• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@xkacatkox a co máš za značku? No já někdy ve 12 letech přeletěla přes řídítka, takže mám zážitek na celý život... strýc taky spadl z kola přes řídítka a dost se dodřel...tak mám strach, v zadu ho sice nevidíš,ale zdá se mi líp chráněný...nejdřív letíš ty kdyby něco...navíc mi ta přední přijde nepohodlná, ale viděla jsem ji jen na obrázku
21. bře 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 bebe confort, není teda polohovatelná ale to jsme zas tolik nechtěli, Mates už je větší a už nespí v autě a tak, a vyloženě 80km jezdit nebudeme, co měli polohovatelné tak ten sklon nebyl moc velký, snad budeme spokojení
21. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox já myslela cyklosedačku :D četla jsem, že je dobrá Hamax nebo Romerka, ale tam je i jiná cena..
21. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 no my od nich máme právě cyklosedačku, nekacám, za 1,5tis po slevě brali jsme u nich i kočárek, tak proto, a v ceně jsou ty dva adaptéry, ale hamax a romer jsou nejlepší, ty ceny jsou také jiné, člověk mjsí zvážit kolik bude jezdit a tak, my ji dostali jako dárek, tak jsme ani neměli na výběr
21. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox mě zmátlo to nespaní v autě :grinning: Já se dívala právě na Hamax a dá se sehnat kolem 1500 ale je víc druhů..moc jezdit nebudem, tak nachci dávat 2 tis a víc...
21. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 my taky moc jezdit nebudeme, jen tak kolem naší vísky do restarace, za kachničkama na rybník, a vrchol všeho bude asi výlet na Kunětickou horu :grinning: na dovču k moři to nepotáhneme a kdyby jsme nakonec k moři nejeli tak to bude spíše chůze a kočárek
21. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám z té zadní fakt strach...kdyby se vykláněl tak ho neuvidím...navíc budu muset mít třeba batoh na břiše, aby ho nemláti do hlavy...
ale stejně budem muset koupit zadní....taky chci kupovat nějakou levnější...na to moje ježdění... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a budem muset mít samonosnou, protože máme oba horský kola bez nosičů...
22. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
@pett7 na jaké očkování jsi si musela doplácet? my byli včera na Hexe a zatím bez reakce
22. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 já mám pocit,že vozit dítě vpředu je zakázané :confused: kvůli bezpečnosti....
22. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr priorix tetra se platí 1500 za jednu dávku
22. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 já taky nosič nemám a batoh se dá částečně nahradit kapsičkami na kolo co máme nebo když jede chlap tak ho vezme on :slight_smile: ty přední vyšly v testech nejhůř..
22. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 jéé ty jsi očkovala priorixem tetra a jak to zvládá?taky nemáme nosič, jídlo bude vozit chlap v batohu, sama pojedu leda kouset a to tam povezu jen Matýskovo, a někdy není batoh na škodu, když jsem jezdila s holčinou kamarádky tak jsme jí dala do malé přední kapsičky pytlík se sunarkama amohla s epbčestvit, nijak jí to nevadilo, a že jsme ho někdy měli teda narvaný
22. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
měla jsem nemocnou Péťu, tak jsem nestihla ani dočítat natož psát.. Měla 6 dní v kuse horečky mazi 38-39 stupni..do toho Radek nebyl doma celý týden, tak jsem tu měla veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sedačku na kolo máme polohovací a helmičku máme taky (po Petrušce). Sedačku má na kole chlap, já mám sešroubovanej kotník, tak nemůžu mít takovou zátěž..je to na prd, protože sami nevyjedeme, možná tak po rovině, abych nemusela moc šlapat :sweat_smile: . Už se na kolo těším!
@xkacatkox taky budemě jezdit na Kunětickou horu :wink: , je to pěknej výlet a je tam plno zvířátek a perníková chaloupka :slight_smile: a teď nově tam mají i koně :slight_smile: .
22. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox zatím je v pohodě, jen protivný :angry: reakce by teprve měla dorazit, snad žádná nebude...
22. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 téda, takto to už se na Kuňku začínám těšit :slight_smile:
@pett7 at je to pro vás co nejmírnější
22. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak teploty se dostavily...ale malý aktivity nijak neomezil lítá jako vždy.. Může se při reakci na očkování kombinovat paracetamol s ibuprofenem?
23. bře 2011 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky co malá začla sama chodi tak se nám změnil i spánek. Chodívala kolem sedmé a teď chodí kolem desáté jedenácté. Musim si vás ještě dočíst ale vůbec nemám kdy malá mě nenechá sedět a když te hezky tak trajdáme po venku.Sedačku na kolo sem koupila v úterý do zadu tu samonosnou. Docela bych řekla že i za levno. Nestála víc ja tisícovku. Neni sice polohovatelná, jen nožičky se dají polohovat ale na to jezdění tady kolem dokola to poztačí. Akorad řešim helmu. Má totiž malou hlavičku a nechce se mi dávat tisícovka za helmu jen na jeden rok. Slyšela jsem že snad vzp proplácí helmy ale nikde to nemůžu najít tak nevim. Ještě jsem se chtěla zeptat od kolika let se dá dat očkování proti klíštěti a nevíte kolik stojí vakcína případně jestli něco pojišťovna proplácí???
24. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 Já slyšela, že od 5 dřív to moc očkovat nechtějí,ale záleží na doktorovi..
24. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
24. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jsem včera Kubovi měřila kolik vypije....za den vypil cca 330 ml vody a 500 ml mlíka...je to málo?
25. bře 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 Ahojky Adrianka vypije čajíku tak 400ml a mléko moc ráda nemá takže jsem ráda když vypije tak 300ml. :wink: Ale jestli je to moc nebo málo tak to neřeším,protože si pije jak potřebuje :wink:
25. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 Adam dá za den tak 400ml mlíka a cca 300ml vody + polívku
25. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě Mates vypuje tak 500ml čaje, nějkaou vodu ve vaně :grinning: mléko vůbec, jsme ráda za to co vypije a samozřejmě něco v polévkách
25. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox hihihi...jo na tu vodu bych málem zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ve vaně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak kolo si teprve kupuji....sedačku na kolo máme po dětech...a dětskou přilbu musím mrknou,ale určitě nějakou doma najdeme.Jen jsem zvědavá jestli mi Ada bude v pohodě sedět na kole.Z toho mám docela strach!!!!!No uvidíme!
25. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 bude neboj, zítra jedeme pro helmičku Matýskovi snad vybereme a jinak přes net, nám helmičky teprve přijdou, počkej až ti Aďa řekne kujva to je vítr, určitě sa pobavíš
25. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
25. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 kde máš fotku??
25. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 já bych to taky neřešila...ale Kuba strašně málo kaká...tak se snažím najít důvod :wink:
26. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek