Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
zdenka33
4. únor 2011
Ahojky holky...tak ples jsem tento rok vůbec neřešila....nic neobleču vše je mi malé 😞 😞 😞 😞 Takže jsem se nikam nehrnula!!!!
zdenka33
4. únor 2011
@miska73 jůůůůů nová fotečka .....moc ti to tam sluší 🙂 🙂 🙂 🙂
xkacatkox
4. únor 2011
@miska73 téda, vy se máte, nám nikdo hlídta nechce, tak možná příští rok, ale to už jsem si říkala loni
terezka87
4. únor 2011
Ahojky tak tady řešíte ples? šla bych taky ale manža nee. 😞 u nás dovolená nehrozí.... Romča si konečně sama stoupne pustí se stojí bez držení. Doufám že konečně začne brzo chodit.... 🙂
lin18
5. únor 2011
Ahojky, já mažu krémem od SebaMedu...ale dost často zapomínám 🙂
Ples u nás taky nehrozí...když už bych měla hlídání na noc tak bych se radši pořádně vyspala 😃
U nás jsou teď hrozný noci...tak cca od tří ráno se budí každou půlhodinu s hrozným řevem...nevím co mu je...nic nepomáhá.... 😞
Jo a květák už teda dáváme snad od osmého měsíce...byl to jeden z těch prvních jednodruhových zeleninových příkrmů...
Ale Kuba už jí skoro všechno jako my...jen přílohu mu vařím nesolenou a nám ji pak dosolím
miska73
5. únor 2011
@zdenka33 díky 😉
Holky ples byl parádní 🙂 , přišli jsme v 5 ráno :-N , jsem vytančená a vyzpívaná na dlouho dopředu 🙂 🙂 . Jo a vyhráli jsme zajíce, tak budeme stahovat...fuj, už teď mi je z toho zle...
kacamura
5. únor 2011
ahojky holky... nějak nemám moc čas to dočítat ještě tu mám hromadu práce... na ples bych docela zašla, ale to spíš za účelem zábavy... tančit neumím bohužel 😞 .. a manžel právě umí a tancuje rád... tak si řikám, že bych se taky mohla naučit... ale ted tu mám fakt ještě moc a moc práce...
lin18
6. únor 2011
Holky dáváte už vnitřnosti? Dělám na oběd játra na cibulce...
miska73
6. únor 2011
@lin18 dávám drůbeží jatýrka občas 😉
lin18
6. únor 2011
@miska73 díky..už je má v sobě 😉
ktr
6. únor 2011
ahoj holky 🙂 to bylo dneska venku krásně x-) ani se nám nechtělo domů 🙂 Jarečka mám na oslavě narozenin jeho kamoše,Romík se zas jel potápět a my s Kubíčkem jsme si užívali sluníčka x-) Běhal po venku sem a tam a hurá do kaluží ]-( 😃
terezka87
6. únor 2011
Ahojky dnes byla uplně příšerná noc. Ve dvě se vzbudila a do pěti čumákovala na krtka. 😞 Já jsem mezi tím stačila upéct Kačenu a oběd byl od rána hotovka. Jinak jsem jak po flámu, malá zaspala už kolem šesté tak doufám že se to už nebude opakovat....
zdenka33
7. únor 2011
Ahoooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 zdravím ze slunečné vysočiny 🙂 🙂 🙂 🙂
@miska73 jůůůůů to je dobře,že se ti tam líbilo a hlavně ,že sis to tak pěkně užila 🙂 🙂 🙂
vnitřnosti taky občas dělám a malé zatím šmakují 😉
Jinak noci horor..rostou nám dva zoubky a k tomu máme rýmu 😞 😞 😞
zdenka33
7. únor 2011
@ktr
@ktr ještě že na dvoře nemáme kalůže jinak by Ada byla v nich taky zalezlá :-S :-S :-S Jak vidí vodu nedá se udržet 😃 😃 😃
xkacatkox
7. únor 2011
ahojky holky, vnitřnosti nedáváme, dneska už jsme byli dopolko na procházce, nádhera, tak ještě jendo kolo odpoledne 🙂 , noci jsou trošku náročnější, má rýmu a kašel, trochu obstrukční ale naštěstí na to mám léky tak nemusíme valit v DR, snad se vyléčime bez její pomoci, už mám naklizeno a tedka jen oběd a možná stihnout koupelku, za 14 zase pojedeme do Olmiku tak se snad vykurýrujeme, zoubky nám nějak přestali růst, no ale oni určitě přijdou 🙂 Mates je furt olezlej tak ve středu budu vařit bez kořenové zeleniny, zda to není tím
pampusik77
7. únor 2011
@zdenka33 ty to píšeš,jak kdybys byla strašně tlustá a to nejsi!!!!A navíc já jsem tlustá a dneska jsem byla v půjčovně šatů a nabídla hned patery 😃 😃 😃 Takže asi nakonec nebudu kupovat a půjčim si je tam 😉 Ve strředu mi je ale ještě musí schválit mamča,páč manžel se zadíval jen na moje prsa 😃 😃 😃 😃 A na to budu spoléhat i o ostatních 😃 😃
pampusik77
7. únor 2011
a já jsem vařila vepřovou játru a malý mi ji vyblil,tak časem zkusím drůbeží a uvidíme.
zdenka33
8. únor 2011
ahooooj holky 🙂 🙂 🙂 🙂

zdenka33
8. únor 2011
@pampusik77 tlustá jsem,ale už jsem s tím zase začala něco dělat.....tak tet už jen vydržet a cvičit a cvičit 😉 😉 😉
zdenka33
8. únor 2011
Dneska vůbec nevím co vařit....asi si uděláme špenátek s bramborem.Je to rychlí a hlavně nikam nemusíma mám ho doma.Včera jsme byly taky venku......nádhera 😉 Jůůůůů kdyby už bylo jaro 😉 Jen mám dneska pěkně oteklý krk 😞 ach jooooo....asi budu muset zase zajít na alergologii.Nebyla jsem tam od té doby co jsem otěhotněla :-p
zdenka33
8. únor 2011
@xkacatkox kořenová zelenina mi taky vadí...nesmím vůbec celer!!!!!!! :-|
zdenka33
8. únor 2011
@pampusik77 pak běž něco vybírat s chlapem 😃 😃 😃
pampusik77
8. únor 2011
@zdenka33 Zdeni,by mě zajímalo jakou máš velikost.Já teď kupuju 48/50-tak která z nás je tlustá 😃 😃 Ale taky s tím už něco dělám a za necelý měsíc mám 5cm dolů v pase.Jenže tento týden mám cvičební výpadek,tak musím makat doma a to je pro mě nejhorší 😞
miska73
8. únor 2011
ahoj holky,
u nás bylo taky včera jaro 🙂 , ale dneska už je zase pod mrakem a divně... 😞
Taky nevím co budu vařit...nějak došly nápady...
pampusik77
8. únor 2011
ahoj,my máme jídlo ještě z víkendu-segedín-mňam
miska73
8. únor 2011
@pampusik77 jééé to bych si dala....mám na něj vše doma, kromě masa 😞
zdenka33
8. únor 2011
@pampusik77 tak to jsme z velikostí stejně...a já ještě při tom měřím 156cm!!!!!! 😞 😞 😞 Takže bych měla zbubnout nejmín 20 kg.Ale to bych nebyla já stačí mi tak 10kilo!!!!!No uvidíme...a víš co mně namíchlo...když jsem se viděla na videu!!!Málem jsem se zděsila a sama se zastyděla jak jsem se vyžrala!!!! 😞 😞 😞
zdenka33
8. únor 2011
už máme vaříno 🙂 🙂 🙂
ktr
8. únor 2011
@zdenka33 já měřím taky 156 cm 😃 at žijou trpaslíci 😃 😃 Já zkusím Zumbu,ted je u nás nějaká další cvičitelka,a ta to má v neděli od 18 do 19 hod,80 kč na hod :-S,jsem zas nabrala 3 kg,tak musí dolů :-S
zdenka33
8. únor 2011
@ktr Ahoooooj...radči budu cvičit doma,necítím se mezi lidma!!!! :-| :-| :-| :-|

Začni psát odpověď...

Odešli