• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Tak holky včera jsem nechala Adrianku spinkat sama v pokojíčku....usnutí v pohodě,ale ve 3 ráno se vzbudila a už nechtěla sama usnout...pořád mně volala....ach joooo to chci vidět co dneska.Taky se mi nic nechce.Vařím mexický guláš s těstovinou.
9. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je pěkná zima,ale neprší....no dneska to na koupačku nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jůůůů tak zas až to nemáme...ale náznaky tam taky jsou :wink: :wink: :wink: :wink:
9. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to my co spíme ve třech neznáme...pokojik dlouho nehrozí
9. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ahojky, my až 29, bojový plán napsán, ted už jen sehnat, navařit, zavařit a nezbláznit se :grinning: Mates má nějaké diskutují období tak nám ta spolupráce trochu vázne, vztekat se také umí, ale bohužel tak, že nám nafackuje, bezva, a vysvětli že se to nedělá, ale už se to zlepšuje
9. čer 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox co budeš vařit a zavařovat? Já na to kašlu,koupíme to tam, vyjde to stejně jak tady... Adamovi jsem teď koupila v Tescu pár těch příkrmů od Hami-malý gurmán a jinak jí to co my...
9. čer 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to počasí je děs...od rána prší a nemůžu mu vysvětlit, že dneska ven nejdeme...Je zvyklej chodit ráno už okolo osmé na zahradu, po obědě se doma vyspí a zas jdeme ven...klidně až do devíti večer...Ono to na zahradě líp utíká...je pořád co objevovat...akorát mi včera pošlapal okurky...to bych ho majzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vzteká se taky...ale zatím nic dramatickýho...snad mu to vydrží....
Všem krásnou dovolenou...užijte si moře...závidím... :wink:
9. čer 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
my jedeme na dovču za měsíc,ale ještě jsem neuvažovala jak se tam budem stravovat.Máme polopenzi,takže snídaně a večere v klidu....no a na oběd něco koupíme!!!!vžádném případě nebudu nic vařit.....chci si konečně odpočinout :wink: :wink: :wink:
10. čer 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 vztekání u nás taky není zatím nic dramatického...mohlo by se nám to vyhnout...viď :wink: :wink: :wink:
Ada mi zase pořád chodí na hrášek...ještě ho nemáme pořádně uzrálý,ale už je pomalu celý otrhaný :unamused:
Jinak jahod si moc nevšímá,protože jí nejedou!!!!
10. čer 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no já to chci mít navařené, abych se tam nemusle s nčím zabývat jen ohřít, a jen na pár dní, jinak se budeme stravovat tam, budu zavařovat roštěnky, rajskou, a na 2 dny povezu karboše, jinak nic, mak ty instantní věci
@zdenka33 kam jedete?
11. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to jo :slight_smile: , my se budeme s mamkou střídat ve vaření a ten druhý týden to máme all inclusive, tak budu relaxovat :dizzy_face:
11. čer 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no tak já nevím ským bych se tak střídala, že by manža :grinning: to radši nás vezme někam na jídlo než aby uvařil :angry: instantní věci to jistí
12. čer 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no Zdeni já bych ráda...ale já jsem vztekloun a chlap taky...takže by to byl zázrak :slight_smile: Spíš si myslím, že to přijde nenadále a o to silněji :grinning: . Ale já mu zkouším všechno vysvětlovat a pozitivně ho motivovat, aby chtěl jít tam kam já apod.
Vy už máte hrášek? Mně teprve kvete...ale koupila jsem pár lusků a Kuba se mohl zbláznit...tak myslím bude taky loupit na záhonku
Zrovna nedávno mi pošlapal a zlámal všechny okurky....no ale vysvětluj mu to...:slight_smile:
12. čer 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám Matýsek poctivě zalívá rajčata a cuketky, jo pozitivní motivace a jiné triky někdy holt nezaberou, asi ty naši pokladi procházejí utváření osobnosti a někdo méně či více výrazně, já mám taky někdy pocit, že zbřednu :angry: a to jsme s manžou pohodáři, a Mates furt ječí a ječí, chce být furt v autě, takže po snídaní ustrojit, posadit do auta a dělá řidiče,jsme zvědavý jak to bude na dovče, aby nás nepřivedl do blázince :grinning:
13. čer 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš Adam zase nemůže vidět rybník, kaluž, potok...prostě vodu. Lítá tam a zpět a hází kamínky a nejde ho od vody odtrhnout....vztek, řev, šílený... Ve vaně si pouští vodu do obličeje a to je vrchol jeho blaha..skoro utopenej se tlemí a lemcá teplou vodu :grinning: A auto to samý....skáče v sedačce radostí, že je v autě :grinning:
13. čer 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miska73 na tu vodu jsem zapoměla :grinning:
13. čer 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo voda...to je věčný.....nelíp když byly horka...cákal se v bazénu a byl š´tastnej...
nechávám ho zalívat...ale vydrží stříkat chvíli na kytičky a pak stříká na sebe...ledovou vodou ze studny... :unamused:
Mám pocit, že ho mokrýho převlíkám snad pětkrát denně...
naštěstí máme na zahradě jezírko a za barákem potok...tak házení kamínků užijeme...
jízda autem ho moc nebere...musím mít po ruce hračky aby se zabavil a stejně za chvilku ječí...
Teď jsme koupili elektrickou čtyřkolku...to je paráda....super zábava
13. čer 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jo, už ho baví elektrická 4kolka?kolik stála, také zvažujeme její koupi, ale přišlo mi to ještě brzy
14. čer 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox měli akci v Kauflandu za 999 tak jsem neodolala. Baví ho moc....jen tlačítko na plyn je trošku tvrdé tak pak vždycky kňuí že ho bolí prst :grinning: . Je to od 3-5 let...tak doufám, že nám vydrží...
14. čer 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 aham tak já koukala na netu že se ti pohybuje kolem 4tis, to je dost dobrá cena, jak jezdí po nerovnostech
15. čer 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jezdí dobře...až jsem fakt žasla...dokonce vyjede menší schodek...kopečky zvládá bravurně...my máme zahradu dost nerovnou tak jsem taky měla strach abych nemusela jezdit jen po silnici...ale je to fakt jak opravdová čtyřkolka..do terénu. Max. rychlost 3 km/hod...tak ani nemusím mít strach, že mi ujede a je celkem stabilní
15. čer 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak až se vzbudí vyrazíme do kaufu, mi tam nikdy nejezdíme, jsem zvědavá co Mates bude řikat
15. čer 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chci se vás zeptat jestli jste už přemýšlely co prckům k narozeninám?Hledám nějakou inspiraci :wink:
15. čer 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 tak to teda ještě ne, pokud neseženu dnes tak nějaké to auto elektrické, pak křesílko,a novou postel, ale uvidíme jak na tom budeme penězma, ještě by se nám líbil šlapací traktor, ne že by ne něm šlapal, ale on si sním u kamošky vyhraje docela dost, no a manžel mu chce kupovat first bike, já osobně si myslím, že to asi nepůjde, ale tak do listopadu času dost
15. čer 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no uvidíš jestli ještě budou mít...u nás to bylo od čtvrtka a už v osm ráno tam byly jen dvě...
15. čer 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Adrianka od včerejška teplota 39,trochu kašle tak doufám,že se nám nerozjede nějaká nemoc :unamused:

@jajik25 to ti moc neporadím,protože já mám vymyšlený nějaký už lepší kočárek.ten asi klukům dávat nebudeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky právě vůbec nic nenapadá ale snad mě ještě něco napadne,ještě je čas a taky na tom budeme líp i s penězma tak se možná budu moct trochu rozšoupnout.:slight_smile:
Mi jsme zatím oba zdravý a doufám že jim to vydrží.
Tomáška čeká zase očkování tak jsem zvědavá co bude dělat,minule zatnul a vůbec to nešlo,snad to tentokrát bude lepší.Tak se zatím mějte,musím zase letět
16. čer 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj,u nás měl kočárek úspěch :grinning: :grinning: :grinning: to jsme ho měli jen půjčený :grinning:
16. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jo jo za Adou taky chodí kamarád Michálek a strašně rád jezdí z kočárkem....takže jsou u nás boje o kočárek.Ada už si pěkně hlídá svoje hračky :wink:
16. čer 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 neměli, ale neva, u kaufu se to dalo čekat, sežene se jiné :wink: Mates má taky rád kočárek a panenku, hlavně panenku, když spíme u kamošky tak sní i spí, a pka miluje vše co slouží k úkludu a vaření, hračky si moc hlídat neumí, bohužel je otloukánek, snad se to časem zlepší
16. čer 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek