• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
my sme taky edka objednaný ještě na jadýrka a zejtra jdeme na očkování a prohlídku.... peníze jinak furt nikde a už jsem lehce víc nervozní... pže zejtra musim zaplatit jednu splátku a pozejtří má odejít další se zbláznim....
11. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakosnicku-ja beru Azalii a hodlám jí brát ještě nějakou dobu,takž klidně odkoupím.
kacamura-já taky ještě peníze nemám :frowning2:,asi kapku pozapomněli,naštěstí mám dostatčenou rezervu.
Jinak jsem včera na kyčlích nebyla-páč tu byla bouřka a liják,takže zkusím ve čtvrtek nwbo příští týden.Dneska máme poradnu a jsem zvědavá na míry.
11. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě rezervu nemám a nemám si jí ani z čeho udělat :frowning2: ... a už to fakt potřebuju moooc
11. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak u nás noc na houby...bolela mě celá pusa , prášek jsem nechtěla ať můžu ráno kojit...no nakonec jsem přežila :slight_smile: ráno jsme dospávali 2 hodky.. malý se v noci začíná budit, nejdřív mu stačil dudel, ale v 1 jsem si ho vzala do postele jinak by asi nespal..na kyčle půjdem příští týden snad už budou jádra vyvinuté..
11. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky peníze ještě nedorazily, asi je to tím svátkem.
Jinak Kac, rákosníček má s tou dvouletou rodičovskou pravdu. Pokud nemáš určitou výši denního vyměř. základu, bohužel nepomůže nic, to se nedá ani nijak zašmodrchat, ani obejít. Vím, jak u mě všechno přepočítávali a kontrolovali, jestli mám nárok, tisíc razítek a potvrzení :confounded:
11. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett: proč si nedáš paralen??? na ten kojit můžeš a od bolesti taky pomáhá
11. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
žen co si myslíte o těhle stránkách??? www.prace-nadoma.cz .. to je taky podvod???
11. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to čtu... že mi pošlou seznam a budou chtít startovný... to sou takový prevíti :angry: ....
11. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem našla, že by mi startovní balíček poslali za 290Kč českou poštou... já bych to do toho vrazila, ale jak mám vědět že mi opravdu příde nějaká práce a ne papír s nápisem ty si ale debil....
11. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych brala nějakou práci na doma,ať máme něco navíc,ale je to těžké něco sehnat.Chtělo by to nějakého známého,ale kde ho sehnat??
11. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
paralen mi nepomaha, brufen jo, ale nic se nemá přehánět... malý se mi praštil do hlavy a odrel si bradu když se pretacel na posteli a narazil do nocního stolku při oblékání...teď nevím jestli nejít k doktorce i když nespadl
11. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni taky jdeme zitra,a taky i na pichanecky

jen nase dr odesla do duchodu a kdyby mi to nevolala kamaradka,tak to ani nevim.hm jsem zvedava,kdo tam bude
11. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac vis co ti prijde startovnim balickem,jen seznam dlasich podobnych kam se mas obratit a tam zase budou chtit penize za dalsi a dalsi,je to klasicke letadlo
11. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett: já bych doktorce zavolala řekla jí co se stalo a ona už ti řekne jestli máš nebo nemáš nějkam chodit... jinak tohle je prý od nějaký americký firmy je to už nabídka na konkrétní práci a platěj šekama nebo co... příde mi to trochu jinačí než to jak jim napíšeš oni ti pošlou seznam.... www.in-centre.info ... stránky teda nic moc... ale já nevim no
11. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to posli a uvidis.
ale ver ze ti tam tezko narovinu nekdo napise jak to je.
11. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett ja k dr nejela ani kdyz maly spadl z postele.
sledovat,pokud man ormalni,zornicky,nezvraci,neni spavy....
11. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono když si to všechno přečteš pořádně tak je to v podtatě to samý všechno... :frowning2: ... škoda pže mě se tam některý ty věci fakt líběj... kdybych aspon znala někoho kdo to poslal a má prostě konkrétní zkušenost s konkrétní věcí.... kdybych do toho měla vrazit jednou já nevim třeba 400 a pak z toho měla 5000 nebo 10 000 měsíčně tak proč ne že... ale když nikoho neznám???
11. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vis proc nikoho neznas???protoze je to podvod.dyt kolikrat to byl ov televizi.
11. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já právě nikdy v televizi neviděla... ale asi jim nikdy nedáš víc jak 500 tak to policajti neřešej nebo nevim... a proč nic takovýho neni?? co by nebyl podvod???
11. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale vem si kolik lidi jim tech 500 posle,to je pak panecku vydelek.

joo to ja nevim.

taky jsem tim prosla,uz kdyz jsem cekala malyho,byla jsem od 6tt doma a mela furu casu,nenasla jsem lautr nic a nakonec v roce prcka jsem sla normalne do prace
11. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci bejt doma... ale něco potřebuju... nemáme kdo by nám ho hlídal a vlastně ani nemám práci... zaměstnaná jsem to jo, ale moje místo úplně zrušili s mým odchodem na mateřskou a předpokládám, že po nástupu do práce bych dostala bd výpověd nebo možnost jít dělat prodavačku na krám tak za 10 000 pže firma ve kkterý dělám docela krachuje a koho nevyhodili tomu snížili plat
11. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ja jsem ale taky nemela praci. hledala jsem a nasla. a hlidani????hlidal manzel,kdyz ja byla v praci,kdyz delal on,byla jsem doma ja. kdyz fakt chces a musis,tak to jde.
11. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by manžel nehlídal ani omylem... halvně on doma neni vůbec a jak je podnikatel tak nemá pracovní dobu a ani on a ani já nevíme kdy bude doma a kdy ne.... jdu se podívat do toho bankomatu....
11. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli nejdes zbytecne,ja na uctu nemam ani kacku navic
11. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac tak co???vyhlížím tě
11. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doktorce se nemůžu dovolat...asi tam není, no ale co jsem se ptala zkušenějších tak ho mám sledovat a na nic nečekat kdyby něco... jak na potvoru se vymrštil mezi noční stolek a postýlku a praštil se do toho rohu... postýlku mám u postele aby nespadl když spí semnou...noční stolek pujde pryč...
11. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pett takových karambolů ještě bude.
Myslím že to nebude nic strašnýho. NAvíc už by byl asi spavy,nebo malatny
11. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě už peníze přišly :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
je aktivní jako vždy, spíš hyperaktivní proti sestřence ta sedí a hraje si on je v pohybu...
11. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz bych je taky brala.ale na uctu nic,grrrrrrrrrrrrr
11. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek