• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@xkacatkox :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak tě musím potěšit,nejste sami...my jsme už potřetí od vánoc nemocní :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jardik už týden má 40 horečky..a dr.to neřešila....tak jsem si to holt musela zařídit sama...a dneska už je Jarečkovi líp.. :slight_smile: Jakub to samo pochytal od něho... :frowning2: :frowning2: tak mám 2 marody a běhám s Panadolem a Nurofenem od kluka ke klukovi :cry: :cry: :cry:
17. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, byli jsme na horách, děti mají jarňáky, tak jsem se dovolenkovala :slight_smile: . Bylo to fajn, nemusela jsem vařit, uklízet... :slight_smile: , lyžovačka byla taky dobrá, jen sněhu mohlo být víc :wink: . Adam na horách spal prakticky celou noc vkuse a vstával až okolo osmé, tak čekám jaká bude noc zase doma :sweat_smile: . Jinak spí po obědě klidně 2-3 hodiny a naštěstí usíná sám a hned :slight_smile:

Vítám nově příchozí :slight_smile: , krásná holčička :slight_smile:

Zdeni, teda s těma zubama si užíváš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ať je brzy líp

My jsme zatím zdraví, už od narození se nám nemoce naštěstí vyhýbají, tak přejeme všem broučkům, aby byli brzy zdraví :wink:
17. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás všechny po opravdu hodně dlouhé době. Ale jednoduše nestíhám, už ani po večerech. Kombinovat dítě s prací je na houby, ale školky jsou plné a zatím nemám ani pomyšlení, že bych ho tam zvládla dát. Ale otázka je, jak dlouho to tempo vydržím. Takže ani nezvládnu dočítat, jak jste se měly a jak děti rostou, ale věřím, že se máte dobře a nemocní budou brzy čiperky. U nás se děly myslím změny jako asi u vás všech, Adam lítá jak drak, neposedí, takže jsem úplně vyřízená, do toho furt něco mele, nosí mi knížky, jen co si chvliku sednu, abychom si prohlíželi obrázky. Hrozně rád chodí ven, takže v tomto počasí trpíme oba. Už mi přijde, že je jak cvičená opička. Jak ho pořad něčím zabavujeme, tak se nejradši učí něco nového. Nejvtipnější asi je, že ode mě odkoukal, jak cvičím jógu a hlavně pozici psa, tak ji dělá taky, když se řekne, jak se dělá pejsek. Akorát zcela nespravedlivě má všechny končetiny narozdíl ode mě vzorově natažené :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už má 16 zubů, tak je definitivně po miminku. Naštěstí jsem na Vánoce přestala kojit :confused:
Hlavně se opatrujte, pokusím se teď aspoň nakukovat častěj, ať jsem v obraze :wink:
17. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem teď rychle pár stránek dočetla, nedá mi potěšit ty, kterým se děti vztekají, protože v tomto Adam kope první ligu. Když ho to chytne, a to je každý den, tak se rovnou mlátí čelem o zem :confused: Jsem z toho nešťastná, ale on to má i jako projev největší radosti. Ale to si nedovedete představit ty pecky, tipla bych si, že už tu lebku má přinejmneším nakřáplou, modřiny tam pát neustále. Tak se mu snažím vysvětlit, že jsem z toho smutná (nic jiného zatím nezabralo: zakřičet, dát na zadek, nevšímat si ho), on ukáže ťuk ťuk na čelo, takže přesně ví pacholek o čem je řeč, ale že by s tím přestal...
17. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlazabka koukám že máš doma taky "čiperku".
Naše Aďule má skoro dvanáct zubů - jestli se jí už neprorazila ta 2. stolička dole, dnes to zkusím zkontrolovat - je to taky zubatice, já pořád ještě kojím, "ve dne, v noci" :angry: :unamused: :wink: :grinning:, tak mi ty zuby někdy docela pijou krev :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
Když se zakousne, tak to stojí za to.
Chtěla jsem teď v Lídlu koupit Sunar, do foroty, ale nakonec jsem ho nevzala. Ještě na nás čeká v kuchyni nerozdělané jiné umělé mléko, už vlastně ani nevím jaké, spíš už půjdu do normálního, kravského.
Holky na baby-cafe psaly, že už dětem dost dávají (i na doporučení lékaře) tohle normální plnotučné. Njn :wink: :slight_smile:
18. únor 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlazabka a VZTEKAT se Aduše umí taky pěkně.
U nás pořád ještě někdy trvá období NEE, je to nejspíš tímhle věkem. :wink: :sweat_smile:
Taky si zvykla "jéčet" , až mi přijde že zkouší kam až "dozpívá", různé tony, to je prostě jekot, to ani není brečení.
Třeba z ní bude fakt zpěvačka (to by z ní měl tatin muzikant radost :slight_smile:, )
má takové nějaké komediantské vlohy, je to i docela obstojná herečka, jak MM s oblibou říká, a má asi pravdu :wink: :frowning2: :grinning:
18. únor 2011 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
my se taky umíme pěkně vztekat :confused: , lehne na zem a ječí a po očku se dívá,jestli to někoho zajímá...když ne, tak přestane a když mu vyhovíme, tak vcucne slzy a děsně se tlemí, jak nás zase dostal :sweat_smile:
18. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky....tak to musím zaklepat Ada se ještě nevzteká :wink: :wink: :wink: ,ale věřím,že k tomu taky dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zubů tedy máte požehnaně to u nás nehrozí...máme zatím 4 zuby 2 jíteprve lezou :wink:
lin.....taky nejsme žádný spáči po obědě si dá tak hodku....ale v noci už mi spinká celou noc :slight_smile: Takže jsem ráda a neřeším to :wink:
@miska73 ty zuby mně už fakt ser..... tet je to větší bolest než to trhání moudráku.Předevčírem už jsem myslela,že tu bolest nevydržím(ségra mi dala kapky tramalové...tak jsem byla pěkně zdrogovaná) :grinning: :grinning: :grinning: trhala mi nervy a při tom zjistila,že tam nám začínající zánět...no myslíš,že mi něco předepsalá!!!!!ani náhodou.....tet tam mám jít až 28,ale asi vyrazím dřív jestli mně to nepřestane bolet!!!!!!Ach jooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší je,že se fakt už bojím!!!!!A to jsem se zubaře nikdy nebála!!!!
18. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 no máš teda smůlu :cry: , mně Tramal nedělá dobře, taky se po něm motám, ale myslím, že mi zabíral Valetol.. Je to síla, nejdřív to utrpení, než zuby vyrostou a pak se to zase se.. jináč :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No přeju Ti, ať aspoň zaberou prášky, je to na budku.. :confounded:
18. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Adam má asi 14 zubů :confused: , ale nechce mě pořádně pustit do papulky..
18. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 moooooc díky doufám,že už mám ze zuby vybráno :dizzy_face:
18. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska začínají u nás jarní prázdniny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...to si zase děti odpočinou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlazabka vííííííítej po dlouhé době :wink: :wink: :wink:
18. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
nám už končí...už se těšíme na ty letní :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je ukázka zubů a opět odřenýho nosu a jedna z hor :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 tak koukám ,že Adámek je pěknej kaskadér :slight_smile:
je fajn,že takhle někam jezdíte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...to já jsem si ještě netroufla s Adou někam vyrazit...jenom na venkov za babičkou a dědou
18. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 když my rádi cestujeme, tak Adík musí s námi :grinning: , ale zvládá to na jedničku, všude krásně spí, jen doma moc ne, není protiva, tak se s ním cestuje dobře :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já přidávám naší kaskadérku na židli...kam si sama vyleze...když už si na židli stoupne,tak už o ní mám fakt strach :frowning2:
18. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 no právě Ada ani nemusí auto sotva vydrží 30km!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Prostě jí to nebaví....asi se v autě nudí!!!!!Nemůže poskakovat....je svázaná a to jí asi vadí!!!!!
18. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 taky dobrý :grinning: , taky vyznavačka adrenalinu :grinning:
18. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 jo jo asi je dáme dohromady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 to musím zaťukat, že my ani nevíme, že ho v autě máme.. je schopnej hodinu točit kolečkama od autíčka co má v ruce, nebo kouká ven.. :slight_smile: . Chci mu koupit kapsář do auta, než pojedeme v létě na dovču..
18. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 o kapsáři jsem taky uvažovala....hlavně potřebuji nějak sedačku zakrýt....tatka už nadává,že jí má špinavou :confounded:
18. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 oni prodávají i chrániče, ale kapsář je lepší...už jsi po nějakým koukala?
18. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 to víš,že koukala...hlavně před vánoci :grinning: :grinning: :grinning: Ale jen po internetu na vlastní oči jsem je neviděla!!!!
18. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 já jsem jen tak jukla, musím si na to udělat čas a projít to pořádně a objednat, hlavně, aby měl hodně kapes :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 koukni na mimibazárek :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 ok, díky :wink:
18. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
18. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 koukám, že jich tam maj požehnaně :slight_smile: , nebudu vědět jakej si mám vybrat :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek