• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 my teď hodně čteme, pak autíčka na setrvák ho baví a kope s Matějem fotbal. Jinak stále prostrkávačky, kostky, kelímky na sebe... :slight_smile: . Jo a vyčlenila jsem mu jeden malej hrnec a nějaký další nádobí a vaří se mnou :wink:
11. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ajaj...tak pak už nevím...ekzém svědí taky....

@pett7 Kubu teď nejvíc baví velká stavebnice, prostrkávačky, pak máme takovej tobogán na kuličky, skládací kroužky...
Už nic kupovat nechci, stejně teď trávíme víc času venku než doma a on si stejně s máločím hraje delší dobu...
11. dub 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky kroužky,kostky,stavebnici a mám pocit,že už ho to přestává bavit...musíme to asi zase schovat...
11. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak sem se konečně dostala i sem. Romanka mě na pc nepustí... jak otevře oči volá máma takže dokud je zase nezavře tak se mi motá pod nohama. Jinak sme pořád venku a hodně využíváme sedačku na kole. Dneska sme zajeli k dr páč se malé udělal na ruce ekzém. Dala nějakou probiotickou mast tak uvidíme co se z toho vyklube. V noci se začla budit hladem, tak nevim co mám už dělat nevypije víc jak 150 a kaše nechce dneska jsem jí uvařila řidší krupičku a dala do flašky tak snad aspoň do 6 vydrží.
11. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak Mates si nejvíce vyhraje s dřevěnýma hraška muzikálníma, pejskem od FP, zpívá tak krákaj spolu :slight_smile: odrážedlem a knížkama, nejlepší je něco schovat a pak to najde, hračky kupovat nechci až k narozkám a něco nového k moři, at se tam zabaví, také tedka jezdíme na kole, nebo lítáme po venku, tak , a co ho nikdy neoprzejo hrát s plastovýma formičkama na vosí hnída, a hrncema, mlékovar vede :grinning:
žehlička je objednána, už s etěším, a manžovi dárek k narozkám, nic nechce, má zase fázi tvrdého šetření tak bude čubrnět, objednala jsme obrázkovou meteostanicu
11. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox která nakonec vyhrála? já mám pocit,že máme málo hraček :grinning: když někam přijdem tak jsou doslova zavaleni hračkama,i když do této fáze bych taky nerada dospěla..už tak se toho válí po zemi..
11. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak k nám si taky jezdí všichni pohrát :grinning: bo nikdo z okolí tolik hraček nemá, ale spíše bych to definovala, že mají stejný typ na jedno brdo, no vyhrála to ta philipska azur, tak ještě aby to byla výhra v žehlení :slight_smile:
11. dub 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kuba má kontaktní ekzém! No naštěstí ne atopický...mažu ho Imazolem...akorát venku budem jak blbci...má úplně bílý tváře...
My máme taky spoustu hraček...ale všechno ho baví chvíli...škoda peněz...
ale můžu doporučit ten tobogán od FP...ten má od podzimu a hraje si s ním furt
12. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinovi se dělaly červené fleky na tvářích hlavně v zimě a pomáhal infadolan navíc je i průhledný.... teď se mu to udělalo zase většinou to zmizí tak za 4 dny... od větru to asi nebude ani si to neškrábe
12. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak hlavně, že ne atopák :wink: nám se to zase zhoršilo, monokli na očích, jaro v plném proudu tak dle toho taky vypadá,ten tobogán od FP máme též a také si sním vyhraje, dneska jsme měli velký čtecí den, Matýsek se rozhodl, že bude po mamince vášnivý čtenář, jen mě už bolej panty z toho mluvení :grinning: naučil se kohouta zní to jako krrrr, krrrr(pokus o kykyrykí), slepici mi ale neřekne slepice ale kokoda, kokoda :slight_smile:
12. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no ale moc mě doktorka nepotěšila...prý se atopák může projevit kdykoliv...i v dospělosti...nebo se přetavit třeba na astma...takže si asi neoddechnu nikdy.... :unamused:
tak to je malej šikovnej...Kuba šíká na slepici jenom KO a na kohouta RRRRRR :grinning: a čteme taky rádi...teda zatím čteme jenom obrázky...ale je to taky únavný popisovat každej obrázek na kterej ukáže :slight_smile:
12. dub 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no Kuba už to měl deset dní a ještě se mu to začalo rozlízat i na uši...napřed jenom fleky a pak se udělaly pupínky a měl kůži jak struhadlo
podle dr to může být jak se třeba v noci zpotí tak je ta kůže podrážděná a pak se do toho dostane nějaká infekce...bodejť když je furt venku na písku :slight_smile:
12. dub 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 on měl spíš takové hodně suché šupinky naštěstí to zmizelo... teď je asi opálený od sluníčka musíme začít mazat
13. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky.....tak to máme venku pěkně hnusně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jooooo u nás poletuje snížek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem zandala kombinézu a dneska ji můžu i z čepicí a rukavicemi vytáhnout!!!!
Adrianka si tet nejvíce doma hraje s kelímky a ráda skládá dřevěné puzle...ale u toho se vzteká,když jí to nejde :grinning: :grinning: :grinning: Jinak si stále ráda prohlíží knížky a maluje :wink: No a venku si vystačí z vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..už aby bylo léto a mohla se cachtat ve vodě :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak už máme první úraz nosíku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. dub 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Ahoj, malý už ho má zahojený, ale trvalo to dlouho znovu to strhl...
už umíme smrkat :grinning: :grinning: zatím musím smrkat před ním a on to opakuje,ale hlavní je že mu to jde a nemusím odsávat....
13. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jééé, tak to máte fajn, Matýsek se o to pokouší, no někdy to v celku jde, ale musím smrkat taky :grinning: je to už fajn když člověk nemusí vy :grinning: tahovat vysavač i když je fakt, že Mates si to pak ke konci už dělal sám, jen se trefit bylo horší :grinning:
@zdenka33 no do svatby se jí to zahojí :slight_smile: ale musela být chudák pěkně vyděšená, tak už mám konečně vše kolem nástupu na dovču hurá, ještě že nám už přišli daně, že :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jůůůů vám už přišli daně.....nám ještě néééé...až přijdou tak si je schováme na dovču :wink:
13. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox a kam jste to nakonec vybrali?
14. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tady taky včera sněžilo... My jeli včera do Ikey do Prahy, jen tak na otočku a řídil Matěj, má řidičák půl roku a chtěl si to zkusit na dálnici, tak jsem se trochu bála, ale jel dobře :slight_smile:
14. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 do toho Gradacu, ke Goranovi, domluvili jsme se i na relativně dobré ceně, je to v sezoně,tak snad to bude OK,pokoukáme, jak to bude a dle toho bude dovolenka další rok, musíme být rychlejší a včas si zamluvit červen
14. dub 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no tak super :dizzy_face: , my to v soukromu zajednáváme už rok dopředu :slight_smile: . Kámoška se včera vrátila z Turecka, zítra k ní jdeme s Adíkem na kafe, tak se těším, jak pokecáme :slight_smile:
Holky Adam chvílema vydává zvuky jako křovák...takový to mlaskání...je to srandovní :grinning:
14. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jéé, tak to máš pohodu, aspoň člověk pokecá vid, já měla jet do Olmiku, ale nějak se nám to v dubnu nepovedlo sladit, tak ař začátkem května, zase na týden, jo příště budeme chytřejší a zamluvíme rok dopředu, snad se nám tam podaří objevit i jiné kontakty
14. dub 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, my skoro celou noc nespali, Adam zase vymrzoval... Já už se z něj fakt po.... Takovej velikej chlap a ne a ne v noci chrápat :confused: A při tom nic nechce, je suchej, napitej...Kdyby chtěl spát aspoň u nás v posteli, ale on hned začne řádit a nejde ho udržet... Vstával už v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď samozřejmě od 8 chrupe... :confounded:
15. dub 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jsme na tom podobně...taky nevím co se mu děje, že nespí....ale aspoň teda usne se mnou v posteli tak nemusím furt vstávat....
15. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my to taky nechápeme, celej den je venku, lítá, večer chodí spát totálně vyřízenej a odbije půlnoc a je vyspalej...je to šílený.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my včera taky nespali ale jen od 3 do 5 to usnul kolem 22..přes den spal jen tu svou hodinu
15. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...vůbec nestíhám.Tet mi Adrianka 4 dny po sobě odpolko nespala :frowning2: ,takže jsem běhala kolem ní.Dneska usnula protože vyspává taky noc!!!!Od 3 skoro do 5 nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takže holky něco je zase ve vzduchu,že ty naši bobíšci nespinkají
15. dub 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 asi je opravdu něco ve vzduchu ikdyž my dneska naštěstí spali klidně....
15. dub 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera Adrianka pracovala s tatínkem...pomáhala mu podávat šrobky.Máme zahradu,ale sousedi mají dva zuřivý vlčáky takže jsme musely postavit provizorní plot aby tolik neštěkali a něco neuděli Adriance :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek