• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@lin18 Ahojky taky nepřevařuji....to mléko už je tolikrát převařené,že si myslím,že je to zbytečné.Pampersky mají v akci v tesku do konce měsíce!!!
26. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky... já normální mlíko moc nedávám... vůbec ho nedávám na pití, ale když mu dělám krupicovou kaši nebo vařim něco s mlíkem tak to prostě má... dneska sme byli na prohlídce sme tu už asi nejmenší :frowning2: ... má 81cm a 11kg... jinak teda možná budeme mít problém s tou předkožkou :frowning2: musim to sledovat... nejde mu to ani o fous přetáhnout a jestli mu to vadí při čůrání tak se to bude muset nějak řešit... navíc mě docela důrazně doktorka upozornovala že teda to sušený dětský mlíko by měly děti pít až do tří let... nevim nejsem nějaká, že bych se kravskýho mlíka bála, ale rozhodně bych zatim nenahrazovala sušený dětský za kravský... to asi neee... četla jsem nějakej článek co všechno takovejm dětem může kravský mlíko udělat a docela mě to vyděsilo teda... ne že bych mu ho proto nedala vůbec (stejně je v jogurtech a já nevim kde všude)... ale rozhodě bych ho nenahrazovala... mlíko je drahý to je pravda... proto Jonáš taky dostává jenom jednu lahvičku denně... :frowning2:
26. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,my mlíko vůbec nepijeme,prostě nechce..on nikdy neměl mlíko moc rád.. :frowning2: dáváme jogurty,kaše,lipánky,....ale kdyby ho pil,tak bych určitě mu do 3 let nechala sušené,dětské :slight_smile: přeci jen si myslím,že je kvalitnější oproti kravskému....je drahé,ale zase zase starší děti už ho tolik nepijou.... :wink: Dneska jsem Jakuba nechala už i venku bez plíny a dobrý :dizzy_face: vyčurali jsme se do travičky :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr teda to je Kuba šikovnej, nám se to čůrání a kakání do plín asi líbí čím dál víc... Na nočníku klidně posedí, ale nic neudělá, ještě tak do vany, tam ho to baví.. :confused:
27. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 díky...bohužel nejbližší Tesco je v Brně a to se mi nevyplatí...ale každopádně jsem koupila včera v Albertu...ne sice nějaká super akce...ale krabice za 600...což je lepší než normální cena...

@ktr jo jo...sušené je určitě kvalitnější a taky obohacené vitamíny.....jenom nevím o kolik jde jen o lobby výrobců a nakolik je to pravda....
Kuba vyžaduje mlíko před každým spaním a ještě v noci....tak bych mu aspoň to odpolední nahradila kravským
nám teda čůrání zatím nejde....i když jak bylo horko tak běhal nahatej...ale nevyčůral se...a nočník začal taky bojkotovat.... :unamused:
Jinak teď uzobává všechno ze zahrady...hlavně jahody a třešně....to mu chutná moc...a včera měl spoustu melounu....je to paráda to počasí, když jsme celej den venku....jen dneska se to teda jaksi kazí...
27. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 jééé, já bych si dala třešně, mňam... To jsme ještě letos neměli.. Jinak u nás byla v noci parádní bouřka a od noci v kuse leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to bude k nevydržení, celý den doma... :frowning2:
27. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, byli jsme ve středu v ZOO ve Dvoře Králové, Adam byl úplně hotovej ze zvířat, málem jsme neodjeli... Měli jsme kliku, byli venku i všechny šelmy a mají tam dvě mláďata tygrů a malý miminko orangutana..
27. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 u nás teď začlo pršet...tak nás taky čeká nudné odpoledne :unamused:
my jezdili do zologických loni v létě, ale to ještě moc nevnímal...taky se těsším, že letos to bude jinej zážitek
jinak nám asi začíná období vzdoru...na všechno říká ne...a pořád se vzteká...ach jo
27. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás je zítra pohádkový les :slight_smile: jde se lesem a po cestě potkáváme pohádkové bytosti a děti plní různé úkoly za které dostanou malou odměnu :slight_smile: jen aby zítra nepršelo :frowning2: A další víkend slavíme nejstaršího narozeniny :dizzy_face: vyjde to přesně na sobotu,tak je to super,nebot má kráááááásných 18 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.....přeji všem dětičkám všechno nej nej ke svátečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky všechno nej....
No Kuba ke svátku dostal injekci....a jak ještě po píchanci plakal tak začal doktorce hrozit prstíčkem a říkat tytyty.... :grinning: tak jsme se celkem nasmáli. Byla to čtvrtá hexa...a teploty neměl, tak doufám, že to bude i zítra dobrý.
Jinak má teď takový častý kakání....možná po ovoci....máme jahody a třešně....ale neosypal se takže jsem ráda, že může všechno co mu s takovou láskou pěstuju :grinning:
1. čer 2011 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jůůů tak to je Kubík šikovnej...Ada,když byla naposled u paní doktorky...tak to byla scéna :frowning2: .Asi nebudou kamarádky :wink:
2. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 no Kuba doktory taky nesnáší...jak vidí někoho v bílým tak už táhne pryč :grinning:
3. čer 2011 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky dodatečně přejem dětičkám všechno nej k svátečku. Holky tady řádí bouřky a přívalové deště. Ve tři byla přímo nad dědinů a to byl mazec. Romča se bála chudina ale rychle to proletělo tak byla o.k. Konečně už zaspala a teď slyšim že zase hřmí a začíná pořádně pršet.
4. čer 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata, je pořád hezky tak jste jistě všeci venku, :slight_smile: je to super, snad to vydrží, už mám napsaný bojový seznam na dovču, snad to všechno dobře dopadne, musím ještě zařídit nějaké doktory, ve středu alergo, za 14 dní kožní, jsem zvědavá jaké to bude s Matýskem u moře, a hlavně jak to pomůže
6. čer 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox Ahojky...neboj dovču vzládnete v pohodě určitě si to užijete.Uvidíš,že se tam Matýskovi bude mooooc líbit :slight_smile:
Taky už se těším na dovču
U nás dneska přívalové deště i chviličku padali kroupy :unamused:
7. čer 2011 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda děvčata :slight_smile:
nějak nemám čas sem kouknout, natož napsat... Dneska je u nás hnusně a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My už se pomalu balíme na dovču..
@xkacatkox kolikátýho jedete vy?
9. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminky můžu se k Vám přidat :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: koukám že řešíte moře ,také letos jedeme poprvé s Jiříčkem a jsem trochu nervozní :unamused:
9. čer 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hasky24 ahojky :slight_smile: , klidně se přidej, jen jak teď bylo venku pěkně, tak nám to tady trochu vázne... Kam jedete s Jiříčkem?
9. čer 2011 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 jéé děkuji :wink: no zkusíme Bulharsko koncem srpna tak jsem zvědavá a nervozní :unamused: jak to chlapík zvládne
9. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
děti většinou zvládnou všechno líp než dospěláci... my s malým byli poprvé na půl roce, pak na 10 měsících a úplně v pohodě :wink:
9. čer 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 jéé tak to jsem ráda no :wink: a kam se chystáte Vy :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
za týden Chorvatsko - nejdřív Dalmácii, pak Istrii a pak se uvidí, kam se ještě vypravíme :dizzy_face:
máte jednoho prcka?
9. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 ano zatím jednoho :wink: ale manžel už by chtěl další-nejlépe holčičku :wink: :fearful:
9. čer 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hasky24 no jasně, chlapi v tom mají jasno :grinning:
Jdu vařit...udělám brokolicovou polívku a podusím rybu a brambory... Se mi do toho dneska nějak nechce, to bude tím spavým počasím :sweat_smile:
9. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 to dělám také rybku+brambory na páře :wink: jinak máme karbanátky ze včerejška :grinning:
9. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, taky nějak nemám čas napsat....dneska je hnusně tak sedíme doma...jinak malého domů skoro nedostanu jsme od rána tak do 6večer venku. a máme další období vzdoru kdyžněco nemůže,švihne sebou na zem začne rvát trávu kolem sebe a řvát.....
9. čer 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
9. čer 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 děkuji moc :slight_smile:
@pett7 u nás je to samé jen akorát sebou šlehne na zem a zkouší podupávat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek