• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahojky holky :slight_smile:
14. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky uspávám tak hodku :frowning2: :frowning2: :frowning2: trvá to než pochopí,že se musí zklidnit a jít spinkat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 vím jak je to vyčerpavající...vydrž držím palečky at se to co nedřív spraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám doma celkem klid malý to má celkem okoukané a problémové místa jsme tak nejak vychytali..horsí je kdyz prijdem do cizího prostredí nebo ven..uspávání jak kdy, vetsinou usne rychle :slight_smile: dneska varím spenát tak jsem zvedavá jestli bude jíst nebo ne... uz mám novou klávesnici a stejne mi nejdou písmenka s hácky místo nich mi to píse tohle..ěščřž... tak to bude asi v pocitaci :angry: :angry: :angry:
14. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 zkus nastavení klávesnice v Ovládacích panelech(nabídka Start-Ovládací panely.)Je tam u XP i průvodce potížemi.....
14. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ahoj, jo jenže my máme na pevném pc linux místo windows a to je věc...nejde tam nastavit skoro nic...musím říct bráchovi. ještě že mám i ten notebook zajímavé je chvíli to tak jde a pak to zase přeskočí :angry:
14. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak špenát měl obrovský úspěch, to jsem nečekala :slight_smile: ten skleničkový nesnášel a prskal a normální snědl s takovou rychlostí jako dlouho nic :grinning: ale zase nejí vařenou brokolici a skleničkovou hnusné chuti, vůně i barvy miluje...
14. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak špenát měl obrovský úspěch, to jsem nečekala :slight_smile: ten skleničkový nesnášel a prskal a normální snědl s takovou rychlostí jako dlouho nic :grinning: ale zase nejí vařenou brokolici a skleničkovou hnusné chuti, vůně i barvy miluje...
14. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak už sme konečně o.k. snad nám to co nejdýl vydrží :slight_smile: Jinak se malá konečně naučila spávat d rána na své postýlce což je úspěch a nestele se mi na postel ve čtyři hodiny.
14. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJte, můžu mezi vás? Naše Aďulka je narozená 22.10.2009, ale měla být taky listopadová.

Už si tak říkám, kdy se konečně normálně vyspím :slight_smile: , už tak rok a půl se mi to snad nepovedlo :unamused: , njn. To je tím kojením a "spaním" s malou ... do toho ještě zuby, občas něco jako rýmička nebo očkování (tfuj). Malulka dnes byla vzhůru opět už kolem šesté (skoro tradiční čas), teď si ji naštěstí chvilku "zabrala" starší dcera a je u ní a jejího v jejich pokoji .

Jo a dodatečně VŠEM PĚKNÉHO VALENTÝNA, ono ani tak nejde o ten včerejší datum, ať máte všechny celý rok co nejvíce lásky a pochopení od všech vašich lidí :sweat_smile: :dizzy_face: .
15. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 Adélka je pěkně vlasatá :wink: můžeme jen závidět :wink:
Ještě kojíš????Tak to ji šikulka my jsme přestaly když bylo malé skoro 9 měsíců :unamused:
o spánku mi nemluv je to záhul :frowning2: :frowning2: :frowning2: Proboha kdy budou spinkat celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla u zubaře.....bolí mně zoubek...mooooooc!!!!!!Já si teda užij ize zubama...už mně to fakt nebavííííí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooooo kde jste???????Už tady dlouho někdo nebyl!!!!
15. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: přes den občas nakouknu, ale není čas psát...jen se otočím malý někde leze :rolling_eyes: dneska se naučil vylézt na židli ke stolu i pc...takže den trávím tím, že ho z něčeho sundávám, nebo mu bráním aby někam vylezl..už aby to přešlo..navíc kašle tak nechodíme ven :unamused:
15. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolik hodin denně vám tak děti spí? Jsem to dneska spočítala že Kuba max tak hodin...to se mi zdá hrozně málo...

@pett7 Kuba je taky lezec...je to o nervy
Hanulo vítej...
Zdeni...upřímnou soustrast se zubama...je to hnus...
15. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak to máme to saméééé...leze na židli které mají kolečka!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: na mrtvici!!!!!
@lin18 jo jo už jsem myslela,že mám pokoj......a nééééééé :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já dnes taky byla na zubním, naštěstí OK :slight_smile: Matýsek spí odpolko tak hodku a plů, a pak má někdy světlé chvilky a spí třeba 3 hodiny v kuse, ale to je tak 3 krát do měsíce, nejvíce spal u kámošky, tak spal jak dudek, jednou i 4hodiny (ale to bylo změnou prostředí a jinou aktivitou), také se těším až budu spát sama, a vstávat až se mi bude chtít, ale toho se asi zas tak rychle nedočkám, my jsme taky v koleběhu zdravích.nemocných, zase kašle, a to máme jet příští týden pryč, tak to asi posunu, i když myslím, že ten kašel je zase alergický, vysadili mu léky, protože mají pocit, že mu nesedli, ale je to ještě horší, a ještě má reakci na Framykoin, mast,olezl brutálně, vypadá jako churavý králiček, bože kdy to skončí, a hlavně co mu má davat člověk k jídlu moc nám toho nezbylo
15. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 i hodina spaní je moc... sám tak 30-40min a nekdy usnu s ním tak spíme 1,5h..což není často...
to že leze je děs, ale horší je že on absolutně nereaguje na ne, nesmíš...plácnutí po zadku se směje a domluva taky nic..prostě z toho má srandu a ze mě asi taky...
@zdenka33 já zuby ani nekomentuju..bolí mě kořen,od minule když jsem se chystala k zubaři..nakonec to ustoupilo tak jsem to nechala být, ale na jaře musím... určitě tam něco najde
15. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak zase šla malá spat až teď ..... :unamused: Ale normálně po obědě chodí spinkat a vydrží skoto do půl paté. Pak se divim že večer nechce spát :slight_smile: Nově příchozí vítám :slight_smile: . Romča neumí ještě sama chodit a leze si na kočárek pro panenky a myslí si že se dostane na gauč a u toho křičí nenenene páč ví že jí říkám nene spadneš. Nebo stojí u tv a mačká čudle u videa a dělá nene zase mačká a zase kroutí hlavičkou nene :grinning:. Taky se poslední dobou hrozně vzteká :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
DÍKY za přijetí, malá je vlasatice, to jo :dizzy_face: , měla kštici už na porodním sále :sweat_smile:.

@pett7 naše Aduška zase ráda "surfuje" na jezdící housence :wink: :slight_smile: , je to tahací vkládačka, velká asi 20 cm, dávají se na ni tři kostičky a ona přišla na to, že když na ni stoupne, jezdí :frowning2: :dizzy_face:. Dám ji sem - pro představu :angry: :grinning:
16. únor 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta housenka má dole kolečka :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a koukám, že moje včerejší fotka zas až tak moc vlásky neukazuje, tak sem ještě jednu přidám.
16. únor 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 ahoj, malý se vždycky stavěl na korbu tatry....už jsme ji schovali :slight_smile:
dneska stihl jen co jsem šla pro vysavač vytáhnout bezpečnostní zástrčku z elektriky... máme dva druhy od canapolu ta je kulatá a zabere celou plochu ta je dobrá...a potom z elektry ty mají zkosené boky tak 1-2mm mezeru a on je vytáhne... :confused:
16. únor 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 :frowning2: :wink: njn, já včera koupila pojistky do zásuvek v lídlu. Už delší dobu jsem o nich přemýšlela, ale zásuvky jsem si zatím před malou ohlídala. Máme je naštěstí skoro všechny schované - za akvárky, za postelí v ložnici a tak. A MM říkal, najdi ty staré, ony někde budou :angry: , no možná jo, ale už jsme je fakt dlouho nepoužívali - větší dvě děcka už jsou dospělé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Malej je čiperka , @pett7, to máš asi co hlídat. Naše Iva byla taky ďáblík, Aďka je přeci jen trochu klidnější, ale není to zase žádná "pecka" :wink:
Před chvílí jsem ji v kuchyni posadila na židli, jen koukla na chodbu na starší holku, hned jsem byla zpátky a malá už slízala - pozadu ze židličky, poprvé :grinning:
16. únor 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 taky tě vítám.Máš krásnou holčičku.My vlásky už zase máme krátké.Filipa jsem už podruhé stříhala.

Jinak Filip spí tak od 13 do 15h a v noci od 19h do 6-7h.A já jsem dítě štěstěny,páč mi spí celou noc v kuse.Už k němu nevstávám,není to už nutné.Dudlíka si většinou drží a nepadá mu.Takže já můžu v klidu spát.

Jo a mám první výsledku hubnutí-za měsíc-6 cm v pase a na zbytku(stehna,paže,prsa,boky) 4cm dole.A ve sklepě už mám Orbitrek.Takže můžu vesele pokračovat.
16. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 téda, gratuji k úspěchu ,orbitrack je fajn, to budeš za chvíli jak lanka :slight_smile: vítám nově příchozí, máš hezkou slešnu, my ještě nestříhali, ne že by to nepotřeboval, ale on moc nespolupracuje, tak čekám až přijede kadeřnice k nám, že ho taky pošlu do fronty, aspon ofinku, aby mu nevadila :grinning: prcek je zase marod, zítra valímek doktorce, dneska tam nebyla, vypadá strašně, ještě stím ekzémem a očima, no děs, mám obavy, že nás pošlou do špitálu, jsme na hromadě od prosince se světlými body, a už si nevěděj co s náma, ještě štěstí, že tam dělám a když tak jim to polopaticky vyvětlím, že mi můžou zapůjčit přístroje a budeme se léčit doma, už mi to kdysy nabízeli, grrrrrr, mě z toho mrskne, pojistky na zásuvky a ochranu na ostré rohy máme z Ikei v celkou spokojenost, no každopádně nejdou vyndat, bohužel, někdy i mě :slight_smile: ale mám dost zásuvek a dlouhou šnuru od vysavačr tak je to v pohodě
16. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 s tím spaním to máš fajn :slight_smile: , ona naše Aduška vůbec nezná dudlík. Nedali jsme jí ho, vůbec, ani jednou ho neměla v puse. Možná by taky někdy líp usnula, ale dudel prostě není :angry: :dizzy_face:
Ať ti hubnutí dobře pokračuje.
Já taky teď pořád hubnu, asi (snad) je to tím kojením. Ono po čtyřicítce se už hubne dost špatně :frowning2:, to po prvních dvou dětech jsem měla skoro hned svých 55 kg (kde jsou ty doby), no ale se mnou to není tak hrozné, měřím přes 170 cm, tak nemusím váhu držet na 50kilech :wink: :sweat_smile:
@xkacatkox my tedy taky ještě nestříhali, je mi to líto takový vlásky stříhat, však si ještě stříhání užije holka v životě až dost :slight_smile: Na ofinku naštěstí existují sponečky (taky "rybkujeme" -děláme nahoře vodopádek jako má velrybka), jiná věc je že Aďule udělá lap lap a během vteřiny má všechny sponky nebo gumičky dole - když chce :astonished: :grinning:
16. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
počasí pod psa...pěknej hnus!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ach jooooo chci sluníčko :wink: :wink: :wink:

@pampusik77 jsi šikulka...jen tak dál...já se budu měřit na konci měsíce tak jsem zvědavá :wink:
@xkacatkox chudáček Matýsek...je mi ho tak líto!!!!Vím jak to otravuje dospělého člověka natož mimčo!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...at je brzy líp :slight_smile:
@hanula11 dívala jsem se do albíčka....moc pěkný fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Adélka je šikulka :slight_smile:
Ještě jsme nestříhaly jsem ráda co tam má :wink: Dudlíka nepoužíváme...nechtěla ho :wink:
no nic asi jdu vařit,ale ještě nevím co!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, strašně dlouho jsem tu nebyla, tak vás všecky moc zdravím, pokusím se něco dočíst :slight_smile:.
17. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka ahojky, tak tě tu opět vítáme, už jsme si říkala, copak asi děláš, že jis tu dlouho nebyla, že, ty už asi chodíš do práce?my dnes zase vyfasovali augmentin, a průvodku na kožní, doktorka se zděsila, snad nás vezmou v Hradci brzo, dneska jsem byla KO i já, ale tchýně byla tak hodná, že přijela na 2 hodky pohlídat, páč já jsme fakt nemohla, tohle bych fakt nikomu nepřála, snad se do zítra dám trošku dokupy tedak už je to o něco lepší, děcko spí už od 15 hod, jsme zvědavá zda se vzbudí, je tak vyřízenej on jen leží má ročky na bříšku a drží se mě, bože není nic horšího než nemocné dítě
17. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek