• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@xkacatkox a ten obličej to je atopák? tak to by potom neměl ani nic z bílé mouky, žádný ovoce ani zeleninu (mě kožařka řekla, že jenom tepelně upravenou v nějakym speciálnim hrnci kde to neztácí vitamíny), tmavý maso, žádnou čokoládu.. no prostě člověk s atopákem nesmí skoro nic :frowning2: ... já na to prdim páč to bych fakt nemohla jíst nic a navíc na čokoládě sem závislá :wink: ... ale u malejch dětí je to hold něco jinýho no....
28. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox hmmm :frowning2: , kéž by vám teda aspoň pomohly ty masti.. Teď ještě jak to bude vypadat, až začne jaro a všechno bude kvést.. Nevím, co pak dávat takhle malýmu dítěti jíst, když ta alergie může být prakticky na všechno.. Neexistuje tady nějaká diskuze, kde by aspoň maminy poradily? Oni ti doktoři v tom mají jasno, ale konkrétní informace z nich nevypadnou.. :confounded: No držte se, myslíme na vás..
A s tím kečupem a hořčicí už jsou trapný...to snad dítěti v tomhle věku nedává jíst nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
tak nad tím kečupem a hořčicí jsem se taky pobavila :unamused: :unamused: :unamused: To snad ani není možnýýýýý :confounded: :confounded: :confounded:
1. bře 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tet jsme přišli z procházky.....šli jsme pěšo...takže můžeme jít rovnou do pračky....hlínu máme snad všude :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska mi zase neusnula a noc jsme měli taky za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra jdeme na očkování :wink:
1. bře 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já jsem kluky ted vypravila na procházku :dizzy_face: ráno byl Kubíček s dědou taky pěšky :slight_smile: a přišli až za 1.5 hod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děda ted chodí pravidelně,tak je to fajn....ještě furt nejsem uplně zdravá,pořád spím :frowning2: ale ATB už jsem dneska dobrala...tak snad jsme už konečně na nějakou dobu vyléčení :wink: Držím palečky,at očko zvládnete v pohodě :slight_smile: My ještě nemáme všechny Hexy,tak na spalničky půjdeme kdoví kdy :confused: Spinkáme dobře :slight_smile: to je Ada teda frajerka,že vydrží nespat do večera :slight_smile: Jakub dneska spinkal 3 hodky po obědě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak na to že Romanka chodí jen za ruky, tak špacírovala kolem našeho jako divá. Já sem byla hotová a ona byla pořád fit. Pak si přišla pro ni sousedka tak špacírovala dalších 20 min. Sem uplně čučela :slight_smile:
1. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura
@miska73 ahojky holky, dneska Dr spokojená tak vysadila Ventolin a dala Spiropent, dle mého si myslím, že se nám ty dechové obtíže stejně vrátí a ten Ventolin mu krásně pomáhal, ale budiž, zkusíme to, jak říká Míša, bude jaro, a to bude zase asi na prdlačky, už minulý rok mu vadilo, tak letos to bude asi také výživné,diskuze tu je dopisuji s s jednou mačou, ono je dost problém v tom, že se pořádně nepřišlo na to co mu vadí, tak to bude boj, tedak jí jen kapustu , zelí, maso, těstoviny a přesnídávky, moc toho není, a banán, no ještě mám v merku jednu knihu, ale dokud nebudeme mít ty krevní testy tak to bude asi bloudění, tedka má zase zhoršený ekzém po těle, na tom obličeji je to lepší, ohraničené
1. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox nemáte to s Matýskem jednoduchý... :frowning2: , ale třeba pomůže i to moře a nebo to bude s přibývajícím věkem lepší. Moc bych Vám to přála, vím o čem mluvíš... Naštěstí náš Matěj se z toho vylízal úplně..ťuk ťuk.. Ale pár let to trvalo..
2. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 já taky doufám, že se to snad časem zmírní,v červnu to moře, pořád vybíráme kde v Chorvatsku :slight_smile:
2. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky kam se očkují spalničky?
2. bře 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 my dostaly do zadečku
2. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen jak moc ho musím oblékat... to bude radost :rolling_eyes:
2. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, vy už jste všeci oočkovaní, my stále ne, furt jsme na hromadě, příští týden bude změna prostředí, budeme zase u kámošky v OLmiku, tak třeba mu to taky prospěje
2. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox my očkovaní nejsme a nebudem....chci to odložit až do dvou let...nejradši bych neočkovala vůbec ale nevzali by ho do školky :frowning2:
3. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jdem zítra a malý má zase průjem.....
3. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, my jdeme dneska a teda vůbec se mi nechce :unamused:
3. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,my dáme spalničky taky až na hranici dvou let... :wink:
3. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme očkování zase odloženo :slight_smile:
3. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my se budem s doktorkou asi dost hádat...zrovna dneska mi volala jaktože jsme nepřišli...Kuba je totiž jinak úplně zdravej...
Ale když se nejedná o smrtelné choroby tak nevím o co jim jde...my jsme ty nemoci normálně prodělávali a nic nám není a imunitu máme zajištěnou na celej život...u těchto očkování nikdo neví jak dlouho budou působit...vzhledem k tomu, že klinické studie na delší časový období prostě nejsou....
A to ještě Kuba nemá ani čtvrtou hexu...by mu to cpala po třech měsících všechno dohromady.... :unamused:
3. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a pokud budete dávat očkovat dáte Priorix nebo Priorix tetra?nám to Mudra odložila, prý do dvou let času dost, a k těm jeho problémům b yto zas tak rychle nešlo, 4 Hexu máme za sebou naštestí už z prosince, jinak by jsme se k ní už asi jen tak nedostali
3. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak u nás je to jasný :wink: my už neštovice měli....ale kdyby je neměl,tak bych ho nenechala proti nim očkovat :wink: myslím si,že je to zbytečné :wink: bylo pár vyrážek a to je vše :slight_smile:
3. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr já to beru, jen jsme chtěla vědět kdo co dáváte,
@lin18 ono prodělali, ale s jakýma následkama, nikdy nevíš co se stane, například moji oboustrannou nedoslýchavost připusují třeba pávě jim, není nikde jisté, že to je z toho, ale z něčeho to být muselo
3. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dostali očko do ramínka...ani neplakal, ale doufám, že nás minou reakce. Říkala za týden, že může mít teplotu, nebo vyrážku... Snad to bude OK. R. odjíždí příští týden lyžovat do Francie a tak tu budu na tu smečku sama a nějaký komplikace by se mi teda vůbec nehodily.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale nezodpovědnost některých rodičů nezná mezí... Byla tam mamina, která neustále chrchlala, říkala, že jí je blbě a není schopná zavolat k dr., že přijdou jindy, další tam vleze s nemocným děckem, aby mu udělali výtěr...zřejmě nestihla ranní ordinaci pro nemocné děti :confounded: . No snad jsme tam nic nechytli..
Adámkovi se tam líbilo, protože tolik stejně starých dětí ještě neviděl pohromadě :slight_smile: . Legračně na sebe koukaly a snažily se mezi sebou komunikovat, fakt prča :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox dostali jsme Priorix obyčejný :wink:
4. bře 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale doufám, že neštovice prodělá v dětském věku... Matěj je pořád nemohl chytit a dostal je až ve 14 letech a to bych nikomu nepřála, co jsme zažili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no je otázka co je bezpečnější...jestli prodělat nemoci...a možná mít i následky nebo nechat naočkovat vakcínou, která ti nezaručí, že nemoc stejně neproděláš později a navíc i po očkování jsou známy dost vážné následky...např. autismus a trvalá neurologická poškození. Ta vakcína jako nosič viru totiž obsahuje těžké kovy např. rtuť a to v množství několikanásobně přesahující bezpečné množství stanovené FDA pro potraviny...a tohle jim píchnou přímo do těla....a to ani nemluvím o hliníku a dalších složkách
a navíc jak píše miska....pokud se nemoci prodělají v pozdějším věku mají daleko horší průběh i možné následky....a nikdo neví jak dlouhou má vakcína účinnost..
pokud by to někoho zajímalo tak víc např. na www.rozalio.cz
4. bře 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nezkoušely jste některá vyprat pěnový puzzle? Anebo jak to čistíte? My už to máme úplně špinavé jak na tom Kuba kolikrát jí a zašlapává to do toho....už to nejde ani kartáčem....ale mám strach abych si nezničila pračku...
4. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 Já to drhla kartáčem takovým tím jemným ve vaně a jarem a šlo to celkem dobře, až na některé skvrny.. Ty zkusím nechat odmočit až bude čas..
4. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no já když to drhnu tak mi z toho vypadávají ty malý díly a to je celkem opruz....
4. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek