• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Já myslím, že na barvy je ještě čas...píšou až tak kolem 2,5 let. Kuba se teď naučil smrkat...ale smrká jen když nemá rýmu :grinning: jak má rýmu tak ho ten nos asi bolí takže smrkat nechce
taky se hrozně rozkecal...už víceméně zopakuje každý slovo a řekla bych že má i slušnou slovní zásobu. Konečnmě taky začal spojovat slova...letadlo letí, máma spinká, voda pálí apod.

@xkacatkox se školkou neblázni....zápis je za půl roku a děti mají vývoj skokový...dlouho nic a pak najednou umí všechno :wink:
7. črc 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaký máte písek v pískovišti, nevím jaká máme koupit zda oranžový?
12. črc 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox my jsme dali normální co máme na stavbu a pak jsme ho ještě přesili aby byl jemný...
12. črc 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že už sem píšu jenom já :slight_smile:...no aspoň si pokecám :slight_smile:
Kuba se naučil místo mami říkat maminko...což je moc roztomilý :slight_smile: Taky už umí zpívat asi tři písničky, pozná všechny rostliny co pěstujem, umí namalovat kolo a trojúhelník....no hrozně rychle se vyvíjí..
Tak jsem se pochlubila....:slight_smile:....jen na nočník zatím nic...kakat jo ale čůrání nám nejde....
Doufám, že jste všechny i prckové v pořádku
21. črc 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, vy jste ale šikovní, to mi neumíme nic, ani nočník, povídá furt stejně, nic nového, nalovat leda posvém čmáranice, a že by pojmenoval všechny rostliny tak to se mi fakt nestane, pozná co po něm chci ale jinak nic
@lin18 snad se někdy někam posuneme
21. črc 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky už jsem tady....byly jsme na dovče....
sice jsem si moc neodpočinula,protože malá dá zabrat...ale zase na druhou stranu jsem nemusela dělat práce doma :wink: ..Takže Ada vzládla cestu autem,hotel a spaní pohoda :slight_smile: jsem moc ráda.
my už jsme bez plínečky i v noci :slight_smile:
22. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
my jsme ještě stále na dovče a budeme ještě týden, tak tady mám taky absenci :slight_smile: ...@zdenka33, my budeme v plínách ještě asi ve škole :confused: :confused: :confused:
24. črc 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my se na dovolenou teprve chystáme, ale nevím jestli to má vůbec cenu....vůbec si neodpočineme :unamused:
@miska73 my se plínky taky asi nezbavíme....sice rád lítá bez ní,ale čůrá si kde chce :angry: na nočníku řve a vrcholem dnešního rána bylo když chodil s nočníkem asi že chce čůrat a vyčůral se vedle něj...
26. črc 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ta s plánkama se přidávám těžce do party, na nočník ho nedostanu, zkusila jsem záchod a ječel jak pominutý a stejně slezl, protě plínka je plínka a když mu nechám holou prcku tak to vydrží chvilku a přinese mi plínku, a běda když mu ji nedám, no vidím to tak, že to zkusím v zimě, on ví kdy čurá a dělá bobka ale nedokáže si to ještě spojit, třeba bude v zimě o něco chytřejší, stejně mi nic nezbude
27. črc 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky dlouho sem nebyla... nemám moc net... koukám, že řešíte plínky... no já už sem z toho taky docela na prášky... Jonáš tam i sedí chvíli, ale jenom jednou za den a nic tam neudělá, pak mu dám plínu a do pětzi minut je tam hovno... ale na nočník prostě nic... a když je bez plíny tak mi teda jako oznámí, že udělal ee ale řekne mi to až ve chvíli kdy je všude mokro... no nejde nám to :(... sem si myslela, že mi některá poradíte, ale jak tak koukám tak s tim bojujete taky ...
10. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura :grinning: :grinning: , u nás úplně stejný :grinning: :grinning: , včera se mu 2x podařil bobek do nočníku, ale dneska byl zase posranej až za ušima a ještě se nechce nechat přebalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád se mu to snažím vysvětlovat a ač se zdá , že je to celkem 'bystré' dítě, tak tohle teda chápat ne a ne a nechce :unamused:
10. srp 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura @miska73 já už to ani nekomentuju :grinning: plínky už taky moc nechce
10. srp 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tohle začínám dost řešit dřív byli děti v roce a půl na nočníku už snad všechny a my budeme mít zachvíli dva roky (jako všechny tady), ale nočník nic a nic a to ho to učim od roka... už sem nasadila i tvrdší metr... už dostává vyhubováno za podělanou plínku ale k srdci si to ještě nevzal :grinning: :unamused: ... navíc má evidentně období vzdoru a příde mi že to dělá prostě naschvál... ani moc nemluví, ale to mi starosti nedělá... snaží se a to je hlavní... pro všechno má většinou svoje výrazy a rozumim mu jenom já :grinning: ... ale jinak mi taky příde, že dělá hezký pokroky :slight_smile:... je docela chápavej rozumí mi a dokonce docela poslouchá (až na ten nočník :grinning: )...
10. srp 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura jo jenže dřív je na nočník strkali v půl roce a seděli tam skoro pořád... teď ti i doktorka řekně,že až od dvou let... zkoušet to můžeš,ale když tam nechce být tak ho tam nepřilepíš aby seděl...my chodíme i na záchod, jen nechce tu redukci tak ho držím aby tam nespadl :slight_smile:
11. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahoj,já si myslíl,že to není o vysazování mimin v půl roce na nočník....vezmu naše kluky,oba do 15 měsíců nevěděli,co to nočník je.....pak jsme se to měsíc učili a byli v 17 měsících bez plen....já si to vybrala s nejstarším,toho jsem celkem nutila brzy a výsledek byl,že měl plíny do 2.5 let :frowning2:
11. srp 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr téda, tak to ještě počkám s tvrdším přístupem, zatím se snaží ale produkt kdejaký žádny, tak snad to zimy :grinning:
11. srp 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda...já myslela že už sem nikdo nechodí a my jsme přejmenovaní?
Kuba teda kaká na nočník...čůrání nezvládá...přitom plínku už nechce...Ale zase mi hlásí desetkrát za den, že chce na nočník kakat a pak nic...to si navykl, protože ví, že když je na nočníku tak mu čtu nebo si s ním povídám, takže jakmile se mu nevěnuju a třeba telefonuju tak okamžitě začne řvát, že chce kakat :grinning:
Taky se teď začal víc vztekat...musí být všechno po jeho a hrozně nás všechny organizuje (MAMI TAM, TATI DOLŮ....) a taky mě začal bít a kousat mě...nic nepomáhá
a taky žárlí...jak se bavím s někým jiným hned je u mě a tahá mě pryč
11. srp 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr já to slyším 3x denně s tím nočníkem...když tam nechce tak ho nedonutím zkoušíme to od roku jednou jde dobrovolně jindy řve do 3 let plenky snad mít nebude....vztekání se nám teď ztratilo nevím na jak dlouho...
11. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no máš to veselý :grinning: ... já mám zase maminčina mazánka... měl tedka dva měsíce kdy se odemě nechěl ani hnout... a když si ho někdo chtěl pochovat nebo sme šli jenom do jinýho bytu, tak i řval a tak... no mazec... tedka se pohlídat stále nenechá... ani od tatínka moc ne... když venčim pejska tak bud stojí za dveřma a řve a nebo za nima stojí a čeká až přídu... z toho taky docela šílim... už dokonce řiká máma a je to takovej tulil, často za mnou příde a jen tak se přitulí... to je hrozně hezký :slight_smile: ... jonáš jednu dobu hodně kousal, ale ne nás ale ostatní děti... no docela pomohlo ho nákej měsíc držet od ostatních dětí dál... už je nekouše dokonce se na ně začal usmívat a tuhle se honil s nějakym klukem na motorce :slight_smile:... má prostě takový první náznaky, že si s dětma chce hrát a ne že se jich bojí a musí jim ublížit dřív než to udělaj oni... tak mám radost že na ně spíš se zájmem kouká směje se na ně a i má poslední tejden už touhu s nima trochu komunikovat :slight_smile:
11. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď koukám že máme jiný název :confused:
12. srp 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo to přejmenoval? To už přece dávno není jen ostravská diskuze....
12. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já netuším..... už jsme měli přece asi 3 název...já si toho všimla až dnes..
12. srp 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nechápu...proč mění názvy na úplně jiný, který neodpovídají tématu
12. srp 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to změni zpátky...tohle byl asi původní název
12. srp 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem na to koukala jak blbá...
12. srp 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....tak nám to tady pěkně utichlo.Jen doufám,že se máte moc a moc dobře a dětičky jsou zdravoučký. :slight_smile:
20. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: třeba to tady s příchodem škaredého počasí zase ožije :wink: :wink:
20. zář 2011 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak nějak, my dnes jedeme na zubní kontrolu :slight_smile: už ted mě bolijou zuby :slight_smile:
21. zář 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek