• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Konečně sluníčko...rychle uvařit oběd a pak šup ven :slight_smile:
16. dub 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahojda, tady je taky krásně... :dizzy_face:
16. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to tě teda obdivuju....musí to být zápřah bez odpoledního spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kubovi se ta vyrážka pořád zhoršuje....v úterý pojedeme do dětské nemocnice v Brně...nebudu spolíhat na naši doktorku...přeci jen to má na obličeji tak aby to nemělo nějaký následky
jinak je super počasí...každej den jsme skoro do sedmi venku tak to líp utíká....jen kdyby Kuba furt nechtěl pomáhat na zahradě....a zásadně s nebezpečnýma věcma....krade kladivo, nůžky, chytá do kýblů s vápnem.....jak stavíme tak prostě nemáme uklizeno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 to bude určitě nejlepší, nám taky pomohli až ve fakultce :wink: budeme držet palce at vám namíchají něco dobrého, my dnes jedema zařídit pasy, a udělat nákup, je to fajn, že to díky počasí tak utíká
18. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky písnu něco pro pobavení, měli jem přes 14dní objednaný Y-bike, nic nepsali, nevolali, tak se manža rozhodl, že když nic nepřišlo, že koupíme jedno z těch příšerných odrážedel enduro, pak jsme se stavily u tchánovců, že prý mají překvápko a co myslíte, že top bylo další odrážedlo :slight_smile: a perle ještě větší je vtom, že večer vyzvedávám poštu a tam na dobírku ten Y bike, tož to je fakt den, 3 odrážedla, si asi založím výstavní sín :grinning:
18. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox :grinning: jó když se daří.... :grinning:
18. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ahoj,to odrážedlo je pro tak malý děti?My máme obyč. plastovou motorku :slight_smile: na letos a příští rok bude klasická tříkolka :slight_smile: Jen at se učí šlapat :wink:
19. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no záleží na tom jak jste vysocí, nám byl, v celku na něm i zkoušel tapat, ale chce to více cviku s rovnováhou :slight_smile: , tříkolku nemáme tak ji ai pořídíme od 3 let, nevím, v okolí na ní děti jezdili až ke třem rokům, ale třeba nám taky bude k prdu, a tak snad ji využije i druhé, nebo švagrová, co už, původně to bylo nejlepší odrážedlo které se nám líbili, ale když jsme na něj dlouho čekali tak už nám to pak bylo jedno, ale z těch hrůz plastových vyhrálo testy, tady se využívá i ve školkách na učení a blbnutí, my se snažíme Matese pořád pohybově motivovat a on je to spíš takový pohodář raději se bude v něčem vrtat než drandit
19. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox náš starší v tomhle věku našich listopadátek jezdil na té plastové motorce přes celý město :slight_smile: ve 2 letech dostal tříkolku a projezdil s ní taky kilometry :slight_smile: no.....a náš benjamínek tak ten má nejradši když ho tatínek vezme na koníka...všechno vidí ,tak jakýpak namáhání s motorkou :angry: :angry: :angry:
19. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr že jo, já to vidím taky tak, prostě samoobsluha kdejaká žádná, asi budu na Y biku jezdit já :slight_smile:
19. dub 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo příští týden jdu k nám do práce si napsat služby :wink: si můžu dokonce vybrat :slight_smile: tak bude mít manžílek radost,hlídat dva zlobiví klučíky :sweat_smile:
19. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr téda, ty už taky valíš makat, to se máš, a chlap asi taky :grinning: u nás není místo, budu ráda, když ho najdou až budu mět natoupit, tak když ne na novoších, tak snad bude na PS
19. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...máme za sebou příšernou noc...spala jsem snad dvě hodiny....má ucpanej nos a zvýšenou teplotu...tak nevím jestli jsou to zuby nebo jen viroza
jinak jsme dnes byli v té nemocnici...no hrůza ...čekali jsme dvě hodiny...k tomu, ještě 1,5 hodina na cestu tam a zpátky a navíc po takové noci...byl to záhul pro mě i malýho...
no a navíc mě nepotěšili...diagnoza je keratosis pilaris....je to vrozený a bude to mít víceméně pořád...ach jo... :angry:
19. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ach jo, chudák, ale ono se to snad věkem vybere, mám 2 kamošky s karatozoou, a vypadají holky ve finále dobře, jedna už má ložiska jen na loktech a kolenech, ale musí se pořád mazat dělanýma mastičkama, co vám na to dali a doporučili???jo ono to tak trvá, asi všada mi tam poprvé čekali 3 hodky a hodku cessta, a ještě 2 hodiny na udělání mastičky, at se vám prcek brzy uzdravý, nemůže mít nějakou alergii když máte tak často rýmy?
19. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky jaké to enduro máte?Malé, sřední nebo velké? Malý je neúnavný.... nedokáže chvíli sedět...
22. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahojky...u nás enduro zatím nezabralo!!!!!No uvidíme...jinak máme to malé!!!
22. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 my to střední, ale nelíbí se mu narozdíl od Y biku, ten je dobrý, na to že je to větší dřina má ho raději
22. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,hlásíme,přes den už jsme skoro bez plen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dávám jen ,když jdeme ven,doma už ne.....Jakub sice neříká klasicky aaa,ale přijde k nočníku ,sdělá si tepláčky a hačne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: někdy si sice tepláčky zapomene sundat,ale to ještě vypilujeme :slight_smile: já mám z toho táááááákovou radost :dizzy_face:
23. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jééé, to jste moc šikovní, to nám to ještě nejde, snad časem :confounded:
23. dub 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahojky jste šikulky :slight_smile: ......o tom se nám může zase jenom zdát :unamused:
Jinak holky přeji vám všem krásné velikonoce :slight_smile:
24. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox díky...no nicméně jsme byli ještě v pátek v Brně v privátní dětské nemocnici a podle nich je to virové a odezní to samo..
což je fakt vtipný...podle dětské je to ekzém, podle kožní z fakultky keratoza a podle další kožní virová dermatitida...takže si můžem vybrat :unamused:
navíc má od pondělka rýmu...ale nic mu neteklo a já neodsávám...v noci se úplně dusil...tak jsme byli na ORL a napsal mu pamycon...antibiotika....ach jo
jinak gratuluju k nočníku...nám se daří jenom kakání...a to ještě ne vždycky....čůrání mi ukazuje, ale než ho vysvlíknu tak je to venku...
u nás dneska prší...tak je Kuba protivnej, že musíme být pro změnu doma...
všem pěkný svátky....a ať holky nemáte jelita :wink:
24. dub 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nepoužíváte někdo kosmtetiku od Hadka?nevím co už se svojí pletí, a tak ten Matýkův ekzém, i když tam si nedělám moc iluze, dneska nám tu prší tak strašíme doma :frowning2:
26. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ahojky nepoužíváme ani jsem o ní neslyšela
27. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 koukám pěkný kocourkov :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...bože každý má jiný názor :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nas víkend nic moc malé asi rostou zoubky...měla horečku a průjem...a hlavně byla protivka protivná.Chudáček už,abysme měli všechny zoubečky venku. :wink:
27. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no a od novýho roku prý za duplicitní vyšetření budem platit....takže buď můžem věřit první diagnoze nebo si to holt zaplatíme...ale doktorři jsou z obliga...to mě nejvíc štve.....a i když mám tři diagnozy tak stejně nevím co mu vlastně je....
zoubky jsou šílený...co vám leze, špičáky? My ještě nemáme a už se toho děsím...teď nespal skoro týden kvůli ucpanýmu nosu tak už jsem jak mrtvola.....
přidám fotku toho jeho ksichtíku....nevím jestli to bude poznat...
27. dub 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vidět není... :wink:
27. dub 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata, tak vás zdravím, pořád něco podnikáme nějak není moc času, dneska jedeme na Floru, včera dětský veletrh, Matýsek je v pohodě, zoubky nám sice lezou ale v celku se to dá, za to mě trápijou moudráky, tak jsem na tebe vzpomínala Zdeni, že sis užila, zatím beru ATB a až odezní zánět šupky dupky na extirpaci, super, no mohlo by to přejít uplně a posunout se to až na podzim, tedka se mi to zrovna nehodí do krámu, ale co se kdy hodí, že :slight_smile:
1. kvě 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :slight_smile:
teda @lin18 , to je síla....si teda můžete vybrat :confounded:
My byli o víkendu na chalupě, pálili jsme čarodejnice a chodili na dlouhý procházky :slight_smile: . Adam klidně ušel i 2 km po celodenním lítání :slight_smile: , bylo krásný počasí. Už bych brala léto, ale prý se má teď zase ochladit :unamused:
2. kvě 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme ještě ke všemu chytli nějakou střevní chřipku...od neděle Kuba jenom zvrací a má průjem....už třetí den nic nejí, je chudáček slabej jak moucha....a k tomu ještě pořád ta rýma....my se z těch nemocí asi nevyhrabem... :frowning2:
3. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek