• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahojky, my taky dneska v noci děs a hrůza....a ještě horší včera uspávání....už měl zavřený oči a najednou se posadil a začal mlátit hlavou o pelest a řvát. No prořezávají se mu stoličky, jednu už má venku. A ještě jsem zjistila, že má vždycky horší noci, když není přes den pořád se mnou.....včera byl odpoledne u tchýně a zas hrozná noc.....Tak nevím jestli má z toho trauma, že jsem tam nebyla anebo se mu tam nelíbí..... :unamused:
12. bře 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, přidávám se k šíleným nocem. Máme za sebou dvě za sebou a můžu říct, že jsem spala v kuse tak půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , stoličky má venku, nový zoubky nevidím, tak nevím, jestli to není po tom očkování...jinak jsme zatím žádnou reakci neměli..
12. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to mě mrzí s těma nocema :frowning2:. My jsme si to dlouhodobě vybrali už dřív, tak jsme rádi, že máme chvilku klídek.
Přeju krásnou neděli!
13. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska zase hrůza to sem už pak nevydržela a šla jí udělat mléko. Tak nevim ale asi začíná být v noci zase hladovka či co... sem z toho jelen.
13. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš holky!!! jak to děláte že vám ty prcci takhle v noci nespěj? kolem mě snad (až teda na tchýni) žádná taková mamča neni že by jí dítko až takhle nespalo... a tchýně si malou strašně rozmazlila... nechce jí spát v postýlce a spí v podstatě jenom u prsa a hrozně se budí... a to už jí je rok a půl... to bych nepřežila!!! Jonáš spí už vlastně celou noc (vztává teda v sedm :/... mohl by to o hodku prodloužit :grinning: ) a když se v noci teda vzbudí a nemůže usnout tak mu hold mlíčko udělám... ale bejvá to tim, že se prostě večer málo najed tak má hlad... jinak zuby mu lezou taky a kvůli tomu se nebudí...
13. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura bud ráda za tak hodné dítko, Matýsek spí také dobře, obaš knourá, ale ráno v 6 jak se slepicema, mě z toho odvezou, no někdy se stane do půl osmé ale to bych měla pak vyvěsit prapor :grinning: zoubky nám rostou průběžně, ani je neřeším, nic mu na to nedávám, holt se v noci přitulí a je to, a já mám hlavu na dřevě :grinning:
13. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem ráda, že je hodnej :slight_smile:... ale taky by asi nebyl kdybych ho rozmazlovala... jako na to spaní sem nastoupila prostě tvrdě a ted sem za to ráda :slight_smile: ... protože já když se nevyspim ta jsem příšerně protivná, no a jedinej kdo to pak odnese je to dítě :frowning2: .. takže jsem v tomhletom myslela na sebe, ale zároven jsem to dělala kvůli tomu abych měla energi na něj a na to se mu věnovat a nebejt na něj hnusná celej den... což se mi povede když jsem prostě nevyspalá... a když se vyspim a nic mě nebolí tak máme celej den pohodu a i Jonáš je hodnej a když už je unavenej a začíná bejt protivnej tak já to prostě neřešim sem furt milá a řikám si že je unavenej no tak než pude spá tak to hold nák vydržim... ale běda jak sem nevyspalá to na něj hnedka řvu a je to v háji :frowning2: páč je pak prtivnej i on... a snažim se ho naučit tedka aby nechtěl furt nosit a tak... ale jak je to chlap tak je nejvíc protivnej když má hlad :grinning: ... vždycky když se navečeří tak najednou opadne únava a on hrozně obživne a najednou je zase v pohodě... naštěstí teda neprotestuje když ho pak uložim :slight_smile: ... a taky se budí v šest, ale to dostane mlíčko a ještě ho do sedmi nechávám v postýlce...
13. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už je to zase OK, chudáček měl reakci na očkování :cry: , v sobotu odpoledne se přidala teplota a pálil celou noc a od neděle zase už dobrý :slight_smile: . Zřejmě mu nebylo dobře a tak nespal :frowning2: .
14. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to měl ještě docela dobrou :slight_smile: .. Jonáš sice u reakce spal celkem, ale zato měl 40cítky a ty horečky měl asi 3 dny :(... a nechtělo to klesat pod 38,5... hrozný... já se bála co to může bejt...
14. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura je to hnus, ty očkování... u nás to byla první větší reakce...a doufám, že poslední :confounded:
14. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někdy je to hnus :frowning2: .. ale zase nadruhou stranu by to to dítě mělo ochránit před mnohem horšíma věcma... i když někdy se stává, že i očkování má docela hnusnou reakci a to tak, že to dítě může mít trvalý následky... což furt doufám, že nás nepotká... Jonáš je nádherný zdravý dítě a potkat nás něco takovýho tak nevim :frowning2: ... stejně si řikám kolik z nás se asi tak dožije stáří když sou všude ty šílený katastrofy... jedna za druhou a bude to horší :frowning2: ... konec světa prej hrozí, ale kvůli tomu, že vyhyne včelstvo... si to představte :frowning2:
14. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky, tady se ale řešijou věci :slight_smile: tak snad už vás všechny reakce po očkování pominuly, my máme stále před sebou, a jsme asi zase marod, snad se to spraví, ale mě přijde že zase mu vysadili léky, je to 4 dny, a je opět na hromadě, už se naštvu a budu zlá, pořád to jen šolíchaj a motáme se v bludném kruhu
14. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no ještě se jde za půl roku na přeočkování...ale to by mělo být poslední takhle drastický očkování na dlouhou dobu

@kacamura právě teď mi ty negativa očkování převáží pozitiva...navíc když jde o nesmrtelné a běžné dětské nemoci....ale ty procenta dětí u kterých jsou vážnější následky po očkování jsou relativně nízké...vůbec na to nemysli, Jonáš bude v pořádku :wink:
konec světa už asi fakt přichází...kolikrát je mi až zle když si uvědomím, že jsem Kubu přivedla do takovýho světa....no ale co bych si zas bez něho počala....
14. bře 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 : já vim, že to očkování je lepší.. jenom se toho bojim.. páč mi tchýně vyprávěla jak hrozně to vypadá... dělala na nějakym takovym oddělení kde byly tyhle děti a ono jich je asi jenom 8 z republiky, ale jak tam seš tak ti to připadá jako strašně moc... no a člověk se bojí aby to jeho dítě nebylo jednim z nich... ale o to víc se bojim leukemie a jinejch rakovin :frowning2: ... máme rakoviny a nádory v rodině tak doufám, že Jonáš chytil zdraví z martinovy strany...
14. bře 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pro mě je momentálně lepší neočkovat....podle mě je v tomhle věku horší vakcína plná těžkých kovů než riziko onemocnění.....ale to si musí každý ujasnit sám co je pro jeho dítě lepší :wink:
15. bře 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj matky :wink:

zase po delší době zdravím.Ani jsem nedočítala.Snad jste šichni nějak v pohodě a ti,co jsou nemocní,ať jsou brzy OK.

My o víkendu byli na plese a to byla paráda.Hned bych si to zopála.Šaty jsem měla z půjčovny a měly veliký úspěch.
Filip pořád leze do výšek a každý den nás něčím překvapí.Pouští se i do mluvení.Akorát ranní vstávání je o ničem-teď je to kolem 5 a to není nic pro mě.Jinak spí celou noc v kuse.Jsem zvědavá,jaké to bude po posunu času.
15. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ahojky, tak to je fajn, že sis tak dobře zajuchala, teda v 5 by mě taky odvezli,už 6 mi teda nevyhovuje :grinning: také čekám co přinese změna času, dneska asi vyrazím na výlet, dle toho kdy se vzbudí, nějaké ty kalhoty by se šikli, mám jen dvoje, a kolikrát se mu podaří zaprasit je během jednoho dne :angry:
15. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: nějak nestíhám...ale dočítam vás.Venku je tak hezky tak jsme pořád na sluníčku :slight_smile: . Doufám jen,že mají pravdu a Japonsko nás nijak neohrozí :unamused:
Na očkování jsme neměli žádnou reakci...a to jsem mooooc ráda.Jen nás trápili zoubečky,ale nebylo to nic hrozného :wink: Vstáváme kolem 7 hodiny a to už pěkně dlouho :wink: Konečně mi zase začala spinkat doma :grinning: :grinning: :grinning: Takže zatím samá pozitiva.Vám holky přeji pěknou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás teda dneska sluníčko moc není...ale zatím naštěstí neprší....z toho mám největší strach...když je zima tak se ven dá jít....ale v dešti bysme se doma asi zbláznili
Jsme teď zvyklí chodit ven dopoledne tak na hodinu a odpoledne klidně dvě hodiny a to bez kočárku...jenom běhá po zahradě...a nejoblíbenější je hízet kamínky do jezírka nebo do potoka...to vydrží klidně hodinu v kuse... :grinning:
16. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 to aby jste koupila k narozkám pytel šutrů :grinning:
16. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo jo...a žádnej malej štěrk...to ho nebaví...kameny musí být tak velký aby je skoro neunesl, protože pak dělají veliký žbluňk :grinning: ...do potoka mi to nevadí...ale mám strach, že z jezírka budeme mít přes léto skálu :grinning:
16. bře 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 to mě taky napadlo, tak v létě zahajte brigádu čištění jezírka :grinning:
16. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak hlavně aby tam nebyly ryby :grinning: skála by se jim asi nelíbila :grinning:
17. bře 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no čistit budem muset...jen jestli to k něčemu bude...Kuba je výkonnej :slight_smile:

@pett7 ryby tam jsou...a asi se jim nelíbí ani to neustálý žbluňkání...ale dítě má holt před rybama přednost...a jemu to dělá takovou radost :slight_smile:
Jenom doufám, že ho to do léta přejde aby pak neházel všechno do bazénu :slight_smile:
17. bře 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky už sem tu zase dlouho nebyla ale vůbec není čas a většinou stejně jen koukám co tu zrovna probíráte :slight_smile:
Mi taky hopdně rádi chodíme ven akorát dneks ato zrovna moc nepůjde protože to vypadá že bude každou chvíli pršet.Jinak Tomášek je děsnej závislák na mě.Jak mě vidí že jdu pryč tak hned spustí.Snažíme se učit na nočník ale zatím nám to moc nejde,Snad to během léta zvládneme úplně.Ale aspoň už ví na co nočník je.Za to Stáník v mluvě pomalu pokračuje.Byly jsme už i logopedky tak nám řekla že porucha řeči to není ale že to vypadá na narušenou řeč.Příští úterý máme další návštěvu a pak každý dva týdny.Taky jsem zjistila z psychologickýho vyšetření že má lehké rysy autismu tak doufám že se to nepotvrdí.Nejlepší je že se u toho pěkně naběhám protože to je přes celý město a ještě k tomu s dojížděním.A ještě vlastně s Tomáškem protože většinou nemám hlídání a nikomu se mi lést do z.... nechce. :unamused: No a aby toho nabylo málo tak si dělám papíry na auto,mám za sebou několik hodin teorie ale už se těším až sednu za volant,ikdyž to vypadá že to ještě chvíli potrvá. :frowning2: Docela se těším.Tak se tu zatím mějte a až budu mít chvilku tak se zase ozvu
17. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...jen jsem chtěla napsat,že to tu nějak vázne....škoda už to není diskuze jako dřív :frowning2: Mějte se mooooc hezky
21. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jo je to tu už trochu potaichu, no holt ais není s prckama už tolik času
@jajik25 tak tě tu vítáme po dlouhé odmlce, snad vám tu diagnozu nepotvrdí,budeme držet palečky, at ti řidičák dopadne úspěšně

holky, kupovali jste už prckům někdo helmu na kolo, mi už chce odzimovat kola a začít jezdit kolmo s Matesem, včera jsme byli v Kolíně na bazénu, Matýsek se zezačátku bál, ale pak ho to bavilo, snad brzy zopákneme, taková rodinná akce, a vyhřívaný bazének se líbil i mě :grinning:
21. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox my se na kola taky chystáme...ale nejdřív musíme koupit sedačku....blbý je, že budem muset koupit tu zadní...tak budu mít strach s ním jezdit sama, když na něj neuvidím....ty přední jsou jen do 15ti kg a to mi přijde zbytečný teď kupovat když už má 13 :grinning:
21. bře 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já občas nakouknu, ale nestíham odepisovat :angry: malý všude vyleze..dneska jsem ho konečně brzo uspala :slight_smile: spí jen 30 min přes den to vstane v 7 v 10 je protivný tak se prospí a odpoledne děs..ale spát to nebude..večer usne kolem 21.
V pátek jsme byli na očkování, nakonec jsem dávala placenou vakcínu..snad nebude žádná reakce stačí, že nespí..
Na sedačku na kolo jsem se taky dívala, z té přední bych měla strach..
21. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no tak to se nedivím, normálně jsme zažila paní co zabrzdila a jak měla dítko na přední sedačce tak je to překlopilo, mě to ani prodávají neporučil, vzhledem kým proporcím a Mátovím, bych se překlopila už v zatáčce vtipálek :grinning: máme zadní a výměnnou jde ji přehazovat na chlapovo kolo, měli v akci ti 2 nástavce zdarma, jen ta helma nám už chybí :grinning: a brýličky, myslím, že i v zádu jsou lépe chránění, sédru a bráchu jsme vozila ve předu, ale ti měli 9kg v roce ne jak Máta co má tedka 13 :slight_smile: poznámka mé sestry jeli jsme do kopce, pšidej pšidej, moc ti to nede, a v zápětí další perla, kujva to je vitj, tak jsem zvědavá čím mě bude bavit Mates :grinning:
21. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek