• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 je to jednoduché jako facka :slight_smile: a pokud bys to dělala z kupovaného bramborového těsta tak ještě jednodušší, ale mi děláme domácí, dneska jsem si řekla, že nebudu furt uklízet a dala jsme se na vaření halušek, jen to zelíčko, to chybí no příště bez něj nezačnu :grinning:
23. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my s očováním čekáme dál..
@terezka87 to jste byly na prevenar nebo už spalničky?
23. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 taky čekáme na spalničky až na později, tedka to alergo ani dětský nechcou píchat, prý až se nám trošku Matýsek vylepší a stabilizuje, co už jste bez nemocí?
23. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý má průjem a zvýšenou teplotu mám pocit, že leze stolička...a trochu rýma :angry:
23. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ADUŠKA do toho posledního taky neměla žádný problémy, a teď měla pár dní skoro čtyřicítky :confounded: , snad dopadnete líp :wink: :slight_smile:
23. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zoubek je venku :slight_smile: :slight_smile: uz se jen zbavit toho prujmu...
23. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak to třeba zítra :grinning:
23. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox snad jo :confounded:
23. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 u nás je to stejné-dneska srajdí první ligu a má kapku zvýšenou teplotu a slintá jak bernardýn.No uvidíme....
23. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 spalničky. Malá zaspala až teď hrůza!!! taky asi padnu za vlast :grinning:
23. únor 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... sem se dlouho neozvala myslim :slight_smile:... dočítat to nebudu páč sem moooc unavená a přes den taky a když je Jonáš vzhůru tak mě u toho sedět nenechá... vůbec nevim proč ale musim si chodit lehnout jak Jonáš usne po obědě a stejně sem furt jak přejetá parnim válcem :rolling_eyes: ... už u toho zase usínám... taky sme tedka byli na očkování a Jonášek vůbec nebrečel... měli sme ty spalničky už tak jsem zvědavá jestli bude reakce nebo ne doufám že ne... už takhle je nákej protivnej dásně má celý popraskaný tak mu to asi leze všechno najednou nebo co.. a nák nechápu nedávno sem našla 7ej zub a najednou tam zase neni vůbec nevim kam zmizel :confused: .... tak se mějte já se zase ozvu a co vaše dítka už všechno uměj vlastně? Jonáš dělá docela velký pokroky... úplně koukám... mluvení furt nic moc, ale snaží se je to asi týden co se trošičku rozmluvil a říká pár slovíček :slight_smile:
23. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem dneska našla Romance stoličku :slight_smile: tak doufám že jí to všechno co nejdřív doroste a bude konečně pokoj. Dneska byla celý den hrozně protivná a chtěla se jen chovat. Myslim že to bude reakce na to očkování... Doufám že zitra bude v pohodě:slight_smile:
24. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja stoličku našla včera :slight_smile: a průjem měl dnes jen 2x tak snad už dobré.... já si užívám se stoličkou taky :rolling_eyes: ráno jdu k zubaři ani brufen nezabral a malý nespí tak trpím....
24. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem našla ráno spodní dvojku,ale srajdí dál,tak to vypadá na žně zubů :grinning: :grinning: Už aby to skončilo,páč má totálně červenou prdelku.Já jen přebaluju mažu a dost často ho nechávám běhat jen tak,ať větrá,tak ještě čistím koberec.Co by čověk neudělal pro blaho maličenstva.
24. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 au au....vím co to je :wink: držím mooooc palečky at se to brzy zahojí :wink:
25. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem dala malou teď spát. Já sem neska poprvé malé dala mléčnou rýži ale vůbec ji nechtěla, plivala ji ven.
25. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 uz je líp snad to není jen tím brufenem.... noc byla hrozná spala jsem 3 hodiny nedalo se to :angry: malý taky srajdí dál, zadek má strasne cervený..
25. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 a byla si u toho zubního????Já už jsem dneska nevydržela a šla jsem tam.Jenže k mé smůle tam moje doktorka nebyla tak jsem šla k jiné!!!!Ucpala mi to vložkou a stejně musím čekat na svojí do pondělka!!!!To zase bude víkend na brufenech :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...už mi dochází.Zapomněla jsem si peníze takže jí ještě dlužím 90kč za ošetření....no a co zub?????Bolí dál,protože tam nám ještě zbyteček nervu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ach jooool
25. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vám tak nezávidim. Mamka tady taky zápasí se zubem a má atb.
25. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 na zuby zabírá výborně taky Surgam a berou se jen 2 denně, aby sis tím Brufenem nevyřídila ještě žaludek.. Teda s těma zubama vás lituju všechny :cry: :cry:
25. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 byla, hned ráno v 7 jsem tam napochodovala..mám ho vyvrtaný bez vložky... je to lepší dokud působí brufen..ale i bez brufenu se to skoro dá vydržet musím počkat než splaskne dáseň a odezní to..sranda je, že mě rozbolel zub na druhé straně...doufám že se uklidní.. to jsi byla na pohootvosti, že jsi platila 90?
25. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 nevíš jestli je na předpis? ještě mám doma dolminu od babičky až mi dojde brufen..snad ji nebudu potřebovat... od porodu mám stále něco se zuby...děs
25. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak já už týden jsem nemocná,mám opět hnisavou angínu :frowning2: ležím jak mrtvola,o děti se stará manžel,musel si vzít dovču....dneska mi je konečně trochu líp :wink: tak se všechny uzdravte....
@pett7 Surgam je na předpis,Dolmina je něco podobného,taky jsem ji brala třeba když mě bolela hlava :slight_smile: ale na zuby nevím,jak zabírá,mě na zuby moc pomáhal Nimesil sáčky,který se rozpustí ve vodě,šetří se žaludek a bere se 2 krát denně...Brufen mi na zuby nepomohl
25. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr Ahojky brzo se uzdrav....moooc na tebe myslíme :wink: :dizzy_face:
26. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... zuby sou děs... já s nima mám furt něco... čekám až budu mít na nový :grinning: ... co se týče normálních prášů tak na zuby prej víc než brufen pomáhá nalgesin... sice to neni žádnej zázrak,ale prý lepší než brufen...
26. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zdravíme ze slunečné,ale mrazivé vysočiny :wink:
Dneska jdu zase k zubařce :frowning2: to jsem zvědavá co zase vymyslí :unamused:
Adrianku bude hlídat moje ségra :wink: vaříno už pomalu mám takže to bude mít bez starostí....jen musí uhlídat tu mojí malou čertici :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: tak mě už je líp zub nebolí jen občas...v pátek jdeme na očkování malý už průjem nemá, teplotu taky ne ani rýmu..snad to vydrží...
musím vymyslet co dneska uvařím..včera jsem vařila hovězí malému do zásoby a bylo to tvrdé jako guma.,...
@ktr brzo se uzdrav :slight_smile:
28. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
@pett7 promiň, nedostala jsem se k počítači, ale koukám, že už Ti holky odpověděly :wink:
A už se všechny uzdravte a přestaňte zlobit s těma zubama..brrrrrrrrrr :confused:
U nás je jak na jaře, kéž by to tak zůstalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A Adam má dnes mraky práce, od rána stále leze do odpadkového koše, tak jsem ho musela dát na balkón :sweat_smile:
@xkacatkox jak jste pořídili v HK?
28. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky pěkně, sice trochu mlha, ale sluníčko už leze ven :slight_smile: Malý dneska vstával skoro v 8 :slight_smile: v sobotu a neděli byl vyspaný skoro v 6 a to jsem ráda když ho večer uspím kolem 21..
Kam se očkuje proti spalničkám? vyslíkání u doktorky bude věc....snad bude koukat kolem sebe a nebude řvát..
28. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 No sranda to tam teda byla čekali jsme 3 hodky :slight_smile: vyfasovali jsme směs locoid, leninensu a konopné masti, namíchané do 200gr mastového základu, snažím se vzždycky vydržet s kortikoidama ale ten obličej byl tak strašný, že jsem na tou směsí s kortikoidama ani pak nepřemýšlela a mazala, sprdla mě, že nás poslali až tak dlouho, že ten obličej má zrychtovaný až hrůza, a prý nedráždivou stravu kterou teda mimochodem má už dlouho, ale na dotaz co si Dr představuje pod pojmem nedráždivá strava, nedávejte mu citrusy, kečup a hořčici, tak jsem šla do kolen, zase rada k prdu, tohle ještě nikdy nejedl tak zase nemám co vyloučit, že :slight_smile: jo a parkování byla taky sranda, před FN jak by smet, žádný flek, ale snažila jsem se, a pak v areálu taky plno, ale naštěstí se tam uvilnil jeden flek přímo před kožním tak nakonec super, dýchání se nám trošku zlepšilo, máme ten Ventolin, ale zdá se mi že nechce chodit protože se zadýchává při námaze, zítra máme kontrolu u dětské a na alergu, tak jsme zvědavá
28. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek