• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Mléka vypije tak 600 dávám ráno, večer a někdy přes den to je pak o 100 víc.. Vodu jak kdy ale moc nepije tak 200. no a kakání většinou denně a někdy co 2 dny...
26. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík kaká tvrdý bobky...tak jednou za čtyři dny...a to jí spoustu ovoce i syrové zeleniny, denně má jogurt....fakt to nechápu
26. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 vidíš a Adam zase kadí klidně 2x denně takový kejdy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jedí nejspíš podobný jídlo
26. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 asi má Adam lepší metabolismus....a přitom Kuba je takovej otesánek...sní na co přijde...znám děti co skoro nejedí a kadí dvakrát za den....fakt to nechápu....takový tvrdý bobky...ještě bude mít hemeroidy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: tak náš je přeborník :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten kaká i 4 krát denně.Ale je pravda,že hodně pije...i litr vody....a žádnej jedlík není....ale má rád zeleninku,tak jí baští k obědu i k večeři :slight_smile:
26. bře 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr závidím :slight_smile:...Kuba se mi třeba blbě učí na nočník když kaká tak málo...za čtyři dny už to zase zapomene
A zeleninu jí taky...klidně sní za den dvě velký rajčata, špalek okurky, k obědu je dušená zelenina...na snídani má mango a mandarinky, odpoledne ještě výživu a hrušku nebo jablko....
26. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 člověk by to nechápal, když tak papá ovoce a zeleninu,ale nejsi v tom máme v blízkém okolí hošíčka se stejným problémem, už to řešili přes lékya jiné Mudry a závěr, holt to tak je, nedá se nic dělat jede třeba 7 dní, bohužel tento stav se trošku zkomlikoval, nočních nefunguje, na velkou chodí jen do plínky, a to už choděj do školky ale jinak se nevykakaá, když Petka nemusí tak ho do školky nedává, bo učitelky mají keci, ale když to nejde jinak, no to jsme se rozkeclala vybírám helmu, kujva holky to je tak drahé, no má dva favority - uvex hero a giro rascal a pro nás nějakou uvexku,hlavně se sítkou at nevyčesávám mušky :grinning: no
26. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Ježíši nestraš :slight_smile:) Ale Kuba na nočník kaká rád....my si při tom čteme Krtečka a to ho baví....on měl s kakáním problém odmalička...jakmile jsem přestala kojit okamžitě začaly tvrdý bobky....věřím, že se to srovná až přestane pít mlíko...
27. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 nééé, to jsme nechtěla strašit, holt ho nemsíš srovnávat s kadílkama co tu josu, hlavně když mu to jde, ještě mě napadla švastková nebo hrušková štáva
27. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo třeba jiné um, ale to už teď asi vliv moc mít nebude.. já zase malého cpu banánama a rýži :D
27. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 oni ty UM hodně obohacují železem...tak možná tím...jinak po všem jiném kromě Hippu zvrací...
banány nedávám vůbec, rýži občas....už jsem vysadila i rohlíky...holt každá máme jiný starosti :grinning:
27. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu změnu času by měli zakázat...myslím, že dneska půjde spát tak v jedenáct :angry:
27. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my spíme naštěstí od 20hod, byli jsme na plavču tak se unavil
27. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý dneska usnul ve 20 hod :slight_smile: já pujdu taky jsem utahaná...
27. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my včera usínali kolem 22...dneska jsem ho ráno vzbudila....snad se trochu srovná....
28. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
včera ráno spinkala až do půl 9....samozřejmně mi odpoledne neusnula :unamused: ...takže jsme večer už půl 8 spinkali :wink:
Trošku nechápala jak to ,že není tma :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska už mi spinká....takže doufám,že to máme už srovnaný :wink: Jen si myslím,že budeme chodit díl spinkat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže sledování telky v 8 už nehrozíííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kuba včera dostal šílenou kopivku...ale žádnou krupičku...normální kopřivku, jak kdyby ho sešlehal kopřivama...úplný vředy....vůbec nevím z čeho...doktor mu napsal dithiaden...takže aspoň celou noc krásně spal...to už jsem nezaažila dlouho...nakonec ty prášky budu zneužívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 taky jsme jednou dostali prášky(ale ještě jsem je nepoužila) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale někdy by se to fakt hodilo zneužít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 at jste brzoučko zdravoučký...víte z čeho máte kopřivku!!!!
29. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jéžiš a z čeho to máte, jo dithiaden je fajn, a ještě lepší diazepam :grinning: napsal vám i nějakou mast proti svědění?
29. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mast nám nenapsal žádnou...a z čeho to má vůbec netuším :unamused: Doktor říkal, že to ani nemusí být okamžitá reakce na něco co snědl...ale že může třeba mandarinky v pohodě dva týdny jíst a najednou to organismus nezvládne...
Nic novýho jsme nezaváděli...takže to bude detektivka...navíc jsem se dočetla, že to ani nemusí být na potraviny a my teď pořád chodíme na zahradu kde stavíme....hraje si na písku, bere do ruky kamínky...třeba tam bylo někde trochu vápna...fakt nevím...
Ráno se probudil a byl úplně bez vyrážky a po obědě už byl zas osypanej...a to měl na oběd jen vařený hovězí a těstoviny....ach jo...
ale dithiaden je fakt fajn...budu se teď muset držet abych nezneužívala.... :grinning:
29. bře 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no tolik ho zase není :grinning: šetři ho na dovču, je to dobrý pomocník, počkej až budete mít někdy diazepam, to je fakt liga, by to měli při 40horečkách a dobře spal ještě 2 dny po vysazení :grinning: a nejíte třeba už dlouho mrkev, celer nebo petržel?
29. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: tak my jsme dávali Diazepam před očkováním a nic..... :confused: :confused: byl tak hodku ospalej a to bylo všechno =
@lin18 Dithiaden pomůže i při svědění :slight_smile:tak at jste brzo v pohodě :slight_smile:
29. bře 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ajaj, tak ať to brzy rozluštíte, kde je ten "zakopanej pes" a jste brzy zase v pohodě :wink: . Ale holky to je pořád něco...že jo.. :sweat_smile:
Já nastupuju do práce, tak teď různě běhám a zařizuju si nástup, tak na vás nemám tolik čas... Už se začínám těšit, sice je to jen na pár hodin, ale aspoň nějaká změna z toho domácího kolotoče :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jsem vám nenapsala, že jsme byli na Kabátech minulý týden :slight_smile: , bylo to super, ale asi tři dny jsem skoro neslyšela, ale fakt to stálo za to :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jééé, tak ty už jdeš makat, kvám na oddělko?já bych ais taky šla ale není místo na nějaký malý úvazek, my chceme na Kabáty v Pce, tak úspěšné zařizování :wink:
30. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo jo jdu zpět :slight_smile: na 0,2 úvazku.. Ale je to jak u blbejch, dělám tam 20 let a pokaždý nastupuju při mateřský a dokládám všechno, jako při prvním nástupu, včetně všech vysvědčení, registrace atd...fakt ať žije byrokracie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to je fakt magořinec, kor když tam děláš tak dlouho, no to se mám za rok a půl na co těšit, budu doufat, že v pce mají apson poloviční byrokracii oproto FNHK :grinning: , to máš fajn, trochu i odreagivaní vid, a kdo bude hlídat?u náas by se s hlídáním teda dveře netrhli :grinning:
30. bře 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky..za rok a půl aby jsme se chystali do práce :confused: já mám nějaké služby slíbené o prázdninách,tak snad jich nebude moc :confused: s hlídáním to je taky dost problematický....man. pořád v práci ...a nikdo se do hlídání nežene :frowning2: já mám možnost dělat na půl úvazku,to by se zvládlo i kdyby klučíka nevzali do školky....oni u nás berou ty děti,co dovrší 3 roky do konce srpna.......takže když bude moc dětí máme smůlu... :frowning2:
@miska73 proč to musíš všechno dokládat znovu??ty jsi měla ukončený prac. poměr?já nic dokládat nemusela,protože jsem stále zaměstnanec .Jo a už mě přišla nová registrace a je opět jen na 6 let :angry: a to říkali,že bude prodloužená na 10.....
30. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox mrkev jí od . měsíce...ale teď ji moc nedávám, jak má tu zácpu...no a petržel a celer skoro vůbec...max. v polívce
Dneska měl na oběd jenom suchý brambory a stejně byl hned osypanej....tak to vypadá, že se mu ta imunita zbláznila už úplně :angry:
misko...jééé Kabáty ti závidím...taky bych šla někam pořádně zapařit
ktr...vy jste dávali diazepam? A proč? Já mu ten dithiaden dávám právě jen kvůli svědění...přes den ho uhjlídám, aby se neškrábal, ale v noci nemohl spát a pořád se kroutil....
Já do práce až za ten rok a půl....dělám asi km od domova, takže na půl úvazku by to ani nemělo smysl...strávila bych víc času v autě než v práci :slight_smile:
školku už máme domluvenou...resp. podplacenou :slight_smile:
30. bře 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek