• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
pett.. to je hezký :slight_smile: ... ne mě se nehoupe.... jsem ráda, že se začíná otáčet na to bříško... třeba to časem přestane bejt takovej lenoch :grinning: .... ale když je u mě tak by jakoby furt někam lezl, ale když je na zemi na bříšku tak ne, to se třeba jenom otočí někam za hračkou, ale snahu plazit se teta taky nemá... zato přebalit ho v klidu už je umění, furt se za něčim otáčí a po něčem chnapá a nožičky furt propíná tak přebalování záčíná bejt docela fuška :grinning: :grinning: :grinning: ... přitom mu nikdy přebalovní nevadilo a nevadí do ted, al nespolupracuje už jako dřív...
9. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zajímal by mě váš názor.Ještě pořád malýho kojím a už nějakou dobu dáváme polívky.Na noc dostává kaši a vydrží spát tak do půlnoci pak když ho nakojím tak se mi za dvě hodiny vzbudí znova ale když mu dám sunar tak vydrží skoro čtyři hodiny.Co by jste dělaly vy?Ráda bych kojila co nejdýl.Díky za odpovědi
9. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je asi na tobě... já už bych zase strašně ráda kojit přestala a můj brouček nechce flašku a nechce, ale v noci mi příde pohodlnější kojit a zase nadruhou stranu kdybych se chtěla vyspat tak dám asi sunar... mě tedka malej spí krásně usne v půl devátý a spí třeba do půl pátý do pěti a pak ještě do sedmi do osmi... ale jestli chceš ještě kojit tak asi koj i v noci aby se ti nezačalo dělat mín mlíka...
9. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej co ja bych dala za kojeni.nejen pres den,v noci...je to pohodlneji, pro mrne to nejlepsi.
ja bych kojila.
9. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo pro mrnouska je to to nejlepší... pohodlnější a levnější je to taky, ale já už se prostě chci normálně najíst... už půl roku slintám nad bramborovym salátem, bramborákama, chlebíčkama, cibulí, česnekem (já nutně potřebuju česnek)... a spoustu dalších nadýmavejch jídel...a tedka jsem zkoušela chlebíčky a malýmu to pořád dává dost zabrat, takže nemůžu :cry: .... na jednu stranu mu samozřejmě chci dát to nejlepší, ale nadruhou už bych si taky ráda udělala radost a půl roku jim stačí... jinak jajiku pokud chceš kojit tak prostě koj a kdybys byla už jó unavená tak bch prostě v noci ten sunar dala...
9. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se v jídle neomezuju a malý je v pohodě... akorát nejím extra pálivé jídla a nepiju. U nás je jedno jestli kojime nebo dame um vyjde to stejně.. buzení mi přijde spíš že je o zvyku, že mě chce vidět a když už je vzhuru tak se napije.... včera dostal dudel pohladila jsem ho a spal dál :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac ja si ale myslim,ze tedka uz si to dat muzes.prece jen je vetsi a ma uz i silnejsi zazivani, streva vic vyvinuta....
9. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem zkoušela ty chlebíčky a to tam moc nadýmavejch věcí nebylo a čtyři dny nekadil byl protivnej pak už a pak jsem mu musela už pomoct aby se vykadil... ještě před měsícem ho to trápilo hodně a já jsem ráda, že mám tedka klid.. ale taky chci ty bramboráky a zelí....
9. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky holky,nějak nestím přes víkend!!!!Já naštěstí se taky nemusím omezovat v jídle :slight_smile:Sním už cokoliv jen jak říká pett do ostrého moc nejdu!!!!!! Jinak malá mi taky vydržela spát tak do 11 a pak se budila každé 2 hodky!řešila jsem to tím,že jsem se na týden odstěhovala z ložnice a když se probudila v 11 tak nedostala!!! :frowning2: 2dny poplakávala a 3 spinkala až do 4 hodin.Moc mi to pomohlo konečně jsem se vyspala a malá taky.No a od té doby spinká jak miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tety!!!!už se houpu na kolínkách :wink: :wink: :wink:
9. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr: hmmm... hezké :slight_smile: ... jonášek teda ani omylem...
9. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jůůůůůů to je úžasný ktr, Jakoubek je teda šikula!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak to mi zatím jenom poleháváme:Dneska jsme,ale zkusili golfáč a moc se nám to líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli na procházce malý teď dospává v kočáře :slight_smile: jiné mimi v tuto dobu chodí spát....my vytáhli sporták a chvilku jsme ho nechali v polosedu, dlouho se mu to nelíbilo
9. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr...gratuluju...jste hrozní rychlíci, za chvilku vám bude běhat.
Kubovi už je korbička tak tak, takže na léto asi bude taky sporťák. Jinak když jedem třeba do obchodu tak ho nacvaknu na kolečka v autosedačce a to se mu moc líbí, protože má přehled. V kočáru totiž neřve jedině když chce spát, kdybych ho dala do kočáru vyspanýho tak se asi pomine :grinning:
pett Kuba taky chodí spát pozdě...jsme onehdá byli v Kauflandu o půl deváté večer a dívali se na mě jako na macechu...dokonce jsem zaslechla něco o chudáčkovi, kterýho nenechají vyspat :grinning: ...ale já ho radši dám později a ráno spí dýl...si neumím představit vstávat o pěti
9. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ženy ještě není ani sedm a ten mrnous už spí a to normálně chodí až v půl deváté... tak jsem zvědavá vkolik bude vstávat :unamused: .... musim upravit režim asi budu s kočárkem chodit jak dopoledne tak odpoledne.... td chodíme kolem druhý... a nějak mi Jonášek ehce dlouho spát a pak mi nechce ani v 5 večer zabrat v postýlce takže dneska spalasi do tří tak už je tedka v limbu... tak to musím upravit aby spinkal kolem své obvyklé půl jdenácté a pak jít ve třeba až ve tři... nebo nevim on jak neni hooodně unavenej tak mi prostě neusne... jinak byl u něj dneska hroznej zvrat do včera se obrátil na břicho max. jednou denně a dneska na něm byl furt :grinning: ... akorát m nějaký bolení břicha tak byl takovej protivnější dneska... prděl jak o závod ale hovínko žádný... taky když jim masírujete bříško, tak tam dole v jeho levé části bříška jakoby vypouštíte vzduch??? já to vždycky cejtim jak to tam uniká... jenom doufám, že je to normální
9. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já režim nějak neřeším snažím se být co nejvíc venku at si spí kdy chce on...teda pokud nebude spát od půlnoci jak kdysi :slight_smile:
9. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin my taky chodili kolem 8 a malý vysmátý v obchodě.. na silvestra s námi ponocoval do dvou v té době tak chodil spát normálně
9. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu režim dělala hned jak to jenom bylo možný a myslim, že mu to vyhovuje... děti to prej milujou.. jinak jsem docela hodně v šoku... zrovna jedna slečna na fb napsala jak se její 10ti letá sestra vyspala s nějakym klukem... to o to jako Jonáš příde v sedmi nebo co???? :confounded: ... já jsem se úplně zhrozila já v deseti pomalu nevěděla co to je a ve čtrnácti sme měli úplně jiný zájmy než chlastat a kouřit nebo hulit za bukem... dá se tomu vůbec vyhnout aby ty děcka začli vyvádět takhle brzo???
9. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac...u kluka je mi to celkem jedno...vysvětlím mu antikoncepci a hotovo...pověst tím mít zkaženou nebude :grinning:
9. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pak ti ho v patnácti zavřou, že támhle osouložil nějakou třináctku... a i tak co chlast a drogy... tohohle se hrozně bojim, pže tomu moc nejde zabránit.... :cry:
9. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak jste oslavily svátek matek? kuba se v noci budil co dvě hodiny...asi aby mi řekl, že mě má moc rád :grinning: ...ale od tatínka jsem dostala obrovskou kytku :wink: a nechal mě odpoledne spát a hlídal malýho...super dárek :grinning:
kac...jediný čím tomu můžeš zabránit je výchova a vlastní příklad...já věřím tomu, že co mu budu dávat teď se mi vrátí právě později...že nebude divočit a bude z něj slušnej člověk
9. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastní příklad dělá hodně. tak to my si hráli ve 4 ráno.. malý má svuj určitý režim, ale moc to nehrotím
9. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett..hoď sem fotku Martínka...jsem ho myslím ještě ani neviděla :wink:
9. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je , víc máme na facebooku
9. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je nádhernej! ..krásný modrý oči...závidím barvu...Kuba jde do hněda
písla jsem ti IP
9. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu se snažit... je fakt, že to že třeba neberu drogy a tak vděčim hodně mámě... držela mě dost na řetězu a já se bála přijít domů a smrdět kouřem nebo tak... a když jsem přišla na střední tak usoudila, že už jsem snad rozum pobrala a řetěz odepnula... jenže já ho asi fakt měla a jsou lidi který ho nepoberou ani ve dvaceti nebo ve 40ceti.... jo Kouřila jsem a sem tam jsem šla na pivko... ale nikdy jsem to nepřeháněla dala jsem si jedno pívo max dvě a šla jsem domů doma jsem poctivě řekla, že jsem měla jedno pivo a že jsem byla v hospodě a máma na mě vždycky viděla, že opilá nejsem tak to překousla... nevim jak moc máte styk s dnešní mládeží a ne jako mámy ale třeba jako kamarádky... tak se to strašně změnilo... dyt děti dneska hulej třeba už ve dvanácti letech a kouřej třeba od první třídy a to běžně...
9. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky jsem si myslela jak není vlasatý, ale na Kubíka nemá :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska jsem naše vytáhla na výlet, a bylo to super. Akorad Romínku chytají zoubky, tak doufám že ji to brzo i přejde. Sice je ještě asi brzo, ale jakou plánujete koupit do auta sedačku ??? 9-18, nebo 9-36?? Váhám a docela se rozmýšlám nad 9-36. Jo a jaké máte jídelní židličky?? Já ještě žádnou a nevím si rady esi tu plastovou, nebo dřevěnou. :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, sedačku pomaluvybírám zatím to vidím na 9-18 chce to prozkoumat trh :slight_smile: a židličku nám nahrazuje lehátko do 18kg nebo autosedačka tak zatím to nespěchá
9. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to lehátko právě nemám a autosedačka začíná být místo šedé do oranžova :slight_smile: . Ještě žebyla z druhé ruky jen za tři stovky. :dizzy_face:
9. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek