• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahojky.....to jo to počasí je fakt hrůza.Sedíme pořád doma :unamused: Ach jooooo o hezkým počasí se nám může už asi zdát.
Já jsem s Adriankou u zubaře ještě nebyla!!!!Zoubky už máme všechny a poctivě čistíme zoubečky,stejně si nejsem jistá jestli by otevřela pusinku u zubařky!!!Tet jsme byly na píchanečku u doktorky a to byl mazec.....ani nechtěla do ordinace!!!Joooo a začala si pěkně prosazovat svoji...pěkně se už předvádí ve vztekání a vzdoru :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Celá tatínek :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už vymýšlíte co k druhým narozeninám :wink:
21. zář 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak u zubaře v pohodě, pochválili, kaz žádný, pěkně čistíme, pusu taky otevřel sice ne hned ale pani Dr byla tak úžasná, že ho ukecala a v pohodě, zase v lednu, další zápis v zubním průkazu a razítko a obrázek jako dárek, píchanec nás ještě nečeká, uvidíme kdy mudra napíše, tak jsem mu včera nakoupila vláček, hrací dřevěné puzzle, a rybu do vody, tak jsem byla z jeho výkonu u zubařky nadšená, a samozřejmně i oblečení na podzim, hned jsem byla o 3tis lehčí, zítra jedeme na kožní, nad dárkama už přemýšlíme, určitě nějakou farmu se zvířaty a turbo tahač od Chicca a nějaké didaktické hračky se zvířátky a hlavně hoooooodně knížek, my s nima i spíme, od rána do večera, pořád číst :slight_smile:
22. zář 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem listopadovým dětem přeji vše nej nej k narozeninám. :slight_smile: Holky tak strašně to utíkááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, utíká moc rychle, my už oslavili, dorty se povedli a dárky také :slight_smile:
9. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přejeme všem listopaďátkům všechno nejlepší k druhým narozeninkám :dizzy_face: .
My máme oslavu tento víkend :slight_smile:
9. lis 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miska73 Tak at si jí Adámek moc a moc užije :slight_smile: My jí budeme dělat přesně na její narozeniny 18 :slight_smile: už se těším až se všichni sejdeme :slight_smile:

@miska73
@xkacatkox A co ježíšky už máte nakoupené.....já jsem se ještě nikam nedostala takže nemám nic :unamused: ach jooo zase vše na poslední chvíli!!!!!
9. lis 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no začínám to teprve řešit :slight_smile: ... ale dali jsme si k vánocům krásnou dovolenou a tak už to budou jen drobnosti.. :slight_smile:
9. lis 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vánoce už mám celku vymyšlené zbývá jen koupit, vzhledem k tomu kolik toho dostal k narozeninám tak toho moc nebude, jen autodráha, ledgo duplo s mašinkou Tomášem a nic víc už nemám v merku aještě několik malých Tonek, moc to utíká, za chvíli bude Nový rok, doufám, že přinese více štěstí,letošek byl poněkud něštastný
10. lis 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jo fotečky pěkný dovolenou jte si určo pěkně užili :slight_smile:
@xkacatkox nám se taky moooc líbí mašinka Tomáš
Jinak zbožnuje kouzelnou školku.... jejich pohádky :slight_smile:
10. lis 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jooo, byla to paráda :slight_smile:

@xkacatkox taky máme rádi mašinku Tomáše :slight_smile: , ale nejradši má Petruščiny věci do školy a její hračky... třeba bárbíny, nebo litlespetshopáky :grinning:
10. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Kouzelná školka u nás také frčí, dneska momentálně Matýka baví montování postele, polic a stolečku z Ikei :slight_smile:
12. lis 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna dnes jsem se na E-miminu holek ptala, jestli se jejich děti taky taky rády koukají na Kouzelnou školku jako naše Aďka :wink: :slight_smile:.
Jinak všechny tady zdravím a omlouvám se že nakukuji. :pensive: :wink: :dizzy_face:
15. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak nám to tady utichlo :frowning2:
23. únor 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo už jsem skoro vůbec nechodím....i když tet čas docela je
26. únor 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda :unamused:
26. únor 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo
27. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
měly by jsme to tady trochu oživit :slight_smile:
27. únor 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak je u vás....dneska jsme se probudili zase do sněhové nadílky.No at si děti ještě užijíííí....mají tento týden prázdniny.Pak prosííííím at přijde JAROOOOOOOO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem šla koupit holínky a neodolala jsem a koupili krtečkový....Krteček tet u nás letííííí :slight_smile:
27. únor 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám dneska dorazila zimní bunda :slight_smile: snad ji chvilku unosíme, máme ji snad i na příští rok :slight_smile:
27. únor 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 je to neuvěřitelný jak rychle rostou.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky byly jste už u zubaře....my pořád nééé :confounded: Stejně nevím jestli otevře pusinku,protože jak po ní něco chci tak vzdoruje!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, koukám, že jsme se vrátily na koníka :slight_smile:
27. únor 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky nééé, ani se nechystáme...
27. únor 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ještě jsme nebyli u zubaře..
27. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
není kam spěchat s tou naší panickou hrůzou ze všeho co jen připomíná doktory
27. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvažovala jsem jak by asi vrtali zub, jedině v narkóze..
27. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zrovna jdeme zase v pondělí na kontrolu, na zuby, chodíme každého půl roku,Zdeni mě Matýsek také nechce otevřít pusu, nebo jen na chvilku a u dr v pohodě vydrží celou prohlédku, dokonce ji nikdy nepokousal, v naší školce kontrolují i zubní průkaz,tak razítka máme k dobru, stejně je to jen preventivní, bereme fluor.tbl a čistíme zuby víc nic, už aby bylo jaro, člověk bude lítat více venku, my začneme pomalu shánět věci na jaro a léto,na dovču leto bohužel nepojedeme, tak snad příští rok, CHorvatsko bych si nechala líbit :slight_smile:
27. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to jste šikulky....já mám z toho docela obavy...no uvidíme.Svojí doktorku vyloženě nesnáší...to nechce ani do ordinace.Řev a pláč.... :angry: Na dovču pojedeme zase na Slovensko...cestu k moři si nedovedu představit...v autě pořád bojujeme.Nebaví ji dlouho sedět v autosedačce a hlavně nesnáší pásy :frowning2:
27. únor 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek