• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@lin18 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: šmudlík malej...ach jooooo brzo se uzdravte :wink:
3. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak držíme palce at vás to brzy opustí, co probiotika baštíte?
4. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky...no zatím to moc lepší není....sice už nezvrací...ale průjem má pořád a hlavně nechce nic jíst :frowning2:
Já na probiotika moc nevěřím a stejně bych do něj teď nic nedostala....jsem ráda když vypije trochu Kulíška a černej čaj se Smectou....
No a navíc to teď chytl i chlap....tak je všechno na mně a starám se o dva.... :angry:
4. kvě 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no já taky na probiotika nevěřila ale musím říci, že po dlouhoudobém užívání mám zlepšený kezém, nemusí to být tím, chápu že to může být lékama celkovou uměnou stravy, za skoušku by to třeba stálo, ale samozřejmě je to tvá volby, vím, že ty na ty chemie moc nejsi :wink: a co hylak?nezabral by rychleji?aspon chlapovi :grinning: jen at si zacpe nos před užíváním :grinning: ber to tak věř a víra tvá tě uzdraví, ale měli jsem ve výzkumu nedonošence bez probiotik a s probiotikama a hádej výsledek, ale byl dobrý pro skupinu s probiotikama
4. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xkacatkox jo jo...chlapovi jsem Hylak dala...málem se poblil :slight_smile: Kuba má nějaký probiotika v UM....já to nemyslela tak, že nevěřím na účinek probiotik...jen je nechci dodávat uměle...lepší podle mě čerstvej jogurt než prášek, kterej má x dalších pomocných látek....
no uvidíme...dneska byl kadit x....úplná voda....a to jedl jen rýži a odvar z ní a suchej rohlík....ale už je živější...ty první tři dny jen pospával a dneska už zase lítal a hrál si tak snad bude zítra líp
4. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jejda, vy si teda užíváte :cry: :cry: , chudáček Kuba...myslíme na vás a držíme palečky, ať jste zase brzy zdraví...
5. kvě 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak už se těšíš na Chorvatsko? :slight_smile:
5. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to si piš.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už pokukuju po plavkách :slight_smile:
5. kvě 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jen měsíc a kousek... :slight_smile:
5. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 já také, zatím jsem si nějak nemohla vybrat a extra drahé k moři taky nechci :slight_smile: jen ta momnebtální zima venku je na prd, ale snad si ty dovolené dobře užijeme
5. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů holky taky už se těším na dovolenou sice jedeme jen na Slovensko,ale bude to o něčem jiném.....pohodička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....plavky zatím nevybírám(čekám.... a pak určitě žádné neseženu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
Jiank nemoci se nám vyhýbají...ťuk,ťuk...spaní tet máme taky v pohodě :wink:
příští týden jdeme na prohlídku...tak napíšeme jaké máme míry :grinning: .Tak zatím pa pa
5. kvě 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nechci žádný drahý...stejně to ta sůl a písek a sluníčko zničí..
Nemoci taky zatím nepřitahujeme a příští týden jdeme na prohlídku. Adam má na domácí váze už téměř 13kg, mám co dělat, abych ho unesla.. :grinning: . A spaní, to máme jak na houpačce. Týden spíme krásně, pak třeba dvě noci na prd a takhle pořád dokola.. Dneska to bylo zrovna děsný a do toho mám dneska noční. Dám Adíka odpol. dědovi ven a půjdu si chvíli schrupnout.. :slight_smile:
6. kvě 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ahojky jo jo to spaní jsi vystihla...jak na houpačce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
naštěstí Adrianka není mazlík...tak se s ní prakticky netahám :wink: jen kdiž jí potřebuji ně;kam přenést :wink:
Musela jsem si tet zatopit v krbu...je nám zima :slight_smile:))))))))
6. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahojky :slight_smile:
já vařím jak oživot, tak mi je teplo :grinning: . Jelikož si ráno budu chtít pospat, tak musím nachystat oběd na zítra :sweat_smile:
6. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no právě nic nedělám tak je mi zima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miska73 copak vaříš dobrého????
6. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 dělám polívku - brokolicový krém a předpíkám si králíka a udělám si zelí a bramborový knedlíky a zítra jen dopeču maso a zbytek ohřeju. Tu polívku máme na dnes s Adíkem :slight_smile:
6. kvě 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 Já jsem děla včera brokolicovou polívku a moc nám chutnala :wink: hlavně byla rychle hotová :wink: zítra asi bude kuře s rýží....Adrianka miluje rýži :slight_smile:
Tet půjdem na chviličku ven...pověsit prádlo....tak zatím pa pa příjemnou a pohodovou noční :wink:
6. kvě 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, díky :wink: , taky jdeme věšet prádlo, na balkón :slight_smile: pááááá
6. kvě 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Kuba už je na tom líp....poprvé spal celou noc tak jsem si odpočala....předtím se furt budil kvůli rýmě, pak kvůli průjmu...už jsem toho měla až nad hlavu
Včera už celej den jedl a nekadil...dneska už tady lítá...tak snad bude dobře
misko...Kuba měl taky 13 kg...no ale průjmem skoro kilo zhubl...ale jak píše Zdenka...mazlík taky není...jen když je nemocnej tak by se pořád nosil a mazlil...jinak jsem ráda, když si ukradnu pár obejmutí :slight_smile:
@xkacatkox tak probiotika jsme nakonec na radu doktora koupili...ApoBaby...ale nevím jestli to pomohlo...přeci jen už to bylo šestý den....no ale aspoň mu to stabilizuje střevní mikrofloru
No ale myslím, že za tak dlouhý průběh může doktorka...řekla mi po telefonu, že mu máme čaj hodně sladit a dávat i ovocný šťávy, aby prý měl energii když nic nejí....no ale po třídenní hladovce....muselo mu to tam kvasit a asi mu to moc nepomohlo...jakmile jsem mu cukr vysadila tak bylo po průjmu....
Máme na ty doktory nějakou smůlu
6. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska taky vyvařujem...dietně pro Kubu....dušené kuřecí s mrkví, jablky a bramborem...a pro nás šunkofleky....zítra už dám Kubovi normálně...mi to připomnělo zavádění příkrmů kdy jsme taky vařila snad tři jídla denně :grinning:
6. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, malému roste stolička takže máme veselo :confounded:
@lin18 hlavně že už je líp :slight_smile: ale teda sladit a šťávy? spíš bych řekla neslazený čaj...
6. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 to jsem dr taky řekla...ale prý potřebuje energii...no nevím...myslím, že tak dlouhý průjem měl hlavně z toho..
vydržte se zubama....je to děs...pořád je něco...
6. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tady jde spíš o to.že pokud dítě tak dlouho nejí,mohla by mu klesat hladina cukru v krvi.....a to by mohlo přinést komplikace..
7. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už včera oslavili krásných 18 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: k dr,jdeme až příští týden,tak pak napíši míry :wink: ale zhruba bude mít 13 kg :wink: Náš Kubík je velkej mazlík :dizzy_face: to u kluků neznám,tak si to vychutnávám :slight_smile: Už jsem prodala kočárek ,tak jsem z toho trochu smutná....ted si pamamtuju,jakou jsem měla radost,když jsem si ho kupovala.....no nic,za měsíc se v něm bude zase vozit mimčo :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jo jo...já to chápu...no ale dávali jsme Kulíška...tam je taky glukoza...no už je to naštěstí za náma
ještě se tě zeptám...dáváte Kubíka někam stříhat nebo ho stříháš sama? Myslím ofinu a po stranách...já ho stříhám sama, ale má to zubatý...no a nevím jestli by ho u holiče zvládli ostříhat když on ani chvilku není v klidu....
7. kvě 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 stříhám sama :slight_smile: do dvou let mu to nechám dlouhý a pak pude nakrátko :frowning2: to snad už u holiče vydrží :slight_smile:
8. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tak už máš kočárek z domu, mi si ten první zatím nechali, a pak se uvidí, třeba by jsme si koupily jen jinou nátavbu, podvozek by zůstal stejný, Matýsek je také mazel, mazlí se se mnou pořád, tak si toho vážím, bůh ví jak to bude u druhého prcka, takovej mazlivej bobeš :slight_smile: my stříháme u kadeřnice, :slight_smile: jdu tam se sebou a opracuje i prcka a nikdy jsem za to ani neplatila, což si musím chválit
8. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak se máte? sem tu dloho nebyla a do dočítání se mi nějak nechce :frowning2: .... moc nepíšu.. ppáč u nás taky neni nic moc novýho... pořád bez peněz a prostě furt dřepíme doma a je to naprd a taky furt hledám nějakou práci dom, což se samozřejmě nedaří tak se aspon zaregitruju na komparz třeba se jim někam budu hodit a na tyhle nárazovky hlídání seženu... :wink: ... co vy a děti a tak??? já se tedka snažim Jonáška naučit na nočník (což se teda nedaří :frowning2: ) a mluví taky málo.. ale snaha je... jak sou na tom ti vaši prckové s těmahle věcma? na 18ti měsíční prohlídku jdeme 26. tak jsem zvědavá kolik váží a kolik přesně měří :slight_smile: ... a vůbec co nám řekne přídemi že už nák pomalu roste protože už nákou dobu mi příde stejně vysokej m kolem 80... tak písněte :slight_smile:
15. kvě 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme prohlídku za sebou míry a váhy napíšu večer, přes den to mamé divoké :slight_smile: malý je neustále v pohybu tak není čas a klid..
16. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek