• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ktr kdyz zazadas treba po trech mesicich kdy uz mas anrok na rp,tak ty tri mesice uz ti pak nedopalti
10. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to stihnu, do konce dubna bych stejně nedostala nic ppm jsem mela víc něž rodičák
10. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky,do doby nez vesl ov platnsopt snizeni vypoctu ppm
10. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...jdu psat žádost :confounded:
10. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr jakou zadost?????
10. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr ty uz mas papiry doma??
10. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,papíry mám doma,žádost o rod. přísp.
10. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je mám doma co jsem šla pro porodné... jen jsem nepochopila proč tam mám mít podpis otce dítěte
10. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo nevim,ale holt musi.ja tam kvuli tomu pak sla znova
10. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tedka mi tam vedle knourá mmísek tak se bud rozbrečí úplně a nebo usne a už dodělám jenom špagety můžu jíst :slight_smile: ... ač mě to učil manžel tak ych řekla že už to dělám líp než on :slight_smile: a to vaření opravdu nesnášim :angry: ....
10. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska jsem poprvé vařila kynuté knedlíky s meruňkama, a musim se pochválit že mi to docela šlo :grinning: . Jinak jak se tady máte??? :slight_smile: já jsem celé odpoledne byla venku, malá spinkala v kočárku a já jsem stihla okopat zeleninu a umyt auto. Zitra se vydám na nákup. Používáte některá tesco pleny???
10. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam okoupano,tchan mi pred sedmou privedl malyho,tak jsem je anhazela do vany,okoupala a mala uz lezi v psotylce,jen se tam porad vrti a vzteka.porcek jeste sklada puzzle a taky zalehne
10. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko pouzivala jsem u starsiho,kdyz uz mel plinku jen na spani.
jinak pouzivam pampersky a u male je nechci,prijdou mi oproti pamperskam strasne tluste,neforemne....
10. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na kynutý knedlíky si netroufám, ale mám na ně docela chut a furt přemejšlim, jestli můžou bejt dobrý když je koupim v obchodě už hotový.... já jsem hold kuchař lempl... ale tuhle jsem kuchařce našla něco co bych zkusila udělat akorát jsem to nák založila a ted to nemůžu najít... prcek furt nespí chvílema pláe a chvílema to vypadá, že už bude spát aa furt nic
10. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte já si dneska byla zažádat o RP na dva roky. Mateřská mi skončila 20.4. tak taky čekám na peníze, ještě nedošly a chodívají kolem 9. Do práce se sice pak asi nevrátím, ale zkusím to na ten rok na pracák, to bych pak dostala víc než jen při 3 leté variantě. Nevím jestli mi pak něco dají, ale když bych nesehnala práci což nevíš jestli za dva roky ještě bude, tak mi snad nějakou sociálku dají, ne?
10. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já toho Kubíka asi samou láskou sním :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,on je tak roztomiloučkej......pusinka moje
10. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem do šesti kylo používala pampers, ale jsou drahé. Co malá dostala od tchánice ty sleep and play tak ty pročurala během hoďky. a jinak jsem kupovala coop pleny ale nemají je, tak nevim jaké mám teď koupit.
10. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac- nic to neni a ty kupované nejsou dobré. Ale ty v tom bramborovém těstě tak to je jiná pohádka :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám buď huggies s gumičkou na zádech nebo tesko senses a vydrží mi celou noc od 19 do 7 ráno a neprotečou. Tesko plenky ty levnější jsou strašný igelity, zapařuje se v nich zadeček.
10. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri prej jsou dobre z lidlu toujures nebo jak.

Katko dobry jsou mrazeny od gussepe.nebo jak budu delat,tak ti jich par zamrazenych poslu
10. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkar já o téhle variantě taky uvažuju, jen mám strach co bude za 2 roky a jestli by mi něco dali.. tak asi pujdu na tři, kdybych chtěla druhé tak budu muset odpracovat rok nebo automaticky 4letou variantu..
10. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si říkala, že ty peníze ať jdeš na jakoukoli variantu tak jsou přibližně stejné, takže to zkusím a něco kdyžtak snad na ten poslední rok našetřím.
10. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr: :grinning: .... Jonášek už spinká... ale už se mu zase nák nechce v postýlce.... lenkar: se máš , že můžeš na dva roky, já chci bejt doma normálně tři ale dva sme chtěli kvůli penězům a nejde to.... já tedka přesně nevim jak to je ale abys dostala podporu nezaměstnanosti tak musíš mít odpracovanej rok.. akorát nevim jak je to tedka s těma veřejnejma pracema... :fearful:
10. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když bys měla pak druhé tak musíš jít s ním pak na 4 letou variantu?
10. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkar a nezkoušelaš náhodou dm pleny? mají tam tušim 78ks za 299. tak cena v poho ale mám strach z nových věcí.
10. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud nebudeš mít zaměstnavatele a nudeš na pracáku tak jo a ani nemáš nárok na ppm
10. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezka... to mě neznáš nevíš jakej sem kuchař... umim asi tři jídla ( no to asi trochu víc ale v podstatě jo)... no a vžycky než se naučim nějaký nový tak máme tak pětkrát zkaženej žaludek :sweat_smile: ....
10. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přinejhorším půjdu na částečný a manžel bude hlídat, podniká a má kanclík doma, tak by to šlo,když bude mít míň práce. A když bude mít hodně tak nás uživí.
10. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zaměstnavatele, ale třeba za ty dva roky nebude mít pro mě práci, tak kam jinam než na pracák nabo sociálku?
A dm jsem nezkoušela. Ale ty tesko senses byly teď nedávno v akci 64 ks na 6-9kg myslím za 200 až 250 teď nevím.
10. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty dmkovy taky chvali,to jsou ty babylove
10. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek