• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Holky dáváte ještě dětem dudlíka? Kuba ho má jen na usínání...pak ho vyplivne a už spí bez něj....ale nevím kdy je čas ho to odnaučit...
28. čer 2011 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 Ahojky v tom ti neporadím od narození ho nepoužíváme.Ale flašku s dudlem ještě používáme,protože si ráda Adrianka podudá :wink:
28. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
taky moc neporadím,dudlíka ani jeden od narození nechtěly,snad jen v porodnici a Tomášek ani nechce flašku,spíš hrneček když má žízeň
Chtěla bych se zeptat jestli vám to děti dělají taky.Doma máme plovoucí podlahu a když je Tomášek bos teď když jsou horko tak doma chodí po špičkách.Vypadá jako baleťák :grinning: :grinning:
28. čer 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to záleží na tom jak to cítíš, já bych ho už oddudlíkovala, ale mě se to radí, my dudla neměli ani v porodnici, takže tohle se ná netýká,flašku také neméme, nechtěl,tedka máme lahve sigg, je to už jak dospělácké :slight_smile:
28. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
téééda...vy jste všichni bez dudlíka...to jste šikovní!!!
Jinak Kuba taky pije z hrnečku...jen ten dudel na usnutí....

@jajik25 Kuba po špičkách nechodí...zeptej se na to dr...mám pociT, že to může být příznak nějakého nervového onemocnění....ale nechci plašit :wink:
28. čer 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajik25 ahojky taky chodíme po podlaze v pohodě na špičky se vůbec nestaví
Holky musím se pochlubit dneska chodila Adrianka celý den na nočníček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajik25 Jíra chodí občas po špičkách taky/Harapes hadr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomášek taky chodí jinak normálně ale když je doma bos tak chodí po špičkách,po koberci,v ponožkách nebo v botech chodí normálně
29. čer 2011 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 šikula!!! :sunglasses:
Kuba včera kakal na velkým záchodě :slight_smile:...on chce dělat všechno jako my takže nechápe proč chodit na nočník když my chodíme jinam :slight_smile:
29. čer 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajik25 Jíra taky jen naboso to dělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@hasky24 a řešíš to nějak nebo to necháváš být?
29. čer 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajik25 ne nechávám ho je to jen občas :wink:
29. čer 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, malý stále dudlá...když o něm neví tak mu nechybí :slight_smile:
29. čer 2011 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Všem přeji krásné prázdniny s našima listopadátkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kluci donesli krásná vysvědčení,tak vyrážíme do cukrárny :slight_smile:
@lin18 my máme taky dudlíka a zatím to neřeším.Jednou prostě zmizí a hotovo :slight_smile: tak jsem to udělala u starších a nevypadá,že by měli z dudlání nějaké následky :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, zdravím vás z Chorvatska, je tu teplo, voda OK, dneka trošku zataženo, ale začíná se to vybírat, až na tu dlouhou štreku je to tu fajn
30. čer 2011 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox ahoooooj z dálky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...moooc si to tam užijte :slight_smile:
@ktr ahojky také přejeme krásné prázdniny :slight_smile:
30. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox krásnou dovču přeju...snad vám vyjde počasí...hlavně odpočívejte :wink:
1. črc 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
počásko dneska nádherné, akorát teplo, ted jsme přišli z moře, dali oběd, Matýska to tu moc baví, myslím, že se ani neopálíme, jsme furt ve vodě :grinning: , jen chlap se tu trošku nudí, tak asi další rok pojedu sama
1. črc 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox no jo...můj by se asi taky nudil...my bývali zvyklí u moře pořád něco podnikat, jezdit na výlety nebo aspoň prozkoumávat okolí...ani jeden nejsme válecí opalovací typ...jenže s prckem je to poněkud těžší...
tak příští rok naplánuj dámskou jízdu :grinning:
1. črc 2011 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 jo, uvidím, jen sehnat nějakou kamošku bude horší, ale chlap už si zvyká, tak je to dobré, příští rok ještě Mates na ježdění na kole stejně nebude, tak třeba ukecám ještě další rok :grinning:
2. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
hlásíme návrat :slight_smile: , ale teda mám pocit, jako kdyby jsme se vrátili v únoru a ne v červenci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jináč dovolená supéééééééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, tak nám tu prší.,no až na ten dnešek to byla supr dovča, doufám, že se to ještě vybere, chtěla bych si ještě užít moře, prcek si to také užívá, tak dneska prudí, jsme zavření na apartmenu, chjo
5. črc 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 vítej doma :wink:
počasí je fakt šílený...malej je už samozřejmě nachlazenej...ach jo
Dneska bude poprvé spát u babičky tak je mi už teď strašně smutno a mám výčitky svědomí....vy už jste prcky nechávali někdy pryč přes noc? Si připadám jak krkavčí matka..... :cry:
5. črc 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 no u nás nebyl ani přes den u někoho, ale nech ho, vždyt mi jsme byli u babiček tak rádi, tak mu nebraň, bude se na vás více těšit :slight_smile:
5. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 ahoj,náš taky nikde nebyl,já bych ho klidně babí půjčila,ale oni jaksi nechcou a on taky ne :frowning2: :frowning2: Holky jak Vám spí děti přes poledne?Jakub ted hrozně zlobí se spaním...nechce spát v poledne :frowning2:to je na hodinu než usne :frowning2: a večer další hodinu :frowning2: Jinak aspon jedna pozitivní zpráva,Jakub zná několik barev :slight_smile: a pomalu přestáváme jezdit s kočárem,už pěkně jde za ruku celou cestu :slight_smile:
5. črc 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No uvidíme kdo z toho bude víc vyřízenej...jestli Kuba nebo babička :grinning: ...já bych ho tam ani nedávala ale u nás jsou dneska hody a my bydlíme vedle hospody...takže do rána hudba a řev....tak mi přijde lepší aby se v klidu vyspal u babičky

@ktr to je teda šikovnej...já mám pocit, že když Kubovi ukazuju barvy tak absolutně nechápe co se po něm chce...a třeba jahody trhal zásadně zelený :grinning:
jinak kočár my už skoro neužijem...jenom když jdeme na delší výlet...ale klidně do města s ním jdu jen tak...on celkem za ruku chodí rád...naštěstí... :wink:
5. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr ještě jsem zapomněla...Kuba spí málo v noci...usíná kolem 22 hod a vstává v 7 ráno takže pak po obědě spí klidně i tři hodiny...uspávání po obědě cca 15 minut...večer i tři čtvrtě hodiny
5. črc 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Mates si myslím také nechápe barvy, ale on toho nechápe povícero, nočník a jiné věci, ale jak co pustit, rozebrat a odemknout dveře to chápe moc dobře, to nám ho ani nevemou do školky když nic neumí, nevím, počkám do listopadu a pak sním asi někam zajdu, už nevím co víc mám udělat aby jsme se nějak domluvily a rozvíjel se, na dovči spí jen v kočáru, u nás doma, je to boj dávám ho spát tak ve 12:30 a spí tak do 15-17hod., čím déle spí tím později chodí spát v noci :angry: většinou v 21hod, kočár mi využíváme, po městě docela dost, chodí jen u nás na vesnici, a pak ještě u našich, nechávám ho složený v autě, at je po ruce
6. črc 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Adam taky chápe jen to, co se mu zamlouvá... nočník...atd. co bych chtěla já, zásadně nee :confused:
Spí dobře, přes poledne usne tak do 10 minut a spí klidně 2,5 hodiny a večer chodí spát ve 20 hodin, usíná okamžitě a spí tak do 7, půl 8 :slight_smile:
A kočárek už taky nepotřebujeme :slight_smile:
7. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky...nás tet trápí teploty :frowning2: tak doufám,že je to jen od zubu :wink:
Jinak barvy ani náhodou :wink: ,ale už jsme se naučily přes den bez plínky...to je úleva...jen v noci je to nepříjemný,když chce čííííí :slight_smile:
Jinak po obědě chodíme spinkat usíná mi sama v pokoji,ale při flašce mléka spinká tak hodinu.Večer chodí spát kolem půl 9 až 9 hod a taky usne sama.Kočárek používáme když potřebuji být někde rychle nebo když jedeme do města nakupovat.Ráda se nechává vozit :slight_smile: Joooo holt co neměla ráda jako malá tak tet miluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. črc 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek