• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 do konce června letošního roku jde děti zapisovat do pasu rodičů, od příštího roku, tuším, že července, je nutné, aby každé dítě mělo svůj pas :wink:
23. kvě 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo ahá... děkuju :slight_smile:... no Jonáš už má jednu píchlou a někdy v září nás čeká druhá... a teda ta reakce byla opravdu hozná :frowning2: ... 2-3 dny měl horečky nad 39... no byl to děs... ani nevim, že se to dá posunout...
23. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 hlavně se budou zvyšovat poplatky u pasu ze 100 na 600kč :angry: :angry: :angry: :angry:
23. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura nás taky vakcíná čeká v září...na první neměla žádnou reakci...tak jsem byla moooooc ráda :wink:
23. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 dneska jsme si byli pro pasy, Matýek je zapsán, a příští rok zase šaškárna s Matýskem , bude do od května, paní mi to dneska říkala,a je k tomu nutné osvědčení o státním občanství z matriky,@zdenka33 poplatky se už zvýšili, my platili 600kč.
@kacamura tak posunout se dá ledacos, ale většinou se jede dle očkovacího kalendáře, my to máme později, že byl pořád marod, a tedka nám to povolili kožní a alergo, reakci zatím čekám, mělo by to přijít během středy, ale jinak zatím klídek
23. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no vidíš já myslela,že až příští rok...ach jo tohle jim jde rychle!!!
23. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33
@xkacatkox , no jo holky, je to na prd....všechno drahý, teď jsem někde četla, jak chtěj zvyšovat poplatek za odpad :angry: :angry: :angry:
23. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ani nemluv.....už mě to fakt nebaví jak všechno zdražují...a platy zůstávájííííí :angry: :angry: :angry: :angry:
23. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no a nebo klesají a v nejhorším případě práce není :frowning2:
23. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím říct,že tet nějak vycházíme z výplaty do výplaty...a někdy je málo!!!!!Už jsem přemýšlela,že si najdu nějaký přivýdělek :wink:
23. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 nedovedu si představit kdyby Luky přišel o práci!!!!
23. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 hmm..je to šílený a jistoty žádný..
23. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ještě že už mám dětí kolik jsem si přála... Kdybych měla teď první, asi bych hodně přemýšlela, jestli mít další..
23. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky s penězma je to špatný :frowning2: ... já hledám na doma jak můžu a prostě nic neni a neni... teda jako mám doma leták kde bych si mohla práci objednat, ale je to vyděračský, když si objednám práci přímo od firmy co rozesílá ty letáky tak je to jenom o propagaci tý firmy což podle mě nemůže vydělat.. aspon mě by to nešlo, no a ty ostatní zahraniční a jiný nabídky z česka jsou možná pravdivý, ale tam bych zaplatila za to, že oni mi pošlou kontakt na tu firmu... což je pěkně sprostý!!! no tak zkoušim ten komparz třeba mě sem tam někam do nákýho křoví vyberou... ale jinak je to napytel... prostě už mám tý naší vlády tak akorát............................... :angry:
23. kvě 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 stím s tebou musím souhlasit, já chlapa na 3 děti neuvrtám ani za slaté sele, budeme rádi, když bude někdy druhé :slight_smile: , všechno se zvyšuje jen ne platy, brigádky kolem žádné nejsou, a když už jsem zjištovala aspon nějaký úvazaček ve špitále tak nic, není místo ani abych se vrátila, což mě pěkně naštvali, jak můžou napřijímat lidi a , ženské po návratu z MD nedržet práci, no uvidím co bude za 1,5roku
24. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ale 3roky ti místo držet musí ne? akdyž pujdeš na další mateřskou tak by ti měli nabídnout místo jiné...aspoň tak nějak to bývalo..mě končila smlouva když jsem byla těhotná tak mi ji ani neprodloužili...
24. kvě 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox přesně jak píše @pett7, měli by ti držet 3 roky místo a pokud pracuješ v nějaké vyšší funkci, tak rok přímo do stejné funkce....ale jak je vidět, dělají si to, jak se jim zachce... :angry:
24. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já se do původní práce jen tak nedostanu protože tam šly hodně s platama dolů a už se mi to ani nevyplatí dojíždět tak daleko,takže mě čeká lítání a schánění.Jinak mám novinky,dneska jsem úspěšně složila závěrečný zkoušky z řidičáku!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 děkuju
:slight_smile:
24. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 tak gratuluju :slight_smile:...
já taky myslim, že musej držet místo a pak dát třeba i na jinou pozici, ale musej zase vzít zpátky... myslim... no u mě je to jedno, já jak tam přídu tak dostanu okamžitě padáka... nejspíš ani nenastoupim zpátky zase... a jsem ráda, vůbec už tam bejt nechci!!! to peklíčko co mi udělali za sedm měsíců protože mě nesměli vyhodit bylo fakt bezva :confounded: :angry: ... pořád mám sto chutí se pomstít... takhle se k zaměstnancům prostě nechová... byl to docela mazec páč to že sem těhotná sem zjistila v den kdy mě oznamovali že si mám najít něco jinýho :grinning: ... tak jsem jim řekla že to asi nepude :grinning: ... a od tý doby bylo peklo :angry:
24. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73
@pett7 jo to oni mi to místo držet musí, pírově asi jo, ale dělají si co chtějí a pokud budou chtít určitě najdou okliku, budu doufat, že u nás někdo otěhotní i když kandidát je jen jeden a z mateřské se stejný rok vracíme 3, a zbytek, děti už má a do důchodu daleko, no nějak to doapdne, v okolí jsou 2 špitáli tak snad se to poštěstí když tak jinde
@jajik25 gratuluji, už nejsi závislá na chlapovi
25. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dáváte už někdo místo UM jenom obyč mlíko?
26. kvě 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 už 3 měsíce
26. kvě 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ahojky už jsem začala dávat obyčejné mléko.Adrianka ho snáší dobře....průjem z něho neměla :wink:
@jajik25 gratuluji
@xkacatkox malá je takovej náš čertík...pořád někam leze ničeho se nebojí,tak jsem si řekla,že by se nemusela bát ani vody...no a výsledek si vyděla na fotečkách.Jen jsem nesehnala malé rukávky,protože je dělají až od 3 let :frowning2: ...takže jí budeme muset naučit plavat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to je zajímavé, ta zvažuji zda neobjednáme, než pojedeme k moři, zas nevím co stím udělá ta sůl, popřemýšlím
26. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 2 měsíce určitě, sice ne často, ale o víkendech má s tatínkem kakao, teda spíš taťka, Mates hodně cvrndá :grinning:
26. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kuba teď vypije cca 500 ml UM denně....tak mu to zkusím postupně nahrazovat obyč mlíkem. A to převařujete? S tím teda bude ještě víc práce než s UM... :wink: . Vím, že doktoři říkají, že by se mělo až od tří let...ale v mým okolí ho už dávají všichni a UM je děsně drahý.
Jo holky a nevíte jestli nejsou někde v akci Pampersky? Nám vždycky dojdou když není akce...to je jak naschvál.... :angry:
26. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 mlíko dávám plnotučný, český a nepřevařuju. Zatím jsem se osobně nesetkala s tím, že by doporučovali UM do 3 let, ale něco jiného je to u alergiků :wink:
26. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek