• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jo a Péťa chce taky, takže dva :sweat_smile:
18. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no jo co by se mi líbilo....tak zase nejsou moc praktický :wink: :wink: :wink: :wink: ,ale je jich tam fakt moc......já nakupuji jen přes mimibazárek :slight_smile: .....ale tet si dám chviličku pokoj než zase začne období vánoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už musííííím Ada se probouzííííí...tak pa pa jsem ráda,že jsme pokecaly.....Pěknej víkend :wink:
18. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 měj se, ahojda :wink:
18. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , tak to tu zase hezky ožilo, taky uvažuji o kapsáři do auta, zatím dávám návleky, ale mít v létě návleky bych taky nechtěla tak to nějak pořeším, časem
@miska73 jééé, tak dovolená na horách to muselo být fakt moc fajn, jak ti zvládají prcci to cestování na dovču autem, jedete do Řecka, já o tom začínám uvažovat, bo má Matýsek pořád nějaké inhalační potíže, tak třeba by mu to prospělo,a snad i na ten ekzém, další pátek jedeme do FN Hradec, na to kožní, tak jsem zvědavá
18. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Podle mě je jízda autem o zvyku. My od cca Adamova 4.měsíce jezdíme 300 km k našim, většinou 1-2 přestávky a jde to velmi dobře. Hlavně na večer zalehne a prospí celou cestu. Takže já bych se nebála. My jsme minulý rok Řecko zvládli báječně, ale to jsme letěli. Můžu jen doporučit, prospělo to nám všem a Adam si to maximálně užíval. Letos chceme zkusit Francii autem, tak uvidíme, ale rozhodně jsme zatím přinejmenším víc než odhodlaní to zvládnout :slight_smile:
18. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka tak já to zkusím, on manža držkuje, že jak to zvládne, ale už začal být v autě klidnější a neřve jako dříve, a hlavně pokud by mu to mělo pomoci, tak at si manža držkuje jak chce ale je to pro Matýska, chceme jet autem, že si tam budeme vařit, tak to chce dost věcí sebou, a pak kočár, a takové ty blbosti, a taky nezávislost, no ale léto je ještě před námy, bůh ví co bude do té doby, až bude zdravý, snad se toho dočkám, tak vykouzším solnou jeskyni, ale můj názor je, že moře je moře
18. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox náš Matěj měl taky problémy s ekzémem a dýcháním a tak jsme s ním jezdili každý rok do Chorvatska. Doporučil nám to doktor, aby na pláži třeba i spinkal po obědě. A když byl větší, tak šnorchloval, je to pro ně to nejlepší... A je fakt, že měl od svých 9 let pokoj a je naprosto zdravej. Řecko je přece jen dál, ale dá se to zvládnout.. :wink:
Určitě to dětem posiluje imunitu :slight_smile: , my jsme zářný příklad :slight_smile: . Petruška cestuje taky od malička, už je tím cestováním doslova rozmazlená, ale je zdravá, ATB prakticky nezná :slight_smile:. Letos jedeme zase v červnu Chorvatsko a pak třeba dáme ještě něco v září :slight_smile: .
18. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to jsem ráda, že nám tu někdo dal příklad, a myslíš, že je lepší Chorvatsko nebo Řecko, pojedeme poprvé, to Řecko byl jen návrh možná tam pojedou známý tak by měl i děti kolem sebe :slight_smile: já vidím pozitivum Chorvatska že je hlavně blíže
18. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já bych byla spíš pro Chorvatsko :wink: , jsou tam oblázky a ne tolik písku, kterej vítr pak víří.. I když jsou místa v Řecku, kde jsou taky kamínky. A hlavně je to fakt blíž....a myslím, že i cenově vychází Chorvatsko líp.. Bylo by i fajn, kdyby jste jeli aspoň na 2 týdny, aby to mělo ten správnej efekt. Řecko je přece jen lepší letadlem.. :slight_smile:
18. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak já dám na tebe a zkusíme Chorvatsko, ještě teda vůbec nevím jakou část a lokalitu, neznám to tam, aby to tam bylo vhodné pro děti, a nějaká stín na pláži, mě se taky více zamlouvá, že je blíže, už jen kdyby se nedejbože něco šuplo, tak jsme rychleji zpět, že, a ten písek, ten fakt není moc vhodný, a hledat kde je v Řecku oblázková pláž, to Chorvatsko je jistější, neznáš nějkaé dobré ubytování, když už tam tak často jezdíte :slight_smile:
19. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já myslím, že budete s Chorvatskem spokojeni :slight_smile: . Jezdíme tam s CK Vítkovice tours (ckvt.cz). Byli jsme na Istrii (Poreč, Rovinj, Pula), Na ostrově Krk (Baška), Pak v Ninu, Zatonu, Zadaru, Šibeniku....A pak v různých vesničkách v soukromu.. Kromě tý Puly se mi líbilo asi všude. Když byl Máťa malej, tak jsme jezdili hlavně na ten ostrov Krk, středisko Baška...je to tam moc hezký, pozvolnej vstup do moře, po obou stranách hory, čistá voda..ale ta je v Chorvatsku skoro všude :slight_smile: ,byli jsme tam 3x za sebou, na pláži byly borovice a tak jsme nepoužívali ani slunečník.. Nebo Rovinj, myslím že to byly apartmány Amarin, pak i hotel Valdaliso....tam je taky plno stínu z borovic a jsou to hezký areály. Chce to jet spíš v červnu...pak je hodně lidí a vedro.... Mrkni na jejich stránky, určitě vybereš :wink: .
My letos jedeme do Vrsaru-hotel Funtana (Děti to mají za 250 kč a my každý za cca 12 tis. a je to all inclusive) a týden před tím ještě k těm lidem, co jsme byli v loni, mezi Šibenik a Primošten :slight_smile:
19. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 pěknej čertík bertík, malá se natluče jen málokdy, docela si dává majzla :slight_smile: .
To i s chozením si radši "počkala" a začala až tak ve 13, 13apůl měsících. Furt jen popocházela kolem všeho kolem, pak šup na zadeek aby se nebouchla. Nebo "lezla" po kolenách msto běhání po svých - taky to bylo jistější než chůze :unamused: :wink: ,než si začala dávat pozor, tak to vypadalo, že bude chodit už snad v deseti měsících :grinning: :grinning: ,opatrnka naše malá :dizzy_face: :sweat_smile:
19. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 jo, jo je to ďáblík, on už doslova lítá a zásadně si nekouká pod nohy a tak to občas skončí pěkným pádem a jelikož padá jak tučňák, tak má pokaždý odřenej nos.. :sweat_smile:
19. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 A´dule už "zvládá" i prahy, ale není to pravidlo, někdy taky vůbec nekouká pod nohy a to je potom pád na pád :dizzy_face: :sweat_smile:
19. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 prahy máme zmáknutý, horší jsou rozházený hračky a jiný podobný nástrahy :confused: a když nebourá takhle, tak někam vyleze a skočí dolů..třeba z konferenčního stolku, z postele, nebo sedačky v obýváku... Jsem mu sice pořád v patách, ale někdy se to prostě neuhlídá.. :sweat_smile:
19. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: no tak to máme podobný :wink: , jen Aďka ještě neskáče dolů (asi ji to zatím nenapadlo), ale jinak vleze taky všude a její chůze, to už jsou většinou spíš sprinty :dizzy_face: :sweat_smile: , svoje přesunu zrychluje ze dne na den.
Hračky co si nejdřív naháže pod nohy a potom o ně zakopává jsou u nás také často "všude", někdy mi přijde že je v jednom kuse zvedám, ale ona je holt rychlejší :confounded: :grinning:
19. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My naštěstí pády taky moc nemáme...to spíš když se vzteká a jde a naschvál do něčeho vrazí hlavou a pak chce utěšovat :grinning: Ale já jsem mu taky pořád za zadkem...kolikrát chybělo fakt málo...Navíc je nejoblíbenější hračka teď šroubovák...ale normální...ostrej....furt ho všude nosí...no a představa, že by spadl a bodl si ho třeba do břicha... :frowning2: ...ale sebrat mu ho nejde....to se vydrží vztekat i hodinu a na to já nemám nervy....
No a s cestováním je to u nás taky špatný...přitom Kuba taky jezdí odmalička...bydlíme na dědině, takže jezdíme pomalu každej den do města....ale on to prostě nesnáší....myslím, že nejvíc mu vadí, že je připoutanej a nemůže se hýbat...ani doma nevydrží sedět na jednom místě dýl než pět minut....takže maximum co zvládl v autě byla asi hodina...ale to jsem měla krabici hraček a poctivě ho bavila....nedovedu si představit třeba cestu k moři....
19. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my taky strašně protestovali v autě, a přešlo ho to z ničeho nic, jeli jsme do Olmiku a zvládnul, to, a ani nespal, koukal a povidal, mám přihrádku plnou malých autíček tak mu sem tam nějaké podám, a myslím, že dost mu taky dalo, že když jsme s kámoškou jezdili s jejím synem, tak zjistil, že on neječí tak proč by měl on, a od té doby klídek, kouká na budiky v autě, na cestu kolem, chce to ais čas, a hlavně jsm esi s chlapem říkali, že pojedeme přes noc, tak bude spát a když je to pro dobro věci a pro jeho zdraví, tak to holt budeme muset zvládnout ,holky jak je tak nemocnej tak furt spí, tolik mě nespal ani co byl posledně nemocný, dopolko, odpolko, a v podvečer, podvečer často natáhne až do rána, jen ho přebalíme, dáme léky a chrní dál, on spí špatně jak ho to tak děsně svědí, tak asi proto
@miska73 děkuji za tip, tak koukneme na netu, taky jsem si říkala, že by byl červen lepší, hlavně dobře vybrat,nějaká ten apartman
19. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak doufám, že ho taky přejde...ale fakt je asi problém v tom, že on je prostě takovej nepokoj....i když na noc by se to asi dalo zvládnout
Ještě jsem chtěl napsat, že závidím všem maminám holčiček...vy aspoň můžete dávat sponečky do vlasů...my musíme stříhat a to je teda boj...má tam zuby a na každé straně jinak dlouhý....už jsme ho stříhali asi pětkrát, aby mu ofina nelezla do očí....
Jo a taky mu strašně rychle rostou nehty...musím stříhat tak každý tři dny a stejně je furt poškrábanej...
20. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 prosím tě, co jí tak dobrého, že mu tolik rostou nehty a vlasy, my ještě nestříhali, ne že by ofču nepotřeboval, ale ten boj, raději ne, počkám až to bude fááákt hodně potřeba, nehyt my máme v pohodě, jednou týdně a spolupracuje, na tohle je zvláštní :slight_smile:
20. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my ofinu taky párkrát stříhali, ještě neměl ani rok vždy s velkým řevem... na léto ho zkrátíme celého :slight_smile: Příští týden budu malého objednávat na očkování proti spalničkám, tak jsem zvědavá na reakci...teď se navíc nějak osypal na pravém boku snad to není ekzém..
20. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám teď taky přišla pozvánka na očkování...blbý je, že je zrovna teď období chřipek a jiných viróz...zrovna na tohle očkování bývá reakce...a ještě ke všemu až tak za týden :confounded: , snad to ti naši broučci zvládnou v pohodě..
U nás není moc co stříhat...jen místama má přerostlých pár vlasů :grinning:
20. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý měl teploty po první a druhé hexe, navíc nespal...tak z toho mám hrůzu už teď ještě když měl minulý týden teploty..tak uvidíme o bude :confounded:
20. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je právě to, měli by být úplně zdraví...ale co víš...druhý den můžou být marod... Už aby bylo jaro!
20. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak já bych to posunula, když byl marod, jinka bude mít zase nepříjemnou reakci na očkování, nám to posouvají, až bude celkově OK a delší dobu ne 3 dny, tak snad se toho dočkáme :slight_smile:
@miska73 také chci jaroooo, mě ta zima tááák nebaví
20. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox dneska tam byla zase zima jako v pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsme vylezli ven a málem nás srazil vichr a zima příšerná... tak jsme sedli do auta a jeli k babičce na kafe :wink:
20. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to my chodily jak blbci, zima strašnááááá,tatínek měl potřebu nás vynečit či co :grinning: naštěs :grinning: t :grinning: í jen chvilku, mi jedem k mamce ve čtvrtek, snad nsá pozve na obídek, v pátek do Hradce, prosím tě, když pojedu dopolko na to kožní mylsíš že zaparkuji na t :grinning: om parkovišti před špitálem,myslím u hlavního vjezdu, nebo mám auto nechat někde jinde?
20. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox zkus vjet spíš dovnitř...je tam parkoviště přímo před emergency, nebo za chírou, tam je veliký...ale třeba budeš mít kliku a zaparkuješ u výjezdu, ale moc bych na to nesázela... :wink:
20. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no já na to taky nesázím :grinning: , nechám se překvapit, když tak holt vjedu dovnitř :grinning: snad nebudeme na tom kožním věčně
20. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek