• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ahoj holky :slight_smile: ,
tak se jdu rozloučit, večer vyrážíme :slight_smile: . Mějte se fajn a užívejte léta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@xkacatkox ať se dovolená vydaří a Matýskovi prospěje :wink: :wink: :wink:
páááá M.
17. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 hezkou dovolenooo :slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 jůůůůů mooooooc si to tam užijte,příjemnou cestu přejeme a štastný návrat domů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pa pa pa
17. čer 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 krásnou dovolenou plnou sluníčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak to máte s prťatama a nočníkem, mi furt nic, nechce na něm sedět utíká, a nestihne se ani vyčurat, uvažovala jsme zda koupit ty tréninkové kalhotky máte někdo zkušenost?
18. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox Dobrý večer Jiřík nočník také nechce,jakmile mu sundám plenu běží se vyčurat do koupelny na zem :frowning2:
18. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox Kuba na nočník jenom kaká...to si i sám řekne...čůrání zatím nejde...ani když běhá venku bez plínky tak neřekne, že čůrá....nevím jestli vůbec už čůrání chápe :grinning:
19. čer 2011 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 @xkacatkox malý lítá bez plínky i doma, občas se mi podaří ho odchytit jindy ne...na nočníku řve :unamused: :unamused: myslím,že čůrání chápe,protože se vyčůrá a táhne mě ať se podívám co udělal a doma to chce utírat..ale nočník ne..koupila jsem takové slipové kalhotky co se natahují a jsou dobré dávám mu je hlavně na noc,protože plínku si sundává
19. čer 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak koukám holky, že je to všude stejně v bleděmodrém :slight_smile: mě přijde, že Matýsek čůrání vůbec nechápe, a ani ho to nijak neobtěžuje se mi oznámit, ale jak slyšým že si jde vzít mop, tak se letím kouknout co provedl, a bobek teda taky moc,to musím koukat zda se nechystá dřepnout a rychle ho dát na nočník, no když to shrnu, je to naprd, myslím, že to dalšího léta to umět nebude
plínu si naštěstní nesundavá :grinning:
19. čer 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hasky24 snad ahoj a ne dobrý večer :grinning:
19. čer 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky...nemám slov...co to je nočník?????Čůrá mi ve stoje...kandí kde může,klidně za chůze!!!!Je jí to jedno.Zajímavé je ,když jdu na záchod já ....tak hned Adrianka ví a řekne .....mamí číííí
20. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: my teda úspěšně nočníkujem,ale za to bojujeme už 14 dní s jídlem :frowning2: :frowning2: Tak po 14 denním boji kdo z koho zvítězil Jakub :cry: Takže už jsem se smířila s tím,že dítě si dá k snídani třeba špenát,protože mu chutná a ně bio jogurt s ovocem co bych chtěla já...ach jo..... :frowning2: :frowning2:
21. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,mi máme s nočníkem zatím docela úspěch,když dlouho nebyl tak mu řeknu že půjdeme dělat cí a on mě chytí za ruku a jdeme,akorát sám ještě nechodí protože se bolí si na něj sednout ale to snad za pár měsíců nebude problém
Jinak se vam musím pochlubit že ten starší,Stáník,ve školce už konečně něco řekne.Sice mu není ještě rozumět úplně všechno ale základní slovíčka už umí a napodobuje i jiný.Dneska si prý řekl o pití,pak že má něco v botě a pojď.Snad to bude čím dál tím lepší. :wink:
21. čer 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 jo to je přesný...když čůráme my tak to taky chápe ...ale sám ne :grinning:

@ktr to máme podobný....on klidně maso zajídá buchtou a chutná mu :slight_smile: . My s jídlem taky bojujem...ale spíš, že nesní pořádnou porci....sní pět lžiček a už nechce a za hodinu by jedl zase...nevím jak ho naučit, aby se pořádně najedl několikrát za den, on prostě musí pořád něco žužlat a okusovat a pak nemá hlad na hlavní jídla.
Mimochodem kolik dáváte mlíka? Kuba za den tj. 24 hodin vypije cca 650 ml...napadlo mě, že možná i proto moc nejí, protože ví, že se dopije mlíkem....
21. čer 2011 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky no tak u nás je nočník hodně sprosté slovo :grinning: Malá se vůbec nechce posadit ale ví kde je záchod a volá aa i když du já ale ona vůbec. Tak sem jí dokonce koupila na záchod sedátko ale tam se bojí.
@lin18 Malé dávám mléko ráno když se vzbudí a večer než si de lehnout. Ale taky to tak frcká. Jídlu moc nedá..
21. čer 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
@lin18 Adrianka pořád taky něco vymetá :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: snídaně nic moc,k obědu má ráda polévku druhé už moc nemusí :angry: .když chodí spinkat dám jí mléko asi 160ml spíme tak hodku kolem 4-5 hod nějakej jogurt,kterej stejně nedojí.večer nějaká véča a na spánek zase mlíčko!!!Když jí nechám vyhladovět tak pak jí dobře...doslova baští :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mezi tím jí hodně rajčat,okurek,papriku,meloun,jablíčka ...miluje hrášek(ale už máme po něm!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
21. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a jak to máte ze spaním,uspáváním.Musím říct co jsem malou nechala sama v pokojíčku,tak už spinká celou noc.A hlavně už jsem nastěhovaná v ložnici u tatínka :slight_smile:
21. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no my uspáváme v naší posteli, pořád stejně, pokojíček ještě nemáme, tak zatím neměníme, jen bych chtěla pro něj na podzim koupit velkou postel, ale pořád se nám něco se..., tak snad na to budou peníze, dneska fakt super den která jsme završila tím, že jsme odřela auto, bože su taková blbka, tak uvidíme co na to mnaža jak se bude tvářit až to uvidí
22. čer 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
mi nijak neuspáváme,od narození spí sám v postýlce,jen ho uložím popřeju dobrou noc a odcházím,chvíli si sám brouká a pak usne,Tomášek s náma spí v ložnici a Stáník v pokojíku,koncem roku bych chtěla stěhovat i Tomáška do pokoje tak uvidíme jak to dopadne
22. čer 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem zapoměla,dneska si Tomášek sám sedl na nočník,sice se vyčural vedle ale i tak je to pro nás velký úspěch :wink:
22. čer 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,my taky nijak neuspáváme,lehne si ,vypije si pití, otočí se na bříško,udělá žabáčka a usne :slight_smile: kluci mají postýlky v pokojíčku a tak se Jakub nebojí :slight_smile: a když jo,tak maminka musí za Kubíčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. čer 2011 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já v poledne uspávám...jinak by asi neusnul. Vypije mlíko, pak se chvilku mazlíme, pak mu už v postýlce zpívám ukolébavky a hladím ho dokud neusne.
Večer taky vypije mlíko v postýlce, chvilku mu povídám nebo čtu, zazpívám dvě tři ukolébavky a pak jdu na počítač. Z místnosti neodcházím, aby na mě viděl, ale usne si už sám.
Hele je možný aby snědl na posezení skoro půl záhonu hrášku? :grinning: Chutná mu snad víc než jahody...ale spíš ho asi baví vybírat ty kuličky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2011 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..u nás to bylo to samé...hrách nám dlouho nevydržel :wink:
23. čer 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky už jste dávali malejm houby? Já teda kupovaný ne, ale dneska jsme nasbírali lišky, tak váhám....
24. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé, vy už máte houby, my teda houby nedáváme, myslím že do 3 let by je děti vůbec neměli, ale samozřejmně záleží na tobě, a na tvém uvážení, Mates taky somruje, ale jsou věci které si na nás nevydyndá :slight_smile:
25. čer 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem je nakonec taky nedala...měl jen omáčku. Ale teda s tím co jinak všechno sní na zahradě je to myslím jedno :grinning: ...zajímavý že nejradši má nezralý věci...třeba rybíz zásadně jen zelenej a břicho ho z toho nebolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak myslím, že mu rostou špičáky...v noci furt kňučí a má oteklý dásně...ach jo...už jsem si celkem zvykla na nepřerušovanej spánek a teď zas tohle :angry:
26. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 ,.....................všechno NEJ Andriance k dnešnímu svátku a hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face:
26. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
děkujeme moc :slight_smile:
26. čer 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 Áďě, vše nej k svátku :slight_smile:
26. čer 2011 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zdenka33 taky se připojuji k gratulacím :wink:
27. čer 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek