• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
židli možná odkoupime po bratranci
9. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nad tím zatím moc nepřemýšlím, ale zatím máme lehátko napříkrmy (sedět stejně ještě neumía ani nesmí)... a auto sedačku vidim rovnou na tu větší... pže jestli bude Jonášek po tatíovi tak by mu ta menší nevydržla moc dlouho...
9. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si právě říkala že tu židličku zkusim splašit polohovací, ale asi bude i dražší....
9. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ani nevim, že existuje polohovací židlička...
9. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jak jsem to prolézala na netu tak jsem takovou našla ale byla drahá 3000
9. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych se na ní víš co.... já vůbec nevim za co pořídim, židličku, cestovní postýlku a chůvičky.... hele když bych si udělala účet na aukru to se nějak msíčně platí nebo proč ho maj některýlidi bloklej???
9. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to nevim, já na aukro nechodim ale tušim se to platí. 3vagrová cosi říkala. Já chodim na mimibazar, a na bazoš a to mi stačí. když chci něco nového tak přes heuréku ta ti tu věc co hledáš vyhodí ve všch obchodech kde ji mají a podle ceny se rozhodneš. to mě tak vyhovuje. Nebudu přece platit něco navíc, i tak bez toho máme málo peněz. Chůvičku jsem měla fungl novou ale bohužel jsem ji prodala. Kdybych to věděla že ji sháníš, tak bych ti ji nechala.
9. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci jezdit v létě na žívu do karavanu, jestli mi to manžel dodělá a je tam hnedka asi pět metrů od mýho karavanu stánek tak že bych si tam večer sedla měla chůvička a měla bych klid, pe bych věděla... kdy pláče nebo ne :slight_smile: ... jinak jí zase asi až tolik potřebovat nebudu... jestli se to platí tak se taky registrovat nebudu... já jenom,ž se tam dá sehnat skoro cokoliv ne jenom věci pro mimča... manžel má účet na aukru... ale jak spolu moc nemluvíme tak nic nevim... a aby mi tam něco sehnal... na to nemá čas...
9. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett...vlasatej je dost...ale Kuba je fakt extrém...kolikrát když mu stříhám nehty tak mě ty nůžky svrbí v ruce, že bych mu ty vlasy ufikla...aspoň ofinu, už mu leze do očí
židličku taky zatím neřeším, máme lehátko a stačí. Od fisher price do 18ti kilo a dá se pak zvednout opěrka až bude větší. Ale až bude sedět tak stejně židličku koupím, ale takovou tu obyč co se strčí k dospěláckýmu stolu
9. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že by stačila i ikea antilop za ty peníze, ale to až bude sedět ty ostatní jsou pěkné ale přijde mi to zbytečné
9. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele pett jsem se dívala na facu na fotky...on je Martínek taky tak červenej ve tvářích když si hraje, že? já jsem vždycky plašila, že má Kuba horečku.... :grinning:
9. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já plašila, že je opálený, al jo asi to bude z toho hraní. Když se vzteká je jak rajče :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko 9-36 nejsou moc bezpecny. crasch testy nemaji moc dobre ap okud jezdite,bych radeji investovala. mame 9-18 romerku a menili jsme ji za 15-36 ted pred mesicem a romerka zustane male.
Odbornici rikaji,ze si ma ditko projit kazdou kategorii zvlast , teda I, II a III

jidelni zidli mame od chuicca polly 2v1
10. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac aukro platis procenta z prodeje. cili kdyz neco prodas v aukci,oni ti jednou za mesic poslou kolik jim mas platit.
blokovanej ucet maji bud podvodnici nebo ti,co ty poplatky nezaplatili.

Myslim ze dobra jidelni zidlicka se da koupit pouzita na netu za dobrou cenu. a je to dobra investice,maly nam v ni jedl do tri let.
10. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukni tu

http://www.nemluvnata.cz/jidelni-zidlicka-babypoint-pinta-1/

cena myslim docela dobra na nove zbozi a polohovani ma taky.
kdyby si tuhle konkretni hledala jako pouzitou,mas cenu vic nez slusnou.
10. kvě 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jen nastinim jake jsem mela u zidlickyp ozadavky,hlavne pasy(to ty drevene vetsinou nemaji),protoze dite je pak schopny vylezta prizabit se a to polstrovani je taky v´fajn.
10. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak kubík včera usnul v 22. hod a 5 ráno už byl vzhuru,ted usnul a za 5 min. je vyspanej :angry: :angry: a tak to delá ted pořad..usne já ho dám do postylky a hned je vzhuru :frowning2:
10. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr nejaky erupce???mala vcra vstavala odpoeldne kolem pul treti, a pak spala na deset minut po pul osme a pak radila az do 11.
10. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekám až začne ječet,zatím si v postýlce zpívá :grinning:
10. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, malý spal od 11 do 2 pak jsem ho musela vzít k sobě protože se budil a neměla jsem na to nervy nemohla jsem spát obličej jak křeček :confounded: V 10 jdu k zubaři a jestli to nepřejde začnu baštit růžové lentilky :frowning2:
10. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett,tak at uz zuby neboli
10. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky se vůbec nemáte... já teda vyspalá moc nejsem ale to je moje chyba a ne Jonáškova... spal od 7 do čtvrt na šest a pak ještě do třičtvrtě na sedm :slight_smile: .... takže pohoda... pett: přeji bezbolestného zubaře :slight_smile: .... já teda nevim jak to dělá, ale vždycky ráno když se vzbudí tak si tam chvíli hraje sám než se k němu zvednu a pak přídu a on je naopak... jako tam kde měl nohy tak tam má hlavu... a vůbec nevim jak to dělá :grinning: ...
10. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem si, že porod posune práh bolesti, ale neposunul... malý se zase otočí a nemůže zpět tak je řev
10. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac máme to tak taky...vždycky je otočenej :grinning: jinak my spali od desíti do dvou a pak do šest, ale ještě do sedmi si sám hrál v postýlce a broukal tak jsem pospávala. zajímavý je, že ráno nemá vůbec hlad....po pěti hodinách snědl 80 ml...asi je po mně, taky nesnídám :slight_smile:
pett...zuby bolí vždycky...na to asi porod nepomůže :grinning: ...radši si to nech spravit...bohužel kazy na samoléčbu nezabírají
10. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin za chvíli pojedem, v pátek to vypadalo že to nic nebude, ale v sobotu večer a včera se to rozjelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já v postýlce používám polohovací válečky, sice už je na ně velký, ale aspoň se netočí na břicho...když spí tak má hlavu natlačenou na mantinel asi se mu to líbí...občas ho posunu, ale za chvíli je tam zase.
10. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak Filip spí na boku a semtam na bříšku.Už jsme začali s příkrmy a moc mu mrkvička chutnala a včera snědl skoro celou skleničku :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se zacalo pred par dny spinkat na boku,jeden,druhy....
10. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubík spává na boku taky natlačenej v mantinelu :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na boku jonášek teda nespí... tedka píská jak blázen a bolí ho břich... chudák :frowning2: ... nevim proč furt... dojdu do sprchy a zkusim s tim něco udělat... štve mě to jak ho to furt bolí....
10. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nato.že Kubík vstával v 5,má řechtací náladu,už pul hodiny se smeje do zrcadla :grinning:
10. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek