :dizzy_face:
3. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox a vajíčka dáváš už celé..nebo jen žloutky
3. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jen žloutky, bílky ještě nesmí, a pažitku, cibulku zpěníš na másličku, přidáš povařená květnák a vejce a špětičičku soli
3. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no snad jo, ten můj chlap už zase spí, mám pocit, že žiju s medvědem
3. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jáááá ho mám zase v práci...mně připadá,že je tam víc než doma!!!!
3. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to taky nas....., já mám chlapa doma, ale jezdí do práce uř o půl paté ráno, a když přijde večer uspím dítě, tak už taky spí, už se těším až bude mít někdy nějakou dovču snad někam pojedeme a bude se nám věnovat
3. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jooo tak to my si ještě počkáme než nás tatka někam vyveze!!!!!Až v létě :wink:
3. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no mi taky, však čekám na léto :grinning: tak je únor, to uteče, že??!!!
3. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox :grinning: :grinning: :grinning: ...to jo už se těšííííííím :slight_smile:
3. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 kam pojedete?
3. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to vůbec netuším snad Slovensko do termálů...moře bych ještě nedala...Adrianka nesnáší cestování...nevydrží v klidu ani 30km....tak jsem zvědá jestli se to do léta zlepší
3. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox a co vy kam plánujete
3. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my usnuli v pohodě a to spal po obědě 3 hodiny :confused: , tak čekám, že zase budeme ponocovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,my dneska chrupkali taky skoro 3 hoďky a už od 7 je ťuhoš.Jinak už máme naplánovanou dovču-jedeme celá familija do Bulharska.Segra s rod,my s maluchem a naši.To bude prdel.

A dneska jsem malucha nagelovala,ten byl úžasný
3. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no já taky ještěnevím, Matýsek cestování taky nemilje, i když co jsm ejeli do Olmiku tak to zvládnul v pohodě, no chtěla jsme Lednicko Valticko, chlap zase jizerské hory, kámoška nám nabízela Řeckou autem s nima, tak to neřeším, ty termály to není špatný nápad, no jsme řekla, že uvidíme dle počáska, chlap si může vzít dovolenou ze dne na den, tazže se pak rozhodneme kam to vlatsně bude, ale to Řcko asi ne, mě se tam moc nechce, přijde mi, že je na to Matýsek malý, a bach byla celou dovču někde zalezlá, tak to můžu být tady, holt necháme se překvapit
3. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 super!!! Fešák malej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tak to je bombastické, sluší mu to, už ho učíš aby se hezky pěstil :slight_smile: tak do Bulharska, v tolika lidech, to bude fakt prča, to musí být dobré
3. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase valíme v červnu Chorvatsko, tentokrát taky s našima a neteřinkou :slight_smile: . Už se těšíííím :slight_smile:
3. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zítra jdeme na ples...potřebovala bych nalíčit...už doma ani skoro nemám žádný šminky...jsem kolikrát ráda, že si nalíčím řasy a načmářu nějakou linku :confounded:
3. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jéé, to se máš, nejstarší asi hlídá?já bych ti pujčila, já je mužu leda tak oprašovat :slight_smile:
3. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox bude hlídat mamka :slight_smile: , Matěj je na plese dnes a zítra chce dát dokupy novej počítač a vyspat se :slight_smile: . On je na plese každý týden... děti si užívaj... :sweat_smile:
3. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme letos taky na ples,ale až v březnu.Právě zvažuju,co si vezmu na sebe.Jsem ráda,že na to mám ještě čas a snad něco koupím :wink:
4. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek