• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já taky nic... jeden bankomat nefungoval tak jsem šla až k albertu a ten mi oznámil, že tam furt nic neni... du se zeptat kolegů jestli už jim přišly
11. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac co mas za bannku????
11. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
českou spořitelnu.... a oni to myslim posílaj z komerčky nebo prostě z jiný banky.... už utápim žal v nutele... jinak měl dneska jonášek mrkvičku s bramborem a chutnalo ale najednou ke konci co už měl skoro snědený to co jsem mu nandala tak najednou začal hrozně brečet... ještě to dojedl ale hrozně brečel a vůbec nevim proč a nemyslim si, že by už nechtěl nebo tak... stává se vám to???
11. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo stava,bezne po pulce sklenicky mala zacne vyvadet a konec s jidlem

sporku mam taky a penize uz necekam,nejpozdeji mi je pripsali kolem treti,tak dneska bohuzal. bude muset jit na nakup s nama manza
11. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už tam taky dneska chodit nebudu.... ale se.. mě to úplně maximálně.... a proč ti začne brečet u toho jídla??? mě přišlo, že to neni tim, že by už nechtěl protože ještě sousto před tim se po tom sápal jak blázen... on jí i když vypadá už ocela najedeně totiž kolikrát na nm pozoruju jak už poulí oči ale furt baští...
11. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
protoze uz nechce.
11. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a on brečel já mu ještě dala dvě lžičky a u toho řev, ale snědl to... to by přece plival kdyby to nechtěl ne??? a byl červenej jk rajče mě příde jako by ho zase chytlo břicho nebo co
11. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala mi to taky sni,kdyz ji to dam,ale rve u toho.
11. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divný... a jednou jsem ho musela napřed trochu nakojit než si tu mrkev vzal... ona mu chutná spapá jí, ale nevim jestli chápe, že je to taky jídlo a že se tim nají...
11. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Kubík dnes snědl celou tu 190gr skleničku příkrmu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: za 5 minut ho měl v sobě!!!! :confused: to jsem teda čučela!že by už konečně začal jíst???Já mám z toho druhý vánoce :slight_smile: Jen aby mu to vydrželo :slight_smile:
11. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme hotovou půlroční prohlídku a máry-7510g a 66cm.Dostali jsme pochvalu a máme dávat zeleninku a kaše.Konečně máme prohlídky bez pichanců a další až v 8 měsících.
11. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam...garuluju, jste šikulky :wink: . Ale Filda je drobnější, že? Už od narození?
11. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska je nám šest měsíců :slight_smile: . malá řádí v postýlce, tak doufám že brzo usne. Odpoledne si malá zamotala ručku do kolotoče od tchýně, tak letěl. Měla v tom prstíky zamotané a docela jsem se zapotila když jsem to rozstřihávala. Malá hrozně plakala a skoro sní, protože jsem měla strach že si něco zlomila. :unamused:
11. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej řve u jídla když je ospalý, ale to většinou hned od začátku.Jinak když už má dost tak přestane otvírat pusinku. A mě peníze taky ještě nedošly, ale mě chodí složenkou.
11. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko...Kuba na sebe dneska pro změnu celý kolotoč strhl! Já jsem s ním zrovna nebyla byla jsem v kuchyni a najednou řev, tak jsem myslela, že už ho to nebavilo a on chudák ležel pod kolotočem. Snad se mu nic nestalo, nic jsem na něm nenašla
11. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a peníze už mi přišly....teda ta almužna rodičovská :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už malý na sebe párkrát kolotoč strhl, tak jsem ho dala víš, aby na něj nedosáhl. Používali jsme ho na uspávání, ale teď už malý usíná večer sám, tak už je pryč.
11. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin no my měli při odchodu z porodnice 2890g a při narození 3000g.Ale doktorka chválí a to je podstatné.Faldíčky máme,tak jsem nadšená.
11. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam tak to jo...já myslela že je celkově drobnější..i na výšku...Kuba měl ve čtyřech měsících 68 cm. Ale ono to za pár let může být i naopak :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a podle fotek rozhodně podvyživeně nevypadá :grinning:
11. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty děti maj dneska den :D... mě se zase prozměnu dneska Jonášek málem vykastroval :unamused: ... jak byl rozbalenej tak se za něj chytil a jak je jeho zvykem tak by s ho chtěl strčit do pusy (neberte to jako nákou prasárnu, ale prostě si strká do pusy všechno co mu příde do rukou) ale v čas jsem zasáhla :grinning: .... jinak pam my jdem zejtra taky jsem zvědavá :slight_smile: , doufám, že dostanem pochvalu :slight_smile: .... a kolotoč na sebe Jonášek nestrhl má ty figurky za který tahá na suchej zip tak vždycky utrhne jenom figurku a ostatního si nevšímá :slight_smile: ....
11. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá konečně usnula. Hurááá :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin mě teda nepříde, že by pam měla nákýho mrnavce, to ty máš spíš většího :slight_smile: ... my měli při odchodu z porodnice asi 4kg a 51cm... a tedka bych typovala, že má tak 67-68cm a 7,5-8kg.... ale uvidim zejra no a taky Jonáš neni drobek... Je ocela velkej na 5,5 měsíce
11. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac...jojo...soudím všechny podle Kubíka :slight_smile: Kuba má teď 8,20 kg, na délku nevím, ale oblečení 74 už je mu nadoraz :slight_smile: Ale co já bych dala za drobka, poslední dny mě zase chytly záda...nemůžu skoro ani chodit a každý zdvihnutí malýho je horší jak porod :grinning:
11. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi ani neřikej.... já tolik jonáška už nenosim... já byla hrozně ráda, že jsem neměla drobka v porodnici... hrozně jsem se bála vzít ho do ruky abych mu něco neudělala a měla jsem radost, že je větší a takovej silák :slight_smile: ... nákýho tříkilovýho drobečka bych se hrozně bála vzít do ruky.... ale myslela jsem si, že hlavu bude držet dřív, a to ne začal jí držet až ve čtyřech měsících jako tak abych se nebála že se mu něco stane když tu hlvičku nebude mít chvilku podepřenou
11. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin-podvyživený teda rozhodně není :grinning: :grinning: :grinning: Jinak kámoška co rodila kapku dříve,tak má taky většího chlapáka a vypadá to,že kapku v růstu zastavuje a asi čeká na nás :grinning: :grinning: :grinning: Ale tam je tatínek dlouhán,takže asi nepočká.My máme velikost já 167 a manža 175,takže průměr.A jsem ráda,že je takový,už i tak to dá do 5.patra zabrat a vynášet ho.Už aby jsme vyměnili byt za byt v baráku s výtahem!!!!!!
11. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca-no a my měli mrňouse a hlavičku držel velice brzo a celkově byl velice brzo pevný i doktorka se divila.
11. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidiš to a já mám takovýho lenocha, ale už se aspon otáčí na to bříško i když jenom přez jednu stranu a ted nevim jak ho přinutit i přez tu druhou protože na rehabilitaci fur trénujem tu na kterou se tedka otáčí na bříško (otáčel totiž hlavičku jenom na jednu stranu, ale už jí otáí i na druhou, ale furt to neni ono... má pěkně placatou hlavu z jedný strany, ale už se to trochu srovnává)... musim pořídit ty puzzle na zem tedka leží jenom na dece a mě to příde příšerně tvrdý....
11. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na dece rozloženou rychlozavinovačku a ještě deku. Jen mi přijde, že už se zkouší plazit ale na těch podložkách mu to nejde, protože mu to klouže, tak ho občas dám na zem jen tak...máme lino tak to není tak studený. A taky by už hrozně rád seděl, když se vytáhne za moje ruce do sedu tak už ho podpírám jenom trošku ze stran...ale většinou pak přepadne dopředu.
11. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jonášek už by se taky plazil a když se přitáhne do sedu tak se drží za moje prsty jinak přepadává všude možně a do předklonu nepřepadává on tam chce :grinning: ... a včera si hrál s mým páskem a když viděl, že ho mám dneska na kalhotech tak si s nim chtěl zase hrát, ale pásek si s ním nák hrát nechtěl :grinning: .... a když je u mě jako čelem ke mě a jako b mi leží na bříšku tak by furt někam lez :grinning: ... a je taky hodně hotovej z Mufíka furt na něj kouká a dneska ho tahal za chlupy tak to bude ještě veselo :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek