• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@lin18 ahojky mám doktorka ,když jsme měli vyrážku(a taky jsme nevěděli z čeho) předepsala Fenistil....pomohl jí za 2 dny bylo po vyrážce a od té doby se mi neosypala :wink:
30. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak do práce taky nespěchám....děláme na tři směny sobota,neděle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takže není kam spěchat....spíše uvažujeme o dalším roštákovi :wink:
30. bře 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi zase odpolko neusnula..už jsem z ní fakt na mrtvici!!!!No není se čemu divit rostou nám najednou 4 zoubky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je protivka a ještě ke všemu se mi začíná pěkně vztekat!!!!!Ach joooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no jo, ten čas letí co, za chvíli už budeme nosit mundůr :slight_smile: dneska jsme byla pozdravit holky v práci ale spíš jen proto, že jsem se šla podívat na kamošku co leží na rizikovce, já taky zas tak nespěchám, jen kdyby zavolali, u nás je ted tak pln, že tak rok může být naše vrchní v klidu
@lin18 jak se podařilo podplatt školku, u náas na vísce by neměl být problém ale nevím, jsme silný rok apson u nás, tak to bude zajímavé no snad naši až půjde do tuhého začnou občas hlídat, tchýnka je taky OK, možná by se to dalo služebně vykrýt :grinning:
falšího špunta zatím neplánujeme, není místo :grinning:
30. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox hlídat bude mužskej, budu mít hlavně noční a víkendy :wink:
@ktr nevím proč to tak je. Neměla jsem ukončený prac. poměr, jsem v kuse zaměstnaná ve FN od roku 91... Prostě vysíraj, nebo nevím jak to nazvat.. Já mám registraci až do příštího roku, tak budu posílat další až koncem roku :wink:
31. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,omlouvám se,že vám sem "lezu",ale chtěla bych vás poprosit,kdo by byl tak hodný a přispěl by tady do diskuze,kde se ptám, kolik jsou asi tak výdaje na miminko měsíčně...budu moc ráda, děkuji! :slight_smile: Máte roční miminka,tak máte asi tak největší přehled,kolik to tak v tom prvním roce vychází :wink: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kolik-stoji-mesicne-miminko/?page=last&post=last&lastref=it
31. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no ve školce nám bylo řečeno, že sice mají dětí hodně a nemůžou nám zaručit, že na nás zbyde místo, ale, že když dáme sponzorský dar tak že sponzorským dětem se místo většinou najde :slight_smile:
jinak vyrážka je pryč...nasadila jsem mu tvrdou dietu...žádný ovoce, zelenina, vajíčka, mléčný výrobky atd.
ale zato je nemocnej...takže celou noc nespal...nemohl dýchat jak má ucpanej nos...to je furt něco
1. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jo aha, tak takhle se to dělá, a co budete kupovat jako sponzorský dar :slight_smile: at jste brzy zdraví :wink:
2. dub 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox kupovat nic...přiměřená částka je prý 5000 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už má zas vyrážku na tvářích....přemýšlím i nad pátou nemocí když se k tomu přidala i ta viróza :slight_smile:
2. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak to bych taky viděla na tu 5 nemoc :slight_smile: ale teda 5tis.to mi teda přijde dost, ale chápu, že člověk udělá max.aby dostal prcka do školky, u nás se spíš podplácí aktivní činností pro školku, něco opravit, udělat a tak, no jo jsme na vesnici
2. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nakonec asi bude obyčejná viróza...protože jsem to chytla taky :unamused:
napadlo mě, že tu vyrážku co má na tvářích může mít i ze sluníčka....
do školky jdeme za 14 dní na zápis...teda spíš se jen připomenout, aby s náma počítali na příští rok
my na dědině školku nemáme...vybrali jsme ve Vyškově, aby tam měly blízko obě babičky...už budou v důchodě tak budou asi vyzvedávat...já bych to z práce nestíhala...navíc šéfová dělá ráda odpoledne porady....no bude to boj...přes den v práci odpoledne doma...proti tomu je teď asi ještě pohoda...
4. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 aha, tak to mi na zápis až další rok, snad nás vezmou když tak holt zaměstnáme babičky a nějka se rozepíšou dle toho služby, jsme 3 zdravotnice to by bylo aby se to nedalo do kupy
4. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no já mám sice pružnou pracovní dobu...ale nemůžu chodit každej den dřív...někdy si to musím napracovat...bez školky si to neumím představit....babičky sice v důchodě, ale přeci jen hlídat každý den je velkej závazek....
jinak já jsem pořád nemocná...sedlo mi to na průdušky a Kuba se taky nelepší....
jak u vás vypadala ta 5.nemoc? Kuba má úplně osypaný tváře...takový drobný červený flíčky....jen na tvářích a trochu hrudník
6. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak to já také ne, ale co už naplat, snad nás vezmou, jo ta 5 nemoc, my měli 6 ,pátou ještě ne, nebo jsme otom nevěděli, Mates byl od prosince furt na hromadě, už měl 3krát ATB, ekzém se mu zlepšil až potom co jsm ebyli v HK, takže u nás by jsme to asi nepoznali v permanetním stadiu olezlosti a věčných bronchitid a horeček, dnes jsme si konečně přivezli helmy na kolo, tak o víkendu vyrazíme
6. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
teda @lin18 , to je děsný :cry: , venku krásně a vy jste marodi, myslíme na vás s Adíkem, ať už je konečně zase líp :wink: .
Náš Adam zase zkoušel kaskadérský kousky, tak má odřenou hlavu :confused: , ale jinak jsme naštěstí zdraví...ťuk ťuk :slight_smile: . Včera jsem ho ostříhala a tak vypadá takovej kulatější a starší :slight_smile: . Jsme teď skoro pořád venku, tak není na net tolik času, ale asi je to u vás podobné, jak koukám, tak není ani co dočítat.. Já jdu zítra poprvé do práce, tak jsem zvědavá jak to zvládnu... :slight_smile:
7. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 Ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky jsme pořád venku.Velká výhoda rodinných domů...pořád na zahradě :slight_smile: .Jen mám honky ráno rychle uvařit pak na zahradu dát oběd....spinkání doma...no a pak zase ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Začaly jsme jezdit na kole a malé se to moooc líbí...takže úspěch,ale ještě jsme nebyly nikde daleko.Zatím jezdíme po městě.
@miska73 vzládneš to určitě na jedničku a kdo bude hlídat Adámka?
7. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 děkuju za přání...my chodíme ven i tak, horečku Kuba nemá tak je mu venku líp než doma...on stejně ani doma není v klidu a pořád lítá....to nechápu...já bych nejradši nevylezla z postele :slight_smile:
ať se v práci daří...hlavně si odpočiň od domácích starostí...

@zdenka33 přesně jak píšeš...není nad domek se zahradou...nemusíme se dlouze vypravovat...oblíknu Kubu a já můžu jít ven v teplákách :grinning:
Ráno rychle uvařit a honem na zahradu. Koupili jsme mu houpačku a je nadšenej...jen pískoviště ho zatím moc nebaví...
7. dub 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 hlídat bude Radek. To je v pohodě :wink: . Pak vám písnu jaký to bylo :slight_smile: . Taky se už chystáme na kolo, už se těším :slight_smile:

@lin18 u nás děti taky neudržím v posteli když marodí.. Pamatuju si, jak nás mamka honila do postele, ale mně se to s dětmi nějak nedaří... A když nemá teplotu, tak bych to taky nijak nehrotila, máš pravdu, že venku je líp :slight_smile:
8. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, si tady povídám sama se sebou :confused:
Holky, tak v práci dobrý, nezapomněla jsem to :grinning: . Docela se těším na příště. Doma jsem jim taky nechyběla, zvládli noc bez maminky parádně :slight_smile:
A jak se máte vy???
10. dub 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to je super že to bylo v práci v pohodě...a hlavně doma! :grinning:
Já už jsem zdravá...Kuba ještě trochu soplí...ale hlavně má fakt ošklivou tu vyrážku na tvářích...už i přemýšlím jestli to nemůže být ekzém :unamused:
10. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jestli to trvá takhle dlouho, tak už možná jo. Radši zajeďte na kožní...
10. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jééé, tak to jste šikovní,hlavně že byla služba v pohodě :wink: a děcka taky :slight_smile:
@lin18 zajdi na kožní, nás to trápilo taky dost dlouho, až jsme vtom měli infekci, tak bych to zbytečně nenatahovala, ekzém nás teda trápí pořád ale ne už tak strašný jak to bylo
10. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pořád řeším jakou vybrat žehličku, vložím vám sem odkaz, jaké máte vy zkusšenosti se značkami, popř se stejnými produkty, je to tam v porovnání :slight_smile:

http://www.elmaxshop.cz/exec/Compare.aspx?d=70572,71386
10. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox žehličku od Tefalu jsem měla a strašně rychle se zničila žehlící plocha (2 měsíce) a nechtěli mi uznat reklamaci, ač bylo jasný, že plocha byla vadná zřejmě už z výroby :unamused: . Koupila jsem si tuhle: braun texstyle control, a jsem maximálně spokojená :wink:
11. dub 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 aha, tak na tu jsem také koukala, už jsem si však zvykla mít větší parní ráz, i když jaký je skutečný to těžko soudit, že, papír snese všechno, ta tefalka mě zaujala jen tím, že má to katalické čištění, phyilips má jen ten anticalc, holky myslíte že ten antti calc postačí a katalické čištění je sice fajn, ale naní podmínkou????bude to už moje 3 žehlička, tak už bych ráda aby vydržela déle jak 2,5 roku :angry:
11. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@xkacatkox já mám už dlouho philips gc3310 a byla jsem spokojená do doby než spadla z pračky a urazila se mi na ní špička...ale vydržela dlouho...tak vybírám taky novou :unamused: mamka má gc 3320 a ještě funguje, z žehliček co měla vydržela snad nejdýl.. a musím říct, že máme hodně tvrdou vodu po spuštění anti calc toho vždycky vypadlo... takže zůstávám u značky jen nějaký novější model... :slight_smile: tefalky prý nic moc
malý má maminkovské období je jako klíště všude spolu,nejlépe nosit a jen se na něj někdo cizí podívá řve..
11. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jo tak maminkovské období u nás taky opět v plném proudu, ani s tatínkem to není ono, včera v bazénu pořád plavčil se mnou :slight_smile: díky za odpověd, na ty tefalky jsem taky neslišela moc velká pozitiva, máma má též philips a má ho už 8let, také máme dost tvrdnou vodu
11. dub 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já mám phillips GC 2105...už ji mám asi pět let a je pořád jak nová
tak mě ještě napadlo, že to Kuba může mít ze sluníčka...má to jen na částech těla, který jsou venku...na tvářích a trošku krk...navíc se mu to teď objevilo na ušních lalůčkách....a evidentně to vůbec nesvědí...ani ráno se nebudí poškrábanej....
11. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaké máte hračky? musím něco dokoupit.. a nevím co :confounded:
11. dub 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 mám dojem, že vyrážka po sluníčku svědí.. :frowning2:
11. dub 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek