• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tesco je miva kolem 200 v akci nebo za 245 i s ubrouskama.
10. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá už potřebu je 4 sme trošičku kulatější :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo pett ty si myslela to když budu mít druhé. A když budu mít zaměstnavatele to je totiž má tchýně a budu mít druhé tak pak můžu na 3 roky ne? Ale asi mít druhé nebudeme. Manžel nechce ani slyšet a chceme si až budu dělat půjčit na baráček.
10. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jinak používám látkový plenky, jen na noc mu dávám papírovku, protože se vždycky ráno pokaká tak abych to nemusela prát.
10. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud je platna smlouva v praci,tak kdyz nastoupis na novou materskou do 4 let veku prvniho ditete,narok na PPm je. pokud neni a jsi na UP pak je treba odpracovat za dva roky 270dnu kalendarni pojisteni,jinak rovnou 4lety rp
10. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se konečně dívala na toho ptáka Loskutáka.Přesně tam říkají jak se to jmenuje jen chybička že na netu to neseženeš :frowning2: :unamused: :frowning2: :unamused: fakt jsem to nikde nenašla.....to je zase nějaká novinka a není to ješte na trhu...Ale je to moooooc hezký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni na trhu to byt uz musi,jinak by to oni nevysilali,tod me info.
takze bud blbe hledam nebo nevim
10. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jsi to rákosníčku náhodou objevila tak dej info,protože se mi to moc líbí.Už si to dokážu představit do pokojíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to potrebujuuuuuu, mam tam dve lepici medvidka pu,ale ty nedrzi a odlupuje se to,pod tim jsou fleky a je to hnusny.
10. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jak tam ukazovali tu pannu,cerna silueta a oblecky,to by bylo fajn k nam do chodby.
10. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
když máš druhé, a máš zaměstnavatele tak dostanes ppm a můžes si vybrat rodičák jaký chces. kdyz není zaměstnavatel jak to mám já tak si vybírat nemůžu.. jsem to zapoměla dopsat malý měl hlad a už usnul
10. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to moc hezké :slight_smile: ... fuj mě příde celý to papírování a všechno hrozně složitý a jsem z toho akorát otrávená... jenom doufám, že to pude tak hladce jako když jsem si šla vyřídit porodný :slight_smile: ... ještě se jich tam zeptám jestli by mi to nák nemohli udělat na ty dva roky... ale já na to hubu nemám... manžel en řikal, že tam zajde... kdyžy on má na tohle moc velký sebevědomí, ale na tohle už bude asi malej pán... vždycky když chtěl třeba zrušit účet nebo tak.. a oni ho chtěli posílat od čerta k dáblu tak jim tam udělal takový čoromoro, že mu to hnedka zrušili :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy neudelaji,pokud nemas tu denni vysi vymerovaciho zakladu,tak ti dva roky nedaji,ani kdybys jim dala 1000 0000. to proste nejde
10. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych měla deset milionů tak jim ho necpu a pudu třeba na 4 roky :grinning: :grinning: :grinning: .... a vbec by me nejaka materska nezajimala :wink: ... o to se furt snaží manžel ale zatím to nejde...
10. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj ono to přijde :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde to aby tvuj muz byl aspon na den na materske,pak muze zvolit delku pobirani RP on. ale jelikoz je podnikatel,musel by si plati nemocenske pojisteni,ktere pro nej neni povinne a maloktery osvc si ho plati. ted by zalezelo na vysi jeho vydelku,aby on mel tu pozadovanou vysi deniho zakladu.
je to slozity,ale pokud by vam to pomohlo
10. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravotní si platí, prej musí... ale nevim jestli je to to samý jako nemocenský... sociální prej neni povinný... ono čistě teoreticky kdyby mu to s tou firmou vyšlo.. tak za pár let se budem mít opravdu dobře a on má dobrej nápad akorát nemá finance no :frowning2:
10. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravotni musi,socialni by mel,pokud se mu to ma pocitat na duchod ale nemocenska je nepovinna,to kdyby pak omarodil,tak kdyz neplati,nemate zadny penize.
10. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on pracuje ikdyž je nemocnej :frowning2: ... bojim se že to pěkně odnese... má nákej kašel pracuje 12 hodin sedm dní v tejdnu a je v neustálém stresu... potřeboval by si odpočinout, ale mě příde, že už to ani neumí, že kdybysme jeli na dovolenou tak se tam bude hrozně nudit.... a nevím jak mu domluvit, to že má rodinu je pro něj slabej argument... chce tak strašně zbohatnout,že se klidně umoří k smrti :cry:
10. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
s prací se to nemá přehánět... já se okoupu a pujdu spát. malý usnul něco po 8 ani jsem mu plenku nevyměnila...
10. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky do hajan. Tak se mějte.
10. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou holky já tu budu ještě brouzdat.....
10. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme měli zase hroznou noc...budil se po dvou hodinách, pak jsem hodinu uspávala a znova. Já fakt nevím čím to je, že někdy spí celou noc s jedním krmením a někdy je to taková hrůza..... :frowning2:
11. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my měli standatdní noc.2x kojení a vždy hned usnul.Ale taky má někdy noci,že pak hed neusne,ale stejně je v postýlce a pak to vzdá a usne.Já už neuspávám a jsem ráda.
lin-snad je to jen výjimka a už budou jen dobré noci.
11. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

holky neberee nekdo azaleyu antiko???zustalo m itu platicko
11. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já beru azalii ale mám ještě dvě platíčka a doufám, že už pak nebudu kojit
11. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam prave jedno cele a z druhyho vybrany jen dve
11. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: pam.:co nožky?dobrý?My jdeme příští týden,taky jsme neměli vidět jadýrka...snad to bude dobrý,on už by nejradši stál...pořád hopsá v sedě a staví se na ty nožky :confused: a já nevím jestli může :confused:
11. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my jsme byly na kyčličkách ve 3 měsících,to jsme taky jadýrka ještě neměli!!!!!! A tet si nás pozval až na září :wink: Zítra jdeme k paní doktor,tak jsem zvědavá kolik váží a měří :grinning: Bohužel zase budou píchanečky :frowning2:
11. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divný,proč tak pozdě?to už bude Ada skoro chodit,ne?právě kvuli těm jadýrkům je to potřeba zkontrolovat,aby pak dobře chodili
11. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek