• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@xkacatkox já tam zavolám až koncem týdne, uvidím jak mu bude..stejně se tam chystám s tím jeho břichem..
20. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox spíš se připrav na to, že tam bude natřískáno...i když je to v pátek...no držím palce, ať moc nečekáte a hlavně ať vám dobře poradí a pomůžou :wink:
20. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych chtěla to očkování odložit i když malej nemocnej není....jednak jak píše miska je teď blbý období a navíc neměl ještě 4. hexu a měl by teď tři očkování po třech měsících...
Navíc tohle očkování je celkem agresívní na nervový systém tak bych radši kdyby byl už trošku větší....
21. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.....my jdeme na očkování příští týden.Malá zdravoučká tak snad žádný problém nebude.Jen doufám,že se jí nenaruší spinkání v noci :wink:
21. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jasno,ale hrozná zima.....to se nám zase pěkně ochladilo!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Holky taky se těším moooooooc na jaro :slight_smile:
Dneska nevařím máme od včerejška.
Jinak zub bolí jak blázen,ale nemá mi kdo hlídat tak to musím vydržet do středy až bude manžel doma :(
21. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 u nás bylo ráno -14 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 u nás -12 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrrrrrr pěkná zima...dneska půjdem ven tak na 10 mim a bude stačit :wink:
21. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já potřebuju do města, tak přijde děda pro Adíka a půjdou k nim, asi se moc neoteplí... :frowning2:
21. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 prý má být takto celý týden :wink:
tak jsme osiřeli mamka,ségra a Vojtík vyrazili dneska na výlet za sestřenicí do Německa a budou tam až soboty :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 hmm....tak přijeď k nám, dáme kafčo a děti budou lumpačit :wink:
21. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73
@miska73 jůůůůů škoda,že jste tak daleko ráda bych vás naštívila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my by jsme byli taky rádi...škoda :frowning2: . Dneska jdeme večer na Pink Floyd classics do filharmonie :slight_smile: , se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 téda ty se máš, jak to děláš, že se vám daří, žít i společenským životem :grinning: my asi zakrníme, no jo, u nás se to s hlídáním zrovna nepřetrhne, taky bych potřebovala do města, ale když je taková kosa nechci brát Mátu sebou at mu ten ekzém zbytečně nedráždím, no ais to dopadne tak, že nikam nepujdu a k večeři budou palačinky (bože, ty už jsm eedělala dlouho)a nebo pohádka mládí :grinning:
21. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox nejdřív musím obstarat smečku a pak můžeme někam vyrazit.. :grinning: Měla hlídat mamka, ale je marod, tak přijel taťka, ale nakonec se nejvíc postaral Matěj :slight_smile: , dokonce i s koupáním a děda říkal, že to zvládl na jedničku a ani nepotřeboval pomoct :slight_smile: , jsem na něj pyšná, že je tak šikovnej :slight_smile: :slight_smile: , má to jako průpravu do života. A hlavně Adam je z nějj celej pryč :slight_smile:. Jedinej nedostatek...Adam měl celou noc plínu naopak :grinning: , ale nijak mu to nevadilo :grinning:
Koncert byl pěknej, stálo to za to :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to je dobrý, šikovný bratr, a asi si říkal, že se to blbě lepí dozadu co :grinning: jinka jak píšeš průprava do života, hodí se, já ji měla taky a 2 krát, není někdy na škodu, když je někde delší věkový rozestup :grinning: hlavně, že se líbilo
22. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox taky nechápu, že mu nedošlo, že zepředu se to lepí líp... :grinning: , no nevadí... Já mám taky dva mladší sourozence, tak jsem si taky hrála na maminku už jako malá :slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hloky konečně sem se sem dostala. musim to nějak dočíst :slight_smile: . Romanka už udělá tři krůčky uolně sama tak doufám že už brzo žačne sama běhat. :slight_smile:
23. únor 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 no vidíš...zachviličku bude řádit :slight_smile: :wink:
23. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem včera neuspala po obědě Adu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže jsme jeli bez spánku až do večera :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...ach jooooo doufám,že to nebude pravidlem.Chtěla bych si ještě odpolko na chviličku odpočinout :wink:
23. únor 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
teda
@zdenka33 , to by Adam nevydržel :slight_smile: . Je vidět už od mala co ženský dokážou :wink: :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to je uplně normální, někdy malá vydrží uplně až do večera pak padne sedá a ona taky :grinning:

Tak teď valíme na očkování volala sem dr a říkala že máme hned dojed
23. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 at to Romču moc nebolí...my jdeme příští týden :wink:
23. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no jo vždyt víš jak to máme od mala se spánkem....hlavně,že už v noci spinkáme celou noc.Jen jsem si říkala jestli už není čas,abych se nastěhovala do ložnice a malou nechávala v pokojíčku sama :wink:
23. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím :slight_smile:
Od včerejka je malá nějak špatná. Asi se krapet nastydla, má rýmičku a občas zakašle, taky je trochu teplejší :unamused: , u jsem ji měřila - ped chvílí měla 37,5. No snad to nic nebude, uvidíme, zatím se mi k mudře nechce :unamused:

@zdenka33 takhle mi malá nespala předevčírem, až navečer odpadla :unamused: :wink: nebo už v sobotu to bylo? no nevím :angry: :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
OČKOVÁNÍ jsme měli už před čtyřmi týdny - tu blbou hexu, Aduška po ní měla "parádní" horečky, byl to hnus :rolling_eyes: :frowning2: , tak všem očkovaným držíme pěstičky - obě - aby se vám taková reakce vyhnula :slight_smile: :dizzy_face:
23. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska to je s Matýskem luxusní, tááák hodnej a mazel, že nevycházím z údivu, hajali jsme do půl osmé tak naprostá spokojenost, zítra jedeme n akontrolu tak snad nás Mudra uschopní :grinning: a pak k našim, těším se na mamku,dneska jsem si uvařila halušky vše OK ale to kyselé zelí mi chybí :grinning: , když tak hodnotím očkování tak jediné co snesl bez teplot byl Rotarix
23. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanula11 no uvdíme,ale zatím všechna očkování snášela dobře....a jsem strašně ráda,protože jsem z toho měla obavy.
Dneska mi usnula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox halušky zbožnuji,ale ještě jsem je nezkoušela :unamused:
23. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pichanec byl v pohodě. Malá vůbec neplakala a ještě mudře zamávala :grinning: Jo je šikula. Teď zavezu naše na pohřeb a já z Romanku se sfrknu k tchýni. Tak se zatim mějte čauky :slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek