• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
zkus mu mazat brisko gelem pupik
10. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to malý už půl hodiny spí budu ho muset probudit :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
rákosnicku,co malá na bráchu?Kubík se ze začátku spíš Jájy bál,on je srašně upištěnej a takovej hrr...,no a ted na němKubík muže oči nechat a řehní se a řehní :slight_smile: tak z toho mám radost,chci,aby kluci se měli mooooooc rádi :sweat_smile: Ten nejstarší to už je něco jineho,ale Kubík ho má moc rád,pořád si ho tak zamyšleně prohlíží,asi ví,že ten mu hračky brát nebude :wink:
10. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr v pohode.delaji psolu blbinky,kreni se na sebe,smějou se.....
už se těším až se mala za nim presidli,jak bude chtit
10. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pupíkem mažu když byl úplně malinkej tak pupík nezabíral vůbec... předevčírem to bylo snad prvně co zabral, včera taky nezabral a dnaska jsem přišla ze sprchy a už bylo nakadíno tak jdeme ven... ale asi se na to zeptám doktorky už mi to prostě nepříde normální že se chce vykakat a nemůže... kdyby to bylo jednou ale ono je to skoro furt :frowning2:
10. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura a nechceš zkusit nějaký čajík pro mimina??Bude prdět i kakat lépe.Ale dr.se zeptej,je divné,že má s tím problém.Já teda jím úplně všechno a maluch je naprosto v pohodě,takže nemám důvod přestat kojit.A navíc by bylo dobré zjistit příčinu,páč za chvilku začneš s příkrmy a co pak???
10. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkev u jsem zkoušela... a docela to šlo s tim kadnim.. trvalo to třeba dva-tři dny, ale nebyl takhle protivnej... jinak dávám feniklovej čaj, ale bud nepomáhá nebo nevim... tedka jsem byla v bankomatu jestli už mi přišli peníze a nic tam neni tak snad odpoledne... pak se mu chystám koupit nákou tu švestkovou štávu nebo něco na ten způsob...
10. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac nam na to pomaha hruskova stava nebo svestkova.to je rachot.
10. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás máme s příkrmy boj. Markev paráda, brokolice taky, ale po ní měl Adam bolení bříška, prděl jak o závod, dvě noci úplně v háji. Tak ji dojedl tatínek. Předevčírem jsem mu uvařila brambor, ale asi ho moc rozmixovala, dalo by se tím lepit. Chudákovi se to lepilo na patro, tak jsem mu to rozředila MM, ale pořád děs. Včera měl průjem, snad 6x. Tak mu dávám zase jen MM a uvidíme, zkusíme zase znova mrkev. Stejně se nad tou brokolicí podivuju, doporučují, aby ji maminky nejedly při kojení a pak se to udělá jako jeden z prvních příkrmů. Já na to taky hodně trpím, Adam bude asi po mně. Nemáte, holky, tip, co mu zkusit jako jeden z příkrmů? Namůže být pořád na mrkvi. A co ten brambor? Co jsem s ním udělala špatně?
10. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak brokolici zkusim tak v roce :grinning: ... jinak zkoušej to co vidíš, že už od určeného měsíce může... myslim, že už by mohl i nějaký maso... prodávaj mrkev s bramborem, mrkev s kuřecím masem (nebo něco podobnýho) a když by ti všechno tohle v pohodě jedl tak bych klído zkusila i ovoce (zeleninou se má začínat proto aby to pak jedli ty děti, dřív se prej začínalo jabkama)... jo taky prodávaj mrkev s jablkem... a jestli to vaříš tak se nech inspirovat v obchodě co nabízej od jakýhoměsíce a to mu uvař :slight_smile: ....
10. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pali en branbor jis davala samotny?????ono to mixerem dela,ze je to takova lepivk.a
ja vetsinou uvarim kousek mrkve,bramboru, dve ruzicky brokolice,maso a pak to i s trocho vody hodim do mixeru.
10. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak pise Katka,v obchode se kouknu co davaj do sklenicek. kdo ma problem s kakanim vynechat mrkev, ryzi a dat radeji dyni,cuketu,cervenou repu. maso od sedmyho mesice kojenym
10. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lepkavý brambory by mohli být nový,proto je to jak lepidlo :frowning2: .Vyskoušej brambory lonské a uvidíš kašička bude výborná :grinning:
10. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni ja vzdycky kdyz mixuju mixerem a nestouham a nesleham slehacem,mam o jak lepidlo.at je novy nebo stary
10. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kuba spal ještě od devíti do 11,30....bychteda radši aby spal dýl ráno než do šesti...ale tohle je taky dobrý...se ráno umyju, nasnídám a pak si ještě dvě hodinky schrupnu...paráda
10. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin:náš chrupe od 10hod :confused: nevím,jestli ho nemám už vzbudit?taky jsem chrněla....ale to nádobí po mě volá :frowning2:
10. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v loskutakovi vcera ukazovali ty 3d dekorace na zde.libil se nam ten blesk,nevite kde se to da sehnat???at hledam,jak hledam,vidim porad klasicke nalepky,ale ne tu 3d dekoracku,ktera se nemaluje,nalepi na zed a vyloupne zbytek kolem
10. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr...já ho nikdy nebudím když to není nutný (jakože třeba někam jedeme nebo tak), protože byl po probuzení stejně protivnej a jenom řval, tak jsem ho po hodinovým utrpení zase radši ukládala. Jediný kdy ho nenechám spát je neděle, protože odpoledne chodí s kočárem táta a kdyby mu v kočáru nespal a řval tak by taky příště mohl odmítnout s ním jít :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac já to neviděla, něco takovýho?
http://www.dekorace.cz/detsky-raj/3d/
10. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee,
to bylo jakoby na lepicim papire nalepena a vyrezena sablona auta.ty to premalujes barvou,stahnes papir aby si to mohla nalepit a ze zdi pak vyloupnes ty okraje a zustane ti jen to auticko
10. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
loktutaka opakují v sobotu dopoledne,třeba to tam řeknou kde to sehnat!!!!!
10. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nerikali to.ja tu reportaz videla,ale kde nakupivat tu sablonu,to nerekli
10. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky začínam přemýšlet o dětském pokojíku:Jak ho vymalovat,nábytek...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je blbý
10. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vymalovano mame,dve barvy.jeste chci tyy dekorace cars,jelikoz ma za´clonu s autama i koberec
10. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ee to neni ono.
10. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím,asi hledáš něco dětského...musím se podívat v sobotu dala jsi mi brouka do hlavy :unamused: :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bylo treba neco takoveho,nalepis na zed a muzes to vymalovat a pak odtrhnout.akorat to auto bleska zustalo na zdi,proste plasticky 3d obrazek.akorat se nalepi cely napalovany obdelnik a ty obrysy se odloupnou
10. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni oni mivaji ten dil i v archivu na nove,ale jeste tam neniu
10. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek