• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahoooooojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
přišli jsme z venku,byly jsme u kamarádky.Děti chtěli opékat špekáčky tak jsem měli první oheň :wink:
4. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 jo to čištění to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem je umyla a zabalila,aby to Ada nevyděla :wink:
4. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 já malé dílky nemám...už mě napadlo zkusit savo...dost zredit a pak vymáchat
4. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 já dostala špínu dolů pracím práškem a kuchyňskou houbičkou :wink:
4. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 přesně tak prací prášek a houbička, ale přemýšlím že taky to uklidím, pořád to uklízet ty pididílky jsou na mrtvici, jo očkování jako jiné věci obě strany, každý jak se sám rozhodne co považuje pro dítko ze důležité, jak psala miška v pozdejším věku to má horší průběh, nám taky nabízela ten priorix, stím že pokud nedostane neštovice do 1é roku, tak pak by mu naočkovala neštovice, aby pak neměl následky, jinak LIn máme v okolí kamoša, co nebyl naočkován proti zarděnkám, které pak prodělal v 23letech a je po nich neplodný a procházejí martiriem adopci
4. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox no vidíš...a já právě znám celou třídu ze střední kde byla epidemie zarděnek u 17ti letých, kteří očkovaní byli...
ono by úplně stačilo očkovat před nástupem pohlavní zralosti...čili někdy v deseti letech a to jen u těch dětí, které do té doby neprodělají přirozené onemocnění
jinak holky dík za tip na čištění...dnes vyzkouším
5. bře 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak dnešní noc katastrofa malá pořád plakala. Lezou jí zuby a dokonce už i špičáky. odpoledne razíme na karneval. Večer sem hodím foto. Už taky někomu lezou špičáky? ???
6. bře 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 ahojky....ach jooo je to potíž ze zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ,aby byly všechny venku :wink:
6. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
konečně mi malá zaspala. Ráno dem zase na očkování. Fotky z maškarního mám tady tak se jukněte :slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my teď máme hrozný noci....budí se šíleným řevem co hodinu a vyžaduje uspávání...jinak večer už usíná jen při ukolébavkách...už mě bolí v krku :slight_smile:
Puzzle mám vyčištěný...ale je to teda fakt blbá práce...drhnout ty malý dílky....
A na procházku už by nejradši jenom po svých...jenže nechce chodit tam kam jdeme my, takže mě z toho všechno bolí jak ho furt tahám...no zjistila jsem, že nejlepší je jít někam na pole nebo louku....Kuba může utíkat kam chce a já jdu za ním a nemusíme se hádat.....no ale děsím se toho až bude ještě větší a neunesu ho....si ho budu muset asi dát na vodítko :grinning:
7. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my máme taky hrozné noci...to spíme spolu v posteli :unamused:
@lin18 já taka uvažuju nad vodítkem :grinning: viděla jsem kšíry s batůžkem :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak dneska jsem docela vyspaná. Malá spala sice na mé postely ale ani jednou nezaplakala. Nasnídám se a pojedu udělat nákup. co budete holky vařit? já vůůbec nevim zitra bude špenát, ale ddneska nevim.
8. bře 2011 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my měli ubrečenou noc, navíc nějak chrčí nevím jestli z nosu nebo krku..uvidíme snad nebude nemocný. Dneska máme plněné papriky ještě vymyslet něco pro malého..možná špenát
8. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my měli skvělou noc...od půlnoci až do sedmi ráno v kuse...no ale já se budila každou hodinu...bolí mě v krku :unamused:
Já dneska dělám květákový karbanátky s bramborovou kaší
pett...už mám vodítko od chlapa zakázaný...prej ho mám vychovat tak aby poslouchal a neutíkal :grinning:
8. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 když jsme někde u pole tak to neřeším...ale u cesty nebo mezi lidma je to děs..malý jde, nevidí neslyší..ale to přejde :slight_smile: doma se nechává vodit za ručičku a venku ani omylem :cry:
8. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dneska za oknem zase nádherně...tak to půjdeme zase spinkat do kočáru ven po obědě :wink:
doma mi neusne ani náhodou.....už to odpolední spaní v postely úplně bojkotuje :angry: :angry: :angry: Jinak v kočárku usne do 2 min :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ...ach joooooo.My musíme mít pořád nějaké vymoženosti :angry:
K obědu dělám rybičku s bramborem...už se moooc těším...od vánoc jsem neměla rybu!!!!!!
Jinak noci docela v pohodě.Jen to uspávání to je záhul...prvně si povídá,pak začne jako zpívát...pak se posere....pak se vzteká...no a asi po hodince usíná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Reakce na očkování se zatím nedostavila :wink:
8. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ttet vybíram dovču......jedeme tedy na slovensko do Velkého Mederu....moře si ještě netroufnu :wink: Holky jak to budete dělat ze spaním...povezete cestovní postýlku nebo budou vaše dítka spát s vámi v postely :wink: ....
8. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: já moře taky neplánuju,až bude starší.....máme v plánu vysočinu :wink:
8. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 vezmu cestovní postýlku :slight_smile:
8. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 no my máme na zahradě jezírko a hned za zahradou potok takže já musím být ve střehu neustále :slight_smile:...navíc i v lese nejradši běhá do největšího křoví a vrhá se ze srázů....
Ale ve městě nebo na silnici ho z ruky nepustím...to se může vztekat jak chce....a nejhorší je to v obchoďákách...zdrhá mi a všechno vyhazuje z regálů....ochytává lidi....no hrůza :grinning:
my na dovču letos asi nikam...potřebujem dostavět barák...a i tak asi nebude z čeho....
ale dozvěděla jsem se, že mi budou vracet daně...cca 4 tisíce....tak aspoň bude na jarní oblečení pro malýho...
8. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...my k moři jedeme,ale nás tam bude hodně-6 dospělých a 2 děti. Já se musím pustit taky do daní.Asi je udělám manželovi dnes večer a zítra to hodím na finančák.Čeká nás slušné vrácení,už se těším :wink: Jsem ráda,že vláda zatím nezměnila daně a snad nezmění a za rok si zase dopřejeme nějakou prémii.
8. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
my sebou taky všude bereme cestovní postýlku, ale v některých hotelech postýlky mají. Stačí tam zavolat a oni řeknou co a jak :wink: . Na dovču už se těšíme :slight_smile:
S chozením za ruku to máme stejné jako @lin18... držím ho násilím a on se vzteká.. vyhazuje zboží z regálů, shazuje na zem reklamní poutače...atd... Hrůza :grinning:
9. bře 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:... na očkování sme měli děsnou reakci :frowning2: ... měl i 39,9... no to už sem letěla k doktorce.. tak ho vyšetřili ještě druhej den sme tam jeli s močí a prostě to byla reakce ale takhle silnou sem nečekala... ale už je zase v pohodě....
ty jo a normálně má v sobě náký hodiny nebo co :grinning: ... už spí fakt krásně ale budí se normálně snad přesně v 5:57 pak dostane mlíčko a do těch sedmi ještě zalehne někdy i do půl osmý... musim mu pořídit do pokojíku závěsy... myslim, že ho takhe brzo budí to světlo... a večer chodí spát v 19 a já ho chci naučit na aspon o půl hodiny dýl.. ale nejde to :frowning2: ... na dovču se nechystáme sme rádi že sme rádi :frowning2: ... takže jestli bude nákej výlet tak možná k Jonáškovejm praprarodičům na chatu
9. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura závidím usínání...Kuba usíná nejdřív v 21 hod a vstává kolem sedmé....
9. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 jo tak to by mě taky štvalo :unamused: ... já si myslím, že když ho naučim chodit spát o půl- hodinu dýl, že by mohl taky dýl spát je docela spavej a jak začne mžourat očíčka a vůbec tak do půl hodiny musíme aspon nakrmit a tak vůbec jinak se to nedá... řve je protivnej a vůbec... takže musim rychle pak už... někdy je protivnej hodně už i dřív, ale jinak všechno to koupání a tak začínáme dělat kolem čtvrt na sedm a v sedm má přečtenou pohádku a spí :slight_smile: ... nevim teda jak dlouho mu trvá samotný usínání, protože přečtu pohádku, rozsvítim noční světýlko, dám pusu, zhasnu a zavřu dveře tak nevim jak dlouho pak usíná...
9. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura No my koupeme od 19,30 do 20,00 pak česání, fénování, mazání atd...v 20,15 ho ukládám a pak cca hodinu uspávám.
Jinak teda u nás tohle jak píšeš nefunguje...je celkem jedno kdy všer usne ale ráno vstává vždycky zhruba stejně...
Bývaly doby kdy usínal v osm a vstával o půl deváté...a teď takhle ....ale je zase pravda, že spí dýl odpoledne..cca 2,5 hodiny...takže si zpravidla lehnu tak na hodinku s ním....
9. bře 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jo mě když de spát výjimečně později tak taky většinou vztává stejně jako jindy, ale řikám si, že když to budu takhe praktikovat delší dobu tak by se to naučit mohl :slight_smile:... hlavně musim sehnat ty závěsy...
9. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všichni tak se mi podařilo aspoň něco dočíst... i když taky teďka moc u komplu nesedím - lumpík malý mě vůbec nenechá přes den a večer jsem mrtvá, takže si kradu pár minut, když odpoledne spí.
Kojíte tu ještě někdo? Já bych tak ráda odstavila, když Barča kromě toho mého mlíka skoro nic nepije. Postupně jsme zredukovali kojení na jedno večer a jedno ráno plus pokud chce ještě nad ránem. Přes den ale skoro nic jiného nepije. Zkoušela jsem přejít na UM, plnotučné, rýžové, mandlové, čajík - NIC, jen tu vodu a pak vycucne mě - jakoby vždycky čekala, až dostane ode mě. Nechápu, z čeho žije...Takže nás asi čeká radikální odstavení :frowning2: :frowning2:.
Jinak se u nás asi stal zázrak - malá usíná večer sama ve své postýlce v pokojíčku :slight_smile:. Ani jsme ji to nijak neučili, prostě jsme ji přestěhovali a od té doby to tak je :slight_smile:. Nad ránem sice občas lumpačí, ale to jí dám buď cucnout nebo pošlu manžela, ať ji zpacifikuje... :slight_smile:. Takže už se i celkem vyspíme.
Chodit jsme taky začali později, ale teď lítá, venku honí ptáčky, a všecko, co se hýbe. Celkem se rozmluvila a neustále po nás něco opakuje.
Na spalničky jsme měli reakci až za 14 dní po pichanci - takže jsme kvůli tomu nejeli ani na dlouho naplánované hory :frowning2:. Teď čekám, jestli nedostane neštovice - předminulý víkend byla s dětmi, které je teďka mají.
Jinak pohodička, klídek. Doufám, že vy taky, v rámci možností :slight_smile:
10. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vás zdravím holky,už jsem zpět z Olmiku, zase jsme si to užily, bylo hezky tak jsme procházkovali celodenně, někde jsme dali oběd dětem, fakt super, Matýsek teda spával až na vyjímky se slepicema, ach jo,s dětma si docela vyhrál, ale raději si hraje sám a občas s někým, no jo, je to holt zatím jedináček, tak se tu zatím mějte krásně, budu muset dát postupně barák do vypulírovaného stavu, i když musím manžu pochválit, v celku to zvládl :grinning: jo, jinka mě se Matýsek odstavil sám po roce a něco,sice jsme cjtěla ještě kojit, ale co, když si řekl tak nic nenadělám, žádné mlíko nepije, jen čaj rooibos
11. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky , Dneska v noci to byla katastrofa!!! Malá prořvala půlku noci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak jsem uplně hotová. Pořád sem nevěděla proč ale zjistila sem že se jí prořezávají tři zuby najednů. Jak sem ze začátku nevěděla že jí rostou tak teď si to pěkně vybrala. Včera se v noci kamarádce narodila holčička tak se po obědě pojedem juknout a pak slaví synovec 5 narozeninky. Tak bude veselo! Pekla sem mu koláče tak doufám že budou chutnat.
12. bře 2011 v 06:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek