• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahojky holky...tak ples jsem tento rok vůbec neřešila....nic neobleču vše je mi malé :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takže jsem se nikam nehrnula!!!!
4. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jůůůůů nová fotečka .....moc ti to tam sluší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 téda, vy se máte, nám nikdo hlídta nechce, tak možná příští rok, ale to už jsem si říkala loni
4. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak tady řešíte ples? šla bych taky ale manža nee. :frowning2: u nás dovolená nehrozí.... Romča si konečně sama stoupne pustí se stojí bez držení. Doufám že konečně začne brzo chodit.... :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já mažu krémem od SebaMedu...ale dost často zapomínám :slight_smile:
Ples u nás taky nehrozí...když už bych měla hlídání na noc tak bych se radši pořádně vyspala :grinning:
U nás jsou teď hrozný noci...tak cca od tří ráno se budí každou půlhodinu s hrozným řevem...nevím co mu je...nic nepomáhá.... :frowning2:
Jo a květák už teda dáváme snad od osmého měsíce...byl to jeden z těch prvních jednodruhových zeleninových příkrmů...
Ale Kuba už jí skoro všechno jako my...jen přílohu mu vařím nesolenou a nám ji pak dosolím
5. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 díky :wink:
Holky ples byl parádní :slight_smile: , přišli jsme v 5 ráno :sweat_smile: , jsem vytančená a vyzpívaná na dlouho dopředu :slight_smile: :slight_smile: . Jo a vyhráli jsme zajíce, tak budeme stahovat...fuj, už teď mi je z toho zle...
5. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... nějak nemám moc čas to dočítat ještě tu mám hromadu práce... na ples bych docela zašla, ale to spíš za účelem zábavy... tančit neumím bohužel :frowning2: .. a manžel právě umí a tancuje rád... tak si řikám, že bych se taky mohla naučit... ale ted tu mám fakt ještě moc a moc práce...
5. únor 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dáváte už vnitřnosti? Dělám na oběd játra na cibulce...
6. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 dávám drůbeží jatýrka občas :wink:
6. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 díky..už je má v sobě :wink:
6. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: to bylo dneska venku krásně :dizzy_face: ani se nám nechtělo domů :slight_smile: Jarečka mám na oslavě narozenin jeho kamoše,Romík se zas jel potápět a my s Kubíčkem jsme si užívali sluníčka :dizzy_face: Běhal po venku sem a tam a hurá do kaluží :angry: :grinning:
6. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dnes byla uplně příšerná noc. Ve dvě se vzbudila a do pěti čumákovala na krtka. :frowning2: Já jsem mezi tím stačila upéct Kačenu a oběd byl od rána hotovka. Jinak jsem jak po flámu, malá zaspala už kolem šesté tak doufám že se to už nebude opakovat....
6. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zdravím ze slunečné vysočiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@miska73 jůůůůů to je dobře,že se ti tam líbilo a hlavně ,že sis to tak pěkně užila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vnitřnosti taky občas dělám a malé zatím šmakují :wink:
Jinak noci horor..rostou nám dva zoubky a k tomu máme rýmu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr
@ktr ještě že na dvoře nemáme kalůže jinak by Ada byla v nich taky zalezlá :confounded: :confounded: :confounded: Jak vidí vodu nedá se udržet :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, vnitřnosti nedáváme, dneska už jsme byli dopolko na procházce, nádhera, tak ještě jendo kolo odpoledne :slight_smile: , noci jsou trošku náročnější, má rýmu a kašel, trochu obstrukční ale naštěstí na to mám léky tak nemusíme valit v DR, snad se vyléčime bez její pomoci, už mám naklizeno a tedka jen oběd a možná stihnout koupelku, za 14 zase pojedeme do Olmiku tak se snad vykurýrujeme, zoubky nám nějak přestali růst, no ale oni určitě přijdou :slight_smile: Mates je furt olezlej tak ve středu budu vařit bez kořenové zeleniny, zda to není tím
7. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ty to píšeš,jak kdybys byla strašně tlustá a to nejsi!!!!A navíc já jsem tlustá a dneska jsem byla v půjčovně šatů a nabídla hned patery :grinning: :grinning: :grinning: Takže asi nakonec nebudu kupovat a půjčim si je tam :wink: Ve strředu mi je ale ještě musí schválit mamča,páč manžel se zadíval jen na moje prsa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A na to budu spoléhat i o ostatních :grinning: :grinning:
7. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem vařila vepřovou játru a malý mi ji vyblil,tak časem zkusím drůbeží a uvidíme.
7. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

8. únor 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tlustá jsem,ale už jsem s tím zase začala něco dělat.....tak tet už jen vydržet a cvičit a cvičit :wink: :wink: :wink:
8. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska vůbec nevím co vařit....asi si uděláme špenátek s bramborem.Je to rychlí a hlavně nikam nemusíma mám ho doma.Včera jsme byly taky venku......nádhera :wink: Jůůůůů kdyby už bylo jaro :wink: Jen mám dneska pěkně oteklý krk :frowning2: ach jooooo....asi budu muset zase zajít na alergologii.Nebyla jsem tam od té doby co jsem otěhotněla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox kořenová zelenina mi taky vadí...nesmím vůbec celer!!!!!!! :unamused:
8. únor 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 pak běž něco vybírat s chlapem :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Zdeni,by mě zajímalo jakou máš velikost.Já teď kupuju 48/50-tak která z nás je tlustá :grinning: :grinning: Ale taky s tím už něco dělám a za necelý měsíc mám 5cm dolů v pase.Jenže tento týden mám cvičební výpadek,tak musím makat doma a to je pro mě nejhorší :frowning2:
8. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás bylo taky včera jaro :slight_smile: , ale dneska už je zase pod mrakem a divně... :frowning2:
Taky nevím co budu vařit...nějak došly nápady...
8. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my máme jídlo ještě z víkendu-segedín-mňam
8. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jééé to bych si dala....mám na něj vše doma, kromě masa :frowning2:
8. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tak to jsme z velikostí stejně...a já ještě při tom měřím 156cm!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takže bych měla zbubnout nejmín 20 kg.Ale to bych nebyla já stačí mi tak 10kilo!!!!!No uvidíme...a víš co mně namíchlo...když jsem se viděla na videu!!!Málem jsem se zděsila a sama se zastyděla jak jsem se vyžrala!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máme vaříno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já měřím taky 156 cm :grinning: at žijou trpaslíci :grinning: :grinning: Já zkusím Zumbu,ted je u nás nějaká další cvičitelka,a ta to má v neděli od 18 do 19 hod,80 kč na hod :confounded:,jsem zas nabrala 3 kg,tak musí dolů :confounded:
8. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr Ahoooooj...radči budu cvičit doma,necítím se mezi lidma!!!! :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
8. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek