Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
zdenka33
10. kvě 2010
tak tam pak juknu...jsem zvědavá
zdenka33
10. kvě 2010
tak to je hezkýýýýýý
zdenka33
10. kvě 2010
Tak zatím.Jdeme papat polévečku a pak pošupajdíme ven.Ale asi tam začne zachvíli pršet :-p
pampusik77
10. kvě 2010
my máme dneska zasebou květák a Filipovi chutnal,zbaštil půl skleničky.Ale ještě počkám,až si vyžádá dokojit a jdeme na kontrolu kyčlí-doufám,že už poslední.Jsme neměli ještě jadýrka,ale už se rýsovala,tak snad už budou.
raakosnicek
10. kvě 2010
ktko nee tohle je prave normalni nalepka.
to co myslim si sama vymalujes, ale je to nalepeny,plasticky (cili obrazek vystupuje ze zdi)
pett7
10. kvě 2010
tak jsem doma 2 brufeny a hned je líp dneska bude kojící pauza
lin18
10. kvě 2010
pett cos s tím měla?
raakosnicek
10. kvě 2010
pett tak at uz to neboliiiiiiiii
kacamura
10. kvě 2010
samo se to nevymaluje ale ze zdi to vystupuje plastický to je.. hledala jsem 3D
lin18
10. kvě 2010
holky Vigantol se dává i když jsme plně na UM?
raakosnicek
10. kvě 2010
lin ano,vigantol nema s kojenim nebo nekojenim nic spolecnyho.
je to vitamin D,proti krivici,kvuli kostem atd
raakosnicek
10. kvě 2010
kac mame podobny,za prvy nam to na zdi nedrzi a neni to primo to co hledam,az najdu uvidis ten rozdil
lin18
10. kvě 2010
ach jo...jsem macecha...já na ten Vigantol nějak pořád zapomínám 😞
kacamura
10. kvě 2010
tak jo to sem blázen co to bude 🙂 ...
raakosnicek
10. kvě 2010
lin ja u maly ne,ale maly ho myslim dostal naposledy kolem dvou mesicu a pak obcas.
pett7
10. kvě 2010
prasklý zub zlobí mě už od 14... bolí to, že ani nemluvím. vigantol taky občas zapomenu mám ho v koupelně tak ho dávám po koupání. není loskuták i na internetu? já si chtěla dát do ložnice něco podobného ják dávala odkaz lin, ale byly to tulipány
raakosnicek
10. kvě 2010
pett normalne na netu je,ale jeste tam vcerejsi dl nedali
lin18
10. kvě 2010
rak já myslela jestlí není vit. D v UM....
Kuba má nad postýlkou nalepený rybičky z Nema z pěnovky a ještě další rybičky, který v noci svítí....ale nějak ho to zatím nezajímá, když na to nemůže šahat
pett....fuuuj...zuby jsou hnus celkově 😃
pett7
10. kvě 2010
na brufenu je napsané při krátkodobém užití nekojit, nebo něco v tom stylu.. jen by mě zajímalo s jakým zpoždením se to dostane do mléka? dneska budu jenom odsávat...
raakosnicek
10. kvě 2010
pett divny, ze v proodnici ti normalne brufen daji
lin18
10. kvě 2010
pett to je hezký...ale na mě až moc výrazný....
pett7
10. kvě 2010
já bych si hned něco vybrala,líbil se mi i mořský svět jen nevím jak bych to sladila se zbytkem pokoje 🙂
lin18
10. kvě 2010
pett no právě...to už pak chce jen jednobarevný nábytek a žádné jiné dekorace
raakosnicek
10. kvě 2010
ja to díte dneska uskrtim
je protvina,urvana,nespi
pampusik77
10. kvě 2010
my musíme nejdřív vyměnit byt z avětší a pak bude mít malý svůj pokojík.Kyčle odkládám na příště,páč se tu žene bouřka a nechci,aby nás to chytlo na cestě.Tak doufám,že zítra bouřka nebude,páč máme půlroční prohlídku a tam musím,kyčle můžou být i později-alespoň bude jistota,že už jadýrka budou vyvinuta.
lin18
10. kvě 2010
tak jsem si právě při hraní s Kubou zlomila nehet že se mi strhl až do masa a předtím mě praštil hračkou tak až mi rozrazil ret...je fakt nebezpečný mít dítě 😃
raakosnicek
10. kvě 2010
my jdem k dr ve stredu, ocko atd...

jen jsem nastvana.
kamoska mi volala a rika,ze nase dr uz tam neni,sla do duchodu a msito ni je tam nejaka uplkne cizi Slovenka.
jsem nastvana,dr mohla rict aspon pul slova....tak uvidime ve stredu,ale nehodlam experimentoat s dr,chci mit jistotu co to je za doktorku a ne cekat co bude....
kacamura
10. kvě 2010
už jsem dvakrát byla v bankomatu a furt nic .... 😢 .. dneska to ale musí přijít... ve tři udělám další pokus a když ani to ne tak se asi už dojdu zahrabat vrrrrrrrrrr.... ono je na spoustě věcech napsaná, že u toho nesmíš kojit nebo, že můžeš ale po poradě s lékařem a pak ti zase někde řeknou jo v pohodě kojte a pak ti najednou přestane malý dejchat (to se stalo tchýni, dostala nějaký prášky na zablokovanou páteř a řekli jí že může kojit a malé z toho pak selhaly játra a nachvíli přestala dejchat a ještě že jí už nedali spát jinak by to zjistili až někdy někdy)...

Začni psát odpověď...

Odešli